Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prune camomile

Czy na was też rozmiarówka ze sklepow jest za duza?

Polecane posty

Gość gość
Zara faktycznie ma małe rozmiary spodni, ale ceny z kosmosu. Ja z bardziej eleganckimi spodniami zazwyczaj się za bardzo nie cackam, bo dość łatwo jest je przerobić (przećwiczyłam już na wieeeelu parach :)) - chyba że tak jak w Orsay są ze dwa razy za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszka_gosc
Muszę się wybrać do Mango :) Zwykle tym, co tam jest, to też się mogę owinąć, ale zmotywowałyście mnie i będę zaglądać. Zara - wszystko za duże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze ja: wyobrażacie sobie, bo domyślam się, że większość tu piszących to osoby dorosłe - jakieś spotkanie biznesowe, konferencję itp. itd. w ciuchach z chińskiego? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maluszka - ja w zasadzie wszystkie okrycia zimowe mam z Tiffi (elegancki płaszcz, długą kurtkę puchową i krótką kurtkę puchową) - rozmiary idealne na maluchów. Ceny niestety wysokie, ale wszystko kupowałam na wyprzedażach i wyszło całkiem ok. Poza tym noszę takie rzeczy zawsze kilka sezonów. A wiosenno-jesienny płaszczył udało mi się trafić w Zarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszka_gosc
w Tiffi piękne rzeczy, ale zawsze za długie.. ja (jakby mało tego nieszczęścia) 1,53m mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo z bazarku - pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
Maluszka Mango mar rózne spodnie:) Nie kazdy fason ma rozmiar 34:) Niektóre także mimo że mają rozmiar 34 sa długie na 2 metry prawie:D wczoraj takie widziałam, ąz sie przeraziłam, ale ok są takze wysokie osoby które czesto maja problem z za krótkimi ubraniami:) więc dla nich beda super. Ale te spodnie które jamam sa naprawde super także warto poszukać:) i cena takze kosmiczna nie była bo 89 zł. Chociaz to podobno byla przeceniona juz, Ich minusem było to , że potrafiły rozciagnac sie podczas chodzenia o 2 rozmiary:D ale wypralam w 60 stopniach i juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszka_gosc
prune camomile - :D:D:D z tym Mango a cenami płaszczy to się nie przejmuję. jak znów nie znajdę nic nowego i będę nosić ten płaszcz przez kolejne 6 (a siódmy rok się zapowiada), to może i 3k kosztować a i tak tanio wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo jest teaz też zależy do jakiego sklepu jest szyta i tak hm to szwecja i tam są ludzie chudsi dlatego tez jest numeracja zaniżana tutaj macie przelicznik rozmiarówek i więcej na ten temat http://adf.ly/SB5rj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
Maluszka pani w Orsayu naprawde palneła genialnym tekstem:D Ja mam 25 lat i dalej nie pytaja o dowód kiedy kupuje piwo:D Zwlaszcza jesli jestem w zwyklych dzinsach i bez makijazu:D W sportowych rzczach raczej nie chodze. Dla mnie sportowy ubiór to własnie dzinsy i koszulka zwykła bawełniana! Nie nosze adidasów i dresów po czułabym sie w nich jak przedszkolak chyba.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
Czyli Polacy sa już zaliczanie do tłusciochów jak UK czy USA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszka_gosc
Ech... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano, ja mam 35 lat, a wyglądam na 20-25 lat. Jeszcze ze 3 lata temu tez musiałam pokazywać dowód przy zakupie alkoholu. Na poważniejszych spotkaniach biznesowych z nowymi klientami czy współpracownikami zawsze patrzą na mnie ze zdziwieniem w pierwszej chwili. Jakbym jeszcze wyskoczyła w ciuchach z chińskiego, to dopiero byłby czad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
Przynajmniej mlodo wyglądamy!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszka_gosc
prune camomile - właśnie :D przynajmniej młodo wyglądamy i z tego się cieszmy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem, 166cm, 44kg góra rzeczy to 34 doł 32, zazwyczaj kupuje spodnie na 164cm (dziecinne), sukienki na 158cm, bluzki różnie, w taly wejl dostępny jest rozmiar, 32, w orseyu również, w mohito 34 :) niestety z spodniami jest gorzej. Eleganckie kanty to moje marzenie. Żadne wranglery nie wchodzą w gre, nie ma mojego rozmiaru, podobno taki się czasem pojawia, ale mi nigdy nie udało się kupić firmowych jeansów, zazwyczaj kupuje zagranicznych parek typu primark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie na kant można bez problemu zwęzić/ skrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tylko w Orsay-owych 32-34 ja akurat się topię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
stradivarius ma dinsy 32 które sa naprawde waskie:) akurat w nie sie nie wcisne wiec moze tak:) wrangler ma duze roziarówki:) ale np teraz mam na tyłku lee najmniejszy rozmiar chyba 25 i sa naprawde małe:) i co najwazniejsze nie rozciagnekly sie ani o milimetr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie na kant tak, ale ile 2 cm z lewej z prawej , przy większych cięciach tracą fason, przerabiałam już to. Łatwiej uszyć nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee, ja przerabiam takie spodnie od lat i nigdy nie zdarzyło mi się, aby straciły fason. Pewnie sporo zależy też od krawcowej, trzeba trafić na dobrą. Moja niekoniecznie zwęża po bokach - zależy od fasonu spodni, czasem po bokach, czasem tyłem, czasem i tu i tu. I zawsze efekt jest super. Wkurza mnie tylko, ze muszę dodatkowo zapłacić, no i dodatkowo się nabiegać, ale co zrobić, nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biodrach mam na pewno 86, w pasie 64, nie pamiętam jaki ostatnio najmniejszy mierzyłam, jak znajdę spodnie xxs:) to jestem naprawdę wielce szczęśliwa, kila lat temu xs mi pasowało, ale zmienili rozmiarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to kwestia szczęścia, większość ogranicza się do przeszycia nogawki z jednej strony i tym sposobem kant mam z boku kolana :) fakt, ze muszę mieć rurki, bo inaczej wyglądam zwyczajnie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeansy z camaieu i z monnari. W stradivardiusie faktycznie w 32 nie dam rady się wcisnąć, niektóre 34 też ledwo ledwo, a jestem naprawdę szczupła, prawie zero bioder ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bardzo kościstą górę, ale nadrabiam ramionami, duża różnica pomiędzy biodrami a talią, niby symetrycznie, ale z drobną budową tak to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wątek nie upadnie, to dam znać za parę dni jak zorbie przymiarki w kilku sklepach, z jednym mam dobrze, rozmiar buta 37:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, ja też 37, ale za to tak szczupłe stopy, że większość butów z nich spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
Ja sie ciesze, że jeszcze majtkami i stanikami nie mam problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja ze stanikami mam niestety - i to większy niż z ciuchami nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
z*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×