Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kahahaha

Coś dziwnego czyli głód bez przerwy... :(

Polecane posty

O nieee... Po ładnych "paru" miesiącach dopadł mnie... Dopadł mnie ten potwór - nie kończący się głód... Nie ważne czy zjem dużo czy mało... Po 15-20 minutach znowu czuje "głoda". Ale jestem dumna z siebie,bo nie oparłam się pokusie,czyli chipsom,krzyczącym z półki "Weź mnie kup,weź mnie kup !!!" :D Zajadła bym je,ale... Z dżemem :D kiedyś też tak miałam,ale po paru dniach nie jedzenia niczego konkretnego...i wtedy jadłam śledzie z czekoladą pomarańczową,ogórki z czekoladą oraz chipsy z czekoladą... teraz też mam ochotę na takie mixy ale się jakoś potrafie opanować... zaznaczam,że nie jadam żadnych słodyczy zamiast nich jadam owoce,ani fast foodów jeśli mam zjeść hot-doga,bo nie mam szans gotować to wole wafle ryżowe,albo samodzielnie robione ciastka owsiane...odżywiam się zdrowo...staram się nie kupować przetworzonej żywności,jadam też dużo owoców i warzyw,więc skąd takie coś takiego? bardzo proszę o normalne wypowiedzi :) pozdrawiam [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij duzo wody,zjedz kostke czekolady raz na jakis czas. odzwyczailas organizm od dostaw jedzenia wiec gromadzil zapasy tluszczu ktorego juz nie masz i wroc do normalnego zywienia , tak by zapotrzebowanie na kalorie bylo dostosowane do organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój organizm domaga sie konkretnych składników odżywczych. Nie zapewnisz mu tego uboga, choć zdrowa dieta! Doloz do swoich dań od czasu do czasu coś innego, a nie tylko owoce i ciastka z owsianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to kompulsywne objadanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jadam 5posiłków dziennie a dieta zbilansowana.ułożona przez trenera...jadam normalnie mięso,ryby,kasze,ryż,razowy makaron,do tego warzywa.to nie tak,ze jadam tylko owoce i ciastka owsiane...coś takiego to ja mam 2-3razy w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije dużo niegazowanej wody,albo woda z cytryną,miętą.zero fanty,coca coli...ćwicze siłowo więc diete mam ułożoną pod trening i moje preferencje żywieniowe :) Wolę owoc zjeść niż czekolade.owoce oprócz cukru mają witaminki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×