Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pat77

Łuszczyca

Polecane posty

Gość pat77

hej.od 3 lat choruję na łuszczyce.Łuszczyce dermatolog zdiagnozował na głowie na łokciach i na twarzy.Na głowie i łokciach dało się zaleczyć ale na twarzy niestety nie mam cały noc w łuskach które cholernie swędzą używałam już tyle maści kremów na nos przepisanych przez Panią dermatolog ale zamiast mi pomóc to te kremy maści spowodowały że łuszczyca z małych plamek na nosie pokryła cały nos i trcochę policzka.Mam dopiero 20 lat a wyglądam jak potwór.Czy może ktoś z wam miał łuszczyce na twarzy?jakie macie sposoby na zaleczenie może jakieś maseczki albo jakieś maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno do polski weszły kosmetyki Decubal bardzo fajne, z dobrym składem, bezzapachowe dostępne w aptece... w przystepnych cenach spróbuj są pianki do mycia twarzy, treściwe kremy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat77
napewno poczytam o decubal i może kupie.Może jakieś inne maści lub maseczki polecacie.ostatnio robiłam maseczkę z żółtka i salicylolu pomogło na tydzień nie miałam żadnej łuski ani zaczerwienienia lecz jak to zwykle bywa po tygodniu łuszczyca wróciła a maseczka już nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasassanii
smarując sterydami chwilowo jest poprawa a potem podwójnie wychodzą , jest to choroba naprawdę bardzo trudna i uciążliwa , mój mąż już prawie 20 lat zmaga się z nią , raz jest super innym razem masakra , trzeba zaakceptować siebie z łuskami to pomaga w leczeniu (stres to nasz wróg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anazi
To i ja się włacze:) i odświeże :P Równiez choruje na łuszczyce, dopiero kilka miesięcy a naprawde problem mam juz spory... Własnie z twarza. Na dzień dziesiejszy moja twarz wyglada okropnie, nie ruszam sie z domu. A to co stosowalam do tej pory i kiedys pomagało teraz juz nie działa... Jestem załamana. Dodam ze mam tez inne problemy z cera i teraz dodatkowo jakies 30% twarzy zajmuje mi łuszczyca, to naprawde dramat. Szczescie w nieszczeciu że w chwili obecnej nie pracuje bo nie wyobrazam sobie w takim stanie pokazywac sie wsrod ludzi... Ale pomału dochodzi do mnie ze izolacja wpedza mnie w jeszcze wiekszy dól. Wiadomo ludzie maja wieksze problemy, inwalidztwo czy powazniejsze choroby. Ale twarz to jednak wizytówka i zwłaszcza kobiecie jest trudno zyc z takim defektem . Licze na to ze w koncu znajde ten "cudowny" lek,maść czy cokolwiek co doprowadzi chociaz moja twarz do ładu. Reszte mozna zakryc, twarz nie bardzo... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyjsciowa glowa
Mam 30 lat, luszczyce mam od zawsze- glownie na glowie, czasem plamki na ciele. I probowalam wszystkiego i tylko jedna rzecz mi pomogla i to przez zupelny przypadek. I tu was zaskocze: bikram joga! Niemal kazdy dermatolog powie choremu na luszczycy, ze nie sa znane przyczyny luszczycy i ze to choroba skory i przepisze wam rozne swinstwa do stosowania zewnetrznego. Jak zapytalam ktoregos dermatologa, czy to prawda, ze luszczyca spowodowana jest tym, ze watroba chorego jest niejako uposledzona i nie radzi sobie z wydzielaniem toksyn- popatrzyl na mnie z politowainem. Wiec odpuscilam, ale staralam sie lepiej odzywiac, zeby watroby nie przeciazac. No ale nie pomoglo za bardzo, niestety. Az tu nagle zaczelam chodzic na bikram joge i juz po paru sesjach luszczyca zaczela mi pieknie schodzic. Chodzilam regularnie, przynjajmniej 2 razy w tygodniu. Po jakims miesiacu luszczyca zniknela mi calkowicie. Kontynuowalam joge jeszcze przez kolejne 3 miesiace i bylam przeszczesliwa jak nigdy. Kto nie ma luszczycy glowy, nie zrozumie, jakie to jest upierdliwe, swedzace, trzeba to zakrywac, zapomnij o czarnej bluzce a juz na pewno, zeby ktokolwiek robil cokolwiek z twoimi wlosami. Bikram rzucilam ze wzgledu na moja sytuacje finansowa i niestety, po miesiacu od mojej ostatniej sesji zaczal sie nawrot luszczycy. Zamierzam kontynuowac od pazdziernika. Ludzie, nic sie nie bierze z powietrza i nie dajcie sie lekarzom. Szukajcie sami, dyskutujcie, probujcie roznych rzeczy. Poczytajcie, jak dziala bikram joga i jak fantastycznie usuwa toksyny z organizmu. I to tylko ten rodzaj jogi mial na moja joge jakikolwiek wplyw i te pare miesiecy to byl jedyny okres w moim zyciu, kiedy moja glowa byla czysciusienka! Dla mnie zwiazek jest oczywisty i nie musze isc na medycyne, zeby wiedziec, ze faltycznie ma to zwiazek z zaburzona praca watroby. Jak ktos sie zmaga z tym samym problemem- polecam. Moze byc problem z dostepnoscia w Polsce tego rodzaju jogi, ale warto poszukac. W tej chwili moim zamiennikiem jest sauna sucha i mokra, ktora tez usuwa toksyny z organizmu. Niestety, nie ma poprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu łuszczycy można stosować zabiegi karboksyterapii, które polegają na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć. Zobacz: www.wydawnictwopandora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminos211
Wyleczyć się nie da ale można zaleczyć objawy. Polecam porozmawiać ze swoim lekarzem na temat szamponu Clobex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyleczylem sie aparatem bicom 2000 zostalem odczulony, 5 zabiegow pijawkami i sok z czarnego bzu (2 lyzki stolowe dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viceszef
Dużo czytam na temat Clobexu i jego skuteczności i powoli się przekonuję, zamierzam jeszcze podpytać lekarza oczywiście ale ogólnie jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannecznik40
Ja skończyłam buteleczkę jakiś czas temu i do tej pory nie mam żadnych problemów z łuską na głowie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsa02
Byłam u lekarza przepisał mi clobex na łuszczyce we włosach, no i działa jestem po kilu tygodniach leczenie i wygląda to bardzo dobrze polecam bo na serio warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie pisać o tym co na prawdę pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łuszczycę jest tylko jeden sposób- Pić duzo wody i stosować krem Psoris Premium, który zawiera olej konopny i lanolinę. To pomaga! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak piszesz, ten krem jest fantastyczny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam wszelakie opinie o tym kremie, pomyślałam, że zaryzykuję i jestem w szoku! Ten krem rzeczywiście działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio pomogła maść Dr Michaels. Jest bez sterydów i ma naturalny skład. Jest troszkę z wyższej półki cenowej, ale u mnie pomogła zaleczyć kilka zmian i jak na razie mam spokój. Spróbuj takiego rozwiązania. Zapytaj o próbki u dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złagodziłam łuszczycę o 90% za pomocą konopi siewnych. Stosowałam kosmetyki na jej bazie, które są naturalne https://www.konopie-online.pl/pl/c/Konopie-na-Atopie-i-Egzeme/49 ale też brałam olejek konopny 3 krople 3 razy dziennie https://www.konopie-online.pl/pl/p/Olej-CBD-5-15ml-/267 Pomogło bardzo, ponieważ łuszczyca to choroba immunologiczna a konopie mają moc działać tak, że te procesy immunologiczna zaczynają działać tak jak powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrexitBrexit

Również używałam kosmetyków z konopi siewnych i polecam tę metodę. Osobiście kupowałam krem ze sklepu konopnymarket.pl typowo na łuszczycę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na mojej skórze pojawiły mi się czerwone i swędzące.plamki na dłoniach,i na stopach, z początku to wyglądało jakbym się poraniła i tak bolało ale czym bardziej mnie zaczęło to swędzieć tym więcej się tych plamek pojawiało teraz staram się już tego nie drapać eh stopy zaś mnie bolały miałam.wrazenie jakby mi ktoś igły wbijał podczas chodzenia mam też takie same plamki ale one nie swędzą byłem u dermatologa przepisał mi sterydy jednak w internecie poszukałem cudowną maść konopną z olejem konopnym 24% Retter . niezwłocznie zakupiłam i posmarowałam stopy efekt ..... Cud-po kilku dniach nie było śladu po paskudztwie. a wpomnę że na inne częsci ciała stosowałem inne maśći kremy mazidła i nie dały rady .... oryginalną z hologrameem tą maśc konopna Retter znalazłem na tej stronce /konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×