Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

o jezus, nawet sie w to nie baw . 1000 kcal to glodówka, to samo Jilian mówila:) a ona jak nasza wyrocznia! jedzmy 1300-1500kcal. ale 1500 to taki max. no i ja wykluczam slodycze. Cholera dzwonil do mnie wykladowca, podeszlam robic kolokwium z ekonomii ale u innego wykladowcy i jutro musze robic znowu! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może źle wpisałaś aktywność fizyczną bo 1000kcal to chyba jakbyś miała tylko leżeć i pachnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza współczuje ci studowałam ekonomie my mieslismy wykłady z dziekanem a cwiczenia z babka zwykły magister i te grupy które miały cwiczenia z dziekanem to miały zaliczone a te które z ta babką to w zależności gdzie spadł indeks na stól czy na podłoge ach to były czasy każde koło to gorzej jak matura hehe ( ja niestety nie ukończyłam bo skomplikowała mi sie sytuacja życiowa ale tobie życze powodzenia dasz radę! Dlam mnie najgorsza była matma mimo ze w średniej nie miałam z nia problemu to na studiach było ciężko> zobaczysz jescze bedziesz sie śmiać z tych egzaminów trzymajac dyplom w reku czego ci bardzo życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga DZIEKI WIELKIE ZA SLOWA OTUCHY uff nie cierpie ekonomii, ja studiuje hospitality management. to takie turystyczne zarzadzanie, cos w tym stylu. kto wie, moze kiedys skonczysz? ja tez studiowalam kiedys prawo ale rzucilam i to dzienne. teraz studiuje 3 razyw tygodniu wieczorem i praca na caly etat. a mówila mama UCZ SIE:) to sie nie chcialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka już weszło wyszło mi ze zeby schudnac 1kg 1302,75 a zeby utrzymac 2402 ja mysle ze te kalkulatory nie sa miarodajne bo kazdy spala innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha eliza to blisko bo ja studiowałam ekonomie na wydziale ekonomii i turystyki regionalnej tylko u mnie z turystyka to nie miało nic wspólnego haha tylko wydział tak nazwali. No może kiedyś wróce ale już chyba na inny kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liczyłam na dwóch różnych i wyszły mi prawie takie same wyniki więc myślę że dobrze liczy. Lecę spać bo padam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz sobie przypomniałam wydział gospodarki regionalnej i turystyki ale nie ważne też ide spac ale jeszcze musze sobie wymyslic trening na jutro Dla was kiedy jest najbardziej efektywny dla mnie wieczorem w tedy lepiej leci ale wiecej czasu znowu mam rano bo wieczorem jestem juz zmeczona i chce sie spac :-P Dobra spadam już bo zaczełam pisac nie na temat ciekawe gdzie reszta dziwczyn wikia, jula? dałyscie sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agzagaza a ten wydział to nie w jeleniej górze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziiaj zrobilam bieg: 2.5 mile ABS Core + Ale szczerze mówiac to nie mam dzisiaj humoru po tej akcji calej. ide spac, jutro wieczorem bede cwiczyc bo rano znowu kucie ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na tym twoim kalkulatorze mi wyszło niecałe 1200kcal żeby schudnąć 1kg tyg. to jakaś porażka trzymam się tego co kiedyś wyliczyłam na tej mojej stronce i innej, już nie pamiętam co to była za strona ale bardzo szczegółowo liczyłam ile potrzebuje nawet żeby tylko oddychać i żyć ;) Link Elizy też dobrze wylicza bo wychodzi mi po raz kolejny bardzo zbliżony wynik do poprzednich. Ja żeby utrzymać wagę mogę jeść 2500kcal, ale im mniejsza waga tym te kalorie się zmniejszają. Aga kiedyś tu pisałyśmy że pewnie mam sporą mase mięśniową a przecież waga jeszcze zależy od budowy kości to też można przeliczyć i się dowiedzieć. Polecam jeszcze kalkulator na vivalavita.pl tam jest multi kalkulator fajny. Ja próbowałam obliczyć % tłuszczu to mi na jednym wychodzi 17% i niedowaga hehe a na innym 26% zależy jakie wymiary trzeba podać, a ja jestem gruszką to mi gorzej chyba dojść prawdy ;) Eliza przeglądałam Insanity na razie tylko tak powierzchownie zerkłam na chomika i tam głównie cardio czyli pełen wycisk, boję się o moje kolana ale korci żeby wypróbować, może spróbuje z użyciem trampoliny większość ćwiczeń hmm na pewno nie dam rady tak brykać na twardej podłodze bo pamiętam co było kiedyś że aż spać z bólu nie mogłam po takich ćwiczeniach, a po cardio na trampolinie nic mi nie jest a tak samo się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po wczorajszych ćwiczeniach czuję tylko ból w ramionach i rękach, uda nie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wróciłam:)Przez półtora tyg miałam 5 dni bez treningów pod rząd a 3 razy udało mi się poćwiczyć. Niestety dieta była grzeszna...:( ale od wczoraj wzięłam się za siebie i sie pilnuję, bo 9ego mam dzień mierzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Workout 4 za mną, podobał mi się wycisk był także super :) Wikia dobrze że wróciłaś do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Wikia! jak bylo? i gdzie bylas, kiedy Cie nie bylo??? Mnie sie marz wakacje!!! w maju bylam w Dubaju,ale nie wylezlam sie na plazy, wiecej zwiedzalam.chcialabym pojechac na kanary znów ale teraz o urlopie nie mam co marzyc, nastepny biore za 2 tygodnie ale ide na jeden kurs:( no i szkola sie zaczyna za tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wikia fajnie że już jesteś Eliza ja koło? Ja właśnie jestem po w5 i w6 tyłek mokry :-P. W5 daj w kośc rękom a w6 pośladą :-D i w końcu brzuchy w pozycji leżącej uwielbiam ale niestety jedno i drugie troche daje po kolanach :-( . Czanka jak radzisz sobie bez gumy bo w 5 jest tego sporo a powiem ci ze guma daje dodatkowy opór czego przy ciężarkach nie ma może jakby zastosować większy cieżar no nie wiem sama zobaczysz Dziewczyny co jecie po treningu późnym wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie cwicze. mioj chlopak wlasnie poszedl I o 10 nie bede juz skakac kolo hihi okazalo sie, ze wykladowca nie przyjechal, dodzwonilysmy sie do niego przez sekretariat I ....zaprosil nas do siebie do domu!! taki fajny mily dziadeczek; ) obysmy zdaly glodna jestem ide spac tasma rzeczywiscie dobra ah leniwiec ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makeithappenNie, nie kanary:D:DMiałam bardziej tournee po Polsce (północ i wschód, ja mieszkam w zach. części Polski ), a celem było odwiedzenie najbliższej rodziny:) Wczoraj zrobiłam trening, miało być coś "mocniejszego" ale mój mąż oświadczył, że chce ćwiczyć ze mną więc, żeby przezył wybrałam skalpel:D Jego koszulka była caaaała mokra! Powiedział, że w życiu się tak nie spocił:)A tak w ogóle to pojawiła się Magda1988?? czytałam poprzednie posty i nie zauwazyłam ale było tego dużo i mogłam coś przeoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaganajczęściej kończę treningi w godz 21-23. Gdy jest to godz.21 to zjadam małe jabłko (ewentualnie inny owoc), ale jeśli jest to 23-23 to juz nie jem nic bo po prysznicu od razu sie kładę spać, ale nie mogłabym zasnąć gdyby mi jabłko "jeździło"w brzuchu:) A Ty czy i co jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zawsze po treningu coś wszamie bo tak sie wszedzie naczytałam ze trzeba zeby mięsnie odbudowały glikogen czy cos takiego albo pije sok nawet jak to jest 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdy nie ma juz bardzo długo wikia fajnie ze masz wsparcie u męża jój to tylko mówi jesteś już chuda daj spokój z tymi ćwiczeniami, długo jeszcze będziesz ćwiczyć itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem obolała dzisiaj ;) mimo okresu i tych zakwasów w niektórych miejscach zrobię dziś cardio 2 :) Aga na razie tej taśmy w pierwszych treningach mało więc ćwiczę z hantlami ale cały czas rozważam zakup ze względu na dalsze ćwiczenia, tylko nie wiem czy kupić tą zwykła taśmę czy taką gumę z rączkami jak ma Jillian bo jednak to chyba wygodniejsze ale też cena wyższa. Nie lubię kupować sprzętów ale muszę też pomyśleć nad hantali cięższymi takimi 2-2,5kg bo te moje 1,5kg nie raz są za lekkie do niektórych ćwiczeń. Mam jeszcze niecałe 2 tyg do kolejnych Workoutów więc trzeba coś wymyślić ;) Ja ćwiczę zwykle po południu także nie mam problemu z posiłkiem po treningu bo mogę zjeść wszystko na co mam ochotę, wieczorem to już jednak trzeba jeść lekko ale też czytałam że nie należy po treningu sobie tak iść po prostu spać bez jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie wiedziałam,że z tym jedzeniem po to aż takie ważne 8| Muszę wcześniej robić treningi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak cwicze poznym wieczorem to nie jem. Niee lubie chodzic spac z pelnym brzuchem. tak samo jak nie jem przed, tak 2 godziny musi byc przerwy bo zawsze jak biegam albo robie cardio to to jedzenie mi skacze w brzuchu i robi mi sie niedobrze. upper body 47 minut insanity za mna. Szykuje sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×