Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przekonaj sie25

Nudzi mnie życie, jak to zmienić?

Polecane posty

Gość przekonaj sie25

Od pewnego czasu życie mnie nudzi. Kiedyś miałam cele, marzenia. Chciałam skończyć studia, dostać dobrą pracę, mieć rodzinę, podróżować itp. Byłam pełna optymizmu, ambicji, wszystko mnie ciekawiło i cieszyło, Studia skończyłam, języka się nauczyłam, mam dobrą stabilną pracę, popodróżowałam tu i tam. Teraz codziennie wykonuje te same czynności, które mnie nudzą. Nudzi mi się zycie, co więcej nic mnie nie interesuje. Potrafię przyjść do domu po pracy, wiem że mam czas, że mogłabym iść na basen, do miasta, obejrzeć film itp., ale sama już myśl o tym powoduje, że mnie to nudzi. Czuję się jak zupełnie tępa osoba bez ambicji. Pomyślałam, żeby nauczyć się czegoś nowego, np. innego języka. To mi się nie chce, nudzi mnie już sama myśl, że miałabym się uczyć czegoś. Nie wiem co się ze mną stało. Nudzą mnie poznane nowe osoby, męzczyżni których poznaje, nie chce mi się z nimi spotykać, bo nudzą mnie te spotkania. Siedzę w domu po pracy, potrafię siedzieć 5 h i nie robić nic, tylko w tle leci muzyka, bo nic mi się nie chce. Nie ma rzeczy która potrafiłaby mnie zainteresować. To okropne, jak z tego wyjść, bo czuję, że każdy dzień jest taki sam, nudny i tak zawsze już będzie :( Mam możliwość spędzenia czasu jakoś inaczej, ale nie chce mi się tego robić, a to, że mi się tego nie chce, mnie przytłacza, nie wiem już sama jak to określić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usłużny gość
Wewnętrzna pustka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czuję się jak zupełnie tępa osoba bez ambicji. Pomyślałam, żeby nauczyć się czegoś nowego, np. innego języka. To mi się nie chce, nudzi mnie już sama myśl, że miałabym się uczyć czegoś. Nie wiem co się ze mną stało. Nudzą mnie poznane nowe osoby, męzczyżni których poznaje, nie chce mi się z nimi spotykać, bo nudzą mnie te spotkania. Siedzę w domu po pracy, potrafię siedzieć 5 h i nie robić nic, tylko w tle leci muzyka, bo nic mi się nie chce. Nie ma rzeczy która potrafiłaby mnie zainteresować." mam IDENTYCZNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×