Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bella Signora

Podniesienie piersi

Polecane posty

Gość Bella Signora

Cześć dziewczyny! Zastanawiam się, a raczej jestem zdecydowana na operację podniesienia biustu po ciąży i karmieniu piersią. Na razie zbieram pieniądze i w tym samym czasie informacje. Szukając najlepszych lekarzy chirurgów natknęłam się na doktora Rychlika, właśnie na Kafeterii i postanowiłam umówić się na wizytę. Doktor wydał mi się człowiekiem bardzo sympatycznym i dobrym specjalistą. W żadnym wypadku nie namawiał do operacji, a nawet mówił, że warto poczekać na drugie dziecko i wtedy poddać się zabiegowi, żeby po drugiej ciąży niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy na ponowną operację. Wykluczył implanty, gdyż w przypadku drugiej ciąży uniemożliwiłyby karmienie piersią, a poza tym, sam implant piersi nie podniesie, a sprawi, że dodatkowo ona opadnie (z czego się bardzo cieszę, bo implantów ja osobiście bym nie chciała, zależy mi tylko na wyglądzie piersi podobnym sprzed ciąży, choć wiem, że np. rozstępów w ten sposób nie usunę całkowicie). Doktor pokazywał mi również zdjęcia pacjentek sprzed i po oraz poinformował o defektach operacji w postaci blizn. Po powyższym wstępie, mam do Was pytanie, czy któraś z Was poddawała się operacji podniesienia biustu w klinice doktora Rychlika? Czy macie może Wasze zdjęcia sprzed i po? Może poddałyście się takiej samej operacji, ale w innej klinice? Jakie są Wasze zdania na ten temat. Pamiętam z wizyty, że są dwa rodzaje podniesienia piersi, ale tego z wrażenia, które towarzyszyło całej wizycie, nie pamiętam, więc jeśli któraś z Was wie i może przypomnieć, to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nosisz dobrze dobraną bieliznę (byłaś u brafitterki), śpisz w staniku i czy lekarz mówił ci o możliwości poprawy stanu piersi w ten prosty sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rzeczy są oczywiste, ale niestety nie przywrócą stanu piersi sprzed ciąży, brodawka sama nie podniesie się do wysokości na której być powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Signora
Te rzeczy są oczywiste, ale niestety nie przywrócą stanu piersi sprzed ciąży, brodawka sama nie podniesie się do wysokości na której być powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwiednietaroslinka
Zazdroszczę Ci, że masz na to kaskę :( Też bym chciała.... Wszystko co piszesz to tak jak u mnie ale mnie nie stać. A takie ładne piersi miałam :( Lifting byłby dla mnie super! Zapytaj lekarza czy nie można usunąć potem blizn laserowo? Może da się je jakoś zlikwidować i wtedy nie będzie już żadnych minusów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Signora
Fakt faktem, że dobrze dobrany stanik, może być dużą pomocą i może warto zamiast samemu dobrać, wybrać się do specjalisty. Jednak wątpię, że sama brodawka jest się w stanie unieść. W każdym razie dziękuję za link! Zwiednietaroslinka, ja na razie całej sumy na operację też nie mam. Cały czas zbieram, wyrzekam się pewnych rzeczy. Karmiłam piersią prawie dwa lata, czasem musiałam być poza domem kilka godzin i po powrocie pierś była wielkości główki dziecka, a po karmieniu dwa rozmiary mniejsza, więc ta skóra chcąc nie chcąc się rozciągnęła i efekt jest taki, że brodawka jest poniżej poziomu na którym być powinna, a pierś jest opadnięta. Oczywiście, cały czas używam specjalne kremy, masuję, ale to nic nie daje poza nawilżeniem. Zamiast wydawać fortunę na drogie kremy, używam tych tańszych, a resztę chowam do skarbonki. Na pewno też kiedyś uzbierasz, jeśli zdecydujesz, że taka operacja będzie Ci potrzebna. Ja czekam już dwa lata. Boję się operacji, oczywiście, boję się, że coś może pójść nie tak i być gorzej, ale wydaje mi się, że te objawy są oczywiste. Wiem, że po operacji występuje zasinienie, które z czasem przechodzi, ale wielu rzeczy też nie wiem. Dlatego, jeśli jest ktoś kto przeszedł taką operację, odzywajcie się :) Na yt znalazłam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=8_ewdCnYq5Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam nad operacja pomniejszenia i zmniejszenia piersi, samego podniesienia bym nie robila bo wystarczy dory biustonosz i jakos sie wyglada. Gorzej jak piersi za za duze wtedy nie ma wyjscia.Ciagle jednak nie jestem zdecydowana na 100% ze wzgledu wlasnie na te cholerne blizny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Signora
gość, tak samo Ty, jak i ja możemy wyglądać dobrze w odpowiednio dobranym biustonoszu. Jeśli chodzi o blizny, to doktor mówił, że czasem niektórzy partnerzy pacjentek wolą piersi sprzed operacji, ale bez blizn. Same blizny mogą zostać do końca życia, ale ze specjalistycznymi maściami mają szansę bardzo się wybielić lub być prawie całkiem niewidoczne. Zobacz na filmiku, który dodałam, wszystko zależy od pacjentki, u jednej jest to bardziej widoczna blizna u innej mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety , j w przeciwienstwie do ciebie, nie moge ukryc swojego biustu zadnym biustonoszem/75F/ na mojej szczuplej sylwetce wyglada gigantycznie.A blizny to wiem ze zalezy od indywidualnych predyspozycji, troche taka loteria z tym.Nie wierze w zadne kremy i masci na blizny, nawet wielu lekarzy twierdzi ze to strata pieniedzy, zwykle placebo, ktore nie ma zadnego wplywu na gojenie.Rob jak uwazasz, ja ciagle sie wacham i nie wiem co zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*waham sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zrobię jak uważam, nie założyłam postu po to żeby pytać się ludzi o to czy powinnam zrobić taką operację czy nie, bo jestem dorosłym człowiekiem i decyzję muszę podjąć sama. Jedyne czego chcę się dowiedzieć to jak wyglądają piersi polskich pacjentek sprzed i po operacji, jakie były ich odczucia i jak dochodziły do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Signora
Na pewno zrobię jak uważam, nie założyłam postu po to żeby pytać się ludzi o to czy powinnam zrobić taką operację czy nie, bo jestem dorosłym człowiekiem i decyzję muszę podjąć sama. Jedyne czego chcę się dowiedzieć to jak wyglądają piersi polskich pacjentek sprzed i po operacji, jakie były ich odczucia i jak dochodziły do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×