Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawość?Porównanie?

Gdzie pracujecie,ile zarabiacie,gdzie mieszkacie,jakie macie opłaty.

Polecane posty

Gość gość
dziś W dópie pracujemy, g***o zarabiamy, w zipie mieszkamy i ch*ja wydajemy. Nie musisz dziękować // ale zabolało kogoś :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 2.000€ w Holandii. Jak na tutejsze stosunki to słabo, ale mąż zarabia 4.450€ więc wystarczy na skromne życie. Ja rozdzielam towary w firmie sprzedającej urządzenia optyczne a mąż jest pilotem helikoptera. Jesteśmy tutaj dopiero trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Granice otwarte, każdy kowalem swojego losu. Nie zazdrościć tylko działać ziomki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj [22:53 Co niby miało zaboleć? Twój brak mózgu? Kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w fabryce wagonów kolejowych jako elektromonter, zarabiam około 2000€. A że nie mieszkam sam, to dajemy radę, dwie pensje na miesiąc nam wystarczą. Zatrudniłem się w miejscu pracy, w którym wcześniej byłem w delegacji z Polski. Nie korzystałem z żadnych pośredników i dzięki temu mam identyczny kontrakt jak moi belgijscy koledzy i takie same stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robimy

Są koszta psychiczne emigracji które nie da się przeliczyć na walute. Ale każdy chyba chce jakoś żyć w spokoju i pracować i aby jego praca pozwalała na samodzielny poziom życia przynajmniej w podstawach. W PL często to nie ma miejsca, masa ludzi mieszka z rodzicami nawet jako dorośli i na kupie bo jest wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik

Szwecja, 20.000skr po podatku/mc. Jestem na emeryturze. Skromnie ale wiąże koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×