Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość ciszej
co jak kobieta jest dziewicą i straciła to błonke bo używała tamponów, czy się masturbowała albo w inny sposób? od razu d***** i w*******a? gdzie ten świat dąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj temat. Błona to szczegół. Liczą się zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopodajki już zglupialy całkiem, widzicie co wypisują? Hehe zaczynają kumac ze przegrały życie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbdcares
a ja jestem dziewicą, i na dodatek 24letnią i mi z tym z***biście :) nigdy nie chce mieć żadnego chłopaka ani męża ani spać z nikim, bo tak, pewnie się zaskoczycie i zdziwicie ale jest tyyyyle fajniejszych rzeczy od seksu! Czemu wszędzie ten seks wp*****lacie? Czy nie ma już innych wartości na tej pięknej ziemi? Wiecie że sami tworzycie to waszą wydymaną idylle? Ja tam będę zawsze z dala od was, najidealniej byłoby gdybym nie musiała mieć kontaktu wcale z takimi płytkimi ludźmi .. a ich przybywa! Straszne. . i nie, nie wywyższam się po prostu się szanuję - i uważam że seks to nie narzędzie, nie sprawa, nie załatwia się tego, nie odpękuje się tego, to nie jest zadanie, i wyścig. Pewnie się zastanawiacie co to jest w takim razie "zgorzkniała dziewico" seks to akt, oddanej szczerej miłości która się rozwijała i rozwija od wielu miesięcy a nawet lat, nie 5minutowe klepanie... po kilku piwach, czy puszczenie się w kiblu na disco .. Bardzo żałuję że żyję w tych czasach, przykro mi z tego powodu.. Ludzie są przykrzy ich zachowania, media to jest po prostu jedno wielkie bagno.. tutaj najbardziej niszczy wartości - ale okej, taki jest ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.06 czy tego chcesz czy nie, mężczyźni zabijają się wlasnie o takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dlatego ja nawet mężowi nie dam, bo nie jestem puszczalska i nie dam pierwszemu lepszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uwielbiam to forum za to, że do końca życia będę sama, bo dla mężczyzn nie jestem człowiekiem, tylko towarem do w********** więc lepiej się zabić, niż świadomość, że nawet nie jestem dla nich człowiekiem i dla jakiegoś męża, zwyrodnialca też nie będę człowiekiem, bo dla was każda kobieta to towar i p***a do w********** nawet żenicie sie żeby wsadzić obrzydliwe. Tylko ze sobą skończyć pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.23 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wy żadnej kobiety nie szanujecie, bo chodzi wam tylko o seks, więc po co się poniżać i trzymać jakieś dziewictwo dla kogoś, kto chce tylko seksu? W tych czasach serio lepiej albo być samej, albo się zabić, żeby sie nie zabić już w trakcie małżeństwa jak przypuszczenia okażą się słuszne i rzeczywiście nawet z głupim dziewictwem jest się dmuchaną lalką, więc lepiej umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To CI odpowiadam i już odpowiadałam, że dziewice, te prawdziwe, z zasadami szukają mężczyzny z zasadami, który szanował na pierwszym miejscu sam siebie i nie wsadzał we wszystko, jak mu penis kazał, a są też takie, które są dziewicami, bo nie było z kim stracić i chodzi im o seks tak samo, jak wam i te wezmą przechodzonego,bo to dla nich bez różnicy, bo nie trzymały dziewictwa ze względu na moralność, tylko dziewictwo trzymało się ich, bo nie było z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie sądzę, aby mężczyźni, którzy myślą penisem zabijali się o kobietę, która na wstępie mówi, że ma gdzieś facetów i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj Dlatego ja nawet mężowi nie dam, bo nie jestem puszczalska i nie dam pierwszemu lepszemu x To najpierw mu to powiedz a nie stawiaj przed faktem dokonanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11.06 czy tego chcesz czy nie, mężczyźni zabijają się wlasnie o takie kobiety. x tylko do momentu ślubu, bo po okazuje się ,ze ta dziewica nadal nie chce seksu :) i wtedy szukają kochanki na boku :) życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'35,post byl odpowieczia na nazwe kobiety jak wartościowy towar i po co z tego powodu zakladac nowy temat? Wystarczy ich z kilkanascie na uczuciowym,malo sie nie zaplujecie tymi dziewicami sami bądąc w wiekszości -idąc twoim tokiem rozumowania i pisania- wybrakowanym,bo przechodzonym towarem. Do was dociera na chwile tylko wtedy,gdy zejdzie sie do waszego "poziomu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:38,a ty przestan wypowiadać sie w liczbie mnogiej,pisz za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb szczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca owca owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie powiem, bo jeśli naprawdę mnie szanuje to uszanuje to, że nie dam pierwszemu lepszemu i sam będzie mnie do tego zachęcał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natura, natura i życie pokazuje co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadek kobiet w dzisiejszych czasach. Dupodajstwo szerzy się w tzw. związkach. Później płacze ze facet odszed albo miał ja w poważaniu. Same na to pracujecie. Im więcej związków tym gorzej. Prosta zasada dziewictwo do ślubu i mąż was będzie na rękach nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi trochę tych samotnych co tylu rozrywek dostarczały chlopakom z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden nastoletni chłopaczek 'dyskutuje' z drugim hihi.Weż ty lepiej matematykę odrob,bo jutro wazny sprawdzian ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś G****o prawda. Mąż też będzie chciał tylko seksu, i traktował jak rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo używanych kobiet się nie szanuje i nie kocha i tak było jest i będzie. Nie zmienicie tego. Żaden facet nie pokocha kobiety po innym. Taki jest świat i tak faceci myślą, a wy jakoś o tym zapomialyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę jako facet. Oczywiście, że najszczesliwsze związki to takie gdzie oboje byli sobie pierwsi. "Zaliczanie" kobiet to też dno emocjonalne, tylko kobietom żadko to przeszkadza, wręcz przeciwnie. Macie co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak macie, że po dwoch pierwszych wyrazach rozpoznajecie łatwą w depresji skazaną na samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×