Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
22;57 23;11 23;02 A ja meza nie szukam, przyszly maz ma znalez mnie i mi jest to obojetne, czy zostane z masa kotow za wiele przeszlam, za wiele mam doswiadczen i tych dobrych i zlych.Nawet bzykac w lozku sie nie potraficie a wymagania lozkowe macie.Facet ma sie nadawac do wszystkiego a nie tylko do seksu.Znam kobiety ,co szly do slubu w zawansowanej ciazy i co sa zonami i matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o8;54HE ,he facet cos spiepszy, kobieta tez moze spiepszyc w zwiazku jest dwoje ludzi a nie jedna sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci mysla ze mnie zasmuca tym ze na zone mnie nikt nie zechce, ja to mam w d***e. Po slubie sie tez seks uprawia a ja juz jestem przesycona seksem i zmeczona wami.Uzylam seksu i teraz sie wypinam na was.Jak bede chciala kolejnego seksu to zawsze jestescie gotowi na seks a na zwiazek musicie dojrzec i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te wasze testy ,testujecie kobiete jak baterie duracell. Pojde do tej kobiety ,zobacze czy sie rozlozy, pouzywam, zostwie .Pojde do innej nie rozlozy sie, bede za nia latal jak pajac, poki nie dostane d**y a jak juz dostane d**y ,to tez jest bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.10 jaskiniowiec to ty uwazasz ,ze facet z duzym doswiadczeniem budzi zazdrosc a kobieta pogarde. I przede wszystkim piszesz o facetach. Nie spotkalam sie z kobietami ,ktore rozliczaja inne z ich wspolzycia. Ty natomiast piszesz o wszystkich,ze podzielaja twoje zdanie. Twoje wypowiedzi sa bardzo jednostrone i tak jak pisalam wczesniej uwazasz ze faceta wolno wiecej a kobietom mniej. Wiekszosc panow na tym forum tak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
11.18 tlumacz dalej swoj charakter natura. :D i jeszcze na koniec napiszesz ,ze kobiety myslec nie potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.11 wmawiaja dziewczynie ,ze faceci ja rzucali jak sama pisze ,ze ona to konczyla :D i jeszcze jedno: ona w seksie z nimi tez go "uzywala" nie tylka on ja. I ona tez korzystala. A wy piszecie jakby ona z tego nic nie miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami jest tak, że albo się puszczała albo będzie więc nie chwal dnia przed zachodem. Zresztą jak taką 19 czy 20 bzykniesz i pójdziesz do następnej do też już będzie używana. Błędne koło. Zawsze mnie zastanawiało to, że najpierw sami używamy na takich kobietach, a później mówiny, że używane, ciekawe. To chyba po prostu nic innego, jak natura, która każe nam odrzucać te łatwe kobiety. Jaskiniowiec X A kto powiedział ze bzykne ? Gdybym bzykał każda która chce to bym musiał nic innego nie robić. Ja drogi kolego należę do tej dobrej części społeczeństwa i szukam kobiety na żonę, a nie do bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.45 Moze cie I znajdzie ale nie licz ze to bedzie ktos wyjatkowy, pewnie desperat albo ktos po przejsciach, ciekawe za kogo ty sie masz ze kazdy, dla ciebie. jest fe. Pewnie sama jestes cienka a na facetow zwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami jest tak, że albo się puszczała albo będzie więc nie chwal dnia przed zachodem. Zresztą jak taką 19 czy 20 bzykniesz i pójdziesz do następnej do też już będzie używana. Błędne koło. Zawsze mnie zastanawiało to, że najpierw sami używamy na takich kobietach, a później mówiny, że używane, ciekawe. To chyba po prostu nic innego, jak natura, która każe nam odrzucać te łatwe kobiety. Jaskiniowiec X A kto powiedział ze bzykne ? Ja drogi kolego należę do tej lepszej części społeczeństwa. Szukam kandydatki na zone, a nie do bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwee457575765
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu. Podsłuch*ją o czym rozmawiacie w domu jak telefon komórkowy leży na stole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinba być dziewicą a nie z 3 dzieci idzie do ślubu bo wcześniej skakala i jej nie wyszło Może to jest tak że wy kobiety lezycie jak klody My mężczyźni potrafimy dogodzić tylko wam się w głowach porypalo co nie ktorym Jak wam ciężko bo wstawicie pewnie albo zrobicie obiad nie jeden facet lepiej gotuję od was Tylko byście narzekaly bzykaly się po kontach fochy wiecznie fryzjerzy latanie po sklepach wydawanie naszej kasy Ciuchy lakiery maskary itd Siedzicie w domu całe dnie przy komputerach jak pasożyty my robimy na wszystko i nadal źle Zostanicie sobie w tym swoim świecie z bagażem doświadczeń Macie w sobie tylko jad kto by z taką kobieta chciał być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po co bzykac pusta kobietę zero przyjemności Jeśli masz nas mężczyzn w 4 literaci to masz pojemna d**e z tego wniosek Jest czym się chwalić ze Cię zaliczylo kilku kolesi i jesteś sama Widocznie nie jesteś taka fajna by być z kimś w związku Znam takie kobiety udają Św a galy robią i miały tyle w ustach ze włosów na głowie by zabrakło Jakie sa przykladne mamy tylko dzieci robią o sa same ;)))))))) Pełno takich u nas w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie sa kamery nawet wc muszli ha ha ha Ale ktos ma bujna fantazje zmien lekarza kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co zazdroscisz mi i tak, kobiety beda sie puszczac jak to nazywacie, ( bzykac) bo jest 500 plus a do buzi nigdy facetowi nie bralam a oni mi cipki nie lizali, wiec byli beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;58Na pewno nie desperat, mnie bedzie chcial, jak juz to po przejsciach moze byc ,ale nie musi byc i nie zalezy mi tak bardzo na slubie, dziecku ,ja to mam w d***e gleboko chyba ze szalenie sie zakocham na co nie licze.Nikomu palca w d***e nie bede trzymac, jestem odpowiedzialna i nie dam z siebie robic wiernej su/ki, bo mam swoje zdanie.Ja decyduje kiedy do lozka z kim ,jak ,gdzie, moje zycie i moja ci/p/ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kiedyś znajdzie się amator wrazen , bedzie chciał Cię zaliczyć i potem czas pokaże ? Mówisz nigdy nie brakas do buzi ale nie znaczy ze tego nie zrobisz wszystko możliwe Kobiety sa zmienne :)))) Spytaj inne jak lubia to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piszesz, co mnie obchodza inne kobiety, damy.Ja to jestem ja, kobieta ktora przyrownuje sie z inna kobieta, poniza sama siebie a co mnie przyszlosc obchodzi, przyszlosc to daleka rzecz, ja zyje terazniejszoscia i do przeszlosci tez nie wracam.Wrazenia, wrazen to ja nie potrzebuje ,bo cos nie dobrego i nie milego to zawsze moze na mnie spasc a problemow to ja nie potrzebuje. Jestem w zwiazkach ostrozna, zycie mnie tego nauczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat widzę cały czas jest hot Kobiety mają ostra pianę same dobrze wiecie jak jest nóżki idą na boczek i potem ja nie chciałam to wina faceta był miły oczarował mnie potem z czasem coś tam uleci i cala wina jest nasza facetów Egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facec***isza ze kobiety kochaja seks a sami faceci tez uwielbiaja seks i kolko sie zamyka.Kazdy lubi seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg tylko jakoś dziwne, że nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby facet został odrzucony z powodu bujnej przeszłości seksualnej, o kobietach słyszałem. Swojego czasu znałem ich wiele, a że byłem dobrym słuchaczem niejedna "spowiadała" mi się; część z nich lubiłem jako kumpele do wszystkiego ale z żadną bym się na stałe nie związał. I nie pisz w imieniu wszystkich facetów. Jaskiniowiec P.S. Coraz częściej się zastanawiam czy przypadkiem nie należysz do osób robiących tu sztuczny tłum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na siłownię potem basen mam cichą nadzieję ze znajdziesz swoją połowę i będziesz szczesliwa Morfeusz nie wszyscy faceci szukaja wrazen pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloze sie ze temat dojdzie do 1000stron. I nadal woja bedzie damsko-meska z racjami, zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.59 ja też za erotomana się nie uważałem ale i święty nie byłem. Gdybym bzyknął dziewicę , jak byłem singlem to też bym zrobił wszystko, żeby z taką kobietą zostać. Fajnie, że jacyś porządni jeszcze istnieją. Tylko uważaj, żeby Cię nieporządna nie podeszła; one to potrafią pozdro Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory miało być 13.21. Oczywiście pewnie dojdzie, bo baby nie potrafią zaakceptować faktów, dodatkowo są tu osoby, które temat sztucznie nakręcają poza tym jest wiele powtórzeń,bo kafa nie zawsze od razu daje post. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą Agg na początku pisała, że nie odpuści, więc temat może się ciągnąć w nieskończoność. I pomija fakt, że niektórzy mają jej wpisów po uszy. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaklad ze za chwilę bedzie badziej ostro kobiety sa dziwne nawet jak bys miodem tylek smarowal i kochal to szukaja na boku w genach to maja Nie jeden facet po layach w zwiazku dowie sie ze nue jest ojcem dziecka które kochał :((((( Potem txty spadaj to nie twój syn byłeś potrzebny tylko by robić na opłaty a d**y dawałam innemu Zycieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci jesteście dennie glłupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Jaskiniowiec temat sie zrobil nudny i odpisuje na twoje posty bo sa dziwne i niesprawiedliwe. Reszte pomijam bo te chlopy albo nie mysla albo sa trollami. Ty podajesz jakies tam argumenty, ale stworzyles je sobie po to by sie usprawiedliwic. Mysle ,ze za mlodu chciales sie wyszalec,przebierales jak mogles i nie szukales ZONY. A kolo 30 zachcialo ci sie nietknietej dziewicy ,albo przynajmniej porzadnej kobiety jak to okresliles "malym przebiegiem". W twoim przypadku jak widac karma wraca. Twoja zona przytarla ci troche nosa ,bo chyba podswiadomie potraktowala cie tak jak ty inne kobiety ,czyli jak "przedmiot" bo nawet nie chciala byc szczera. Ty niby kobiety szanujesz ,ale swoje o nich myslisz i w 100% nigdy sie nie zakochasz i nie zaufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ale ja nie mówię o przeleceniu i porzuceniu, tylko o samej intencji. Nie bierzecie tej dziewicy, by z nią w karty grać, a do seksu, więc nadal wychodzi na to, że chodzi o seks z tą dziewicą i oplucie jej zasad i godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×