Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Super ze jesteś dziewica i masz 30. I wcale się z tym nie spiesz, masz podejście jak każda dupodajka byle się pozbyć dziewictwa. Nie tedy droga. Zobaczysz trafi się fajny facet i będzie cię na rękach nosił całe życie za to ze potrafiłas się szanować. A inne dupodajki rozwódki tylko ci będą zazdrościć. I będą wypisywać jacy to faceci są do bani. Tylko ze tektóre najwiecej się tu produkują jadą po wszystkich, a same nie widza swojego pustego życia i jak beznadziejne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość ? Trzeba było pracować nad sobą. A ja całe życie pracuję nie tylko nad swoim mózgiem. Chyba nie czytałaś początku. Właśnie akurat pytanie było skierowane do takich facetów jak ja i do kobiet z przeszłością. Skoro są w temacie znaczy, że ich mężowie w 100% nie akceptują ich przeszłości. I dlatego się plują. Dobrze wiedzieć. Pisałem kiedy wyjdę z tematu; jak będę chciał albo jak się on wyczerpie. Tymczasem dobija 100 ale w końcu to temat rzeka. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ten temat walkujecie ? Tylko prawiczek moze zenic sie z dziewica . Tak jest najuczciwiej . Facet , ktory przelecial tabuny kobiet , nie powinien nawet myslec o dziewicy . Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna wypowiedz dziewicy : "gość wczoraj gość dziś Tak, tak, wmawiaj sobie. smiech.gif Chyba nie wiesz, jakie cyrki były odstawiane w czasie, kiedy możliwości rozwodu nie było. Facet miał kochanki, a żona, dziewica rzecz jasna, miała siedzieć cicho i nawet nie miała jak się z tego syfu wykręcić. No naprawdę wielki szacunek smiech.gif Ale wam wolno wszystko, bo tłumaczycie się naturą, by rżnąć co popadnie, a potem szukać dziewicy. To się nazywa podwójne standardy. Już pies jest bardziej uduchowiony i panuje nad popędami, niż *****cze, co im się dziewic zachciewa po przerżnięciu stada panienek. Jestem dziewicą i już dawno nie potrafię hamować odruchów wymiotnych na myśl o tym, że jakiś zboczeniec udając szacunek (do moich genitaliów, rzecz jasna) będzie próbował mnie 5 metrów od USC przelecieć i zhańbić jak byle śmiecia, bo tym dla was jest kobieta. Lepiej być samą, niż dać się poniżyć, a wszyscy wiemy, jak jest."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się z kimś wiąże to przeszłość zostawia sie za sobą a ty Jaskiniowiec cisnałes te swoja żonę uwazając,że cały zyciorys trzeba przestudiowac.Zapomniałes tylko,że jak co to nalezało robic to przed a nie po slubie. Wymądrzasz sie znacznie bardziej niż na tamtym watku.Szczerze? szkoda mi tej twojej żony.Czy ona ma swiadomosć,że ty jej nie kochasz i szykowałeś się do skoku w bok,bo nie chciała..nie nazwe,bo nie o pozycjach w seksie jest temat ... Ta kobieta jest pokrzywdzona przez rodzinne patologie a ty zdemoralizowany ktos w wieku srednim. Jesteś inteligentnie arogancki i masz sie wyzej od innych,a jestes takim 'degeneratem' bez wiary,dystansu i przyjęcia wiedzy,że kazdy jakiś jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywasz kobiety dajkami,bo np.były w dlugich związkach,gdzie zwienczeniem uczuc też seks był.Z różnych powodów czasem sie rozpadały. Ty w takim razie jestes gorszą meską wersją dajki,bo pie*przyłes sie byle zaliczyc seksik. I dlatego,że tam ktos odchodził,zamykał przeszłość a ty ją wałkujesz po raz kolejny zapomniając chyba,że jestesmy TU i TERAZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewa. Jeżeli były 2-3 związki dla kobiety powiedzmy 25-30 lat to dla mnie nie byłoby problemu ale jeżeli laska piszę, że była w 10 związkach, czy też miała 10 facetów no to sory ale wg mnie coś z nią nie tak. Nie wiem dlaczego te kobiety po takich właśnie związkach (2-3) oburzają się? Czyżby same uważały się za dajki? Przecież non stop poskreślam, że ja tak o nich nie myślę. Akurat okres studiów był dla mnie okresem największych zabaw, bo umiałem odpowiednio podzielić swój czas. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie obchodzą inne kobiety i jakim prawem nazywasz je dajkami?! A poza tym ładnie to tak obrabiac rodzinę i żonę w internetach ? Siebie też nazywasz dupodajem? niewazne czy w czasie studiów,czy wczesniej,czy póżniej to ..przeszłość .Halo,tu Ziemia ! Żenua.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On siebie nie nazywa duppdajem , on uwaza ze mu bylo wolno . Jaskiniowiec mas prawo czuc sie rozzalony i oszukany , bo dowiedziales sie o wszystkim po slubie , ale sam swiety nie byles wiec wyluzuj i odwal sie od innych kobiet . Zajmij sie tylko swoja zona i ja oceniaj nie innych . Facet po przejsciach , ktory przelecial mase kobiet nie ma prawa oceniac innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo właśnie z taką jestem i może dzięki moim tekstom ktoś się zastanowi przed wejściem w bagno. Rodzina? Nie rozśmieszaj mnie rodziną tu dla mnie jest mój syn. Zresztą dla wielu nawet żona to nie rodzina a ja mam prawo sądzić, że wg praw natury właściwie nie mam żony. Ja już właściwie skończyłem tu oczywiście jak posty będą kierowane bezpośrednio do mnie, zamierzam odpowiadać. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim ty jesteś mały żuczku ? Do kieratu w domu to nie żona,bo to obca osoba jak piszesz tylko platna (bo jakaś kasę do domu przynosisz,co?) kucharka,praczka,sprzątaczka,niania dla dziecka,no i dup*ki też czasem da (sorry,ale wale pod twój infantylny poziom goscia po 40-tce co chce dawac rady młodym.Wiec zapamietaj :nie grzebie sie w życiorysach,przeszłość jest za nami a liczy sie tylko dziś/jutro/pojutrze/itd. ). To ile miesiecznie jej płacisz,tej obcej kobiecie z patologicznego domu,za prowadzenie domu i opiekę nad małym dzieckiem ? w większym mieście niania to ok.1000-1200 zl/m-c. Na jedzenie tez cos tej obcej dajesz ? Kosmetyk,nowa sukienka czy buty to już nie,bo po co gosposi ? Takie rzeczy tylko w Erze !! Sam jesteś patol a ona tę patologię jeszcze pogania przez ciebie.Bo zapewne ograniczasz jej pobyty w domu rodzinnym,trzeba izolować od toksyków. Mezalians żigolaka,który tak perfidnie obgaduje swoją świadomie i bez przymusu wybraną rodzinę i jeszcze rości sobie prawo do dawania rad innym . Ale w pracy to oczywiście "ą" i "ę",1)funkcyjny pracownik i 2)super kolega a 3)facet w domu o min.dwóch twarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim ty jesteś mały żuczku ? Do kieratu w domu to nie żona,bo to obca osoba jak piszesz tylko platna (bo jakaś kasę do domu przynosisz,co?) kucharka,praczka,sprzątaczka,niania dla dziecka,no i dup*ki też czasem da (sorry,ale wale pod twój infantylny poziom goscia po 40-tce co chce dawac rady młodym.Wiec zapamietaj :nie grzebie sie w życiorysach,przeszłość jest za nami a liczy sie tylko dziś/jutro/pojutrze/itd. ). To ile miesiecznie jej płacisz,tej obcej kobiecie z patologicznego domu,za prowadzenie domu i opiekę nad małym dzieckiem ? w większym mieście niania to ok.1000-1200 zl/m-c. Na jedzenie tez cos tej obcej dajesz ? Kosmetyk,nowa sukienka czy buty to już nie,bo po co gosposi ? Takie rzeczy tylko w Erze !! Sam jesteś patol a ona tę patologię jeszcze pogania przez ciebie.Bo zapewne ograniczasz jej pobyty w domu rodzinnym,trzeba izolować od toksyków. Mezalians żigolaka,który tak perfidnie obgaduje swoją świadomie i bez przymusu wybraną rodzinę i jeszcze rości sobie prawo do dawania rad innym . Ale w pracy to oczywiście "ą" i "ę",1)funkcyjny pracownik i 2)super kolega a 3)facet w domu o min.dwóch twarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg praw natury to ty prostaczek z wyzszym wyksztalceniem. Skoro wedlug tej natury żona to obca kobieta,to do rozplodu niepotrzebna ci była,mozna było wynajać surogatkę,pozbawic ją praw i zabrac dziecko i byc samotnym ojcem. Ale prościej miec te zonę,zapłodnić a potem obmawiac perfidnie na kafe. Fujjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze mi też jest trochę tej kobiety szkoda ale po co nie dość, że kłamała to jeszcze mnie, jako jedynego trzymała do ślubu? Zwłaszcza, że wyraźnie jej mówiłem czego oczekuję od kobiety, a nie oczekiwałem aż tak wiele. Eech żal. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 30 i mam zone dziewice i tylko taka. Młodym dziewczynkom coś się w głowach pomieszało. Jak można mieć zone po innym facecie. Mi to w głowie się nie mieści. Chyba bym się załamał mając taką kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam obojetnie jaka bym byla dziewczyna ,czy dziewica czy najgorsza puszczalska cichodajka i tak zaden facet mnie nigdy nie bedzie chcial i nigdy zadnemu na mnie nie zalezalo ,ani mi sie z zadnym nie udalo zaprzyjaznic, tego juz nikt ani nic nie zmieni .chodzi o sobowosc a wszystkie moje kolezanki dawaly d**y i co sa zonami i matkami ,to jak mi to wytumaczycie co, bierzecie slub z cichodajkami a po latach jej cos wygarniacie, ze miala tylu i tylu bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze widzisz a nie grzmisz ,dla ciebie rodzina to tylko synus to przepraszam bardzo to zskad ten synus na swiecie sie wzial z powietrza .bylo trzeba ze zona sie nie rozpylac i nie dawac jej i sobie wymarzonego dziecka, bo dziecko potrzebuje po rowno ojca i matki a ty chcesz dziecko jej wziaz dla siebie i isc w p**du ,to po buc z nia seks uprawiales i sie rozmnozyliscie?Gdybys pochamowal sie ze seksem ogolnie i przed slubem i po slubie, niemialbys mozliwosci sie rozmnozyc, ani sprawdzic czy zona jest dziewica no bo niby jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzie taki ktoś i swoimi przydługimi opowiadaniami blokuje stronę (-y),znaczy sie ten z jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą dla wielu nawet żona to nie rodzina a ja mam prawo sądzić, że wg praw natury właściwie nie mam żony. X Tym prawem natury na które się powolujesz masz żonę tylko jest nią kobieta, w którą pierwszy raz zamoczyles Jaskiniowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ja jestem po 30 i mam zone dziewice i tylko taka. Młodym dziewczynkom coś się w głowach pomieszało. Jak można mieć zone po innym facecie. Mi to w głowie się nie mieści. Chyba bym się załamał mając taką kobietę." Xx I zebys sie kiedys nie zdziwil jak odkryjesz , ze masz rogi jak z W- wy do Budapesztu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha.Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
@dziś Jakby poślubienie wielokrotnie *****nej przez wielu partnerów zapewniało, że będzie wierna... :? Akurat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlasnej żonie mówi ta kobieta -" mi też żal tej kobiety". Ku...zwa,ile placisz tej kobiecie zebys mógł wychodzić spokojnie do pracy,łazić dokad chcesz po pracy i wracac do domu (no nie waszego,bo podkreslasz,ze ona mieszka w twoim domu) gdzie czeka "ta kobieta"gosposia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'05,skoro prawowita zoną jest ta w której jak piszesz pierwszy raz zamoczyłes,to idz do tamtej.Po co siedzisz z obcą kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty byłeś prawiczkiem, czy jesteś kolejnym hipokrytą, co przerżnął stado panienek i dziewicy mu się zachciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo.Tu Radio Samiec.Moze juz dość "audycji" od pana w srednim wieku,który od rana do nocy tu przesiaduje jakby zycia w realu nie miał. Wracaj do ciemnej jaskini !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Raczej "radio debil". Za krótką masz antenkę, żeby mnie zagłuszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×