Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To prawda - potwierdziło się. Tatuaże robi sobie margines społeczny.

Polecane posty

Gość gość
bo to bylaby profanacja ale skad taki debil jak ty mialby o tym wiedziec ;) sztuka nie zawsze przeklada sie napieniadze ilu jest artystow malujacych na plotnach ktorych obrazy sienie sprzedaja myslisz ze toczyni ich kiepskimi artystami ?to copowiesz o van gogh-u ktory przymieral glodem za zycia niedoceniony a teraz jego obrazy warte sa 90mln ? mylisz ze taki pionek jak ty moze definiowac sztuke w jakikolwiek sposob :D wybacz jestes po prostu smieszny :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiera muzyk czy malarz jego sztuka zostaje .Umiera ktoś z "artystycznym "tatuazem co zostaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuażyści często sprzedają swoje prace malowane na papierze/płótnach. Więc nie jest prawdą, że tylko tatuują. Poza tym obdzieranie ludzi ze skóry przez ich tatuaże to praktykowała jedna babka w obozie koncentracyjnym, słyszałeś o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem sporo, zakładając, że nie zostanie skremowany, a ziemia w jakiej leży dobrze go zakonserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwartościowsze tatoo to pierun w kąciku oczodołu oraz Boże daj rozum na glowie i tylko dla pań na łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego są zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla kogos kto pluje jadem co bedzie dobre? Wypalony na czole znaczek odpadow radioaktywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na złość wszystkim , ziejącym jadem poinformuję , że mam na swoim żołędziu wytatuowane : kocham Mariollę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko w zasciankowej polsce tatuaz jest oznaka patologii... na zachodzie co 2 osoba ma tatuaz a nawet po pare... i to caly przekoj spoleczenstwa od sprzataczki po dyrektora... to po prostu moda a nie przynaleznosc do okreslonej grupy spolecznej... no ale polska nadal 20 lat do tylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zauważyłam ze im wyższy iloraz inteligencji tym mniej tatuaży , i odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z teza o ilości tatuaży bym się gotów zgodzić. ja mam jeden tylko na żołędziu też zrobiony gdy 18 lat ukończyłem w dowód wdzięczności tekst: kocham tylko Ciebie Mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle, ze w ogole nie zauwazylas tego bo powazni, inteligentni ludzie nie chodza do pracy w bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie przyjmuja do Urzedu z reguly ludzmi z tatuazami. No i kiedys glosna sprawa chlopaka , ktory staral sie o prace w banku , mial olbrzymie kwalifikacje , a zostal wykluczony przez tatuaz , ktory zostal zauwazony przed podpisaniem umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jacy ludzie z reguly robia tatuaze ? I w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musial go miec w widocznym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o to chodzi, ze nie ma reguly. To tak jakbys pytala jacy ludzie farbuja wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam zamiar wytatuować sobie udo :) a jakoś nie ćpam, nie palę, nie piję, nie ku/r/wie się, jestem wielobranżowa, mam studia wyższe, kursy, praktyki i inne d**erele, co prawda lipa z robotą, ale wciąż szukam i takie szufladkowanie ludzi to jest dopiero patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumujac kazdy ma prawo do zycia i robienia czego chce: Twoje zycie Twoja sprawa. Nie wiem czemu lubicie sie wpie...przac i oceniac innych. Lepiej spojrzec na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kandydat do pracy w banku miał wytatuowane z wiezienia , że cwel. rozkminił to tez były osadzony szef tego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto potwierdzil prawde autora ? Oprocz jego samego i subiektywnych uczuc ? Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , mial tatuaz na przedramieniu. Opowiadala nam ta historie wykladowca . Jestem na administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym razie podkreslam - skupcie sie na sobie i swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedramie to dosc widoczne miejsce, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe czemu pracodawcy nie chcą przyjmować ludzi z tatuażami do pracy :D skoro to o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam tatuazy ale nie lubie ludzi , ktorzy tak oceniaja : margnes spoleczny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys robili na ten temat badanie. Okazalo sie, ze pracodawcy boja sie stereotypow klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisalam o Urzedzie gdzie pracujsz dla kraju , a nie o innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , to prawda pracodawcy boj sie sterotypow klientow. Duzo osob pracujacych na budowach ma tatuaze to zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromis mozna osiagnac latwo - zaslaniac tatuaze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×