Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cocomo poznań

Polecane posty

Gość gość

Czy pracował ktoś w cocomo w Poznaniu???? Jakieś informacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati110
hejka! pracuje od ponad roku, wczesniej pracowalam przez długi czas jako kelnerka, obecnie pracuje jako barmanka, bardzo dobre zarobki, swietna atmosfera i troche pracy jest jednak za tym barem, dla mnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaNatalia
ekipa niezmienna od kilku miesięcy, fajna, zgrana grupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaNat
ja tam pracuję w krakowie :) i sobie chwalę, dobrze płacą, w nocy pracuję za barem a w dzień zajmuję się moim małym brzdącem, to moja piersza praca jako barmanka a wszystkiego mnie nauczyli tu od podstaw także lepiej być nie może, jak dla mnie praca idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka 34
A czy jeżeli chce być kelnerka szkolę się u nich na miejscu w klubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_66
Hej, jeżeli chcesz pracować jako kelnerka przechodzisz pełne szkolenie w Krakowie tam Cię wszystkiego uczą począwszy od struktury firmy, karty menu czyli jakie drinki są po serwowanie drinków. I pokazują Ci też jak pracują inne dziewczyny, jakie współpracują barmanki z kelnerkami. Ja już jestem po szkoleniu dużo mi to dało bo juz jestem wdrążona w system i wiem co mam robić gdzie co jest i innym dziewczyna nie zawadzam. Gdyby nie to szkolenie to myślę że nie dałabym rady nadążyć w tym tempie. Rezultat śiwtna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna duzo zarobic ale sa straszne przekrety, np musisz ludziom do drinkow wsypywac srodki nasenne zeby ukrasc im z karty pieniadze, wygooglaj w necie, to niebezpieczne i ociera sie o swiat przestepczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policyjny nalot na nocne kluby Cocomo. Pięć kobiet zatrzymanych za oszukiwanie klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr8988
5 kobiet zatrzymano i po chwili wypuszczono z braku dowodów... To porządny klub żaden burdel. Osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera1234
Dzisiaj zadzwoniono do mnie w sprawie pracy na stanowisko kelnerki i idę jutro na rozmowę. Tak czytam Wasze opinie, a może ktoś mi powie czy trzeba mieć jakieś większe doświadczenie na tym stanowisku? Bo nie ukrywam, że zależy mi na pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria78
co wy tu wypisujecie?? kto i co każe wam dosypywać do drinków? To absurd, nie wiem po co nakręcacie takie tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka72
jak Ci zależy na tej pracy Weronika, to nie czytaj tych opinii tylko idź i sama się przekonaj:) jest wiele bzdur i nieprawdziwych informacji na tym forum... tak ode mnie, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_3569
Zgadzam sie z dziewczynami, najlepiej sie przekonac na własnej skórze jak to naprawdę jest w Cocomo, ja tu pracuje i jestem zadowolona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×