Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
A ja jestem nie dziewica i facet mnie chce na zone i jak to wytlumaczyc. Ja wiem dla was to zaszczyt ze jakiejs kobiecie blone przedziurawicie wielkie mi hallo no jakos moja matka byla dziewica do slubu a ojciec ja od suk wyzywal ale szacunek w huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;28To ja ich koplam, bo sie nie nadawali ani do zycia, ani do zwiazku ,ani do seksu.Czytac nie umiesz ze zrozumieniem ,czy masz problemy z tym.Wiec skoro tyle ich juz mialam i zaden mi nie odpowiadal ,to znaczy ze wyjatkow nie ma we facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś kobieta wcześniej pisała że faceci są beznadziejni w seksie widzę masz spore doświadczenie wielu Cię bralo ? Sa różni mężczyźni każdy jest inny w lozku oceniasz wszystkich i Bardzo się mylisz Jak wolisz vibrator twoja sprawa lubisz sztuczne bolce w sobie itp gadżety no to nie wiele do szczęścia ci potrzeba Kupilas sobie vibrator i sie cieszysz jak male dziecko co dostaje kinder jajo Rozbawilas mnie do lez moze to ty masz problem kobieto :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś dziewicą nie znaczy ze Cię nie szanujemy tylko są faceci co szukają za żonę dziewicy To tak jak bym kupił na giełdzie auto co ma 20 lat czy lepiej z salonu nowe tej samej firmy ? Może kogoś poznasz i będziesz szczesliwa nie każdy facet myśli sprzętem seks to tylko dodatek w związku Kiedyś znajoma mi powiedziała że daje mężowi bo to jej obowiązek :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoge wam panowie, jak chcecie dziewice to sie módlcie o taka i chodzcie na pielgrzymki ,ale po co lepiej najpierw dymać wszystko przelatywać a potem ojej nie ma dziewic a co sie dziwić, jak wiecej procent kobiet w*******iście bez mydła, bo chodziło tylko o seks współczuję.Tylko te glupie i naiwne beda sie wam rozkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś dziewicą nie znaczy ze Cię nie szanujemy tylko są faceci co szukają za żonę dziewicy To tak jak bym kupił na giełdzie auto co ma 20 lat czy lepiej z salonu nowe tej samej firmy ? Może kogoś poznasz i będziesz szczesliwa nie każdy facet myśli sprzętem seks to tylko dodatek w związku Kiedyś znajoma mi powiedziała że daje mężowi bo to jej obowiązek :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja jestem nie dziewica i facet mnie chce na zone i jak to wytlumaczyc. Ja wiem dla was to zaszczyt ze jakiejs kobiecie blone przedziurawicie wielkie mi hallo no jakos moja matka byla dziewica do slubu a ojciec ja od suk wyzywal ale szacunek w ch*j. x gdybyś poczytała więcej postów to byś się zorientowała że nie chodzi o błonę , a że ty masz niestety takego ojca....... przykro mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś dziewicą nie znaczy ze Cię nie szanujemy tylko są faceci co szukają za żonę dziewicy To tak jak bym kupił na giełdzie auto co ma 20 lat czy lepiej z salonu nowe tej samej firmy ? Może kogoś poznasz i będziesz szczesliwa nie każdy facet myśli sprzętem seks to tylko dodatek w związku Kiedyś znajoma mi powiedziała że daje mężowi bo to jej obowiązek :)))))) *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z reguły tak niestety bywa, że porządne kobiety trafiają na drani i odwrotnie. Często się zastanawiam dlaczego? Na zasadzie przyciągających się przeciwności? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22;28To ja ich koplam, bo sie nie nadawali ani do zycia, ani do zwiazku ,ani do seksu.Czytac nie umiesz ze zrozumieniem ,czy masz problemy z tym.Wiec skoro tyle ich juz mialam i zaden mi nie odpowiadal ,to znaczy ze wyjatkow nie ma we facetach. x Tak to sobie tłumacz napisałem ci chyba nie??Po prostu tak sobie to tlumaczysz że to ich ty wykopujesz prawda taka żecię każdy p******** zaliczy i wykopie bo nikt by cię za żone nie chciał i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś 22;28To ja ich koplam, bo sie nie nadawali ani do zycia, ani do zwiazku ,ani do seksu.Czytac nie umiesz ze zrozumieniem ,czy masz problemy z tym.Wiec skoro tyle ich juz mialam i zaden mi nie odpowiadal ,to znaczy ze wyjatkow nie ma we facetach. x Tak to sobie tłumacz napisałem ci chyba nie??Po prostu tak sobie to tlumaczysz że to ich ty wykopujesz prawda taka żecię każdy p******** zaliczy i wykopie bo nikt by cię za żone nie chciał i tyle w temacie x Twój przebieg nie będzie odpowiadał żadnemu facetowi przynajmniej normalnemu, masz się czym szczycić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś 22;28To ja ich koplam, bo sie nie nadawali ani do zycia, ani do zwiazku ,ani do seksu.Czytac nie umiesz ze zrozumieniem ,czy masz problemy z tym.Wiec skoro tyle ich juz mialam i zaden mi nie odpowiadal ,to znaczy ze wyjatkow nie ma we facetach. x Tak to sobie tłumacz napisałem ci chyba nie??Po prostu tak sobie to tlumaczysz że to ich ty wykopujesz prawda taka żecię każdy p******** zaliczy i wykopie bo nikt by cię za żone nie chciał i tyle w temacie x Twój przebieg nie będzie odpowiadał żadnemu facetowi przynajmniej normalnemu, masz się czym szczycić . x Takie macie pretensje do facetów że was tak żle traktują? a tu macie przykład koleżanki że sama siebie traktuje jak spluwaczkę na spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo zal mi tych zagubionych kobiet moze poprowadze was do wyjscia pora na sen Jutro bedzue niwy dzień Vibratory w łapki i wypełniamy szparki Miłej zabawy te co maja to się bawią inne grzecznie spać :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo loze .... w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wibratora kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Paweł dziś Mam nadzieję ze dziewicą roku nie da nikomu i nie straci cnoty usmiech.gif Nie zmieni zdania badz dzieelna będę się molil za Ciebie dziecko drogie bys wytrwala w postanowieniu usmiech.gif Wszystkiego dobrego życzę by wszystkie kobiety tak myslaly by nie bylo tematu zdrad przez kobiety usmiech.gif X Gdyby wszystkie kobiety tak myślały i robiły to byście musieli kozy i suki bzykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko grzecznie bo wszystko widzę :)))))))) Morfeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D nieprawda :D nie w takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musimy; ))) kobiety same sobie są winne Zresztą wy zawsze wszystko wiecie lepiej Tylko nic wam nie wychodzi w życiu i związkach :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika dominika
O jezu, a wy dalej o tych dziewicach?? Życia nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)))))))))))))))))))))) Ale mi vibro cudownie wypełnia cipunie mmmmmmmmmm wolę sztucznego jak waszego marnego Praszka Spelniona kobieta :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczny tłum tu robi jeden lub dwóch kretynów podajac się czasem za kobiety. Mozna poznać po tym, że nie używa znaków interpunkcyjnych, nie ma przecinków i kropek, czasem przypadkiem jakieś słowo jest z dużej litery. Drugi podpisuje się imionami i miastem, też często pisze jako kobieta. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum siedzą same capy. Po co bierzecie stare używane kobiety ? Chyba tylko po to żeby mieć problem. Mam 29 lat wczoraj poznałem 3 dziewiętnastolatki, przedwczoraj dwudziestkę. Pytam się po co brać kobiety po kimś ? Możecie podrywać dużo młodsze kobiety jeszcze nieużywane, a wy jakieś poczwary rwiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musimy; ))) kobiety same sobie są winne Zresztą wy zawsze wszystko wiecie lepiej Tylko nic wam nie wychodzi w życiu i związkach X Zgadza się. Puszczają sie w tzw związkach a później płaczą że faceci są beee. Same panie sobie pętle na szyję kręcicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie nie rozumieją, myślą ze to one facetów zostawiają hehehe. Prawda jest taka ze jak facet nie chce być z kimś to zawsze coś spieprzy. Łatwiej jest jak kobieta zerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami jest tak, że albo się puszczała albo będzie więc nie chwal dnia przed zachodem. Zresztą jak taką 19 czy 20 bzykniesz i pójdziesz do następnej do też już będzie używana. Błędne koło. Zawsze mnie zastanawiało to, że najpierw sami używamy na takich kobietach, a później mówiny, że używane, ciekawe. To chyba po prostu nic innego, jak natura, która każe nam odrzucać te łatwe kobiety. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×