Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Używana przez męża się nie liczy. Dla mnie była "nówka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok agggggg, źle zrozumiałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypowie się jakaś pani, której mąż jest zachwycony faktem, że ktoś inny miał ją przed ślubem? Albo z pięciu, dziesięciu ją miało i on lata po kumplach i się tym chwali wciąż i skacze pod sufit z radości i ją prezentami obsypuje za to? Znacie takie przypadki? No dalej, pokarzcie tym prawiczkom ile was jest, extra kobiet, z których mężowie są dumni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wy sie chwalicie przed kumplami, że przerżnęliście dziewicę? To obrzydliwe wiedzieć, że tylko z tego powodu ktoś w ogóle udaje, że nas kocha, już lepiej być dziewicą do śmierci, poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak mąż jest używanym, przer****nym, nic niewartym zerem, to nie ma innego wyboru, bo tym właśnie byłby dla dziewicy, ale wtedy to nawet mężem by nie był. Każda dziewica powinna mieć czym się obronić przed facetami bo tylko seks im w głowie i nawet nie potrafią szmaciarze sie uszanować dla dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które nie zrozumiały tematu proszone są o ponowne jego przeczytanie lub założenie nowego tematu. Dziękujemy. Zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
20.01 ale przeszlosc nie jest meza tylko kobiety i to nie jest jego sprawa. Czy kobieta chwali sie kolezankom ile kobiet przelecial maz? I mozna sie tak klocic wiecznosc. Nie ma pary,ktora by sie w 100% akceptowala ,bo kazdy czlowiek jest inny. Jeden facet bedzie kupowal prezenty bo byla dziewica, drugi bedzie i tak nie szanowal bo jest skrzywiony psychicznie np taki tutaj piszacy jaskiniowiec (kobiety to dajki jak nie to glupie tak po prostu) . I jeszcze raz powtorze w latach 60,70,80 XX w wiekszosc kobiet byly dziewicami i to nie znaczy ze zwiazki byly lepsze bo bylo mniej rozwodow. Jak to wytlumaczycie? Przeciez faceci mieli to co chcieli, czyli zone dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.05 nikt nie udaje, dziewicę mozna kochać, "niedziewicę" się troszkę okłamuje, że jej przeszłość nie ma znaczenia, ale taka miłość na kłamstwie to słaba trochę. To jak mały penis, niby się kocha i akceptuje a w podświadomości żal i smutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.08 ma się czym bronić, swoją asertywnoscia i wstrzemięźliwością. Jesli tych cech nie posiada to marna z niej kandydatka na żonę. Po tym rozróżniamy kandydatki na żony od przygód na jedną noc. To test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
20.01 ale przeszlosc nie jest meza tylko kobiety i to nie jest jego sprawa. Czy kobieta chwali sie kolezankom ile kobiet przelecial maz? I mozna sie tak klocic wiecznosc. Nie ma pary,ktora by sie w 100% akceptowala ,bo kazdy czlowiek jest inny. Jeden facet bedzie kupowal prezenty bo byla dziewica, drugi bedzie i tak nie szanowal bo jest skrzywiony psychicznie np taki tutaj piszacy jaskiniowiec (kobiety to dajki jak nie to glupie tak po prostu) . I jeszcze raz powtorze w latach 60,70,80 XX w wiekszosc kobiet byly dziewicami i to nie znaczy ze zwiazki byly lepsze bo bylo mniej rozwodow. Jak to wytlumaczycie? Przeciez faceci mieli to co chcieli, czyli zone dziewice. Ludzie sie nie rozwodzili bo "nie wypada" . Wracajac do tematu ilu tu juz pisalo,ze im to nie przeszkadza? Bo to NORMALNE ,ze np 22 letnia kobieta nie jest dziewica. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05 Jeśli żona była dziewicą to każdy jest z tego dumny i chętnie się tym pochwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę na to,że modki was-durnych nieprawiczków,którzy wymyslaja te dziewice zablokują na temacie,bo już czytać sie nie da. A,że sie zacina to pozakładnych tu wiele nowych od was,koniotrzepów o dziewicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;23 PIER/DO/LISZ JAK PO/TLU/CZO/NY skoro wie z kim sie ozeni i zna cala prawde i nic nie zatailam, to bedzie wazny, slub koscielny i suknia i to wszystko mi sie nalezy.DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnę jeszcze uświadomić panów wypowiadających się tu, że są 2 gatunki dziewic. Pierwsze, to te prawdziwe, które są dziewicami ze względu na światopogląd, zasady i szacunek do siebie i na męża wezmą prawiczka, który szanował się dla siebie i na nie czekał. Ten drugi to takie, które są dziewicami, bo nie przytrafiła się okazja i te mogą wziąć przechodzonego, byleby było z kim stracić ciężar, który im ciąży i byleby miał kto je przelecieć i mniejszą wagę przywiązują do tej duchowej części dziewictwa. Więc nie dajcie się oszukać, panowie, bo może i krwi i strachu trochę będzie, może wam stanie z radości z oznaczania terenu, ale nie łudźcie się, że ten seks będzie miał dla tej panny jakieś głębsze, duchowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;00 Ja sobie nie wezme takiego ktory nie chce mnie, bo to bezsensu i nie bede z desperacji brala rozwodnikow i starych lysych z brzuchem piwnym kawalerow ,albo latala za nimi jak taka wierna suka.Moga mnie jedynie pocalowac jak sie zgodze, w gola p**de. X Hipokrytka. Dyma się na lewo i prawo ale rozwodnika nie weźmie. Ja też nie wezmę używanej. Tutaj wychodzi wasza hipokryzja. Wy możecie dymać ale rozwodnika nie chcecie. To dlaczego bronicie nam dziewic. My używanych też nie chcemy. Całe szczęście że faceci wykształcili mechanizm obronny. Wykorzystać jako wibrator i rzucuć jak szmatę. Oby tak dalej. Tylko tak Was można traktować. Każdy kolejny wpis kobiet z Kafe mi to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;09 Nic ,tylko krzywdzicie kobiety bo jak juz ulegnie taka dziewica czy nie dziewica, to macie ja totalnie w pompie no mi sie nie powiodlo, ale mimo to uwazam nadal jako nie dziewica ze moge, miec kawalera, biala suknie, slub koscielny. Nalezy mi sie, nie moja wina ze jakis pajac mnie skrzywdzil i wykorzystal a to boli i tez na psychice kobiety sie odbija. takze bede walczyla o kawalera ,milosc, szacunek ,spelnienie i nic nikomu do tego. Jestem wspaniala zraniona kobieta, ktora juz nie potrafi tak mocno zaufac ale pragnie kogos cieplego ,bliskiego. X Spokojnie alkoholik się trafi a jak popije to będzie też ciepły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góóówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca owca owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gniazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Asertywność i wstrzemięźliwość? Śmieszny jesteś :D O prawdziwej obronie piszę, bo dziewica zawsze jest docelowo przedmiotem do seksu. Albo izolacja zboczeńców od dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy udaje, bo im bardziej wciskasz kit, tym pewniejszy seks, myśląca dziewica zawsze będzie miała to gdzieś w głowie, taką czerwoną lampkę, czy aby związek to nie jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dumnym z seksu? Z oznaczenia terenu? Chwalisz się też poranną kupą, czy tylko pożyciem, które jak dla mnie jest sprawą prywatną i to obrzydliwe, że potencjalny zboczeniec, który wziąłby mnie do seksu (małżeństwa) z powodu dziewictwa gadałby o mojej d***e swoim kumplom. Mężczyzn trzeba unikać, bo to obrzydliwe się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie natomiast ciekawi, jak zapatrujecie się na wyrównanie rachunków, gdyby dziewica stwierdziła, że ona chce spróbować z 10 innymi po ślubie, tak dla zasady, w ramach wyrównania liczby z używanym mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Do 20.05 nikt nie udaje, dziewicę mozna kochać, "niedziewicę" się troszkę okłamuje, że jej przeszłość nie ma znaczenia, ale taka miłość na kłamstwie to słaba trochę. To jak mały penis, niby się kocha i akceptuje a w podświadomości żal i smutek... X Żal i smutek to ty masz bo żadna cię nie chce. Odczep się od małych penisów bo nie każda kobieta lubi duże. Nie jestem dziewicą i wiem jak jest z dużym i małym i świadomie wybieram małego bo jestem bardzo ciasna i nie lubię bólu podczas seksu. Tak samo nie każdy mężczyzna chce dziewice i świadomie wybierają nie dziewice na żonę. I nie wypowiadaj się na temat miłości gdy jej nigdy nie zaznales i nie wiesz czym jest. Tak panowie są mężowie co kochają swoje żony nie dziewice i chwalą się kolegom jaka ich żona jest wspaniała np jak dobrze gotuję albo jaka jest mądra i zaradna. Tylko patologia chwali się życiem z alkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko używaki i tak trafi się frajer który was zechce. Faceci z niskim poczuciem własnej wartości i zakompleksieni takie biorą. Nie wierzą że poderwą szanującą się kobietę, to biorą używane. Ze dwa lata będziecie szczęśliwe później rozwód. Takie realia faceci nie potarafią kochać dupodajek. I ja należę do tego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale morze kompleksów. Sex jest częścią życia, to się nie wymydli. A ty jesteś słabym kochankiem, bo boisz się niekorzystnie wypaść w porównaniu z innymi. Widać musiałeś mieć "niedziewice", może i trafiły ci sie nawet dwie - jak ślepej kurze ziarno, które po seksie w twoim wykonaniu odpuściły, stąd ten ból d.py :D Ej sory, ale jak ty mozesz żyć z samym sobą po tylu porażkach? A wszystkim niedziewicom miłego orgazmu dzisiejszego ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
aggggggggg wczoraj 20.01 ale przeszlosc nie jest meza tylko kobiety i to nie jest jego sprawa. Czy kobieta chwali sie kolezankom ile kobiet przelecial maz? I mozna sie tak klocic wiecznosc. Nie ma pary,ktora by sie w 100% akceptowala ,bo kazdy czlowiek jest inny. Jeden facet bedzie kupowal prezenty bo byla dziewica, drugi bedzie i tak nie szanowal bo jest skrzywiony psychicznie np taki tutaj piszacy jaskiniowiec (kobiety to dajki jak nie to glupie tak po prostu) . I jeszcze raz powtorze w latach 60,70,80 XX w wiekszosc kobiet byly dziewicami i to nie znaczy ze zwiazki byly lepsze bo bylo mniej rozwodow. Jak to wytlumaczycie? Przeciez faceci mieli to co chcieli, czyli zone dziewice. X Agggg nie prawda w latach 70, 80, 90 Związku były lepsze było więcej miłości bo kobiety się szanowały. Zobacz na liczbę rozwodów teraz jest 50 %. W przeszlosci napewno tyle nie było. Ciężko wam jest zrozumieć ze mężczyznom przeszkadza fakt dupodajstwa. Agggg czy tobie przeszkadza ze mąż miał kogoś? Napewno tak. Nie uwierzę ze powiesz ze się tym cieszysz. Akceptujesz to, ale gdybys miała do wyboru dwóch takich z takimi samymi cechami charakteru to wzięłabyś prawiczka 100%. Pozatym masz męża co dymał na lewo i prawo a za żonę wziął sobie dziewice. Popatrz na swój zwiazek, nie byłabyś w nim gdybyś się nie szanowała. Moim zdaniem przeskadza ci przeszłość męża i chcesz ukarać resztę facetów dlatego tak tutaj się produkujesz. A twój mąż jest taki sam jak my tez chciał dziewice i ma dziewice. Do kobiety która pytała się czy mógłbym zaakceptować skok w bok żony gdyby ja był używany - tak zaakceptowałby to co więcej poprosiłbym by to się odbywało w domu a nie po dyskotekach, bo dlaczego ja mogłem bzykać a ona nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dumnym z seksu? Z oznaczenia terenu? Chwalisz się też poranną kupą, czy tylko pożyciem, które jak dla mnie jest sprawą prywatną i to obrzydliwe, że potencjalny zboczeniec, który wziąłby mnie do seksu (małżeństwa) z powodu dziewictwa gadałby o mojej d***e swoim kumplom. Mężczyzn trzeba unikać, bo to obrzydliwe się robI X Spoko nikt nie będzie o tobie gadał, każdy facet wstydzi się dupodajek wiec siedzą cichutko jak taką mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×