Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozpuszczone włosy

Polecane posty

Gość gość
po kilku tancach? jak bedzie taka pogoda jak dzis czyli upal albo spadnie deszcz to juz po dojezdzie na sale bedziesz wygladac jakbys miala mopa albo straki tluste na glowie. Rozpuszczone wlosy sa ladne ale niepraktyczne gdy czeka nas calonocna impreza, tance itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skad takie przekonanie... moze dlatego, ze w sukni slubnej jest bardziej goraca niz w sukience zwyklej, krotkiej cienkiej. Ale ja na wszystkich weselach bylam w rozpuszczonych wlosach, czasem na lokowce wywinietych. Nigdy nie wygladalam jakbym mialla mopa na glowie czy straki. Wesela, imprezy, dyskoteki, zawsze rozpuszczone, a tanca duzo. Czy to lato czy to zima. Na wlasny slub tez zamierzam miec rozpuszczone , bo uwielbiam taki wyglad. Nie mialam jeszcze zlych doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.220
mi bardzo się podoba, jak panna młoda ma rozpuszczone włosy. Nie podobają mi się wydziwiane koki, loczki, dziwaczne upięcia. Czy będzie wygodnie? Myślę, że nie. Ale przecież w sukni ślubnej też nie jest za bardzo wygodnie, więc to nie ma znaczenia:) A jeżeli chodzi o to czy wytrzymają, to zależy. Jeżeli pójdziesz do naprawdę dobrej fryzjerki i zrobi ci to naprawdę profesjonalnie, to myślę, że wytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiemnastoletnia dziewica
No właśnie te koki są takie za bardzo ulizane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.220
na wszelki wypadek miej przy sobie dobry lakier do włosów, żeby w razie czego poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie zdjęć w portfoliach fotografów ślubnych - nie patrz na stylizowane, sztuczne zdjęcia z sesji. każda jedna PM w rozpuszczonych włosach, czy ma loki, czy proste, cienkie czy grube włosy, najpóźniej na zdjęciach z sali wygląda jakby dopiero co wstała z łóżka. rozpuszczone włosy to fryzura baaardzo niepraktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brednie...ja całe życie nosze rozpuszczone włosy, czy to zwykly dzien, czy wesele, czy inna impreza i nie mam zadnycg strąków...na swoim ślubie tez bede w rozpuszczonych. w spietych zle sie czuje i zle wygladam, a włosy mam geste i długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer i lakier (jak już ktoś wspomniał) i będzie dobrze, Sama mam włosy bardzo niepodatne na układanie (gęste i grube) a miałam podobną fryzurę, tylko bez grzywki i przetrwała cała noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli i tak już postanowiłaś, to po kie licho zawracasz nam gitarę?? Po oklaski i głaski przyszłaś?? Przecież i tak już postanowiłaś... Co najwyżej fotograf będzie musiał potem ostro retuszować zdjęcia fotoszopem, żebyś nie wyglądała jak półtora nieszczęścia w pokudłanych strąkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej - otóż to! krótko i na temat :D a te wszystkie "modelki", które uważają, że na imprezie wyglądają pięknie w rozpuszczonych włosach... bez komentarza. zero samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Ty nie wyglądasz jak " modelka" to nie znaczy ,że ktoś inny nie może dobrze wyglądać w rozpuszczonych włosach. Ja miałam rozpuszczone włosy na swoim ślubie, polokowane, do tego miałam dopięte włosy ( naturalne) o takim kolorze jaki ja mam. Dzięki temu miałam " burzę" włosów i w życiu mi się nie posklejały, a opuściłam tylko trzy utwory. Tak więc nie mierz kogoś swoją miarą , bo to że Ty wyglądasz jak szczotka od mopa to nie znaczy, że każdy tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś ,kto ma naturalne grube włosy może być mu bardzoooo gorąco,poza tym do welonu nie pasują rozpuszczone długie włosy-albo jedno albo drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat mam grube włosy prawie do talii, więc nie muszę sobie nic doczepiać :) ty pewnie wyglądałaś "przepięknie", haha, z tymi "polokowanymi" kłakami... jak królowa kiczu. pewnie jeszcze miałaś princeskę i rękawiczki z pętelką na palec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat włosy doczepiane były naturalne a sukienkę miałam prostą z hiszpańskiej koronki. Miałam delikatne ozdoby. Moje włosy sa długie do połowy pleców więc doczepilam żeby dodać im objętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×