Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowa

Do mam,takiego pytania chyba nie bylo.

Polecane posty

Gość gosciowa

Temat glowny - prosty jak nie wiem co - jedzenie Waszych dzieci, ale pytanie nieco dziwne. Otoz chcialabym abyscie rozebraly na czesci pierwsze to co zjadly wasze dzieci - na sztuki, kawalki, etc. I w jakim sa wieku ile waza i maja wzrostu. U nas: - sniadanie 1 : mleko z piersi - sniadanie 2 : mala gruszka, nektarynka (mus z owocow) i 60 ml kaszy orkiszowej na wodzie - obiad: zupa (2 male buraki, 1 maly ziemniak, mala marchewka, kawalek pietruszki korzenia i liscia), - mleko z piersi - kolacja - maly kawalek (wielkosci ok 5 cmx 5 cm gotowanego miesa (2 fasolki szparagowe - wiecej nie chcial),chleb wasa - 1 deska (normalnego nie tknal) Ma rok, wazy 12 kg, ma 82 cm. Prosze o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 m-cy. Pierś na żądanie. Obiad słoiczek indyk w pomidorach z warzywami, owoce:ugotowane jabłko i banan (ok 200ml), na kolacje dostanie kaszkę mleczno-ryżową. Pomiędzy posiłkami zjadł kilka chrupek. Zaraz usłyszę, że jestem leniwa krowa bo nie gotuję ale mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A waży 8600. Nie wiem ile ma cm, ok 72-75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5,5 roku, wzrost 118cm, waga 22kg śniadanie: 2 kiełbasy śląskie i kromka chleba z margaryną, pół pomidora, liść sałaty, 1 oliwka 2gie śniadanie : serek danio i 1 banan obiad: pół dorady ok 20dag, sałatka 1 salaterka i bulionówka zupy z botwinki deser: 1gałka lodów w waflu podwieczorek: budyń 1 salaterka kolacja: 2 tosty z serem żółtym i ketchupem w ciągu dnia wypił ok 3-4 szklanki wody z sokiem i szklankę mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo,ladnie Ci syn zjadl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa :P
Śniadanie - 1 parówka z szynki, kromka chleba pełnoziarnistego z masłem, pół pomidora, trochę keczuporku :) II śniadanie - pół grejpfruta obiad - młode ziemniaczki, nieduży kotlet schabowy, dwa ogórki kwaszone podwieczorek - mały jogurt grecki z orzechami włoskimi i miodem i potem maliny prosto z krzaka. Na kolację zażyczył sobie kanapkę z łososiem - kromka chleba razowego z masłem i łososiem, parę pomidorków koktajlowych do tego i 4 mini marchewki - mam swój ogródek i synek bardzo lubi pochrupać, teraz akurat są takie dla niego na trzy gryzy, Ma 4 lata, waży ok 15 kg ma jakieś 105 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×