Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama21@92

39 tydz

Polecane posty

Gość mama21@92

hej jestem w 39 tyg ciazy to moja druga ciaza i powiem wam ze mam stresa wiekrzego niz przed pierwszym porodem :/ synka urodzilam w 41 tyg teraz tez boje sie ze przenosze :/ chociaz mam rozwarcie na 2 palce od dwoch tygodni :/ jak myslicie kiedy urodze i wgl jak ten czop wyglada ?? bo w pierszej ciazy jakos go nie widzialam bo wywolywali mi porod przez balonik a wody odeszly mi przy wyjmowaniu tego balonika chodzilam z nim wtedy od 8 do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka długość szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 40 tc, dzisiaj na wizycie nic nie zapowiadało porodu w najbliższym czasie...Rozwarcie na opuszek ( czyli wcale). Szyjkę skróconą mam od 2 mcy. Niestety porodu nie da się przewidzieć zanim się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama21@92
tego mi nawet lekarz nie powiedzia bo to taki gbur ze az strach sie o cokolwiek zapytac :/ jutro mam wizyte to sie dowiem martwia mnie tylko ruchy dziecka bo sa ale nie ma ich tak wielu w pierwszej ciazy to synek szalal do samego porodu no i zanikly mi te skurcze przepowiadajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama21@92
bahati a no nie da sie przewidziec wgl ja tak naprawde to chyba nie wiem jak ten porod sie rozpoczyna bo pierwszy wywolywany byl to wszystko praktycznie na raz sie wzielo nawet torby nie spakowalam tesciowa twierdzi ze przenosze a przed wczoraj nawet dywan na kolanach mylam i zadnego skurcza nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama21@92
jest wgl tu ktos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy (tydz./dzień) miałaś wywoływany i jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×