Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOKTAJLE OWOCOWE.JAK ZROBIC?

Polecane posty

Gość gość

J.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owoce + maślanka + gałka lodów:)Włożyć wszystko do termomixera i gotowe:)Polać sosem owocowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miksujes zowoce i dodajesz do tego troche mleka lub kefiru. Ewentualnie cukier. Niektórzy zamiast mleka dodaja wodę lub kostki lodu i to mieksują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze byc k\jogurt naturalny? a jakie owoce pasuja. ja dzis zrtobilam z banansem i brzoskwinia + mleko- ze za bardzo mi nie smakowalo. mezowi i dziecku bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest do nich mrozony jogurt. I wtedy dajesz: 4 galki mrozonego jogurtu - jak nie masz daj normalny albo lody smietankowe tylko z lodami bedzie slodszy Daj 4 galki owocow - takie wiesz galki jak do lodow wiesz o co chodzi 250 ml albo mleka albo jakiegos soku np jablkowego I dodaj sobie jeszcze pol banana albo troche miodu jak robisz bez lodow. Wychodza pyszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ma być gęsty to biorę zamrożone owoce ( np truskawki ) blenderuję, dodaję jogurt naturalny lub naturalny serek homogenizowany i dosładzam miodem wedle gustu. jeśli ma być na rzadko truskawki są lekko rozmrożone i dodaję mleka też według uznania proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam te wszystkie zielone koktajle i smoothie bowls. Koktajl zielony: Szpinak, ananas, banan, woda. Koktajl fioletowy: Borówki, maliny, banan, szpinak, woda Koktajl żółty: Ananas, mango, papaja, banan, woda Koktajl różowy: Truskawki, maliny, banan, szpinak, woda. Szpinak w koktajlach daje dużo dobrego, a jest praktycznie niewyczuwalny. Ponadto można zrezygnować z wody i taki gęściejszy koktajl podać w miseczce, posypać jakimiś orzechami, wiórkami kokosowymi, etc... i zajadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajl

Najlepszy koktajl jest z jagód acai. Polecam ten przepis: https://szanujezdrowie.pl/naturalna-metoda-na-stres/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi smakują te dobre soki Nuja, są smaczne i bardzo pożywne! szczerze mówiąc na prawdę sobie je chwalę - nie chodzę głodna a wlasnie dobrze odżywiona...fajnie ze trafiłam na te soki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na maślance lub jogurcie naturalnym😊smaczne i zdrowe

maslanka, banan, sok z połowy cytryny, łyżkę lub 2 miodu, szczyptę cynamonu i kurkumy, czasami dorzucam łyżkę siemienia lnianego lub płatków owsianych😋pożywne śniadanko Polecam👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×