Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlamane serce

Podly facet...

Polecane posty

Gość zlamane serce

Witam wszystkich. Jestem nieszczesliwie zakochana w moim facecie. Jestesmy ze soba od 2 lat. Zostawilam dla niego wszystko, przestalam sie spotykac ze znajomymi, bo byl strasznie zazdrosny, nie mam juz nawet kolezanek...Czuje sie samotna, bo od jakiegos czasu nawet on przestal mi okazywac uczucia, chyba ze w lozku... KIedy zaczelam mu mowic o tym co mnie boli, on po prostu jakby tego nie slyszal i krzyczal na mnie ze sie przypie.rdalam... Potrafi mnie uderzyc i po prostu wyjsc... Ale zawsze do niego dzwonilam zeby wrocil... Ja sama zdaje sobie sprawe z tego, ze zle robie... Ale nie moge wytrzymac bedac ciagle sama. Jedynym zajeciem jest komputer, spacer z psem i czytanie ksiazek... Nie potrafie juz myslec realnie w pracy, dostalam jakis tik nerwowy, robie sobie przez niego krzywde, wyrywam wlosy z glowy, robie naciecia na ciele, wiem ze to bez sensu i tylko sie oszpecam, ale robie to pod wplywem emocji... Jestem abitna, skonczylam szkole i zapisalam sie do nastepnej, chcialabym cos osiagnac w zyciu, a mimo moich prosb on nie robi nic... Nie skonczyl zadnej szkoly, nie ma pieniedzy na glupiego kwiatka, nigdzie razem nie wychodzimy, chyba ze ja cos zaplanuje... MImo tego ze ciagle mu mowie o tym, on po prostu zdaje sie to olewac...Chcialabym jechac z nim nad morze w tym roku, ale oczywiscie nie ma pieniedzy, chociaz mogl ze swojej pracy uzbierac w miesiac. Ale on woli wszystko przep.ieprzyc na zarcie od turka i na maszyny... Klocimy sie o wszytsko okolo 2 razy dziennie. To jest chory zwiazek... nie wiem co mnie przy nim trzyma... Chec posiadania, bo nie moglabym zniesc faktu, ze moglby dotykac kogos innego... Nie jest dobry dla mnie, ma podly charakter... Ja jestem przy nim cicha myszka wszystkiego sie wstydze, bo jest bardzo przystojny... Kurde, ja tez niby jestem ladna i wiem ze moglabym sobie znalezc kogos innego, lepszego... Ale nie wiem nawet jak szukac, nie wiem gdzie... NIe chce sama wychodzic... Zaczelam sie bac ludzi.. Kiedys bylam dusza towarzystwa, lubilam sie smiac, a teraz, poza nim nie widze swiata... Czuje sie slaba, bo pokazalam mu, ze zalezy mi za bardzo... Ode mnie dostaje wszystko.. Seks kiedy i gdzie chce, gotuje mu jedzenie i podaje jak w restauracji, przytulam sie do niego... On przychodzi do mnie i siedzi przed komputerem... Odwraca sie w nocy d**a i idzie spac... Pise bez wiekszej skladni... Ale przed chwila zdarzyl sie kolejny incydent i jestem rozdygotana i ledwo mysle... Prosze o jakiekolwiek komentarze... Jestescie moimi jedynymi znajomymi ktorym moge sie wyzalic... Mozecie mnie ciupac, jestem ready... :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam. Wspolczuje. Kochasz za mocno. Tez tak mialam. Jak mnie moj facet uderzyl z otwartej tak ze az zadzwonilo w uchu to ja glupia zamiast go zabic, pokazalam ze mnie to nie wzrusza i sama moge sobie dac po lbie, po czym uderzylam 3 razy glowa z calej sily w szafe... Szczerze nie umiem i nie wiem co Tobie doradzic. Czas pokaze. Ty i tak decydujesz sama o sobie. Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Chcialabym poznac nowe osoby... Ale nie potrafie sie go pozbyc... bedie siedzial w mojej glowie do usranej smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Wy nie wybieracie porządnych mężczyzn? Masochistki jesteście czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie maja tego wypisanego na czole ze sa porzadni. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Istnieja tacy w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są porządni tylko, że porządny facet nie jest targetem współczesnej kobiety. Rzadko kiedy takich wybieracie chyba, że zostałyście z dzieckiem i dostałyście od życia po d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Olewa, bije, nic nie robi, wpierd.ala, gra na maszynach, nigdzie mnie nie zabiera i sie smieje jak mam problem.. Moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
zadko kiedy wybieramy, bo pewnie sie niezbyt dobrze prezentuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że powinnaś poszukać pomocy u specjalisty bo sama sobie nie dasz rady....jedyne co Cię może spotkać to samo wyniszczenie ...pewnego dnia facet Ci tak przyleje że wylądujesz w szpitalu ...idź do psychologa i poszukaj pomocy za nim nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
W czym mi pomoze specjalista...? Powie, jak myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz i teraz jak juz wszystko wiem mozemy gadac... :D nie moglas tak od razu? :) kobiety... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Zrywamy ze soba dzien w dzien, ale nie potrafie sie przelamac i po prostu do niego nie zadzwonic, bo jestem sama... Z mama i psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Wy oczekujecie ideału we wszystkim to się nie dziwie. Porządny, super luzak, z wyglądu młody bóg, kasiasty itp. czasem warto z pewnych rzeczy nieco spuścić z wymaganiami by być szczęśliwym - problem w tym, że Wy przestajecie wymagać podstawowych rzeczy takich jak szacunek, wierność czy np to bycie porządnym a skupiacie się na luzaku, przystojniaku i bogaczu są to rzeczy, które można wyrobić, podrasować, zdobyć. Wartości, które wpojono komuś jako dziecko się nie zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Zberezniku, musialam sie wygadac... wypisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ci powiem... jestes kobieta ktora zyje swoim facetem. moze kiedys bylas inna, moze nie... ja nie lubie takich kobiet. i to jest glowny twoj problem, twoj facet jest twoim zyciem... musisz to zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Nie chodzi tu o pieniadze, bo do wyjscia na glupi spacer nie sa one potrzebne. Nie napisalam wprost ze mnie nie szanuje, ale mozna bylo to wywnioskowac. Nie sukam idealu, tylko kogos kto pokaze mi ze mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Zberezniku, jesli zawrocil w glowie do tego stopnia to niby jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Facet jest prosty, ja musze sie wszystkiego domyslac, bo nie chce mowic o swoich uczuciach... Zadko rozmawiamy, czesciej klotnie lagodzilismy seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Jakie to ma teraz znaczenie? ..... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma znaczenie takie czy jestes gimnazjalistka z malego miasta, czy studentka z metropolii... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Chcesz mnie zabrac na przejazdzke motorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Jestem mloda fryzjerka, ze sredniego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarka
chcesz tak zyc do konca?????? zastanow sie? nie zmienisz go, nie stanie sie cud, jedyne co mozesz zrobic to zaakceptowac go takim jakim jest.... a chyba nie chcesz go takiego mysle ze boisz sie samotnosci masz kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
Nie, nie mam kolezanek... Jestem mloda, ladna, zadbana, dobrze gotuje i sprzatam, kur.wa ideal na zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
I dlaczego i z jakiej racji nie moge byc szczesliwa, dajac szczescie wokol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×