Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem bardzo ładna, ale samotna

Polecane posty

Gość gość

wcale nie zmyslam, wiem jak wygladam, wiec dlaczego jestem sama? powiem wam: jestem p-o-j-e-b-a-n-a , mam taką sieczkę w glowie, ze szkoda gadac, nierealne wymagania i wiem ze bede sama :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ale sie nie przejmuje... man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupsi
a jakie to wymagania? i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy rozumek tez jest ok? man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 przede wszystkim musi lubic to co ja, aktywny tryb zycia, entuzjasta podrozy (dzikich z samym plecakiem a nie do kurortu lezec plackiem), niereligijny, znający się niemal na wszystkim, taki ktory potrafi wszystko zrobic w domu ( ja potrafie :), wiertarką posluguje sie bez problemu :) ), ''młody'' na umyśle - nie lubie powaznych facetów i takich, którzy wszystko planują, musi lubic motocykle i sportowe auta, kombi = precz. 183cm minimum, dobrze zbudowany, zadnego tluszczu, niezbyt mocno owlosiony, kolor wlosow i oczu obojetny, nie pracuś, skoro inteligentny = nie musi miec pracy od świtu do wieczora przy biurku, moze byc nawet biedny, mam z czego życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tylko brac.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzo tych wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaaaaaa
Kochaniutka,ja może nie jestem cudem piękności,ale wymagania że ho ho .No taka ostania też nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kochana jest nas dwie :D ja mam podobnie od zawsze i podobne wymagania względem faceta ale ....sami nudziarze jacyś w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....aktywny tryb zycia, entuzjasta podrozy (dzikich z samym plecakiem a nie do kurortu lezec plackiem), niereligijny, znający się niemal na wszystkim, taki ktory potrafi wszystko zrobic w domu ........wiertarką posluguje sie bez problemu..... niemłody'', na umyśle mlody....lubi motocykle i sportowe auta, kombi = precz. 180cm ...zbudowany, tluszcz, nie pracuś, inteligentny, biedny, ma z czego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma mniej niz 183cm to w*********j tak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urosne i zrzuce troche tluszczu i moge podbijac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HesCominForYou
A ja uwazam, ze nie jestes fajna dziewczyna i nie chcialbym takiej miec. Co to w ogole minimum 183cm? jakas paranoja. Jak chlopak zachrouje kiedys czy cos mu sie stanie to sobie odejdziesz bo nie bedzie w 100% spelnial twoich oczekiwan? Mozesz byc super ladna ale nie dotknalbym Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia lala... :-D and any more ,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lat autorka, na 100% dziewica :) Co gorsza takie wyidealizowane wymagania to mają nastolatki więc autorka pomimo wieku chyba gdzieś stanem umysłu taka jakoś pewnie sięga. Masakra - dziewczyno w Twoim wieku ludzie ślub biorą a Ty takie głupoty wypisujesz dla dziewczynek z bravogirl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HesCominForYou
Mozna miec jakies wymagania ale jej sa poprostu glupie. Musi lubie cmotocykle i sportowe auta to mnie rozwalilo. No i zadnego tluszczu bo jak bedzie mial ciut to odejde od niego. Masakra z tymi dziewczynami ale dobrze niech sobie bedzie samotna i niech trzyma sie z daleka od normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, trzeba mieć te wymagania. Wolę nie znaleźć swego ideału niż żyć z drugim człowiekiem jak z obcym z którym nie będziemy się wzajemnie rozumieć, mieć inne plany życiowe i naginać swoje plany i potrzeby do innej osoby. Załóżmy że w autorce zakocha się chłopak 164 cm wzrostu, domator, martwiący się domowym budżetem, lubiący rozmawiać o polityce i narzekać na ustrój i ludzi w kraju, smęcący o tym po co jechać w kolejną podróż skoro jest nowy telewizor. I co, ma żyć z niepasującym do niej człowiekiem przez wiele lat i w dodatku myśleć o nim: "o ty nudny karle"? Albo "Nudziarz z niego, wcale mnie nie pociąga, ale lepszy taki niż żaden".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wszystko by się zgadzało,ale 183cm nie mam więc odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golodkskalaj
ach te wymagania :D to co my oczekujemy a co nam się przytrafia to dwie różne sprawy. Ja np. zawsze twierdziłam, że "mężczyzna zaczyna się od metra 180" :) a tak się składa,że wszyscy moi faceci, z którymi byłam i się w nich zakochałam byli mojego wzrostu czyli ok. 175 cm ale nadal twierdzę, ze mężczyzna musi być wysoki :D :D :D Widocznie autorka się nie jeszcze nie zakochała. Uczucie pojawia się znienacka i nie pyta nas o zadanie i przede wszystkim nie odhacza sobie punkcików w liście naszych wymagań i oczekiwań wobec partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie przeczytałem te wymagania i ku własnemu zaskoczeniu doszedłem do wniosku ze logicznie patrzac totalnie pasuje. ej tylko nic sobie nie wyobrazaj, ale po prostu zaczalem czytac i... jestem zdziwiony, powaznie... ;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×