Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura43676

Dlaczego trzeba być wredną dla faceta?

Polecane posty

Gość Laura43676

Mam 23 lata i spotykam się z kimś, ale moje obserwacje dotyczą ogółu mężczyzn. Dlaczego jest tak, że kiedy jestem wredna, złośliwa, egoistyczna, facet jest do rany przyłóż, cudowny i czuły, no nieba by przychylił, a jak tylko okazuję ludzkie, partnerskie podejście- staje się pyskaty, olewczy? Czy całe życie trzeba traktować faceta jak psa? Czy poznam kiedyś mężczyznę, przy którym nie będę musiała udawać suki? Chciałabym móc być sobą i nie otrzymywać za to kopniaków. Dodam, że moje obserwacje dotyczą zarówno równolatków, jak facetów po 30, pod 40 nawet, z dobrą pozycją zawodową, społeczną, wykształconych i dość atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, wredne omijam z daleka. Jedno chamskie zagranie z jej strony i po ptakach. A pozytywne zachowania ja oddaję podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest kobiety, które sa wredne i pyskate , poniewierają facetami, maja dobrych facetów, którzy wszystko dla nich robia te dobre , czułe dla facetów , maja egoistów i bezuczuciowców widać facet to taki gatunek, że musi być nisko nad ziemią żeby chodził jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnossprawny88
Ja bym chciał miłą, czułą , wrażliwą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura43676
No właśnie, każdy deklaruje to samo- chciałby czułą, wrażliwą i delikatną. Ale dopiero jak jestem wredna i egoistyczna (nie mylić z wulgarnością), jest wpatrzony jak w obrazek (maślane oczy, rozanielony wyraz twarzy) i stara się odgadnąć moje życzenia. Czemu wy, faceci, jesteście na poziomie dzikich zwierząt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłym , czułym , wrażliwym kobietom trafiają się chamowaci egoiści .... a czułym i wrażliwym facetom wredne zołzowate kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Szczerze...to nie wiem co Ci odpowiedzieć. Bo ja, tak jak poprzednicy, nie lubię i nie trawię złych, wrednych i egoistycznych kobiet. Podstawą do czego kolwiek jest jej przyjazne usposobienie wobec mnie. Ale wiem też, że jest kupa kolesi, którzy mają tak właśnie jak pisze autorka. Podejrzewam, że jest tak pół na pół, z tym, ze pewnie to drugie pół jest też postrzegane jako bardziej atrakcyjne i to trochę zaciemnia obraz całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura43676
Ale gdyby te zołzy nagle stały się miłe i czułe, ich dobrzy dotychczas faceci zmieniliby się w s*******i. Jestem gotowa się o to założyć. Gdzie w tym wszystkim jest miłość? Czy można spotkać kogoś, przy kim nie trzeba się silić na tresurę, kto za dobro odpłaci dobrem? Zaczynam w to wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na fizyce uczyli mnie , że przeciwne bieguny się przyciągają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety szybciej mają związki i gonią do tych złych facetów, dobrym facetom zostają do wyboru albo złe kobiety albo samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem miła czuła i wrażliwa ;) ale...mam również negatywne cechy i mówię o tym wprost-nie wiem dlaczego większość ludzi nie chce w to uwierzyć cóż znaczy słodki niewinny wygląd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona na niej sukienka
ja teraz jestem ostatnio według siebie dość miękka, ale przypomniałam sobie że faceta trzeba od czasu do czasu ustawić, nagadać żeby się jak idiota nie zaczął zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety cos w tym jest, przeciwienstwa sie przyciagaja :-/ I jak patrze na zwiazki swoich znajomych to potwierdza sie to w 100% zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnossprawny88
Nie wiem, ja uważam,że jeśli znajdę jakąś kobietę to już z żałożenia nie będzie tzw. "suką" - bo takie nigdy nie chciałyby inwalidy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nic nie wiadomo, jak masz mieszkanie i niezły dochód to i tobie może trafic się wydra, będzie cie tresowała bez zagrozenia, ze zostawisz ja dla innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mam taka sama "panne" teraz. zenada, wlasnie mysle zeby tym j***nc pomimo wiem ze jej zalezy i ze mi zalezy. wiecej gierek mniej zycia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im bardziej olewasz faceta i pokazujesz pazurki tym bardziej się stara, bo mu to imponuje że jesteś niezależna i ostra, a jak widzi że jesteś milusia i do rany przyłóż to po co ma się starać? ja też to zauważam i męczy mnie że dla faceta trzeba być biaaaczz żeby on zachowywał się miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
tak, tak, tak sobie myślcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że kobiety z tego forum w ogóle nie mają kontaktu z mężczyznami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden facet nie lubi aroganckich , wrednych , pyskatych kobiet ! takie omijamy z daleka oraz takich do ktorych trudno dotrzec ! Lubimy otwarte , usmiechniete ,kontaktowe kobiety ktore potrafia sluchac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czemu wy, faceci, jesteście na poziomie dzikich zwierząt?" nie zasługujesz na normalnego faceta i założę się, że nie jesteś nawet w stanie utrzymać zdrowych relacji z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość;)
niestety jestem chyba seksistą gdyż agresywna kobieta odrzuca mnie wielokroć bardziej niż facet i nie ma to nic wspólnego z "z potulnością" ,"rolą kobiety taką czy inną" "przeznaczeniem kobiet do tego czy owego" itp bzdurami ...po prostu i już ...tak mnie przykro.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu
tu nie chodzi o bycie wyglarnym tylko o bycie asertywnym. Nie bedzie miala szacunku i milosci kobieta ktora jest na kazde pstrykniecie i mysle, ze na odwrot. Generlanie do logiki zwiazku trzeba dorosnac, jedni rozumije to wczesnie inni za pozno. Laura43676- byce prawdziwa wredna suka i usluzny koles to mi zalatuje jakimis dewiacjami ktore pewni przenosza sie na zycie seksualne takiej pary. Laura jest sfrustrowana bo szuka mezczyzny z jajami a trafia na wykolejencow. Uwierz znam kilka facetow ktorzy wola jak to kobieta nosi jaja. dl amnei to nienormalne. Ile amsz lat i skad jestes laura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina21
mnie już drugi facet zostawił bo byłam za dobra obaj mi tak powiedzieli a jestem atrakcyjna wiec juz nie wierze w to ze jest jakis facet ktory lubi wrazliwe i kochajace kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potwierdzam. Zawsze byłam kochany aniołek, a faceci mnie olewali itp. Jeden się zgrywał i olewał przez lata, wkurzyłam się, nabrałam od tego mojego miękkiego serca twardej d**y i pokazałam mu pazury. Nie muszę mówić, że skończył mnie olewać, teraz jestem miłością jego życia itp :D Podziękowałam, znalazłam do bólu dobrego faceta, który we mnie czułość i wrażliwość docenia i go to nie nudzi ;) Mogę być przy nim sobą i nie muszę udawać wrednej zołzy i za to go kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam czegoś takiego ;) Szanuję kogoś, traktuję jak partnera i tego samego wymagam. Kochamy się, troszczymy się o siebie nawzajem, jednocześnie dając sobie swobodę i czas tylko dla siebie. Nie jestem jakoś wybitnie wredna, raczej szanuję siebie i "widać po mnie", że pewnych zachowań bym nie wybaczyła więc ukochany nie ryzykuje :) Ale jego też szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kociara
facet z internetu tu nie chodzi o bycie wyglarnym tylko o bycie asertywnym. Nie bedzie miala szacunku i milosci kobieta ktora jest na kazde pstrykniecie i mysle, ze na odwrot. :D, :D, :D na kazde pstrykniecie to ci czajnik wode zagotuje jesli uwazasz zwiazek dwoch osob za tresure jednej ze stron - nigdy sie nie wiaz i nigdy nikomu nie usiluj 'doradzac'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina21
doradzcie mi co zrobic wczoraj zerwal ze mna facet ale chcialabym go odzyskac mam byc teraz niedostepna czy to juz nie ma sensu pogubilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papusza
Seksmisja kobieta mnie bije,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×