Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
14.02 ja jak mam zone to nie mysle o rozwodzie bo np zgrubla lub robi niedobra zupe itd itp skoro jej slubowalem to z nia zostaje do smierci ,jest jeszcze cos takiego jak wiara , co Bog zlaczyl niech czlowiek nie rozlacza wiec nie probuj mi wciskac ze zone kopne bo mi sie cos nie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro kobiety mogą się pukać z kim popadnie to faceci tez powinni. Uważam ze jeśli jest równouprawnienie i jedna ze stron jest poszkodowana mniejsza ilością sexu powinna mieć prawo dogonić partnera w ******iu. To powinno być w ustawie zapisane oczko.gif X No i widać jaki z ciebie nieudacznik, nawet porządnej kobiety znaleźć sobie nie potrafisz tylko hajtasz się z byle pierwszą lepszą aby mieć gdzie zamoczyć, a później chcesz aby ustawy cię broniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 14:06 Dostosowuję język do was i inaczej nie da się o tym pisać, skoro mówi się o traktowaniu dziewicy jak szmaty przez *****cza, co mu się takiej zachciało, a po nic innego ta dziewica wam potrzebna nie jest. Ja zostawię prawiczka innej dziewicy, bo uważam, że szacunek jak jest szczery, to istnieje również po ślubie, a jak jakiś prawiczek chce porzucić czystość z jakąś dziewicą, to nie będę im zabraniać, ale mnie żaden nie zbruka, bo osobiście wolę trzymać się zasad dożywotnio, a nie do czasu śmiesznego ślubu, który staje się furtką do rżnięcia i tylko tyle, więc o mnie sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli sam jesteś prawiczkiem, to spoko, ale jeśli nie byłeś prawiczkiem, a wziąłeś dziewicę, to według religii Twoja żona cudzołoży z żonatym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ktorej religii kawaler staje sie dlas mężem dla dziewicy ? silnie pokręcona teoria.Nie mąż,kawaler to mąż,bo rozdziewiczył pannę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.07 przeczysz sam/a sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten od dziewicy - zony jak juz jej nie zostawi "gdy zgrubnie"-padam z zalosnego okreslenia,którego w slowniku jęż.polskiego nie ma - bo jej ślubował to kiedyś ma w planach tę kobietę-żone kochać? Bo jakoś od zadnego tu nie padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14.07 przeczysz sam/a sobie X W którym miejscu, podaj przykład bo zarzuty można sobie rzucać na prawo i lewo ale są goowno warte gdy argumentów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W katolickiej. Według Biblii pierwszy seks to zawarcie małżeństwa, zatem facet, który wziął dziewicę, wcześniej rozdziewiczając inną pannę ma w sumie 2 żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ty nieustannie walisz zarzuty o pannach nie znajac ich,albo jesteś z patologii jakiejś gdzie zdrady,mordobicia,popijawy,seks byle jak i z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kiedyś zaglądali to może będą chcieli do tego wrócić tego nie wiesz i wtedy nie dziewice mają przerypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że i psychy tu wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie używać słów każdy.....a dalej każdy ma prawo chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.31 ale ty pusta jestes ,nawet postu nie potrafisz zrozumiec, a o slowniku chcesz wielce pisac zal czytac odpowiedzi takich toporow xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.31 skoro slubowal I sie ozenil to chyba kocha logiczne ,co ty postu nie potrafisz nawet od czytac, a umoralnic ludzi chcesz? Za kogo ty sie masz???Zalosne ze takie osoby tu swoje 2 grosze wtracaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać sie chce już od tych fanatyków dziewic gdy czyta sie tyle tematów o zonatych zdradzajacych żony,w tym zapewne były te oczekiwane dziewice !!! (26-letni,żonaty,Wawa,poszukuje do dyskretnej dłuższej znajomości",itd.Tak,nie 48-,58-letni tylko 26-latek ledwo pewnie zaslubiony).Fujjjj z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vvvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14.31 skoro slubowal I sie ozenil to chyba kocha logiczne ,co ty postu nie potrafisz nawet od czytac, a umoralnic ludzi chcesz? Za kogo ty sie masz???Zalosne ze takie osoby tu swoje 2 grosze wtracaja usmiech.gif X Jaskiniowiec, Maciek321 też ślubowali, ożenili się bo pewnie kochali a teraz jeden zdradza żonę z panienkami z roksy a drugi chce rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 ...zgrubła haha. I sam kogos poucza i wymądrza sie :dobrze rozumie sie treść fantazjujących smarkaczy,bo zaden z was nie mówił dotad o uczuciach do żony,etc tylko,ze ma byc dziewica.To życiowy priorytet,który sie przeleci,byc moze troszke bólu i krwi i za chwilę juz jest taka sama jak inne : nie dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.36 a co ty po ogloszeniach sie bujasz skoro tyle info masz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kobiety kobiety. Przeczytajcie swoje posty już nawet nie o dziewice chodzi. Wyzwiska hamskie docinki wasze zachowanie. Dresy z osiedla maja wyższy poziom kultury. Pobilyscie rekord we wszytkim. Później zd***** ze wam związki nie wychodzą. Fajnie ze to zauważyłem w tej chwili, a nie po ślubie za taka jak wy. Dziękuje otworzylyscie mi oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;52Gdzie szukam, szukam w internecie bo jestem spokojna dziewczyna ,ktora nigdzie nie chodzi a przyjaciol i znajomych nie ma ,a po 30 juz sie tak niechce gdzies chodzic na baseny silownie bo wracam zmeczona do domu po pracy ,a w pracy kazdy ma mnie tez w d***e. wole skonczyc zycie na puszczaniu i tak nic z tego zycia nie mam, bo nie jestem glosna i przebojowa.Ciezko nawiazuje kontakty z otoczeniem wiec szans na zone partnerke nie mam a na dz/iwke zawsze szanse sa wieksze moze zaciaze jak te inne suk/i i ktorys sie ze mna wtedy hajtnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 ...zgrubła haha. I sam kogos poucza i wymądrza sie :dobrze rozumie sie treść fantazjujących smarkaczy,bo zaden z was nie mówił dotad o uczuciach do żony,etc tylko,ze ma byc dziewica.To życiowy priorytet,który sie przeleci,byc moze troszke bólu i krwi i za chwilę juz jest taka sama jak inne : nie dziewica. X Bo nikt nie czuje nic do używanych panien. Czego wy w tym nie rozumiecie ? Faceci nie kochają dupodajek, to jak maja coś czuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;13Jesli ktos klamie na poczatku zwiazku ,to jak zaufac ,wierzyc tej osobie w przyszlosci .powiem szczerze ze ciezko juz zaufac ale mozna nad zaufaniem pracowac, wystarczy chciec no ale nie kazdy facet po oklamaniu bedzie dalej budowal wiez ,woli sie wycofac niz cos dopracowac w zwiazku.To nie jest tak ze ktos jak nas oklamie raz ze bedzie to robil caly czas,to zalezy od charakteru kobiety czy chce dalej klamac to samo sie tyczy mezczyzny kazdy zbiera swoje plusy i minusy.Kazdy psycholog wam to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.23 nic nie rozumiesz od tego trzeba zaczac, piszesz o blonach ,krwi I sie nakrecasz, a nie o to chodzi bo coniektore z was nawet nie maja blony wiec nie kazda ma tzw blone ,a nia jest ,a sa takie co maja blone ale uprawialy rozne rozne rodzaje sexu wiec moralnie nie sa dziewicami .Jako kobieta to powinnas wiedziec ,a skoro takich spraw nie wiesz to co ty rozumiesz? Tu juz ze 100 razy to bylo pisane I walkowane ale Takie jak ty dalej swoje blona,krew I bol he he to kreci facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×