Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajka2326

wygląd nosa po zdjęciu gipsu

Polecane posty

Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda nos po zdjęciu gipsu? Znajdziesz fotki i opis na: www.jesttempo.bloog.pl Moje operacje plastyczne. Prawdziwa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimkaaaa
Ważne, żeby byc świadomym, że po zdjęciu gipsu nos będzie daleki od ideału. Duży, spuchnięty i obolały.Obrzęk po zdjęciu gipsu schodzi przez ok. 2 miesiące. Nie można się zniechęcać początkowo niezadowalającym efektem. Ja jestem 6 dni po zdjęciu gipsu i widzę ogromną różnicę w wyglądzie nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, minęły cztery tygodnie od pełnej korekty nosa. Operację zniosłam bardzo dobrze, praktycznie żadnych sińców, problemów z oddychaniem, żadnego bólu. Po zdjęciu gipsu nos wyglądał super, czubek i grzbiet nieco spuchnięte ale po 3 tygodniach, czubek mi bardzo spuchł, wyglądam jak klown, jest obolały, śluzówka nosa jest zaczerwieniona, grzbiet nosa opuchnięty, poczucie zdrętwienia i dziś widzę, że warga mi też nieco spuchła. Pisałam do swojego lekarza i czekam na odp. Z tego co tu piszecie wygląda na to, że opuchlizna może pojawić się trochę później. Najbardziej martwi mnie to, że jest taki obolały i czerwona śluzówka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wam,ja jestem 12 dni po operacji i gips dalej na nosie .Nos czasami trochę boli tam gdzie miałam piłowany garbek,czubek noska bardzo boli przy dotyku.W poniedziałek ściąganie gipsu a mi zatyka jedną dziurkę ale to chyba opuchlizna.Po wyciągnięciu setonów oddychałam swobodnie i nic nie bolało a teraz swędzi albo tak dziwnie pobolewa kość.Żyję nadzieją,że po ściągnięciu gipsu wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimkaaaa
@Nosia, wg mnie nie powinnaś przejmować się powiększeniem opuchlizny. Mnie lekarz również przed tym przestrzegał. Powiedział, że w ciągu kilku miesięcy nos będzie mógł zmieniać swoją wielkość i kształt. Finalnie ukształtuje się dopiero po ok 12 miesiącach. Najważniejsze, ze skontaktowałaś się ze swoim lekarzem jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1986
też mam pytanie ...odnośnie zniekształcenia nosa zaraz po zdjęciu gipsu.... 9 dni po zabiegu zjedli mi gips, nie jestem opuchniety ani nic ale po prostu przeraza mnie to ... ze mam jakies dziwne zgrubienia skury w miejscu zakonczenia gipsu czubek nosa jest jakis duzy rowniez na policzkach jakos skora mi odstaje nos wyglada jakis malutki w miejscach w ktorych byl na nim gips ... czy to sie zmieni ? czy te zgrubienia zejda ? prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem równe 2 tyg po operacji nosa.Po zdjęciu gipsu nosek był zgrabny i ładny ,ale niestety po kilku dniach spuchł i zrobił sie duży jak kartofel. Nie jest do końca drożny, jak dotykam to mnie nie boli (no chyba,że mocniej przycisnę) Operacje przeszłam bardzo dobrze, żadnych siniaków ani bólu. Zaczęłam się trochę martwić, że nos tak nagle zmienia kształt i zastanawiam się czy ta opuchlizna zejdzie i nos bedzie przypominał ten po zdjęciu gipsu czy bedzie jeszcze inaczej wyglądał. Czy ktoś kto miał podobny problem mógłby sie wypowiedzieć jak to u niego przebiegało? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarolka
witajcie! jestem dwa dni po zdjęciu gipsu. Nos zmienił kszałt, jest ładny z profilu, jednak nie mogę patrzeć na siebie na wprost, bo widzę jeszcze opuchliznę, szczególne czubek nosa i część pomiędzy oczami jadnak najbardziej martwi mnie odcisk po gipsie, który nie chce schodzić przez co mój nos wygląda dziwnie i nie widać dobrych efektów zabiegu. Nos był bardzo mocno ściśnięty gipsem tak że na granicy gipsu pomiędzy grzbietem a kącikiem oka odkszłaciło się dużo skóry i spuchło. Kiedy teraz tego dotykam to jest wręcz twarde. Powiedzcie czy miałyście coś takiego i czy długo wraca to do normy? Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Swarzędzu w zeszłym tygodniu i mój obrzęk jest ale głównie w okolicy między oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz miałam podobny przypadek i kupiłam Argotiab w sprayu i swietnie sobie poradził z takimi problemami. Wiec na pewno mogę go polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×