Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotkatoja

Pomocy!!!! Problem z prezentem DELEGACJA

Polecane posty

Tak jak w tytule. Za 2 tygodnie ide na wesele do kolegi z pracy w delegacji i mam problem z prezentem. Pracujemy w branży budowlanej dokładnie projektanci. Chcę żeby ten prezent był wyjątkowy i związany z zawodemusmiech.gif Myślałam żeby kupić jakieś przydatne urządzenie elektroniczne a do tego... i tutaj jest problem bo chcę coś zamiast kwiatów co przypominałoby mu o pracy. Albo kwiaty z "wkładką" heh a dokładniej myślałam nad jakimś chłopkiem- figurką który jest wkomponowany w kwiaty i w ręku trzyma np projekt albo dalmierz. Albo z masy solnej zrobić takie dwa chłopki (para młoda) i domek dorzucić kwiaty-prawdziwe- i z tego skomponować jakiś bukiecik. Co o tym myślicie?? CZY MACIE JAKIEŚ INNE POMYSŁY NA PREZENT?? Liczę na duuużo odpowiedziusmiech.gif Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że to już za dwa dni bo ja bym sama zrobiła jakiś fajny mebel do domu np jakiś ciekawy stolik / lampę. Możesz zamiast kwiatów dorzucić jakiś fajny plakat/ obraz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta szczerze? po co chlopu na prezent slubny cos co mu o pracy bedzie przyppominalo? bez sensu pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lubi swoją pracę? Poza tym to jest delegacja z PRACY, więc miło by było do tego nawiązać. Ja bym się cieszyła, jakbym mogła pracować jako projektant, niestety z moimi " zdolnościami" zostałam prawnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tyle odpowiedzi :) no do wesla zostało jeszcze niecałe 2 TYGODNIE a nie dni :)ale co do mebli to hmm.. ta firma nie zajmuje się projektowanie wnętrz tylko budynkami od fundamentów po dach więc meble mało mają z tym wspólnego:) z obrazem to już też myślałam o takiej karykaturze teraz wiele propozycji można znaleźć w studiach fotograficznych :) I oczywiście popieram odpowiedź gościa nr 3 heh i gratuluje zdolności :) Czekam na więcej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, że prezenty daje się parze młodej, a nie tylko 1 osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszkaaa88
Karykatura to szczerze mówiąc średni pomysł, kojarzy mi się z wakacjami w Zakopanem jak miałam 13 lat i babcia się zgodziła, żeby pan " artysta" mnie naszkicował ;) Powiem, że wyszło to średnio, chociaż wtedy bardzo mi się podobało ;) Może zamiast czegoś związanego z pracą, kup jakieś fajne przybory do kuchni. Jest teraz wiele fajnych pojemniczków na sól/ pieprz/ zioła. Możesz też wybrać jakąś ładną zastawę stołową, są teraz piękne i ozdobne talerze dosłownie w każdym sklepie. Zależy jak zażyłe są Wasze stosunki i ile planujesz wydać na ten prezent :) Myślę, że wszelkiego rodzaju figurki to kiepski pomysł, ja osobiście nie lubię takich bibelotów, ewentualnie jako pamiątkę z wczasów. Możesz też kupić ramy na zdjęcia, może sobie z wesela wywołają zdjęcie w większym formacie i powieszą :) Może zdjęcia Waszej " ekipy" z pracy jako dodatek do prezentu :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jako delegacja chciałabym wyskoczyć z czymś specjalnym a poza tym to nie znam jego przyszłej żony na tyle by móc trafić w jej gusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zdjęcie ekipy byłoby świetne! Ale niestety skład się zmienił od ostatniej firmowej imprezy na której były robione zdjecia i ten pomysł raczej odpada.. Planuje(my) wydać w sumie ok 400-500zł z tym że tak jak już napisałam na początku chcemy kupić coś przydatnego ( za te 400zł ) a do tego coś drobnego na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym prezentem "głównym" chyba problemu nie będzie bo chcemy wprost zapytać co chciałby dostać od firmy na wesele :) a tą pamiątkę to tak od siebie dorzucimy zamiast kwiatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od delegacji z pracy dostałam piękną zastawę ztołową wartą 1500 zł (złożyli się wszyscy pracownicy, po kilkazłotych firma liczy 100 osób). W delegacji było 3 przedstawicieli, piękna kartka z podpisami każdego pracownika, szefostwa, kierownictwa, z innych działów ludzi, z którymi jestem tylko na dzień dobry. I było to bardzo miłe, bo ja tam jestem tylko zwykłym pracownikiem, szarym, bardzo niskim rangą, pracującym tu naprawdę krótko. Moja firma zajmuje się odzieżą, ale prazent z zastawą był trafiony w stu procentach. I byłam mega zaskoczona, bo myslalam ze przyjda po prostu z zyczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×