Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
17:07 Nie do mnie, ale moment starania się o dziecko serio może kojarzyć się z czymś mechanicznym i sprowadzonym na jeden cel, bo seks ma być w dany dzień, o danej godzinie i na zawołanie. Jak tak lecisz przez kilka miesięcy, to można się poczuć zignorowanym i potrzebnym tylko do mechanicznego seksu i broń Boże w dzień niepłodny, bo to marnowanie zasobów, a przy dłuższym celibacie lepiej pójdzie w owulacje itd. itp. Do tego kontrola ciała i mierzenie temperatury i inne obserwacje, całkiem szczerze trochę mechaniczne traktowanie siebie i drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec,lepiej ty juz nic nie pisz,bo znów filozofujesz. Zajmij się lepiej swoim malżeństwem,bo oboje macie za uszami bujne życie : ona pewnie o tym za bardzo nie wspomina,ty zaś dałes sobie prawo do totalnej krytyki,nie radzisz sobie z tym od dawna. Pomijam "drobne"szczegóły niedoborów w twoim malżenstwie (ona niestabilna psych.,dziecko chorowite,oszolomka kk,dysfunkcyjna jej rodzina,wycofana w intymnych relacjach,ty dajacy sobie prawo do gierek,zdrad skoro ona oklamala-dziecinada) ,przez te opisy wlasnie m.in.temat zszedł na inne tory,filozofie,dogmaty,pólprawdy,hipokryzję,usprawiedliwianie swoich postepowań. W jednym masz rację :temat powinien byc zamknięty,gdyż odkopany po czasie nie trzyma się watku glównego a bajdurzy się i teoretyzuje,ubliżajacy przy tym co i rusz goscie z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07 Nie pamiętam, żeby w podstawówce tłumaczono dzieciom, jak robi się dzieci, bo to jeszcze nie ten poziom rozwoju psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'20,staranie sie o dziecko to osobny temat,gdyz wiele par nawet latami stara sie o dziecko,zegar tyka wiec rzeczywiscie moze zejść do poziomu przedmiotowego i niektórym kobietom równo odbija,ze mężczyzna jest systematycznym materialem do zapłodnienia. A z kolei inny "bzyknie'raz i bach,jest ciąża (niechciana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'23,po pierwsze : dzieci się nie robi jak babek z piachu czy baniek mydlanych. Dwa : sa lekcje przyrody,biologii,godziny wychowawcze gdzie uczy się dzieci fizjologii przyrody i czlowieka . Nie wspomnę o najprostszym żródle czyli net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh dla mezczyzny milosc to oddanie sie calym soba, calym cialem dla jednego faceta a nie kilku facetow, ale oni nie rozumia ze jesli ja wziazku bylam zakochana ,to sie oddawalam a mezczyzni czesto udaja uczucie.Milosc dla kobiety polega na zrozumieniu, pomocy wsparciu, mowieniu sobie dobrych slow a dla facata oddanie sie calym soba, seks ,przytulania, pocalunki ,dotykanie sie.Facet ma milosc fizyczna a kobieta psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie przypominam sobie tych tematów z przyrody w podstawówce (100 lat temu) może akurat miałam przyjemność trafić na nauczycielkę, która nie chciała seksualizować dzieci i nawet omówienie cyklu było niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, mężczyźni kochają penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY się zakochujesz,on niekoniecznie,on to wykorzystuje m.in.do seksu a ty myslisz,ze to z miłości a tymczasem to zwykle bzykanie. Potem ci powie,że przeciez ci nic nie obiecywał,cos ci się zdawalo. I zostajesz z urazem na dlugo......gdy on natychmiast zalicza nastepną,głuszy,slodzi az ta ulegnie. I tak w kolo. A potem mowia,ze dziewczyny to takie śmakie,zwykłe k....Obrzydliwe facecicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a umnie w domu temat seksu i tych spraw byl tabu i mam o to zal do rodzicow, gdy bylm w wieku dorastania to matka nie chciala mi powiedziec skad sie biora dzieci i wymyslala ze bocian mnie wrzucil do kapusty ,co za bzdury boze ci rodzice i nauczyciele sa pop/ierd/oleni .gdyby mowiono o tym wprost, nie bylo by tyle nastoletnich ciaz.Nawt matka ze mna nie porozmawiala kiedy stracic dziewictwo i czy warto stracic je przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'41,100 lat temu wiele nie mówiono i uczono.W domu tez nie,bo be,bo wstyd. I potem z takiego mieszczańskiego zascianka wychodzi taka dzis 32-latka i wali nienawiścią do prawideł świata,gdzie m.in seks malżeński to przemoc,gwałt,używanie zwierzecych popędów,chuć i takie tam. Strach taka spotkac,współczuję facetowi.,jesli takiego znajdzie i go przetrzyma z seksem ze 2 lata,bo "nie bedzie rozkladac nóg"-obrzydliwa jest ta panna z taką wulgarnościa do tak delikatnej sfery zycia (może ją w dziecinstwie zg****ił wujek lub ojciec,że to dla niej tylko przemoc,zezwierzęcenie? ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;45No wiec milosc mezczyzny do kobiety mozna poznac po drobnych uczynkach i gdy interesuje sie twoim zyciem, pomaga ci ,naprawi kran w zlewie, przytuli, pocaluje a jesli tylko mowi czule slowka, to chce tylko bzykania i patrzy urobic kobiete slowami zeby mu sie oddala, takie maja rozne sposoby na zaciagniecie laski do lozka i mysla ze seksem okaza jej milosc jak jest kobieta glupia to tej roznicy nie zauwazy ze ktos ja tylko czaruje.Potem takie kobiety sa wykorzystywane i traktowane jak maszynki do seksu ,bo co by niby taka kobiete mialo laczyc z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 I większość tak robi, oni nawet potrafią się żenić, by mieć dostęp do d**y, bo jakiś śmieszny "obowiązek małżeński". G****o, a nie obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jedna strona wykorzystuje do seksu lub materialnie to to nie jest zadna milosc.Faceci jak macie kase chodzcie na dz/iwki te roksy i od kobiet sie odwalcie od tych zwyklych kobiet ,co pracuja w biedronkach na kasach bo przewaznie te biedne cip/eczki urabiacie i je macie do seksu za free i mowicie jej jak bardzo ja kochacie, po to zeby miec seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomp biega a strona nie chce wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk patszy chytrą jak krowa pajonk patszy chytrą jak krowa pajonk patszy chytrą jak krowa pajonk patszy chytrą jak krowa pajonk patszy chytrą jak krowa pajonk patszy chytrą jak krowa pajonk patszy chytrą jak krowa pajonk patszy chytrą jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba wiem, skąd tamta dziewica wzięła to wyżywanie się ciałem, uprzedmiotowienie etc. W końcu faceci sami w tym wątku używają o kobietach aktywnych seksualnie nazw typu "używana" "cichodajka", więc przy ekstremalnie konserwatywnych poglądach nie trudno stwierdzić na ich podstawie, że dla nich każda kobieta będzie do używania i będzie dziwką, skoro "rozłożyła przed nimi nogi", więc dlaczego takie myślenie ma ominąć ją, gdy przestała być nietkniętą dziewicą? Poużywali i chcą tym razem poużywać dziewicy. Tak mi się przynajmniej wydaje, że taki przebieg mogła mieć ta teoria w jej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały kotek umyka do strumyka chodnikiem po kładeczce przez płot i bagna i sie boi że nie zdąży dotrzeć o świcie do domku zimą obszczekując psa gdy mleko zamarzło i było mu smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały kotek umyka do strumyka chodnikiem po kładeczce przez płot i bagna i sie boi że nie zdąży dotrzeć o świcie do domku zimą obszczekując psa gdy mleko zamarzło i było mu smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały kotek umyka do strumyka chodnikiem po kładeczce przez płot i bagna i sie boi że nie zdąży dotrzeć o świcie do domku zimą obszczekując psa gdy mleko zamarzło i było mu smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały kotek umyka do strumyka chodnikiem po kładeczce przez płot i bagna i sie boi że nie zdąży dotrzeć o świcie do domku zimą obszczekując psa gdy mleko zamarzło i było mu smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem stara singielka w tym momencie wole sie puszczac z byle kim i byle gdzie i miec wszystko w du/pie ,starych kobiet i tak niezechcecie, bo miala za duzo ch/uji w d***e. to wole kontynulowac to co robie ,moj wybor cale zycie jest dla mnie nie mile,po ch/uj sie zakochiwac, jedna osoba kocha druga nie kocha i tak wkolko to lepiej bede miec w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umre sam
to dlaczego kobieta z innymi szla do lozka bez slubu i zwiazku a ode mnie chciala by slub? znowu chce zrobic ze mnie frajera, inni mieli bez zobowiazan a ja musze brac jakies? - nie kobieta do 30 korzystala z zycia, dawala za darmo, gdzie ja musialem sie starac a teraz po 30 tez niby mialbym sie o taka starac bo teraz ona chce rodzine i dziecko gdzie wczesniej miala mnie gdzies albo takich jak ja to moze miec na peczki, znowu musialbym byc frajer, wniosek - bierzcie sobie na mezow takich samych lub podobnych co sie za mlodych lat z nimi bawilyscie i korzystaly z zycia ale - no tak - oni nie chca zobowiazan wiec pozostaje poszukac frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks z ukochana osoba to wyzycie sie jej ciałem?! Idz ty sie wyzyj swoim ciałem na siłownię,pobudz endofriny,moze bedziesz choc przez chwilę szczęśliwy a potem biegusiem na jakaś terapię,jesli dla ciebie czuły dotyk,szept słów,ktore chce sie slyszec,które wyrazaja werbalnie miłość oraz szczytowanie z rozkoszy bycia tak blisko siebie jest czymś obrzydliwym,przemocą,niemal g***tem choc oboje sie na to zgadzają,to życze ci,żebys takiej kobiety nie znalazl,jak to ty masz decydować kiedy oddasz jej równiez swoje ciało (2.lata ?). x Ty już nie filozofuj tylko daj sobie spokój.Jeśli ktoś chcesz żyć bez sexu jesteś cnotką i prawiczkiem i to szacun,ale niech żyją tak do śmierci a nie tam jakieś 2 lata bo niby się dowiesz czy to miłość czy może o sex chodziło. Zal czytać a co to niby zmieni?Skoro tak zależy ci na tej czystości to tak zostań i żyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już bez przesady, laska nie pisała przecież, że to przemoc, tylko, że to według niej zaspokajanie popędu i nic więcej, bez związku z uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec trzymam kciuki za ciebie. Jesteś jedyny który rozumie no i Maciek też był. Dupodajki dalej swoje, teraz to już sobie pieści w dupę wsadzają, byle by tylko nie dopuścić myśli ze są gorszym towarem. Każdy facet obojętnie czy prawik czy ruchacz będzie czuł dyskomfort z używana. Faceci maja honor i godność czego u kobiet brakuje. One nigdy tego nie zrozumieją, bo tego nie czują. Wystarczy cofnąć się do przeszlosci kobieta nie dziewica była wywalana z wioski, albo mężczyzna mógł ją spalić na stosie. Faceci nie zmienili się od tamtych czasów czuja to samo, duma i honor nie zniknęły, to kobiety poszły do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 brawo Ty, oby wiecej takich co bierze konsekwencje swoich czynow, bo jak sie cos zaczyna robic co nie jest poprawne to pozniej nie da sie tego wymazac, a to jest na cale zycie i tyczy sie to kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52 Ja ją tam nawet trochę rozumiem, po przeczytaniu tego wątku można wywnioskować, że kobieta ma rozkładać nogi (ku uciesze faceta, przed którym każda te nogi rozkładała) i tyle, bo było tu dużo tekstów o dziewicach i seksie, a nic o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZYPOMINAM WĄTEK KTÓRY ZAŁOŻYŁ AUTOR W 2013r. A WY JUŻ PONAD 100 STRON ZAŚMIECILISCIE A WIĘKSZOŚĆ NIE NA TEMAT: gość 2013.07.14 Mam pytanie: jak Wy, inni faceci znosicie to, że żona przed wami się z kimś bzykała? Kobiety, czy Wasi mężowie w 100% to akceptują, czy mają jakiś uraz z tego powodu? Bo mnie to do nerwicy prawie doprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×