Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca1986

pytanie do rozwodników i nie tylko

Polecane posty

Gość poszukująca1986

poznałam rozwodnika, bardzo fajnego faceta. jest młody, inteligentny, oczytany, zabawny, bardzo podoba mi się jego poczucie humoru, podejście do życia. podoba mi się też fizycznie. Jest normalnym facetem, ma swój styl, zdrowe podejście do wszystkiego. mamy wspólne zainteresowania, w podobny sposób spędzamy czas. spotykamy się coraz częściej i widzę, że sprawia mu to przyjemność. jest bardziej rozluźniony i radosny niż na początku naszej znajomości. ostatnio mnie pocałował. chociaż chciałam tego bardzo, to chyba zauważył moje zaskoczenie, bo powiedział, że nie chciał mnie wystraszyć, że on od czasu rozwodu (prawie 2 lata) z nikim nie był. widzę po nim, że to facet z zasadami. jest dla mnie bardzo męski, ma swoje pasje, jest zdecydowany, czasem zawadiacki i uroczo złośliwy i piekielnie inteligentny. wiem, że fizycznie nie każdej kobiecie by się spodobał, bo jest dość specyficzny :P ale mam pytanie: czy to możliwe, żeby młody facet po rozwodzie mógł być 2 lata kompletnie sam, mógłby sie z nikim nie spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglby :-D A czy to takie wazne? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, nawet facet bez rozwodu moze byc 2lata sam. Co w tym takiego dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz go kobieto i bądź szczęśliwa bo na taką wyglądasz przy nim a nie siedzisz i zadajesz głupie pytania na forum dla paranoików i gospodyń domowych :D:D Errata - jestem tu przez pomyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca1986
pytam, bo mi się nie chce wierzyć, że kogoś takiego poznałam. że w końcu poznałam faceta, który jest NORMALNY i ZWYCZAJNY. dotąd nie trafiałam za dobrze, dawałam sobą manipulować i dawałam się wykorzystywać. dużo mnie kosztowało, żeby o tym zapomnieć, wyzbyć się tego. teraz poznałam faceta, o którym mogę powiedzieć, że jest prawdziwnym mężczyzną! nie mogę się na niego napatrzeć, nie mogę się go nasłuchać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda - sam jesteś wrzód na środku doopy - co człowiek to inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnik w Polsce to brzmi prawie jak morderca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukująca - moja rada - bierz i się nie zastanawiaj - a prawda jest taka, że dopiero w praniu wyjdzie szydło z worka. Życzę Ci, żeby okazał się wartościowym mądrym człowiekiem i żeby Wam się ułożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morderca ? cholera zapomniałam sprawdzić co tam na ero ;) pa i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wspanialy , to dlaczego jest rozwodnikiem? aa pewnie zla zona zdradzala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może...., gdyby to on ją puścił kantem, to ne byłby sam to jest życie moja droga, nigdy nie będziesz myśleć jak facet, więc nawet nie próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadziwiajace, ze wszyscy rozwodnicy sa cudowni,czuli,wyrozumiali,kochajacy,inteligentni,blyskotliwi,opiekunczy itd.itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i maja bardzo niedobre zony, po ktorych maja straszna traume i problemy z zaufaniem w zwiazku!! biedactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze czasem nalezy sie rozwiesc aby nie ciagnac kuli u nogi :-D albo petli na szyi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, a wy same dziewice i prawiczki:D? w naszych czasach KAZDY jest po przejsciach, to zaszlosc jezykowa kiedy cale zycie obocowalo sie tylko z jednym partnerem:D Autorko, powodzenia, ciesz sie chwila i tym mezczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym właśnie mówię ;) ciesz się, nigdy nie wiemy co na nas czeka za rogiem :) wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka mojej córki dziewiętnastolatka - ma galopującą białaczkę :O czym w kontekście takich przeżyć jest Twoje pytanie i wątpliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się, nigdy nie wiemy co na nas czeka za rogiem usmiech.gif vvv vv v co racja to racja, ciesz sie bo jutro za rogiem mozesz spotkac rozwodnika nie tam kilego i z obcietym przez eks zonke hojem za machanie nim na prawo i lewo:D v chwytaj zycie calymi garsciami, taki towar sie marnuje nie przepusc okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Tobie co ? nie masz się do kogo przypieprzać w realu to wpadłaś - eś na kafe ? No tak - witamy w Eldorado - tutaj można się wyzłośliwiać wszak jestem "gościem" całkowicie anonimowo mogę sobie poużywać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam mam wiele z jego cech i nigdy w związku nie byłem wiec możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skomentowal nie gosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
"czy to możliwe, żeby młody facet po rozwodzie mógł być 2 lata kompletnie sam" Jeżeli jest taki jak o nim piszesz "jest młody, inteligentny, oczytany, zabawny, bardzo podoba mi się jego poczucie humoru, podejście do życia. podoba mi się też fizycznie. Jest normalnym facetem, ma swój styl, zdrowe podejście do wszystkiego" to NIE!!! A więc albo jest taki jakim go opisujesz i opowiada Ci to CO CHCESZ USŁYSZEĆ a nie to co jest prawdą albo jesteś już tak wkręcona, że go IDEALIZUJESZ. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szach :P Ale ja jestem Zorro i muszę się maskować :D kafeteryjnym malkontentom, mówię zdecydowane i stanowcze - NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
"fizycznie nie każdej kobiecie by się spodobał, bo jest dość specyficzny" Bardzo mnie zaintrygowało to zdanie szczególnie w kontekście "normalnego faceta". Czy mogłabyś coś dodać w temacie jego specyficzności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym mówimy - może i autorka idealizuje tego mężczyznę - ale, żeby się o tym przekonać, musi go poznać. Zresztą czy to nie jest norma ? Czy nie zawsze tak to się właśnie odbywa ? Jesteśmy kimś zauroczeni, zachwyceni a później okazuje się, że jest marudnym kapciarzem, któremu wszystko przeszkadza i najchętniej zwaliłby na nas wszystkie obowiązki i problemy a sam puszył się i stroił piórka np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
"bierz go kobieto i bądź szczęśliwa bo na taką wyglądasz" A jak już weźmiesz to otworzą Ci się oczy i szczęście pryśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
"dotąd nie trafiałam za dobrze, dawałam sobą manipulować i dawałam się wykorzystywać" I wszystko wskazuje na to, że nieczego Cię to nie nauczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pryśnie a może nie. Ale jeśli tak wiele przemawia za, to po co się zastanawiać ? Nie lepiej sprawdzić ? Poznać go poprzebywać razem ? Inaczej się nie da przecież. Naszych wątpliwości nie rozwiejmy na forum. Chociaż tylu tu mądrych doradców zazwyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego miało ją nauczyć ? Schowaj sięw mysiej norze i nie wychylaj głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
"zadziwiajace, ze wszyscy rozwodnicy sa cudowni,czuli,wyrozumiali,kochajacy,inteligentni,blyskotliwi ,opiekunczy" Podobnie zresztą jak Ci skaczący na boki mężowie złych żon. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierz nigdy facetom, dobra radę ci dam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×