Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie przekaski dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Piszecie ze wszystko jest nie zdrowe, wiec poleccie jakies przekaski. Wybieram sie jutro na plaze i co waszym zdaniem powinnam zabrac do zjedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plaże zabieram bułki, wodę czasami biorę też pomidorki ,arbuza w pojemniku ,czasami kupię drożdżówkę . Moje dziecko jak zje kawałek bułki to sukces bo jest zajęte zabawą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi Ci o zdrowe przekąski no to raczej nie bułki i nie drożdżówki. Polecam owoce, zdrowe ciastka, domowy wypiek na razowej mące. Zimną wodę do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daje zadnych przekasek. 4 posilki dziennie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokrojone owoce w pojemniku, brzoskwinie, truskawki, maliny, Ciasto drożdżowe własnej roboty, pieczywo ryżowe, naleśniki z serem możesz zrobić, są świetne na zimno, zwykłe kanapki, ser, sałata, papryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada nie jest dobra
Nie można przesadzać w żadną stronę a na Kafe jak zawsze-ze skrajności w skrajność. Wczoraj widziałam ok 3 letniego chłopca z gigantyczną paczką chipsów. To jest niezdrowe. A nie przesadzajmy,że bułka dziecku zaszkodzi. Zawsze można kupić pełnoziarnistą. Ja z przekąsek na plaży podaję dziecku: wafle ryżowe macę suszone owoce-jabłka, banany pomidory koktajlowe Owoców typu brzoskwinia nie radzę brac w pojemnik,bo jak będzie duży upał to się po prostu skwaszą. A i jeszcze czasem kupuję rybę w wędzarni i mamy obiad z głowy :) Zimą bierzemy tylko ciepłą herbatę w termos. Ale wiadomo,że wtedy to dużo krótsza wyprawa,a w zasadzie tylko spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada nie jest dobra
I jeżeli autorka jest nad morzem na urlopie to jaki placek drożdżowy własnej roboty? Już widzę jak Wy wszystkie na urlopie pieczecie zdrowe przekąski :D Czasami odnoszę wrażenie,że niektórzy piszą tutaj tylko po to aby się popisać. Zresztą doskonale widzę codziennie jak turyści karmią dzieci na plaży- lody, gofry, cukierki itp, itd. I jak tak chcą to ich sprawa,bo większość na urlop jedzie raz w roku, więc niech i dziecko ma wakacje. Trzeba tylko pamiętać o umiarze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wasze dzieci tak duża jedzą ,moje dziecko na plaży skubnie cos i się bawi , ale żeby tyle przekąsek zabierać to jakaś paranoja i mogę się założyć że z tym żarciem za dzieckiem latacie i wpychacie mu do buzi ,tak jak to obserwuje się na placach zabaw ,mamusia karmi serkiem dziecko które w najlepsze bawi się w piaskownicy albo wyjmuje kawałki jabłka i też wtyka mu do buzi ,.Jezu ludzie dziecku nic nie będzie jak nie zje tej super zdrowej przekąski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisała gdzieś, że jest na wyjeździe? Mam plażę w swoim mieście, jak idę to biorę banana, arbuza, kupioną bułkę lub upieczoną (lubię piec pieczywo) trochę sera lub mięsa,do tego warzywo w kawałkach np brokuł lub kalarepa, wodę mineralną w dużej ilości, starsze ma zazwyczaj jakiegoś wafla młodsze kilka biszkoptów. Tak możemy spędzić kilka godzin na plaży plus dojazd to mija nam pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona8555552
WODA, jakieś kanapki albo słodkie bułki, a jak idziesz na krócej to Ci starczy WODA i kabanosy Maestro albo coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektynka7
Sa takie ekologiczne chrupki dla dzieci firmy Holle. Można je kupić w wiekszości dobrych sklepów albo w delikatesach. Nie mają soli i cukru ale to wcale nie znaczy że a bezsmakowe! Ja tez byłam zdziwiona, że tak dobrze smakują;p A dziecko szybko jest syte i biegnie dalej sie bawic;) a jesli coś bardziej owocowego, to musy w tubkach owocowe z tej samej firmy też sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebeska
Jeśli chodzi o smaczne i zdrowe przekąski dla dzieci, to ja swojej córce dawałam 100% Organic: Musy (tubki) od Humany. Powiem wam szczerze, że chyba lepszej przekąski nie znajdziecie. W 100% zrobione z owoców, bez cukru. Na prawdę warte uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kazdym razem jak jestem nad morzem (a mieszkam na pomorzu) to nie widze zeby dzieciaki jadly wafle,owoce,nalesniki z pojemnika czy inne rzeczy przyniesione przez rodzicow. Nie widze, zeby rodzice przynosili ze soba takie jedzenie. Jak juz to widze rodziny w knajpkach wcinajace frytki i na deser lody czy gofry. Przestancie sciemniac bajkopisarki matki polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie biorę na plażę np arbuza, bo jest ohydny w takiej temperaturze. Z małym dzieckiem spędzam na plaży może godzinę, dwie i nie muszę brać przekąsek. Tylko picie. Kiedy starsze dziecko jeszcze chciało chodzić ze mną na plażę to po szalenstwach w wodzie, szybko robiło się głodne. Miałam przeważnie kanapki, jakiś pączek, drożdżowka, jakiś owoc. Mieszkam nad morzem i obserwuję co letnicy kupują na plażę. A więc lody, napoje, chipsy i stosy pączków, bułek, ciast (oczywiście nie z kremem) Z owoców często nektarynki, morele, maliny. Sporo osób kupuje na plaży lody, fastfoody, paluchy, mrożona kawę, piwo itd. Tak więc ci z tymi zdrowymi przekąskami na plaży to w większośc***iszące tu kafeterianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za kazdym razem jak jestem nad morzem (a mieszkam na pomorzu) to nie widze zeby dzieciaki jadly wafle,owoce,nalesniki z pojemnika czy inne rzeczy przyniesione przez rodzicow. Nie widze, zeby rodzice przynosili ze soba takie jedzenie. Jak juz to widze rodziny w knajpkach wcinajace frytki i na deser lody czy gofry. Przestancie sciemniac bajkopisarki matki polki. :D to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Nasze ulubione to borówki, chrupki kukurydziane, orzechy i biszkopty, można znaleźć z dobrym, krótkim składem. Na codzień jemy zdrowo ale też od czasu do czasu pozwalamy sobie na pizze, mcdonalda czy chipsy. Wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka87

Ja biore musy owocowe w torbie termicznej bo one sa dobre chłodne. te z Holle. Dziecko zawsze jest zajęte zabawą i trudno je namówic do zjedzenia czegos albo do napicia się a te musy i zaspakajają głód i pragneinie, szybko można je zjeśc i dzieck omoże wracać do zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello.lovely

z Holle mają tez takie fajne paluszki rozmarynowe albo koperkowe, ale to na słono, a nie na słodko. Fajne, ja też czasami chrupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.07.2013 o 09:48, Gość gość napisał:

To wasze dzieci tak duża jedzą ,moje dziecko na plaży skubnie cos i się bawi , ale żeby tyle przekąsek zabierać to jakaś paranoja i mogę się założyć że z tym żarciem za dzieckiem latacie i wpychacie mu do buzi ,tak jak to obserwuje się na placach zabaw ,mamusia karmi serkiem dziecko które w najlepsze bawi się w piaskownicy albo wyjmuje kawałki jabłka i też wtyka mu do buzi ,.Jezu ludzie dziecku nic nie będzie jak nie zje tej super zdrowej przekąski .

Az mi sie przypomnialo jak odstawilam od piersi mają dwuletnia corke i ta sie zbuntowala, nic nie chciala jesc. Na plac zabaw wzielam pokrojonego kotleta, ziemniaki i kapuste kiszona z papryka. Ona się bawila w piaskownicy, a ja próbowałam ją nakarmic. Znajoma zapytala po co to robie w szoku, ale corka naprawde drugi dzien nic nie zjadla, a byla godzina 18 już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie przekąski do torebki to musy owocowe kubuś na przykład. W domu wiadomo, ze bardziej urozmaicamy jedzenie, ale gdzies w trasie, na placu zabaw czy wycieczce to wolę taki mus 100%, szybko i czysto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×