Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlamane serce

Podly facet...

Polecane posty

Gość zlamane serce
no wlasnie-Nie, nie mam kolezanek... Jestem mloda, ladna, zadbana, dobrze gotuje i sprzatam, kur.wa ideal na zone. A on sie zenic nie chce,woli chodzic po klubach zaliczac panienki a ja jestem zmuszona jeszcze mu obciagac po jego nocnych odlotach,i wystawiac c*pke do rochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Wypowiedz wyzej nie byla napisana przez mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redhead29
Jak byc nikim to chocby przy kims,a nie takim goownie jak on...Jakas ty glupia.Smaczny lodzik?Pewnie zdazylas juz poznac smak kazdej osiedlowej piczy,skoro mu ciagniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
No, wlasnie, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Po pierwse, jakim trzeba byc frajerem, zeby wypowiadac sie w ten sposob. Po drugie Nie smakuje innej piczy, bo caly czas spedzamy ze soba. I jesli chodzi o zdrade, to szczerze watpie, bo ma dobrze ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redhead29
Pisala,ze jest na to gotowa...zreszta czego sie spodziewala?Musi chyba dostac od kogos szczere slowo,bo jak widac sama sie nie ogarnie...Ty sie wez w garsc,bo marnie skonczysz.Jestem realistka,wiec cie tu nianczyc nie bede,bo zycie nie piesci.Obudz sie i znajdz sobie kogos normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redhead29
Zdecyduj sie,widze,ze jestes niezle rozgarnieta...jak goowno patykiem.Jak ci dobrze z nim i spedzacie czas razem,to po co zalisz sie i ludziom doope zawracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
@redhead29 A kogo mam znalezć? Własnie w ciaze zaszłam,a moj facet mnie zostawił,bo panienki woli zalizać anizeli zajac sie swoim dzieckiem oraz zona... Co ja mam teraz zrobić? Mowilam mu ze bedzie placil alimenty a on powiedzial-S********j i na tym nasza rozmowa sie caly czas konczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Pomogliscie! :-) Dziekuje, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Dziekuje za pomoc,ide zrobic loda mojemu facetowi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redhead29
Nie wiem,nie wskaze ci przeciez na ulicy:OOO to ten!bierz go,bo dobry...ale jak sie nie ogarniesz,nie wezmiesz za siebie,to bedziesz przy nim trwac jak wierna suka,a on bedzie walil w ryj i patrzyl czy rowno puchniesz.Zastanow sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
redhead29 A co bedzie z moim dzieckiem? Zostawił mnie kobiete w ciazy jestem aktualnie w 5miesiacy ciazy,a on panienki woli zaliczac a ja placze,i nie wiem co robic jestem w depresji i potrzasku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
redhead29 to nie ja do Ciebie pisze, tylko ktos kto sie za mnie podszywa, bo chyba nie ma co zrobic z czasem, Dzieciaku wyjdz do piaskownicy bo cieplutko jest. W zadnej ciazy nie jestem. Koniec tematu. kurwa fa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie odwróconą hierarchie wartości i dla was istotne jest to co jest naprawdę najmniej istotne dla związku przez to wybieracie niewłaściwych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redhead29
widac nudzi sie komus...zmien nick,albo topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny nickkkk
to be sensu. Po co ja sie ludzilam, ze internetowi "przyjaciele" moga cos doradzic. Ja wiem co zle robie i wiem ze on nie jest dla mnie odpowiedni, ale problem jest w tym, ze nie moge sie od niego uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny nickkkk
Ide obejzec dextera. Koniec tematu, zycze wsystkim milego dnia ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redhead29
Bo sie emocjonalnie uzaleznilas,pewnie nawet go nie kochasz,albo sie go boisz ,albo boisz sie samotnosci,bo nie wierzysz juz w siebie.Idz do psychologa i zobaczysz co z tego wyjdzie.nie zaszkodzi poszukac pomocy u specjalisty,zamiast na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redhead29 chce ci powiedziec ze z*****as fajny topic.. :P a mi odebralas szanse seksu z fryzjerka... :D eh.... przechlapane teraz masz wiesz?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertbtrq
www.niebieskalinia.pl koniecznie psycholog, ten facet jest toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę nie rozumiem czemu nie wybieracie porządnych fajnych facetów ? Pełno ich wszędzie a takich toksycznych d*pków wybieracie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozstaniu nie potrafiłam dojść do siebie. Kolezanka namówiła mnie do tego żebym skorzystała z rytualisty perun72@interia.pl aby on do mnie wrócił. Zamówiłam i nie zawiodłam się. Chłopak powrócił a nasze szczęście jest ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto musisz uwierzyć sama w siebie i zostawić dziada, bo to jest toksyczny związek.Wykończy Cię nerwowo i psychicznie, już po tym co piszesz masz stany lękowe, powinnaś udać się do psychologa i odejść od niego. Nikt nie ma prawa nikogo tak traktować, on jest tylko pasożytem od którego musisz się uwolnić. Od tego musisz zacząć, po kolei wszystko jakoś się ułoży. Życzę Ci powodzenia i wiary w siebie, pamiętaj "co Cię nie zabije, to Cię wzmocni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×