Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
akurat to nie bylo do ciebie.Widac masz problem z prawidlowym odczytaniem krotkiego wpisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Zgadza się, mam. Na forum na którym wszyscy się podpisują gość warto by podać choć czas wypowiedzi inaczej można domniemywać, że jest ona kierowana do ostatniej osoby. 00 Tedy wycofuję niewczesną wypowiedź i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, bo już mnie iryratcja dopada; odpieprzcie się od mojego związku to i ja odpuszczę. On jest jaki jest ale to moja sprawa. Baby są naprawdę tępe; nie pojmujecie, że temat miał być o czym innym? Ja bym już sobie odpuścił ale te dajki do mnie teraz się przyssały, więc do nich proszę kierować pretensje. I jak to zwykle bywa za gorzką prawdę. Pisałem już w swoim temacie dlaczego mam czas na pisanie, więc nie będę się powtarzał. Autor pewnie by się zdziebełko zdziwił gdyby zobaczył do czego tu doszło. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Spodziewałeś się głaskania po główce, zrównoważonej wymiany opinii? :D Naiwniaku! Kobiety reagują wściekłym atakiem, kiedy tylko jakiś samiec pokazuje/mówi, że jest w stanie samicę z jakiegoś powodu odrzucić. Przecież to nie możliwe! To one muszą mieć kontrolę. 3/4 rozwodów końcu inicjują kobiety. Mężczyzna, który rozważa porzucenie poślubionej kobiety to cios w samo jądro ich wizji świata. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piszesz to oczywistym jest,że dostajesz odpowiedzi. To samo mówiłes do aggg,jak jej tam. Jesteś namolny.Temat z twojego powodu zszedł na inny tor.Chyba placą ci od posta . Skoro żona to 'ta kobieta',to twoj zwiazek jak nazwać ? no dawaj.To raczej gorsza patologia niz ta żonki rodzina. Rozwalasz temat elaboratami,to fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49, nie umiesz odpuścić tylko musisz wet za wet? nie umiesz zamilknąć i zejść do tej jaskini,albo-jeszcze lepiej-poswiecac ten czas swojej rodzinie,którą tu równo obsmarowaleś. Piszace osoby nazywasz dajkami ? obrzydliwy gościu,skąd wiesz,że to nie mężczyzna obnaza twoje podwojne,potrojne standardy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być oczywiście irytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'55,kobiety inicjują rozwody ?! odchodzą od ściemniaczy,zdradzaczy,nieudacznikow,niesprawdzaj ących się w roli męża i ojca. Nie kazda daje się "udupić" jak żona autora,by zasuwać tylko w domu,by na póżne lata nawet skladek wlasnych nie mieć tylko wisiec na facecie,byle portki byly w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Każdy dostaje tyle ile wartościowego jest w stanie ofiarować: skoro gościu się uzewnętrznia (co jest nietypowe dla mężczyzny) pewnie faktycznie ma chujnię z grzybnią a nie rodzinę. 00 Poza tym topik i tak nie był wiele wart od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
@dziś Żyłka zaraz ci pęknie... Statystycznie nie możliwe, żeby 75% żonatych mężczyzn to były typy które opisałaś. Najczęściej kobiety się rozwodzą z powodu kasy, albo jej za mało, albo jej dużo i on za dużo pracuje więc bidulka znalazła sobie nowego gacha i chce połowy kasy oraz alimentów na dzieci i siebie. Te od k****arzy, przemocowców i alkoholików najczęściej rzadko się rozwodzą, bo kobiety uwielbiają dramat, ale za to biedy lub nudy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plytkie stwierdzenie w ost.poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi człowiek na wątek, a tu wciąż jakieś chujowsady wyzywają kobiety i jęczą, że dziewica im się należy :D Komedia jakaś :D Jakby jeszcze te wyzwiska rzucał prawiczek, to szłoby zrozumieć, ale w momencie, kiedy najwięcej o "puszczaniu się" kobiet i dziewicach jęczą faceci, co sami przyczyniali się do spadku liczby dziewic i prącia za mordę nie trzymali, to jest zwyczajnie żałosne i pokazuje, o co im wszystkim chodzi, a pieprzenie o szacunku można sobie o kant d**y rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wiedziałem i wiem jakie są kobiety. Już nawet w czasach biblijnych to wiedziano, dlatego tak naprawdę polecano bezżeństwo. Pisałem już o tym wcześniej. Dlatego przez ponad trzy dyszki byłem sam i pewnie dalej by tak było. Pytanie o płacenie za posty jest oczywiście $ciągniętę z moich tekstów. Dziwne, że głównie doświadczone się tu bulwersują. Te moje elaboraty są na temat tylko pisane na różne sposoby. Nie licząc odpowiedzi na pytania dotyczące mojego związku. Na forum wyznaję starego dobrego Hamurabiego. Podjudzajcie mnie dalej. Ja nikogo nie oceniam robią to jego czyny. A do swojego sukcesu doszedłem ciężką pracą. Już pisałem wyjdę stąd gdy będę chciał. Uwielbiam czytać teksty zaplutych bab. Chyba zresztą nie tylko ja się tu dobrze bawię. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jestem w stanie odróżnić tekst kobiety od tekstu faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona się rżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo facetow jest niewartosciowych a szukaja idealnych partnerek na zony, a poniewaz kobiet na swiecie jest wiecej a mezczyzn mniej i niemaja wyboru, bo dla nich wiekszosc kobiet jest przechodzonych biora przechodzone ,potem narzekaja.Beznadziejne typki bierzcie sobie rownie dobrze za zony prostytutki z burdelow, ktore robia to za kase ,przeciez to tez sa kobiety przechodzone i wara wam od kobiet tych ktore byly w zwiazkach i sie oddawaly z milosci .WYPAD TCHORZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rekonstrukcje odesłać taka żonę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziewica to 80% patologia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym taką zonę wysłał na rekonstrukcje. BO TO HAŃBA I WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi człowiek na wątek, a tu wciąż jakieś ch*jowsady wyzywają kobiety i jęczą, że dziewica im się należy :D Komedia jakaś :D Jakby jeszcze te wyzwiska rzucał prawiczek, to szłoby zrozumieć, ale w momencie, kiedy najwięcej o "puszczaniu się" kobiet i dziewicach jęczą faceci, co sami przyczyniali się do spadku liczby dziewic i prącia za mordę nie trzymali, to jest zwyczajnie żałosne i pokazuje, o co im wszystkim chodzi, a pieprzenie o szacunku można sobie o kant d**y rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To po chuj wymagacie od nich seksu i jeszcze usprawiedliwiacie to poniżenie ślubem i jakąś niby miłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowo każdy może się uzewnętrznić. I tak nie ma jak sprawdzić czy to w 100% prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;47 SKORO tak mowisz na niedziewice to sam jestes nie prawiczek i patologia do potegi entej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się dobrze bawisz na forum,ale to wirtualne życie a twoje jaskiniowcu realnie powalone,popieprzone od lat.Tym się różnimy,że zasmiecasz temat mając zbrukane realne życie cwaniactwem w inteligentnym wydaniu. Masz rzeczy,przedmioty,to twój status.Wymądrzasz sie przewagami,niby IQ a coz to za osiagnięcie jak sie ma już ponad cztery dekady zycia za soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:03, ty niby tu nikogo nie oceniasz ?! żart dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nawet w czasach biblijnych to wiedziano, dlatego tak naprawdę polecano bezżeństwo. Pisałem już o tym wcześniejX X Jaskiniowiec nie opowiadaj głupot, w bibli wręcz zaleca się ślub bo wolny mężczyzna czy wolna kobieta dopuszczają się cudzołóstwa co jest grzechem. Nawet kapłan powinien mieć żonę i dzieci aby być przykładem dla wiernych. Wszelkie celibaty czy bezzenstwo to siedlisko wszelkich zboczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Duzo facetow jest niewartosciowych a szukaja idealnych partnerek na zony, a poniewaz kobiet na swiecie jest wiecej a mezczyzn mniej i niemaja wyboru, bo dla nich wiekszosc kobiet jest przechodzonych biora przechodzone ,potem narzekaja.Beznadziejne typki bierzcie sobie rownie dobrze za zony prostytutki z burdelow, ktore robia to za kase ,przeciez to tez sa kobiety przechodzone i wara wam od kobiet tych ktore byly w zwiazkach i sie oddawaly z milosci .WYPAD TCHORZE. x Widać co to była za miłość w związku ........oddawała sie a potem i tak została sama i to Miłośćią nazywasz? Podobno wy ma cie intuicję kobiecą , to po co do łóżka leziecie skoro tzw związek nie przetrwa ? gdzie ta wasza intuicja kobieca? Mądra kobieta wie czy ją facet pożąda do seksu czy do zycia (nie jest łatwa) i tym się różni od tych co po 2 tygodniach znajomości uprawiają sex isa w tzw związkach.Oczywiście że zdarzają się przypadki że też zostaną wykorzystane (ale jest to marginalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To po ch*j wymagacie od nich seksu i jeszcze usprawiedliwiacie to poniżenie ślubem i jakąś niby miłością? x Nie licz kobieto że jak po tygodniu ,miesiącu czy po 3 miesiącach wejdziesz facetowi do łóżka to on będzie miał do ciebie szacunek, tak wielu facetów próbuje kobiety, potem niestety są same bo następny jej za bardzo nie chce chyba że na sex.Dobierzcie trochę z główki-tyłkiem normalnego faceta nie zatrzymacie wręcz przeciwnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×