Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
o8;07Jakos autor ma zone dupodaje ,niby go to do nerwicy doprowadza ale musi to akceptowac ze z nia jest .bo skoro by nie akceptowal ,to po co by z ta swoja zona dajka byl na co i po co?zreszta pytanie jest wyraznie skierowane do kobiet dajek, dupodajek i niedziewic, kobiet przechodzonych, czy maz je akceptuje i jak widac po wpisach bedzie akceptowal ale tylko do czasu, jak mu nie odbije na dekiel albo piwa nie wypije!PS a pisze waszymi okresleniami bo kazda kobiete nie-dziewice macie za dajke dupodajke i niewazne czy ta kobieta jest wolna czy mezatka dla was to jeden i ten sam towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja jedynie piszę, jak jest. Bo widzę, jaka jest prawda, a prawda jest taka, że żaden facet nie doceni, bo wy chcecie dziewic do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to żaden szacunek, jeśli chcecie seksu od dziewicy. Jakbyście szanowali, to szanowalibyście jej poglądy i nie byłoby mowy o seksie. A tak, to traktujecie jak przedmiot taką dziewicę, a nie żadną księżniczkę. Serio jak się o tym pomyśli, że dla facetów jest sie tylko cipą, to sie odechciewa czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak temu prawiczkowi odbija jak tej pannie co chce się zabijać,bo nikt jej nie chce. Dwa : taki prawiczek moze byc mężem-przemocowcem,psycholem,pijakiem,niezaradnym,itd. No i co z tego,ze był prawiczkiem jak spokojnie moze byc takim j/w. Chyba Człowiek jest najważniejszy.To proste jak drut i jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie odbija mi, bo nikt mnie nie chce, tylko czuję do siebie obrzydzenie, że dla mężczyzn jestem przedmiotem do seksu, a tym bardziej po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ale ja jedynie piszę, jak jest. Bo widzę, jaka jest prawda, a prawda jest taka, że żaden facet nie doceni, bo wy chcecie dziewic do seksu. x Jasne tylko chcemy do sexu do niczego innego, bo innych rzeczy nie ma w związku, czy małżeństwie,jak zaufanie, miłość, wierność, uczciwośc,dążenie we dwoje do celu, wychowywanie dzieci ,dzielenie trosk itp. !Ale to twoje słowa nie moje i nie wielu innych co tu się wypowiadają.Wiec zostań w twoim przekonaniu że tylko do sexu bo tak sobie w główce poukładałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ale to żaden szacunek, jeśli chcecie seksu od dziewicy. Jakbyście szanowali, to szanowalibyście jej poglądy i nie byłoby mowy o seksie. A tak, to traktujecie jak przedmiot taką dziewicę, a nie żadną księżniczkę. Serio jak się o tym pomyśli, że dla facetów jest sie tylko cipą, to sie odechciewa czegokolwiek. x Ktoś tu ci napisał byś zweryfikowała stan psychiczny i to naprawdę cenna uwaga ,bo twoje słownictwo jak i poglądy naprawdę wymagają głębszej analizy jakiegoś speca.Nie obraż sie tylko pomyśl nad sobą ,dobrze ci życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;51 Dokladnie ale czy facec***atrza w ogole na to.A kto powiedzial ze prawidzek niemoze byc cpunem alkoholikiem albo dziewica niemoze byc chora psychicznie przeciez nikt nikomu w glowe nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste. Tylko dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;20 O przepraszam niekazdy facet umie ,potrafi uszanowac dziewice, sa i tacy ktorzy jesli dostana d**y od dziewicy oleja ja i nazwia szmata albo owca. ja jestem tego przykladem ,zadnego uszanowania niemialam, takze chodzi tylko wam o seks pobawic sie, pouzywac wiec kobieta ma racje lepiej samobojstwo popelnic niz cierpiec przez cos albo przez kogos ,kto sam sie docenia a nie docenia innych kobiet dziewic.Niekazdy facet jest normalny i dlatego daleko mu do normalnosci ,by zaslugiwal swoim zachowaniem na porzadna ,idealna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego porzucajcie facetów po ich zdradzie ? Przecież sex się nie liczy. Liczy się charakter człowieka. Hipokrytki !!!! Wy to możecie, to rzycze męża z takimi samymi poglądami, który będzie pókał wszystko bo przecież sex nie ma znaczenia. Powracając do tematu. Prosimy o wypowiedź mężatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę, że o ile jest szczęśliwa w związku sformalizowanym i kocha faceta, z którym brała ślub, to każda normalna kobieta z przeszłością będzie w jakimś stopniu i z różnych powodów żałować, że nie przeżyła swojego pierwszego razu ze swoim "ślubnym". Stąd, wliczając fakt, że zawsze będą gorszym sortem, tyle ujadania doświadczonych. Z drugiej strony nawet doświadczona ma prawo do szczęścia i rodziny pod warunkiem, że znajdzie kogoś komu jej przeszłość nie przeszkadza; niestety z reguły są to kolesie jak wymienieni przez jednego z przedmówców (chociaż czasami zdarzają się nieświadome prawiczki ale taki wcześniej czy później zacznie się zastanawiać, że coś mu nie pasuje). Nie łudźcie się normalnemu facetowi nie będzie łatwo żyć z takim bagażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczeeeeeni ruuuuchaaaaaczeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja tylko dostosowuję słownictwo do waszego. Potrzebuje specjalisty, bo się szanuję i nie mam zamiaru sie puszczać, bo jakiś *****cz zwany mężem tak chce? Co wam nie pasuje? Każdy tu pisze o dawaniu d**y, czyli logiczne, że dziewica też będzie musiała wam dawać d**y. Dlaczego tak piszecie o tym szacunku, a nagle jak dojdzie do ślubu, to już dawanie wam d**y tolerujecie? Skoro cenicie wartości, to powinniście cenić je również w małżeństwie, a sami piszecie, że szacunkiem jest brak seksu, czyli jesteście hipokrytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalnemu facetowi, czyli prawiczkowi, a nie przechodzonemu prostytutowi, bo sam jest w istocie bagażem nierządu i pluciu na własną cielesność i człowieczeństwo, zatem dziewica z zasadami takiego puszczalskiego *****cza nie zechce. Ale dziewica, a nie niedziewica, która nie seksiła się tylko dlatego, że nie było okazji, bo taka dziewicą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,05 Ty I przedmowczyni twoja Boga sie nie boicie !,Ciagle o samobojstwach piszecie. Osoby,ktore mysla o takich sprawach powinny skontaktowac sie jak najszybciej z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.56 Brak sexu z innym a nie ogolnie brak sexu!!!!150 stron I dalej nie rozumie.Wyjdz za maz I zyj bez sexu ,kto ci broni co???A daj spokoj tu ludziom ,skoro facet chce dziewice to chce I proste tylko w takim zwiazku bedzie szczesliwy I tyle.Jest szczery I co to cie tak boli? Jak ty jestes aseksualna to zyj sama albo znajdz kogos kto to akceptuje t kie zycie I w czym problem co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A czym się niby różni brak seksu z innymi i z mężem, który udaje miłość by przelecieć? Nie jestem aseksualna, ale brzydzę się tym, że dla mężczyzny byłabym czymś, co ma dawać d**y, a nie człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale najwięcej tu jęczy facetów, którzy sami sie nie szanowali, traktowali samych siebie jak maszyny do seksu, a teraz chcą dziewicy. Dlaczego pouczasz jakąś dziewicę, zamiast pouczać nieprawiczków, którym nawet nie chciało się zaczekać na dziewicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z mężem to nie puszczanie się tylko łączenie w jedność. Kobiety muszą wreszcie zrozumieć, że o ile same bawiły się przed ślubem, mąż, tym bardziej jeżeli był prawiczkiem albo co gorsza został oszukany ma do tego prawo po ślubie. A gdzie nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremno? Zresztą Boga proszę w to nie mieszać; w końcu to wszystko jest Jego dziełem, a że sporo spraw skopa£ to nie nasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;01 Ty tez marsz do psychologa, jezeli ja siebie oddaje facetowi jako dziewica z milosci ,a on nazywa mnie owca to albo wierzycie albo nie, prawie dwa tygodnie przez niego plakalam, cierpialam i o samobojstwie myslalam bo kto wtedy cierpi, kobieta ale facet wazne ze zamoczyl w dziewicy i ja olał.Ijest duzo takich facetow ,co szanowac doceniac nie potrafia ,dopiero jak cos straca to doceniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mąż ma prawo? A żona już nie ma prawa? :D Podwójne standardy *****czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie jest łączenie się w jedność, bo seks, to seks, musielibyście mieć osobowość mnogą, żeby uznawać ten sam czyn za zupełnie inny, bo z mężem. Skoro seks, to puszczanie się, to z mężem to też jest puszczanie się, no litości! Bądźcie konsekwentni! Udajecie szacunek, dopóki baba wam nie da d**y, a jak po ślubie wam da, to przestaje być dziewicą, a więc się puściła według was, proste i nie wmawiajcie, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;16Seks z mezem tez moze byc puszczaniem sie ,facet okreci sobie kobiete wkolo palca, zapewniajac jej milosc ,wmawia jej ze ja kocha urabia i bierze z nia tylko po to slub zeby miec seks i nic wiecej ,czego przykladem jest autor swojej zony nie kocha ,narzeka ze sie bzykala z innymi facetami ale jest z ta zona zeby ja bzykac i krytykowac ze miala facetow przed nim i to ma sie nazywac wielkie szczesliwe malzenstwo i milosc .no pomyslcie troche.Dziewice tak samo byscie wzieli za zone rozdziewiczyli, a potem krytykowali ze taka i owaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie ze tutaj w tym temacie wypowiadaja sie faceci sami smarki ,co nic o zyciu ,milosci nie wiedza i potrzebuja czasu by dojrzec emocjonalnie, do malzenstwa slubu. polecam im poradnictwo rodzinne w kosciele ,tam sie dowiedza co to jest zalozenie rodziny,szacunek, zwiazek, milosc ,seks i inne sprawy.A i moge podac numer telefonu do osoby ktora zajmuje sie doradztwem rodzinnym zakladaniem zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam im poradnictwo rodzinne w kosciele xxxx katechezę ? nie, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;16Bog nikomu zycia nie utrudnia ,to ludzie sobie zycie utrudiaja czy za oszustwo i bledy trzeba sie mścić zdrada, nie to czlowiek zlo wybiera ,bo mu jest isc ta latwiejsza droga i potem wcale sie nie dziwie ze tyle rozwodow ,zdrad ,klamstw ,bo ludzie sami to pieklo sobie tworza , oko za oko zab za zab a dobra nie dostrzegaja wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;39Nie katecheza dla doroslych a kursy i przygotowanie do zycia w rodzinie ,tam nie ma mowy nic o zdradach ,prawiczkach, dziewicach ,nie dziewicach a o tym jak powinno wygladac malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem po co tyle produkcji w tym temacie 4270 odpowiedzi i faceci dalej swoje ,ze szuka sie dziewicy na zone ,ale nic nie pisza ze trzeba swoja zone szanowac ale szanowac i przed slubem i po slubie sie powinno, a oni o tym zapominaja.Jak dla mnie seksu mogloby nie byc w ogole ale niewiem skad by sie ludzie na tej planecie brali, rozmnazali,moze by wtedy nie bylo tyle zdrad ,rozwodow i rozwiezlosci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×