Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura43676

Dlaczego trzeba być wredną dla faceta?

Polecane posty

Gość gość
Autorka jest głupia i leci na głupich facetów tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościarka
normalny mężczyzna doceni dobrą kobietę,natomiast nawet te dobre mają swoje wady,a prawda jest taka że czasem mężczyznę trzeba sobie wychować,musi wiedzieć gdzie są granice i jakich zachowań nie znosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda sztuka40
jestem kochana i wrażliwa ale nie zawsze,nie pozwalam pomiatać sobą,potrafię opieprzyć i zerwać kontakt jeśli ktoś mnie oszukuje czy traktuje niepoważnie,wymagam szacunku i liczenia się ze mną,lubię dobrych i kulturalnych mężczyzn,a nie cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjmagdh
normalny facet doceni i uszanuje dobrą porządną kobietę,ja w każdym razie nie zamierzam nikogo kim nie jestem udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Średnicka swojego jakoś jesteśmy 10lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby móc być wredną, trzeba najpierw udowodnić, że ma się coś dla niego w zamian do zaoferowania, żeby zechciał przy takiej zołzie wytrzymać. Podobnie działa w drugą stronę. Popatrzmy z drugiej strony - mnóstwo tu niewiast na forum co się skarżą na swoich "panów", co to im np. wystarczająco czułości nie dają, tak w związkach małżeńskich, jak i partnerskich. A jednak te panie tkwią u boku swych wybranków, mimo ich wad i oczywistej wredoty :D Jak myślicie, dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie chca dobrej kobiety, nigdy takiej nie pokochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam dobrego faceta, ale jeżlei nie zwrócę mu uwagę i to czasmai krzykiem (raz na tydzień) to sie nie ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kami
Wszystki mowicie ze faceta trzeba trzymac krotko i tak jak wy kobiety chcecie. A ile z was zadalosobie pytanie ile z tych wrednych kobiet ciagle ukladajace zycie pod siebie idac po trupach swoich facetow jest xdradzanych? Ilu facetow czuje sie dobrze w takim zwiazku gdzie nie moze zyc jak chce tylko jak musi? Skad u facetow wczesne zawaly serca? Za kogo wy sie ku**a macie? Macie jakas moralnosc czy cale wasze zycie oparte jest o bilans korzysci? Pamietajcie ze i wy uzywacie sily (psychicznie znecajac sie na facetach traktujac ich instrumentalnie zrób to odkrec tamto itp) a jak facet uzyje swojej zeby sie bronic to afere krecicie) rodzice chyba wam za duzo gadali o ksiezniczkach. Pamietajcie ze zeby isc na dziwke to trzeba max 1,5h ile z waszych facetow ma tyle cxasu w tygodniu aby wam sie odplacic? Pamietajcie ze i wy macie obowiazki wzgledem wasxych favetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak serio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona320
Widocznie jakiś taki typ mężczyzn wybierasz. Zarówno mój były, jak i obecny partner szanowali mnie jako dobra osobę ;) W związku dajemy z siebie wszystko oboje, troszczymy się o siebie, nie jestesmy olewczy ;) może trzeba do tego po prostu dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka leci na jakis wykolejencow z chorobami umyslowymi czy femdom i gada jakies bzdury ze wszyscy tacy sa co ty dziewczyno 13 lat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mężczyźni to zdobywcy i nie lubią kobiet uleglych, nieasertywnych. Prawie każdy człowiek musi czuć nad sobą bicz pański aby zachowywać się dobrze bo jak nie ma dyscypliny i lekkiej niepewności to tak jak w tym przysłowiu "dasz palec to weźmie całą rękę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety uległe często są zdradzane i poniżane dlatego trzeba być przynajmniej asertywną i głosno mówić jakich zachowań nie tolerujemy i co nam sie nie podoba niezaleznie czy facet bogaty czy biedny ..ma wiedzieć że kobiete trzeba szanować bo ona nie pozwoli skakać sobie po głowie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×