Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poirytowany

Czy zdradziliście kiedyś ze złości?

Polecane posty

Gość poirytowany

Jak w temacie. Czy zdarzyło wam sie kiedyś zdradzić partnerkę/a po kłótni z nią/nim? Ja jestem bardzo bliski tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie i nie mam zamiaru. dla mnie to oznaka slabosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś facet
ja nie ale pomysł niekonwencjonalny zwłaszcza jak żona hiena i tylko kasa jej w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdradzaj, bo zdrada to jest piętom u Achilleza potem zus cie wykluczy z grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba ktora zdradza ze zlosci predzej czy pozniej czuje sie jak scierwo.to ostatnia rzeczy ktora pomaga bo czlowiek ma do siebie pozniej obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ona się zmieniła czy nie widziałeś, że królewnę za żonę bierzesz? Na Twoim miejscu będąc chyba wolałabym płacić alimenty, widywać się z córką w miłej atmosferze i sama być szczęśliwą niż dawać jej przykład życia małżeńskiego w kłótniach, bez miłości. A zdrada jest wg mnie rozwiązaniem tymczasowym. Ale ja nadal wierzę w ideały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ideałów nie ma, lojalności można się spodziewać u dziecka na dobre i złe do ok 12 roku życia. Z dorosłymi jest trudniej. Do podirytowanego, a próbowałeś inaczej z królową sniegu? Może zabierz ją na kolację, posprzątaj mieszkanie zanim wróci, kup kwiaty i zwróć uwagę na siebie, co ją tak w Tobie denerwuje. Nie ma kłótni bez udziału dwóch osób. Zdrada w złości...zdrada w ogóle wnosi poważne konsekwencje w nasz życie czy po dobroci czy po złości. Odbija nam się wiele lat czy tego chcemy czy nie. Wnosi w nasz umysł skrzywiony obraz nas samych. Trudno jest zdradzić ale nie wykonalne jest wymazać faktu z nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, już zdradę chcą podciągnąć pod awantury i zajawki a zdrada jest tylko owocem zakazanym. I albo się po niego sięga i konsumuje, albo omija jego trujące owoce. :) Takie dawanie duupy na pokaz, bo inaczej nie mogę określić takiego zachowania, nie ma nitz wspólnego ze zdradą. Mało tego, nawet przy niej nie leżało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzilem dziewczyne i nie moglem jej pofem patrzec w twarz.poklocilismy sie i wyszedlem z domu w****iony i przelecialem przypadkowo dziewczyne spotkana w barze.do dzis mam wyrzuty.moja dziewczyna nigdy tego nie zrobila.nie jest z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×