Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
13;11Tak masz racje biesz osiemnastki ktore liza sie po parkach maja wieksze doswiadczenia w seksie ,bo juz za mlodu zaczely sie rznac rowno .ja to niechcialabym nie prawiczka, bo bym sie mogla czyms od niego zarazic a prawiczka tez bym nie chciala, bo jest nie doswiadczony w seksie w d***e was mam ,olewam was cieplym moczem a wy mozecie zamaczac w prostytutkach, no bo przeciez zona slabe lody wam robi.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam napopelniales w zyciu mnostwo błędów a mędrkujesz jak filozof. 'Gdybym wiedział','Gdtybym przypuszczal' itd.Sorry chłopie,ty jestes w wieku średnim,nie nastolatek. Podpuszczasz,dywagujesz,stawiasz tezy o ludziach,ktiorych nie znasz. Pilnuj siebie.Jestes emocjonalnym zdrajcą,bo od dawna tu piszesz o swojej i zony rodzinie.Gdyby ona te twoje tematy poczytała to zapewne by odeszła. Wszedles swiadomie w zeniaczke w tle z jej z patologiczną rodziną,psychicznie niezrownoważoną żoną,masz ją w garsci,bo nie pracuje,jest zalezna od ciebie,jest dewotką,nie kochasz jej od dawna i wymyslasz kolejne teorie "Co by było,gdyby babcia miała wąsy". Dla mnie masz min.podwójna osobowość ,nie mam zbyt dużego szacunku do takich,ale to nieważne,bo to twoje zasr*ane życie,które sam sobie ułozyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;07Nie boj sie przechodzony menelu ,ja dozyje poznej starosci i wtedy bede seksu tez uzywac ,ale nie z takim menelem jak ty. IDz najpierw z******* na prostytutakach ,jak nie wiesz co z penisem zrobic bo dziewica i tak cie oleje ,bo nawet ty na taka czysta nie zaslugujesz, biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyny takie szmaty ,to kim sa mężczyżni sypiający z tymi kobietami ?! hę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oni dalej mylą szacunek z seksem i pogardą... Jeśli otwarcie któryś mówi, że chce dziewicy i będzie chciał w nią wsadzić swój nieczysty narząd, to tym samym pokazuje, że taka dla niego to pochwa do używania, a nie żywy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 Według nich zapewne rycerzami, których fiut kontroluje trzeźwe myślenie i szanowanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne chujowsady domagają się dziewic, chociaż sami pływali w wydzielinach niejednej panienki! :D Śmieszni hipokryci nie potrafiący trzymać fiuta gdzie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;11To jest ten katolik co pisze ze do slubu trzeba isc z dziewictwem, no ale katoliku drogi nie wspomniales ze jako osoba wierzaca mozesz brac rozwod, gdzie pisze w bibli o rozwodach bo jestescie tacy cieci na rozwody, podaj mi ten cytat o rozwodach z bibli i o kilku zonach.Ja to faktycznie bym musiala czekac ze seksem do 60 i emerytury ,wtedy bym moze trafila na dziadziusia, w podobnym wieku ktory by mial z 70 pare lat ale czy w tym wieku penis dobrze stoi ,na dziewice 60letnia ze zmarszczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;04 14;08, dokladnie, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;58 No wlasnie masz racje kobieto ,latwo jest sie dopatrzec w kims bledow, wad a nie widzac u siebie bledow, czy ja jestem dobrym mezem ,przykladnym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi ,dlaczego tak duzo kobiet idzie teraz do slubu w zawansowanej ciazy , czy ona idzie wtedy do slubu czysta jako dziewica, dala d**y przed slubem a do slubu idzie w ciazy jako juz niedziewica i jest dobrze i ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha używane kapcie się wkurzyły. Idźcie dupodajki do burdelu tam wasze miejsce. Tylko szanujące kobiety są w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oni dalej mylą szacunek z seksem i pogardą... Jeśli otwarcie któryś mówi, że chce dziewicy i będzie chciał w nią wsadzić swój nieczysty narząd, to tym samym pokazuje, że taka dla niego to pochwa do używania, a nie żywy człowiek. X Chce wsadzić swój narząd w czysta kobiete teraz lepiej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dziewic wypowiedziało się na tym forum ? Nie ma ani jednej same dupodajki. Nic dziwnego ze takie głupoty wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie uznajcie proszę ze są faceci którzy chcą dziewice czyli 100 % męskiej populacj i są tacy którzy są w stanie zaakceptować używane i zakończmy te dyskusje. Nie wiem czemu macie takie ciśnienia. Przecież każdy może chcieć co mu się podoba i pisząc różne głupoty i tak nikogo nie przekonacie. Ja jestem np. tradycjonalista i wole kobiety "z mniejszym bagażem doświadczeń". Osoby z mojego otoczenia tez. Większość koleżanek tez nie chce faceta po przejściach. Każdy tak ma i to jest naturalne. Przeczytajcie cały wątek wypowiadają się tu kobiety które tez myślą podobnie. Jedyne co warte podsumowania to ze trzeba być szczerym z druga połówka by nigdy komuś życia nie zniszczyć. Każdy powinien być świadomy co bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec daj spokój widzisz jakie kobiety są. Nie przekonasz choćby nie wiem co, a później płaczą ze facet ma je w d***e. Szkoda pisać teraz jak zdadzą sobie sprawę ze nikt nie chce dupodajek to żadna się nie przyzna przed chłopakiem ilu ich było, wiec lepiej niech żyją w nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu strona sie rżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam swą historyję opowię. Seksiłem i seksiłem, potem zachciało mi się dziewicy, ale nie dla psa kiełbasa. Za karę za swoje zboczenie odpadło mi prącie, bym pamiętał, że nie mam prawa dotknąć żadnej kobiety, jeśli wcześniej pozwoliłem, by prącie prowadziło moje nogi do seksu z kim popadnie. Gdybym zachował prącie, to poszedłbym pracować w wiadomym miejscu, gdyż jestem prostytutem i cichor****czem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROZANIEC POMPEJSKI kazdemu pomoze, tylko proscie I modlcie sie, a ty Jaskiniowiec idz do spowiedzi I zloz relaje calego zycia nawracajac sie ,twoja zona to zrobila wez z niej przyklad,bedzie ci lepiej a nie tlumacz sobie wszystkiego jak ci jest wygodnie ,tylko dla siebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam mialam 16lat bylam dziewica ,mialam 20l bylam dziewica ,mijaly kolejne lata z 20lat zrobilo mi sie 24lata dalej bylam dziewica ,i tak mlode lata mi uciekly i zaden az do dzis mnie nie chce, to znaczy chca ale same dupki mi sie trafiaja, no bo jestem juz po 30 wiec jak za mlodu sie nie wyjdzie zamaz i straci dziewictwo w mlodym wieku ,to potem ciezko i jeszcze raz ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu strona niedomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziadu,spieprzaj " - (cyt.) - do Jaskiniowca. Nie ośmieszaj sie stary zboku o dziewicach,bo sam niejedną przewaliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pisałem? Kolejna podosoba o ilorazie inteligencji pantofelka. Gratuluję elokwencji. A zniknę stąd wtedy gdy będę miał na to ochotę, a nie na życzenie jakiejś niemoty. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrobiles sie ,ho ho. Wkleić ci poprzednie twoje bzdurne elaboraty ? Gadasz z młodymi a sam średniolatek niezle przechodzony,ktory wypisywał i wypisuje dyrdymały. Zajmij sie lepiej twoim niezdrowym dzieckiem i zoną niestabilną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podosoba,niemota,IQ pantofelka -gogusiu,kim ty jesteś ? ze sobie uzywasz gdy ktos pisze tyle,co ty wczesniej i aktualnie.LOgiczne,że tym samym sobie ubliżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu już pisał, drogie chujowsady , że jak sami rżniecie co popadnie, a potem wam się nagle zrośniętej dziury zachciewa, to jesteście zwykłymi hipokrytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie, zatem żeby nie zniszczyć komuś życia i nie mieć dziewicy po próbie samobójczej na sumieniu, niech chujodajce nie polują na dziewice, bo są zbrukani i tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w życiu nie tknąłbym dziewicy nie mając poważnych zamiarów, a nie spieszyło mi się. (17.31)Mam sobie odpuścić akurat wtedy kiedy zrobiło się najciekawiej i najweselej? Never to nie w moim stylu. Uwielbiam "dyskutować" z kobietami, zwłaszcza dajkami, bo jak się im piszę prawdę to odpowiadają w sposób pokazujący, jakie naprawdę są płaskie. (13.58) Przypominam, że ten temat nie jest o moim związku, więc mój wątek proponuję zakończyć. Nie ja to wymyśliłem ale jak świat światem przeciętny facet zawsze będzie wolał na żonę dziewicę i ta prawda nie jest w smak tym dajkom, stąd te ataki na mnie. Wiem co zrobiłem, że wpakowałem się w chory układ i żyję z tym. Sam nie byłem i nie jestem święty ale tej babskiej hipokryzji po prostu nie trawię. Jeśli uważa, że przed ślubem może z każdym się puszczać, jeśli sama traktuję się jak materac, to niech się nie dziwi, że po jest przez „męża” traktowana tak samo. Jak pisałem w tamtym temacie, niestety jestem normalny. Tamten olałem z wcześniej wymienionych powodów. Mimo z co najmniej 50 próśb o usunięcie totalna olewka ze strony moderatora/ki. No ale skoro jakiś koleś aż felieton z tego zrobił…nie ucina się kurze złotych jaj. Pisałem również, że gdybym był bezdzietny sam swojej powiedział bym adios. Gdybać mogę sobie do woli mam do tego prawo. A swojego zdania będę bronił dalej (jak i w swoim temacie); raz już postąpiłem jakbym nie był sobą i ciągnie się to za mną. Do wszystkich plag świata należy dodać jeszcze puszczanie się kobiet. Mimo tego całego burdelu staram się żyć względnie normalnie. Póki co dziecko nie odczuwa tej, co najmniej dziwnej, sytuacji między nami, dzięki temu że potrafię dobrze grać i przemilczeć niektóre sprawy. Nie zmienia to faktu, że właśnie przez to czuję się jak hipokryta. A panie najchętniej przeczytałyby jakie są piękne, wspaniałe i nieskazitelne. Katolikiem też już nie jestem ale byłem kiedyś. Jako katolik nie mógłbym być z nie dziewicą, bo zasady by mi na to nie pozwoliły. (20.54) A co chcesz moją biografię, anonimową, spisać na podstawie tych postów? Proszę bardzo. Tak się składa, że nie musiałem się wyrabiać, bo z pisania jestem całkiem niezły. Już pisałem dlaczego tu jestem. I nie potrzebuję dobrych rad. Próbowałem prowadzić kulturalną dyskusję ale z niektórymi się po prostu nie da. I historia się lubi powtarzać. Ja bym raczej zapytał po cholerę wchodzą tu osoby, których temat nie dotyczy? A określenie goguś traktuję jako komplement, zwłaszcza z klawiatury kobiety. Jaskiniowiec vel C.L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.58 Cuda jednak się zdarzają, a Ty jesteś jednym z nich, Myślę, że wreszcie poznasz kogoś wartościowego, kto Cię doceni. Lepiej raz a dobrze niż kilka/kilkanaście razy jak te wszystkie wyzwolone. Nie bierz z nich przykładu. Ja miałem ponad 30 jak się ożeniłem. Podziwiam. Jaskiniowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie wykształciuchu (bo i te aspekt swojego życia podkreslałes) -wyjdż pan z tematu,bo temat na wprost wcale ciebie nie dotyczy. Serio,odwala ci ten tzw.wiek sredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×