Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HerselfAndI

Sympatia jest chora

Polecane posty

Gość HerselfAndI

Uwazalem sie za 22 letniego fajnego chlopaka mieszkajacego blisko stolicy. Nie uwazam sie za brzydkiego, jestem dowc*pny, oczytany lubie spedzac aktywnie czas i srednio przepadam za klubami czy jakimis duzymi imprezami. Postanowilem zalozyc konto na sympatii moze dlatego ze zycie leci szybko a ja jakos nie mam za bardzo jak kogos poznac. Uzupelnilem profil ale swojego zdjecia nie dalem jakos mi z tym niedobrze. Wpadlo mi pare dziewczyn w oko wiec napisalem i wkleilem swoje zdjecie na privie zeby i co? zadna nie odpisala:p No masakra:) A uwazalem sie za fajnego chlopaka, slysze nawet komplementy od dziewczyn na temat swojego wygladu a zostalem smieszany z blotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ladnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo na kafe o tym 100razy. Na sympatii jest ok 10% normalnych dziewczyn, ktore nie siedzą tam non stop, nie mają seksi fotek, a najczesciej usuwają konto po kilku tygodniach bo kogos poznają albo i nie( mają po prostu dosc chamskich wiadomosci, seks ofert i żonatych cweli) A reszta? musisz miec twarz modela albo wygladac jak ronaldo, do tego kaloryfer( koniecznie jego fotka zeby laska mogla kolezankom pokazac), glupia gadka i juz sie spotyka. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem - nie dałeś zdjęcia ,więc wiele dziewczyn wykreśliło Cię z opcji już na SAMYM starcie - to raz widocznie tym kilku się nie spodobałeś i tyle, ale skoro dla Ciebie BRAK ODZEWU= zmieszanie z błotem, to masz baaardzo niską samoocenę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
modelem bylem jak mialem 7 lat(powaznie);p No coz ja wybieralem takie normalne z fajnymi zdjeciami a nie zbreznymi gdzie wszystko widac i wypinaja sie nachalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbbbb
NO SAM SOBIE odpowiedziałes, wybierałes na podstawie zdjęcia, czyli czegoś, czego sam nie udostepniłes i masz pretensje? Do kogo? Co najwyżej do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
Czytac nie umiecie... Napisalem ze w wiadomosci na privie ZAMIESCILEM swoje zdjecie. A oczywiscie ze patrzylem na zdjecie bo szukalem milej sympatycznej dziewczyny a nie jakies tapeciary z cyckami na wierzchu i wypieta dooopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
Wiadomosc napisalem normalna bez zadnych seks ofert czy nachalnych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie już wyleczyłam z portali, kiedyś miałam konto ale panowie szukają modelek ( a potem się żalą na portalach jak to ich te piękne puściły z torbami ) a na te przeciętne o dobrym charakterze nie zwracają uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
Czy ja wiem.. Ja nie szukam modelki bo tak naprawde mam inny typ. Lubie szare myszki z dobrym charakterem ale na taka tez trudno trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze daj sobie spokój z jakimiś portalami. Młody chłopak jesteś, spróbuj znaleźć dziewczynę w normalny sposób. Pochodź w różne miejsca....ale nie mam tu na myśli tylko klubów i dyskotek. Na pewno znajdziesz jakąś fajną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
Wiesz niby tak ale moj problem polega na tym, ze szkola wypedzila mnie daleko za granice i przez pare lat poznalem duzo osob gdzies indziej...podczas gdy wrocilem do Polski to stare kontakty sie pourywaly i jakos nie ma za bardzo szans. Nie studiuje juz, prowadze aktywny tryb zycia wiec dosyc trudno jest mi nawiazywac nowe znajomosci a przynajmniej aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbbbb
w wiadomości na privie- ale od początku odrzuciłes szansę poznania kobiet, które szukają kogoś ze zdjęciem - Ciebie ominą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbbbb
szare myszki - po poznaniu kilkudziesięciu ruch... aczy na sympatii, rzucających im niewybredne komentarze i propozycje, szukających modelek z wypiętymi d*pkami - stają się złośliwymi i podejrzliwymi Myszami Wygami, które nie polecą na tylko gładkie słówka i sliczne twarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
Wiadomosc napisalem normalna bez zadnych seks ofert czy nachalnych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy w kolorze złota
Ja na wiadomości bez zdjęcia nie odpisuję. No nie fair: mnie też się nie podoba, że muszę dodać zdjęcie, ale dodaję, bo chcę widzieć z kim piszę i druga osoba ma takie samo prawo. Dodaj zdjęcie, a zauważysz zmianę. Po paru dniach możesz usunąć, ale przynajmniej będziesz wiedział, na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
Jejj ale przeciez napisalem ze ZALACZYLEM swoje zdjecie w wiadomosci prywatnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka.....................
Ja jednak uważam nadal, że jeśli byś pochodził w różne miejsca to szybko byś znalazł fajną dziewczynę. Zapisz się gdzieś, na jakiś język, pochodź na basen, nie wiem może fotografia itp? wspólne hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerselfAndI
Mam duzo jakos mijam sie zawsze z dziewczynami wiec sprobowalem na tej sympatii. Cos nie wychdozi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejj ale przeciez napisalem ze ZALACZYLEM swoje zdjecie w wiadomosci prywatnej!- a ja Ci napisałam,że nie dałes szansy tym, które równiez patrzą na zdjęcie na profilu, a nie chcą pisać z nadzieją,że facet poda im w wiadomości prywatnej zdjęcie. nie dociera... no toś dodatkowo mało lotny - masz przyczyny czemu nie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam miałem konto miałem masę randek ale z żadną stamtąd nie wyszło, nie będę wchodził w szczegóły (jeden porażkowy związek, kilka luźnych nie zoobowiązujących sex spotkań...) ja dałem zdjęcia swoje i nie pisałem sam do żadnej czekałem aż jakaś się sama odezwie i wtedy dopiero. Często bywało tak że same od razu zostawiały numer telefonu i chciały porozmawiać. Potem byłem jakiś czas sam znalzłem mydwoje, tam są inne bardziej ułożone kobiety, może dlatego że jest abonament. Sympatia to kupa... wole zapłacić na md i przynajmniej wiem że kogoś tam sensownego poznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek3434
Potwierdzam to co napisał kolega wyżej.Ja i mój kolega założyliśmy konta i daliśmy same zdjęcia facjat.Ja jestem z wyglądu "normalny" że tak napiszę mam twarz jak typowy,przeciętny polski facet,jasne krótkie włosy,niebieskie oczy i karnacja natomiast kumpel ma ciemną karnację i ciemne włosy podobnie jak turek lub włoch i to on dostaje oczka i mejle od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dziś drugi raz podobny temat :) Poznałam na tym portalu swojego przyszłego męża, ślub w czerwcu 2014r. Nie był "modelem" ot co dla kogoś z boku przeciętny student z polibudy, a dla mnie jest całym światem. Mamy po 25 lat. Poznałam w sumie 3 os. przez ten portal, wszyscy byli mniej lub bardziej normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×