Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Nigdzie nie pisałem, że byłem cnotkiem. Każdy/a ma prawo wyboru partnerki/a zgodnie ze swoini oczekiwaniami. Poza tym już nie chcę mi się powtarzać o co konkretnie mi cały czas chodzi. Nigdzie nie nazywałem kobiety po kilku związkach dajką. Widocznie się poczuwacie, skoro aż tak się zapieniłyście. Jeżeli już wypowiadacie się na temat mojego związku itd to chociaż czytajcie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale przeciętnemu facetowi tak samo, czy przer**** stado kobiet, a potem nagle chujowsady domagają się dziewicy i o to się rozchodzi. Jakby w temacie wypowiadali się tylko prawiczki, to niech nawet wyzywają, ale w momencie, kiedy rżnęło się równo i nagle zachciewa się nietkniętej c**y, to to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja wina jest taka, że łudziłem się, że można uwierzyć kobiecie, bo o zaufaniu to nawet nie marzyłem. Co do rodziny moja prawdziwa, jest dla mnie wszystkim. No cóż takie wice wychodzą, gdy ktoś z pomocą kłamstwa chce zakładać rodzinę. 13.37 ja bym Ci dał. Podziwiam. Kolejny wniosek jest taki, że jeśli są kobiety i to całkiem sporo, mimo niechęci tych doświadczonych, które donosiły wianek do ślubu i nie służyły nikomu za materac to znaczy, że można. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;33No wlasnie ze nie mona ,gdy sie ciagle na nikogo nie trafia i ciagle cie nikt niechce i ciagle jestes sama i to jako dziewica, to wtedy szukasz na sile i tracisz dziewictwo a potem zalujesz. no bo ile mozna czekac na utrate dziewictwa, jak masz 24lata i lata uciekaja no ile i zaden cie niechce jako dziewice ,bo nie jest tak ze zawsze dziewice bedzie chcial wartosciowy facet .czasami jest kobieta brzydka dziewica i z kim ma stracic to dziewictwo, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemal kazdy "rznie"wszystko co na drzewo nie ucieka a potem porzuca jak zabaweczkę w kat wczesniej mamiac obietnicami,zapewnieniami,itd.I takie meskie barachło póżniej oczekuje dziewic równoczesnie sypiajac z nimi czyli rozdziewiczajac. To skad one mają się brać? Bierzcie 'matoły'muzulmanki,może tam znajdziecie dziewice,jesli w zyciu ma chodzic tylko o te błone a nie jakim jest partnerem w dalszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;33Jak jest sie brzydkim to chce sie kogos miec i tez stracic dziewictwo i wtedy brzydka kobieta dziewica traci z pierwszym lepszym bo nikt na nia nie zwraca uwagi czy to wartosciowy czy jakis tam menel a wyglad dla was tez jest wazny bo wam lepiej na piekna kobiete staje to sie odp********e.A wianek zaloz sobie to zmadrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzcie wy niektórzy panowie razem z najbardziej zagubionym ministrem (?) do San Escobar i tam filozofujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale właśnie służyły za materac, bo każdy oczekuje, że rozłożą nogi 5 minut po ślubie, bo jakiś zboczony pies, co udaje miłość myśli, że z powodu ślubu może właśnie się wyżywać, bo żona. Powinno się tracić wtedy, kiedy się chce, a nie wtedy, kiedy ludzie wymyślili, że trzeba obowiązkowo i koniec - vide noc poślubna. To żaden argument, bo ślubuje się miłość, a nie wymaganie bycia czyjąś prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clou tematu to wzorcowy wpis z 17"13 : latał za panną przechodzony piekniś,sikał po nogach,wybrał i po czasie całą winę ,klasycznie,zgania na tę kobietę i jeszcze chce kogos przestrzegać.Przed czym czy kim ? hę? Ty FBI czy inne biuro śledcze,że musiałeś grzebać w zyciorysie ? To z serii " Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr" a nie ględzi co chwilę,że ona wiedziała czego on oczekiwał. Spal zonę na stosie za kłamstwo i daj spokój,bo trzeba byc świnia,zeby o niej i innych,kogo nie zna tylko gdyba oczerniać i nazywać od takich czy śmakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo,jaskiniowiec założył nowy temat o czystości przedmałżeńskiej ? jest wysoko na uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze będzie pamiętać tego, który ją rozdziewiczył, nawet w podświadomości, nawet jeżeli był to przypadkowy seks albo rozstali się w nienawiści. X Nie tylko kobieta będzie pamiętać swój pierwszy seks, mężczyzna również. Byłam w dwóch związkach z prawiczkami i do dziś są ze mną w kontakcie pomimo tego, że już minęło koło 20 lat a oni są w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo nie gwarantuje szczęścia, ale jego brak gwarantuje brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko c***a nie z****** To nie mydło nie zmydli się napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ghhkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pary, które były sobie pierwszymi wiedzą jak bardzo cementuje to zwiazek. Ja nie mam nic przeciwko wyzwolonym kobietom jeśli są konsekwentne w swoich poglądach, a nie jak żona Jaskiniowca. Tracisz dziewictwo z byle kim? Lubisz sex? Ok, rob co chcesz, ale szansę na szacunek do siebie ze strony mężczyzn odebrałaś sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;37Eh te twoje teorie z kolnierzyka wytrzepane, czasami jest tak ze ktos jest w zwiazku 10 lat jest rozdziewiczony przez ta jedna, jedyna osobe potem sie rozstaje ,potem wchod******olejny zwiazek jest znowu drugie 10lat z kims tez byl seks i tez sie rozstaje, bo roznie bywa czy ty znasz swoja przyszlosc ,co bedzie za 5lat ,czy za 16lat ze z zadna z tych osob w dlugich zwiazakach nie bedziesz i nie chodzi tutaj o niedopasowanie w seksie, bo rozstac mozna sie z roznych przyczyn i szukac kogos ,tak dlugo az do smierci,wchodzac co chwile w inne zwiazki.I takim sposobem zycie z przed nosa ucieka ,gdzie mam gwarancje ze w dlugim zwiazku 10letnim gdzie strace dziewictwo ,ze z ta osoba sie nie rozstane, gdzie ta gwarancja hmm X To nie dziw się ze mąż będzie cię traktował jak wycieraczkę. Korzystałeś z życia Oki twoja sprawa. Każdy może. Tylko ze skoro ty mogłaś rezygnować z miłości w tych związkach to nie dziw się ze kiedyś tez mąż kopnie cię w pośladek. Ma do tego prawo. On tez może się rozstać z różnych przyczyn i szukać kogoś lepszego. Chociaż głównym powidem będzie to ze jesteś używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu z po ósmej,wyluzuj i nie powtarzaj w kołko tego samego. Zerknij za drzwi,moze twoja wycieraczka na obuwie powinna byc wymieniona,bo się zuzyła ? .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tracisz dziewictwo z byle kim? Lubisz sex? Ok, rob co chcesz, ale szansę na szacunek do siebie ze strony mężczyzn odebrałaś sobie sama. X Zrozumcie wreszczie, że kobiety po przejściach nie oczekują szacunku od takich jak wy, one takich omijają szerokim łukiem. Taka kobieta oczekuję szacunku od mężczyzny, który chce z nią być a ona z nim. Wy do tej grupy nie należycie. Szukajcie swoich dziewic i dajcie innym ludziom żyć tak jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'37,ty myslisz ze milosc to jest na pstryk i juz ją masz ? wg ciebie tylko związki z milosci sa rozgrzeaszane lub akceptowalne? Masz marne pojecie o milosci,jej nie ma na zawolanie . Odruchy ,potrzeby fizjologiczne odkad swiatistnieje ,w tym seks nie powinny byc zaspkajane? Nio,potem taki latami napakowany testosteronem ktos staje sie dewiantem i w skrajnej sytuacji zabija,g*****,zaczepia male dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic nie cementuje, tylko niszczy! Jak facet pozna seks, to potem kobieta nawet, jeśli pierwsza przestaje być dla niego istotą z uczuciami, a jedynie kawałkiem mięsa, bo najważniejsze jest odreagowanie i wyżycie się jej kosztem, bo fiut każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Co wy dziewczyny za głupoty piszecie ? Zastanówcie się trochę ! Ja mam zone po 4 facetach i szanowałem się nie *****lem czekałem i co ? Mam żonę dupodajkę. Wiecie co o niej myśle, że k******a to najładniejsze określenie. Jest mi niedobrze na widok żony. Chcecie tak ? Chcecie by wasza miłość tak o was myślała ? Zastanowcie się co tutaj wypisujecie. Trafi się jakaś młoda która to przeczyta i zostanie dupodajka. Później będzie żałować. Chyba nie chcecie męża któremu będzie żal, który będzie myślał ze sobie życie zniszczył. Mój przykład to potwierdza. Dupodajka zniszczyła mi życie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu z po ósmej,wyluzuj i nie powtarzaj w kołko tego samego. Zerknij za drzwi,moze twoja wycieraczka na obuwie powinna byc wymieniona,bo się zuzyła ? X Sama się zużyłaś. Idź p******* z rana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czytaniu wypowiedzi kobiet jeszcze bardziej uwielbiam swoją żonę i jeszcze bardziej gardzę pozostałymi kobietami. Mam skarb najdroższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.16 Nie oczekują bo wiedzą,że nie maja na niego szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek321 dziś Ale co to za różnica? Większa satysfakcja, że pierwszy raz przeoraliście dziurę i własnym fiutem "ochrzciliście" swoją prywatną dupodajkę? Przecież dziewica po pierwszym zhańbieniu seksem staje się dla facetów dupodajką i śmieciem do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×