Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Nigdy bym nie chciał kobiety za żonę co wcześniej się z innym czy innymi bzykala Dziewica to jest to czysta swiezynka a nie rozepchane szpary jak większość kobiet ma :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))*-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałem taką 40+ szału nie ma lezy jak kloda :(((((( Jednak dziewice są the best tego sie trzymam przystojniak z Mazur :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno jest takich tempych kobiet myślę ze dawały czy nadal dają d**y i znajdzie się jakiś kretyn by z taką był czy ślub brak Śmiechu warte :))))))))))))))))))))) Tylko dziewica jest materiał na żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce kobiet po przejściach co miały wiele k***sow w sobie Dziewica to jest materiał na żonę a nie takie co dawały na lewo i prawo musiały się wyszalec Teraz będą same bo nikt ich nie chce :)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni tak narzekają, a potem sami wymagają dawania d**y nawet, jak dziewica nie uznaje godziny po ślubie jako furtki do zboczeń, a chce jeszcze długo czekać, aż upewni się, że ślub, to nie błąd i może dać się zbrukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To samo pytanie można zadać odnośnie facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie jest normalne. Niektórzy ludzie robią wszystko, żeby mieć dzieci a często albo umierają przed porodem albo rodzą się z wadami. Jak czytam coś takiego to dochodzę do wniosku, że nie zasługujemy na istnienie. Coś nas powinno wykończyć; zresztą wkrótce sami się wykończymy i dobrze. Nigdy tego nie zrozumiem i wg mnie nie ma na coś takiego żadnego wytłumaczenia (chociaż kk nie popieram) Jeżeli ten potwór urodzi kiedyś dziecko, to będzie miał szczęście na jakie nie zasługuje. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zrozum tu tych piszących mężczyzn. Przed ślubem chcą cnotliwej dziewicy a po ślubie chcą mieć dziwkę w łóżku. Narzekają na istnienie cichodajek ale sami te cichodajki bzykaja:) Nie jesteście jakimiś cudami świata aby każda kobieta chciała was na męża:) A co do hipokryzji to najpierw sami mówcie prawdę gdy wchodzicie w jakikolwiek związek, że panna przechodzona to tylko do bzykania. Ciekawa jestem ile wtedy zaliczycie tych cichodajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec wiem co czujesz ja tez mam przechodzona kobiete. Trzymaj się chłopie. U mnie jeszcze nie ma dzieci. I zbieram w sobie odwagę na rozwód. Fajna jest dziewczyna ma wiele pozytywnych cech, ale jej przeszłość nie daje mi spokoju. Nie chce tak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie będąc prawiczkiem chcieć dziewicy? I jeszcze oczekiwać, że będziecie jej używać do seksu, jak jakiś przedmiot? Skoro dziewica jest dziewicą, to znaczy, że ma lepsze zajęcia, niż seks i żaden facet nie powinien oczekiwać, że zostanie jego prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinia panów. Wartościowa kobieta to tylko dziewica. Plus oczywiście inne cechy. Reszta niech sobie szuka frajera, albo rozwodnika z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I zrozum tu tych piszących mężczyzn. Przed ślubem chcą cnotliwej dziewicy a po ślubie chcą mieć dziwkę w łóżku. Narzekają na istnienie cichodajek ale sami te cichodajki bzykajausmiech.gif Nie jesteście jakimiś cudami świata aby każda kobieta chciała was na mężausmiech.gif A co do hipokryzji to najpierw sami mówcie prawdę gdy wchodzicie w jakikolwiek związek, że panna przechodzona to tylko do bzykania. Ciekawa jestem ile wtedy zaliczycie tych cichodajekusmiech.gif x Przydało by wam się trochę takiej dyscypliny jaka jest u muzułmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak można nie będąc prawiczkiem chcieć dziewicy? I jeszcze oczekiwać, że będziecie jej używać do seksu, jak jakiś przedmiot? Skoro dziewica jest dziewicą, to znaczy, że ma lepsze zajęcia, niż seks i żaden facet nie powinien oczekiwać, że zostanie jego prostytutką. X Cały czas piszemy o materiale na zone. Tylko dziewica i nic innego. Same dziewczyny zapracowalyscie na takie nazewnictwo. Trzeba się szanować to nikt was tak nie nazwie. A tak 99% na rynku jest używane i będę was tak nazywał bo to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie będąc prawiczkiem chcieć dziewicy? I jeszcze oczekiwać, że będziecie jej używać do seksu, jak jakiś przedmiot? Skoro dziewica jest dziewicą, to znaczy, że ma lepsze zajęcia, niż seks i żaden facet nie powinien oczekiwać, że zostanie jego prostytutką x Jasne dziewicę zaszklić i pas cnoty jej założyć nie o to chodzi kobieto ,poczytaj wątki a zrozumiesz ,bo tłumaczyć wam to tak jak by do psa mówić (chociaż psy lepiej rozumieją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś My zapracowałyśmy na takie nazewnictwo? To wy plujecie na zasady dziewic i chcecie, żeby wam dawały z powodu ślubu i robiły za prostytutki. Tymczasem większość z was sami nadstawiali prącia i nie szanowali własnej czystości, więc po jaką cholerę wam dziewica na żonę, jeśli sami rżnęliście i będziecie chcieli zboczeń od dziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale właśnie o to chodzi, żeby najpierw jęczeć nad zasadami i prowadzeniem się, a potem przy pierwszej lepszej okazji wymagać od dziewicy seksu. skoro dziewica jest dziewicą, to najwyraźniej nie po to, żebyście chcieli ją do seksu. najwyraźniej taka dziewczyna ma waszą chuć gdzieś i prędzej da sobie gardło poderżnąć, niż dać się traktować jak dmuchaną lalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lokis
Witam poznałem dziewice jakiś czas temu ona jest ostro zakochana ,ja nie specjalnie Ostatniej nocy był ostry sex co ślicznie pracowała i mruczala Nidy bym nie chciał kobiety po 40+i jeszcze po przejściach używanej przez innych Obecną partnerka ma 24lata sliczne ciało nic więcej nie potrzeba Wszystkie Stare panny rozwodki cichodajki dużo piszą jak to jest ze wolą być same itd Kijem by nasz nie dotknęły Tylko czemu tak dają na lewo i prawo Minęły czasy ze facet ma byc pod butem jak by wiele kobiet chciało Faktycznie trochę by się przydalo dyscypliny i nas w kraju kobietom jak jest u muzułmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapałem swoją kobietę na zdradzie czekałem na dalszy rozwój wydarzeń Ja w pracy ona na kamerkach poznała delikwenta Jestem informatykiem więc nie problem wejść na pocztę czy zobaczyć jakie były robione rzeczy na pc czy otwieranie stron :))))) Czytałem ostatnio wiadomości z poczty wysłane do niego ze myśli o ponownym spotkaniu w Weekend i sex jak wczoraj? Byłem w sądzie pozew rozwodowy złożyć ona jeszcze nic nie wie Dla mnie teraz nie istnieje niech robi co chce ja jej nie dotkne Takie są kobiety mają wszystko i nadal szukają wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wejść na ogłoszenia różnych stron towarzyskich zobaczcie sami ile jest kobiet co szukają nie do związków tylko na sex ? Jakaś epidemia plaga co to się teraz dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie tylko dziewica na żonę czy partnerkę nie ma innej opcji Wszystkie te damy z wiekszym przebiegiem same sobie zgotowali taki los Dobrze ze sa sex shop zostaly im jedynie sztuczne ogony :))))))))))))))))))))))))) Osobiście jak myślę że bym taka kobieta miał dotykać co wcześnie bral ja inny czy inni to na wymioty mi się zbiera Nawet by mi płacili kupę kasy bym jej nie ruszył Tylko dziewica tego się trzymam :))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego ale czuje obrzydzenie do kobiet które nie są dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem dlaczego ale czuje obrzydzenie do kobiet które nie są dziewicami. X To ile już dziewic miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Panowie wasze zdanie tylko dziewica to materiał na partnerkę życia Ciekawy jestem czy te Panie co tak dużo piszą chciały by faceta co zaliczył z 40kobiet w życiu i jeszcze to nie koniec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dziewice były ale będzie jeszcze więcej kwestia czasu Moja przyszła żona będzie z Ukrainy bo nasze kobiety sa leniwe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawo wyboru ze interesuje mnie tylko dziewica Po co mi kobieta z przebiegiem Jeśli ma byc używana to że mną Teraz kobiety 25lat wola mężczyzn 37lat dojrzałych nie malolatow Wiedza co dobre ;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może komuś nie przeszkadza ze kobieta sypiala i oddawała się wielu facetom ?To troche tak jak bym swoj sprzet do śmietnika pchal a się szanuje Dużo jest takich kobiet udają dziewice potem ślub z naiwnym facetem monotonia życia da mu raz na mc dipy a na boki skacze i tak Myślę ze nie było by dużej różnicy jak bym szukał partnerki w agencji towarzyskiej tylko ze tam kobiety darmo nie dają trzeba zapłacić Jestem za przystojny by płacić za sex nie mam z tym problemy by poznać i iść do łóżka Ź kobieta ;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO ♡ DZIEWICA za partnerkę życia ;)))))))))))))))))))☆_☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie chciałyby, a zwłaszcza dziewice, ale wy już tego nie rozumiecie, że dziewice nie wezmą "używanego" faceta, co chce ją do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×