Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KĄCIK MAM NIE KARMIĄCYCH PIERSIĄ

Polecane posty

Gość gość

zapraszam:) ja nie karmilam,bo nie chcialam i mam gdzies co o tym sądzicie, dziecko ma 3 latka, nigdy nie chorowalo(nie licze lekkiego katarku), kolki miala sporadycznie wiec nie uwazam,ze to złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj bo zaraz cie zjada te wspaniale matki karmiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co by było jak matka w dzikim buszu by powiedziała, nie karmię bo nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja karmię piersią bo uważam, że to cudowna sprawa ( z wielu powodów ) i tyle :) a jak ktoś uważa inaczej i nie karmi to jego sprawa i ma do tego prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było 3 lata temu a Ty teraz temat zakładasz? nie wiem po co i na co. Wielka mi rzecz karmic lub nie karmic piersia. To indywidualna sprawa każdej kobiety nie wiem po co tematów tyle o tym zakłądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo Franka, ale po co tu wchodzisz i siejesz swoje zachwyty, skoro jasno jest napisane "KĄCIK MAM NIE KARMIĄCYCH PIERSIĄ " ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie karmie i jakos sie z tym nie obnosze a co do pani z buszu.... a jak bys weszla na kafe jakbys w buszu byla? butelki sa od wielu wielu lat a sama humana chyba z 30 nie pamietam juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo teraz tez jestem w ciazy, za 2 m-ce rodze i tez nie bede karmic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rodze za 5 miesiecy
ale tez nie bede karmic:) tzn nie będę karmiła piersią tylko odciągać i dawać butelke po pierwsze uważam, że karmienie jako czynność jest obrzydliwe tzn samo ssanie sutka przez dziecko:O nie wyobrażam sobie małych ust ssących mojeo sutka:O po drugie chcę mieć dalej ładny biuścik po trzecie nie mam zamiaru wstawać w nocy a karmić może też mąż, jak zrobił to niech też się męczy i daje butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co rodzi za 5 miesiecy - fajnie sobie wszystko zaplanowalas, zobaczysz jak zycie brutalnie te plany zweryfikuje. Pisze z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak będziesz odciągac to cycki Ci obwisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmić może też mąż, jak zrobił to niech też się męczy i daje butelkę po cholere rodzicie ,skoro to taka męka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde z wypowiedzi o mezu ktory zrobil dziecko to niech tez karmi az kole w oczy przedmiotowosc tego dziecka :/.wspolczuje mu takiej matki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×