Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wikia pod koniec miesiąca podam wymiary i spadki bo teraz to mi nie ubywa tam gdzie trzeba ;) muszę być cierpliwa i trzymać dietę nadal wzorowo. Wiesz że mój cel też już jest blisko, 2,2kg zostało a potem zobaczę czy wyznaczać kolejny czy już będzie ok ;) Aga może to migrena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wikia brawo!!!!! ja 61, 5 po weekendzie w pl ale warto bylo;) moj brzusio wciaz jest piekny wiec jest ok. a juz wracam do normalnosci agazgaga napisalam rano I chyba moj post nie przeszedl ile biegalas? gratuluie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, za krótko byłaś w Polsce żeby się roztyć:) poza tym emocje też robią swoje. Zrobiłam godzinny mieszany trening, nie chcialo mi sie czekac do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza biegałam tylko pół godziny + rozciaganie ale dzis zakwasy są. Już zapomniałam jaką radośc daje bieganie :-) Wika niecałe dwa tygodnie temu sie mierzyłam i nie byłam zadowolona :-P Nie wiem vczy jest sens się dołować teraz haha zobaczę jaki będę miała nastrój jutro to może się zmierze ale tobie bardzo gratuluję spadku. ... Właśnie wróciłam ze "spaceru" wyszlismy z domu z małym o 9.30 żeby przewietrzyc mózg :-D i tak to spacer to zakupy a to jeszcze kogos spotkalismy a to tamto i o 14 zawitałiśmy do domu. Głowa już nie boli może jakis trening zaraz zrobię :-D czanka migreny nigdy nie miałam myślę że to chyba stres ze mnie wychodził miałam ostatnio nerwowy czas i do tego pomagałam przy przygotowaniach do imienin i do chrzcin siedziałam do późna smażąc placki na krokiety zrobiłam 90 szt!! Do tego treningi może się przemęczyłam i organizm upomniał się o odpoczynek nie wiem ale najważniejsze że minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza biegałam tylko pół godziny + rozciaganie ale dzis zakwasy są. Już zapomniałam jaką radośc daje bieganie :-) Wika niecałe dwa tygodnie temu sie mierzyłam i nie byłam zadowolona :-P Nie wiem vczy jest sens się dołować teraz haha zobaczę jaki będę miała nastrój jutro to może się zmierze ale tobie bardzo gratuluję spadku. ... Właśnie wróciłam ze "spaceru" wyszlismy z domu z małym o 9.30 żeby przewietrzyc mózg :-D i tak to spacer to zakupy a to jeszcze kogos spotkalismy a to tamto i o 14 zawitałiśmy do domu. Głowa już nie boli może jakis trening zaraz zrobię :-D czanka migreny nigdy nie miałam myślę że to chyba stres ze mnie wychodził miałam ostatnio nerwowy czas i do tego pomagałam przy przygotowaniach do imienin i do chrzcin siedziałam do późna smażąc placki na krokiety zrobiłam 90 szt!! Do tego treningi może się przemęczyłam i organizm upomniał się o odpoczynek nie wiem ale najważniejsze że minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wylazłam spod prysznica po treningu, dzisiaj zgodnie z planem Focus T25 Dynamic Core Beta świetnie mi się to ćwiczy mój brzuch dostał wycisk a nogi przy okazji ;) byłam na spacerze ledwo 30min mój syn wrócił do drzemek popołudniowych i padł we wózku nawet nie zdążył z niego wyjść żeby połazić :) chyba pogoda tak na niego działa, jakaś senna ponura się zrobiła no i ciemno się robi już o 18 a jeszcze kilka dni temu mogliśmy biegać o tej porze na podwórku. Aga widocznie stres wyszedł, mi się zdarza mieć migrenę raz na jakiś czas. Ja nie mogę ale się narobiłaś! ja jak mam z 15 naleśników smażyć na obiad to mnie wkurza to stanie przy kuchence a co dopiero przy 90! Wikia ja dzisiaj w biedronce kupiłam batoniki musli bananowe także w razie chcicy mam coś, jakoś bardziej mi smakują niż te zwykłe batoniki czekoladowe z nadzieniem, ale fajnie że nie dałaś się pokusie :) Eliza szybko waga wróci do normy jak będziesz jadła i ćwiczyła po ''staremu''. A jak trening Jillian przeglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyj dzisiaj po zajeciach robie hard body ktore tata mi dal mam nadzieje ze porzadnie sie spoce zapomnialam pin do karty I zsblkowalam sobie karte wiec siedze glodna do 21!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Hard body zrobione. Trening mi sie naprawde podobal. Szybko czas minal. Ale wole insanity. Troche mnie denerwuja te szybkie przeskoki z jednego cwiczenia na drugie. Jeszcze nie zdaze zmienic pozycji a juz prawie konie cwiczenia, haha Duzo pompek, moje ukochane burpees, a wiec jest ok. ........ Dieta dzisiaj: owsianka z orzechami 450 kcal banan 110 Wrap z grilowanym kurczakiem ( 250kcal) + marchewka (80) kanapka z kurczakiem (180kcal) jablko (70) 3 chlebki (105), 2 jajka ( 160kcal), kurczak ( 45kcal) Razem:1450 kcal=1500kcal ................... Co planujecie na jutro? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika zmierzyłam się niestety u mnie ani drgnęło cm stoją a waga nie wiem bo chyba mam słabą baterię bo różnie pokazuje i nie chce się odrazu włączyć ale pokazuję coś koło 60 :-( ale to może być lipa jak kupię nową baterię to się zważę wygląda na to że u nie zastój i co robić? Ćwiczyć więcej? mniej? zrobić przerwę? Zwiększyć kalorię? zmniejszyć? Kurcze na necie tyle opini co osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza podoba mi się Twoj jadłospis:)Aga no właśnie ile osób tyle recept. U mnie był zastój prawie dwumiesięczny, a teraz ruszyło bo zmieniłam pare rzeczy., a mianowicie: Z 2-3 posiłków dziennie zrobiłam 4-6 (wciąż nieregularne ale mniejsze). Zmniejszyłam bardzo ilość smażonego i słodczy. Po treningu jem mniej: 2 sliwki, albo pół jabłka albo nic (ćwiczę wieczorami), wcześniej jadłam zwykłą kolację. ćwiczę co drugi dzień (4razy w tyg czyli tylko dwa dni treningowe są obok siebie). Wczesniej ćwiczyłam 3-6dni po kolei i przerwy miałam 1-3dniowe. I ogólnie teraz ćwixczę mniej juz nie ćwiczę 2 razy dziennie co najwyżej trening + spacer 1-4godz.Na mnie podziałało, na Ciebie pewnie też COŚ podziała, tylko trzeba to znaleźć:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się przyjżeć dokładniej mojemu harmonogramowi i diecie ach teraz to mi motywacja spadła. Eliza jak można kochać krokodylki :-D . Z całego serca ich nie znoszę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga nie przejmuj sie. co ja mam powiedziec? wciaz 60.... wlasciwie to dzisiaj 61, rowne a dwa dni tenu 61, 7. wiec spadek 0.7kg- motywuje ...... sprobujmy pic wiecej wody, zielonych herbat, wiecej bialka okolo 1400/1500kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam że można zmodyfikowac na jakiś czas dietę w jeden dzień ucinając kalorie a w drugi dodając te ucięta tak żeby tygodniowo wychodziło tak jabyśmy codziennie jadły tyle ile na początku tylko nie wiem czy przy 1500 to dobry pomysł było by na 1100kcal dzisiaj i 1900kcla jutro. U mnie chyba wkradło się za duzo węgli ostatnio może to jest przyczyną kalorie niby te same ale jem więcej pieczywa :-( no i regularnośc posiłków tez mi się trochę rozjechała muszę zrobić z tym porządek idę dziś zrobić zapas grapefrutów regulują dobrze cukier żeby się nie chciało podjadać. No i muszę zrobic porządek z treningami i tu mam rebus bo nie wiem czy ćwiczyć bardziej intensywnie co drugi dzien jak Wikia czy mniej intensywnie a codziennie jak Czanka czy wogóle hardcorowo jak Eliza? Ostatnio troche osłabłam ale moje treningi były dośc chaotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza oddałbym wszystko żeby mieć twój brzuch! Damy radę a dziewczyny co z pomysłem o robieniu tych samych treningów przez tydzień umarł? Było by mi to teraz na reke haha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikai
Aga pomysł fajny ale trochę zbyt idealny aby dało się wykonać:) Np ja codziennie nie mogę ćwiczyć bo czuję się najlepiej ćwicząc co drugi dzień a poza tym robię duzo Ewki, Mel B albo jakies mieszańce:P a dziewczyny wolą insanity, boksowanie, t25, biegi... po prostu chyba nie trafiłybyśmy w swoje gusta (gusty? nie wiem jak się pisze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja byłam:) przestawiłam literki i juz wyszło że pomarańczowa jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, właśnie mi przypomniałaś o herbacie! zaczęłam 2 tyg temu pić czerwoną Astra Rooibos słyszałam że ma najwięcej mikroelementów i przyspiesza przemianę materii, to pewnie tez miało wpływ na "ruszenie" mojego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza który level ćwiczyłaś? z Jillian już tak jest że ćwiczenia się zmieniają szybko zanim się poczuje palenie jak u Shauna ;) Aga może za dużo od siebie wymagasz? nie wiem ale ja chudnę powoli ćwiczę na tyle ile daję radę czasowo i na ile mam chęci, z dietą bywa różnie, teraz drugi tydzień bardzo się pilnuję i widzę po sobie że jest dobrze ale kalorii nie liczę jem na wyczucie. Może wcale nie potrzebujesz wielkich zmian w diecie tylko tak jak piszesz może chleba za dużo, w sumie to po dwóch tygodniach nie zawsze są kolejne efekty naszej pracy. Nie jemy mało żeby szybko tracić na wadze. A może właśnie jesz za mało w stosunku do wysiłku? sama nie wiem ty zawsze dużo ćwiczysz ;) Na każdego co innego działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga Chcialabym cwiczyc z wami to samo byloby super ale ja musze przygotowywac sie do maratonu wiec 3 razy w tygodniu bede biegac. ale dzisiaj np. w plani ab ripper na brzuchy I Abs core +. dolacz do mnie jak masz ochote. aga masz piekne cialo, nie przesadzaj a wikia to juz w ogole chudzinka. ....... ja zwiekszam bialko I wlasnie sie zmuszam do marchewki z kurczakiem (biore go z pracy za free; 120kcal I lososiem. apropo lososia, widzialam cene w polace28zl za 2 kawalki!!!! to jakas przesada. ja naprawde nie wiem dla kogo sa te ceny w polsce! !!????? ......... aga pij herbate ja tez wiecej pije. kupilam pare opakowac ziol. ...... co do treningu, wczoraj hard body. zrobilam do konca. szybko minelo, nawet szukalam tego levelu dla zaawansowanych ale to chyba bylo razem bo 45 min. wycisk niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza właśnie o tym kiedys pisałam że u nas cena łososia to jakaś masakra!!! A widziałam że przygotowujesz się do maratonu a w poznaniu nie chciałaś biec? a może biegłaś tylko się nie chwalisz? ........ Faktycznie ostatnio mało pije najzywczajniej nie mam czasu ale to się zmieni bo robi się zimno więc herbaty wracają do łask. Ja pije i uwielbiam Yerba Mate, zieloną z jaśminem lub z grejfrutem, czerwona popiłam kiedyś raz dziennie na wieczór pomaga zanąć teraz żadko ale raczej pu-erh tej co ty wikia nie próbowałam muszę spróbować i piłam pokrzywę 3x musze znów zacząć ...... Eliza co do białka myslałaś o odzywkach białkowych? Ja kiedys piłam sojową i jeszcze mam opakowanie jakoś o nim zapomniałam mąż mi teraz przypomniał może znów zacznę pić w końcu teraz chciała bym trochę mięśni :-D...... Co do diety to dziś zjadłam rano musli kupiłam fajne w kauflandzie kilogramowe ma fajny skład bo cukier jest tylko w bananach a ich tam znikome ilości, bułkę grahamkę, i teraz zupę grochową :-) Narazie mam dopiero 850 kcal ......... Czanka to nie tylko dwa tygodnie w ostatnim miesiącu mi przecież przybyło :-( Spotkałam koleżankę właściwie koleżankę koleżanki która kiedys była instruktorką fitness w ciąży przytyła 30kg!!! Oczywiście wszystko już zgubiła i ma idealne ciało ale cóż skóra jędrna to i lepiej wygląda. Ona już nie jest instruktorką ale ćwiczy oczywiście z obciążeniem aby utrzymać swoje mięśnie ładnie wyrzeźbione eh nie lubię jej za to ;-) (żart). Mówiła, że nie ćwiczy codziennie bo lepsze ma efekty jak robi przerwy, powiedziała, że mogłam się przeforsować bo zdarzało mi się robić dwa treningi pod rząd (szalina+cardio) mówiła że nawet sportowcy tak nie ćwiczą a jak już tyle to nie codziennie. Więc dziś nie ćwiczę bo jakoś się tak trochę przejęłam tymi jej słowami niech ciałko odpocznie ale jutro już nie odpuszcze :-D No i pije piję piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę przejżałam Abs Core+ fajnie wygląda aż się chce spróbować :-( Eliza Jak ty rozkładasz treningi po nawach nie chce mi się szukać chodzi mi o to że dzis np ćwiczysz tylko na brzuch czy jeszcze biegałaś? Jak to u ciebie wygląda robisz podział np jeden dzień siłowe jeden cardio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga całkiem możliwe że za duża ilość treningów Ci nie służy ;) Ja jem musli przeważnie na drugie śniadania ostatnio a kupuję w biedronce takie z rodzynkami i orzechami laskowymi lubię, mam jeszcze musli crunchy z owocami ale to jem rzadziej bo jakieś takie słodkie. Eliza bardzo fajne plany z tym maratonem :) Za chwile zabieram się za Hard Body z Jillian tylko czekam aż mój syn posprząta zabawki bo nie mam miejsca na ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam sie na dziś z siostra na trening przez kamerkę internetową:) włączyłysmy sobie razem programy w małych okienkach a obok siebie widziałyśmy, było bardzo zabawnie i szybko zleciało. Tylko pół godzinki ale sie zmęczyłam (okres mi się w koncu zaczął).p.s. ja chudzinka... jeszcze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia świetny pomysł z tymi ćwiczeniami :) jesteś chudzinka! tylko tego nie dostrzegasz ;) Ja sobie poćwiczyłam z Jillian ale niektóre ćwiczenia musiałam zrobić w wersji łatwiejszej bo mnie coś kolano pobolewało, dobrze że jutro wolne od ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chce byc instruktorka, to moje docelowe marzenie, ale cicho:) maraton fajna rzecz ale sie boje i jeszcze moich rodzicow chcialabym zabrac z soba wiec impreza droga i naprawde sie boje. zobaczymy. napisze pozniej bo chyba zmieniamy sale na uczelni:) .......... dietka moja ok. .............. Cwiczenia pozniej tak jak powiedzialam, ab core plus proste jest. jutro sprobuje pobiegac, a jak nie to max cardio. albo oba.... zobaczymy... ................. ja bym nie szla na 1100kcal dziennie, a na drugi 1900kcal. dziwne troche. ................ co do treningow to nie chce laczyc na pewno sily i cardio ( robic 2 treningow w ciagu dnia). jeden dzien sila, drugi cardio, pozniej bieg, pozniej jakies cwiczenia. naprawde nie mam kokretmnego planu dlatego ze kazdy tydzien inny grafik....:( niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jestesmy chudzinki:) ja mam w swoim telefonie okolo 1000zdjec chudych dziewczyn, przegladam je codziennie:) Daja mi kopa. Polecam:) ja wiem, mam obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza z tego co wiem to nie takie trudne u nas to wystarczy wkręcić się do dobrego klubu fitness i jak będziesz porządnie ćwiczyć to cię zauważą i przeszkolą tak słyszałm jedna tak moja znajoma się dostała najpierw chodziła na fitness a później po obserwacji sami zaproponowali jej szkolenie i pracę :-) No ale wiadomo wyglądała już ekstra i miała mega powera do ćwiczeń. Myślę że i ty dasz radę a wtedy przyjedziemy do ciebie i poprowadzisz nam trening ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza marzenia są po to żeby je spełniać nie bój się! Jeśli naprawdę czegoś chcesz to się uda musisz tylko uwierzyć! Trzymam kciuki za twój maraton i wiele jeszcze innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga damy rade. No wlasnie moja mama sie opiera, nie chce jechac, mowi ze mam skladac pieniadze- zbaczymy jak to bedzie. ja chce jechac mimo wszystko i zrobie to. ...................... jestem juz w domu, bo w koncu koles nie przyszedl, kolacja ( 2 chlebki, kawa) , trening i nauka. ..............Dam znac jutro dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza to pozytywna obsesja:) ja mam takie wysportowane laski na kompie na tapecie, zmieniaja się fotki co 30sekund:) Agazgaga wie co mówi... Marzenia są po to aby je realizować! Niedawno przeczytałam gdzieś że: marzenia to zapowiedź tego co możemy osiągnąć:) nie marzymy przecież o wszystkim, tylko o tym co damy rade spełnić. Trzymam za Ciebie kciuki Eliza, jak i za nas wszystkie, abyśmy miały odwagę i upór w dążeniu do celu:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×