Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelia4444

jak zaaranzowac prostokatny/podlozny salon?

Polecane posty

Gość kornelia4444

Hej wiem ze jak sie nie widzi to trudno sobie wyobrazic ale wydaje mi sie ze to wystarczy j.w opisie? Nie jest to bardzo duzy salon ale ma ksztalt prostokatny. po obu stronach tych ktotszych bokow sa okna jedno na ulice drugie na ogrod. poki co mamy w nim tv,3 kanapy jedna wersalke i jeden regal.. Ja najchetniej bym zatrzymala dwie kanapy zielone we wzory a pozniej dokupila cos ala kanapa ale do spania.. mamy tez stol prostokatny . Od str ul stoji w rogu tv i na bokach dluzszych salonu na przeciw siebie te kanapy a pomiedzy nimi stol.. Poki co mamy brzydkie rolte tapety we wzory i chce jakos pomalowac to :P Zastanawiam sie jaki kolor narzut i jaki kolor dobierac wogole do tego salonu co pasuje do zielieni ?Jezeli zrobie biale lub brzoskwiniowe sciany ?? :) Sory za dlugi opis ale moze komus bedzie chcialo sie odpisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrysuj toto, będzie prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 kanapa (może narożna?) plus jakieś łatwo upychalne po kątach pufy czy "worki-gruszki" dla okazjonalnych gości. Do tego ława (a nie stół, stół w jadalni/kuchni wystarczy), a zieleń kanap można nakryć dowolną narzutą i wtedy hulaj dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tapet-Show
Witam, jeśli chodzi o wystrój wnętrz polecam fototapety, które doskonale wkomponowują się w różnego rodzaju pomieszczenia, począwszy od domu, poprzez restauracje, hotele, sale gimnastyczne, biura. Stanowią doskonałą alternatywę dla farb. Stwarzają poczucie ciepła i estetyki. Wyprodukowane w najnowszej, ekologicznej technologii HP Latex Printing są bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia. Niesamowicie soczyste kolory na zawsze odmienią wnętrze. Zapraszam na stronę internetową, znajdą tam Państwo dokładne informacje o materiałach oraz przykładowe wzory.Na życzenie klienta poszukujemy odpowiednich wzorów. www.tapet-show.com Pozdrawiam Zespół Tapet-Show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felipencław
Nie wiem jakie masz zdanie o meblościankach, bo niektórzy uważają to za symbol tandetnych mebli z PRL-u, ale uważam, że to jest właśnie najlepsze rozwiązanie do takiego salonu, o jakim pytasz. Nowe meblościanki w niczym nie przypominają tych okrytych złą sławą. Podoba mi się zestaw atrium z forte. Zerknij sobie: http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-dzienny.html Inne kolekcje też mają fajne meble, ale w tej podoba mi się zestawienie kolorystyczne. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wymiary? w jednym salonie macie 3 kanapy i jedną wersalkę?:P Nie wiem jaki jest odcień tej zieleni, więc trudno doradzić. Jeśli kanapy są zielone i wzorzyste, to lepiej dać spokojny kolor, żeby nie upstrzyć. Bledziutki szary? biały jest ok, brzoskwiniowy natomiast kompletnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×