Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hej dziewczyny właśnie wróciłam z parku! Zadzwoniła do mnie koleżanka czy nie pójdę z nią pobiegać. Jak mogłabym się nie zgodzić! przebiegłyśmy tylko 5km nawet nie zdążyłam się spocić także nie moge tego uznać za trening biegłyśmy tylko tyle bo ona pierwszy raz nie chciałam jej zajechać i tak była twardzielką moim zdaniem że dała radę. Fakt ostatnie 1,5km już szła ale walczyła dzielnie myślę że to przez to że widziała że mi tak dobrze idzie :-D ale cóż jakby zaczeła ze mną pół roku temu jak ją namawiałam była by już tu gdzie ja . Najważniejsze że wogóle się zmotywowała a ja w końcu będę miała z kim biegać! Ta dziewczyna jest taka trochę "co to nie ja" więc mówiła że się nie zmęczyła tylko gardło ją boli hihi ale fajnie, że jej cię chce a ma co zrzucać, tylko nie mogłam jej przetłumaczyć, żeby się porościągała patrzyła na mnie jak na jakąś mądralę a ja tylko chciałam dobrze! Mówi, że napewno nie będzie miała zakwasów jutro bo dużo jeździ na rowerze no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie brzmi ten trening ale trzeba mieć co dźwigać ;) ja lubię ćwiczenia siłowe bo niby wszystko jest robione wolno ale te ciężarki dają w kość zwłaszcza jak się macha w jakiejś mniej przyjemnej pozycji ;) dlatego wprowadzam ćwiczenia z Focusa Gamma tam są chyba wszystkie siłowe będę testować, a koleżanka faktycznie co to ona nie jest ;) nie da sobie nic przegadać może z czasem jej to minie i zacznie słuchać rad doświadczonej koleżanki, 5km na początek to jednak jest kawałek oby się nie zniechęciła jak dostanie zakwasów hehe będziesz miała towarzyszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha niezła ta koleżanka:D oj to się zdziwi gdy jutro nogi nie podniesie, rower to nie bieganie... może spokornieje gdy się gapnie, że miałaś rację:P ja dzis tylko po spacerku godzinnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny załatwiłam sobie gardło na cacy wczoraj właśnie wstałam bo łeb mi pęka zalekuję się i pójdę dalej spać żeby wstać z wielką siłą i ćwiczyć Banisha :-D Czanka jak wypali z tym bieganiem to napewno wprowadzę focusa do treningów żeby nie było tego za dużo. Powiem ci że coraz bardziej mam ochotę na ten trening. Kiedyś przeglądałam tą gammę i byłam przerażona daj znać czy faktycznie jest się czego "bać" jak spróbujesz. Wikia czekam przy Banishu Eliza jak po imprezie dałaś radę z dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej koleżanki to nawet jak będzie miała takie zakwasy, że z łóżka nie wstanie to się i tak nie przyzna hehe taka dumna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga kiedy robisz banisha? ja około 19-20:00. mamy robic o tej samej porze czy po prostu dziś to samo:)??? p.s załóż sobie apaszkę dziś na szyję na cały dzień, wygrzejesz szyję/gardło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wikia chciałam żebyśmy robiły o tej samej porze ale niestety już jestem po. Mój mąż powiedział ze jak wróci z pracy to zajmie się małym a ja mam leżeć i nie mam mowy o ćwiczeniach więc musiałam w tajemnicy żeby nie widział bo by się "darł" że chora ćwiczę :-D. Ale muszę przyznać że cięzko mi poszedł jestem osłabiona i oblewają mnie siódme poty a przy ćwiczeniach to jakby mnie ktoś wodą oblewał :-P . ale zrobiłam muszę się naładować do jutra bo znów idziemy biegać :-D. Rozmawiałam z koleżanką oczywiście zakwasów nie ma :-D ciekawe bo ja po dwudniowej przerwie od cwiczen miałam ostatnio zakwasy a ona po kilku latach nie ma hahaha. Tym razem zabiorę ją na stadion to nie będę musiała dotrzymywać jej kroku bo cały czas będziemy się widzieć a będę mogła biec dalej jak ona się zatrzyma bo wczoraj było ciemno jak w d***e i lepiej było się nie rozłaczac więc jak ona szła to ja truchtałam prawie w miejscu. Po za tym ona jak biegnie to wariatka zaczyna szybko i ja ją stopuje nie mogę jej prztłumaczyc ze im szybciej biegnie tym szybciej się zmeczy a tu chodzi o tętno ale cóż może po paru razach dotrze do niej :-D .... Czanka ile masz filmików z gammy bo ja mam tylko trzy nie wiem ile ich tam jest mam dwa siłowe i jeden speed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rana ćwiczyłam Focus T25 Dynamic Core Beta moje ulubione ćwiczenia na brzuch :) a tak myje okna, sprzątam za raz muszę ugotować obiad i iść na spacer, pogoda znowu piękna :) Widzę że dzisiaj robicie Banisha też muszę kiedyś go dodać do planu. Aga mam z Gammy 3 filimki speeda nie ściągałam bo mi się nie podoba z każdego poziomu ;) nie wiem ile jest tych filmików ja znalazłam 4 na chomiczku ale może jest jeszcze jakiś nie wiem. Jak pójdziecie na stadion to sobie wreszcie pobiegasz w swoim tempie bo z nią to jak z kula u nogi jak jest początkująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och to się zgramy częściowo tzn banish ale o innej porze - dobre i to:) za poltorej godziny odprowadzam mamę nacieszyłysmy sie sobą przez te 6 dni:) przy okazji zrobię sobie spacer. aga uważaj na siebie, ja bym bieganie odpuściła, nie ma co się forsować gdy ciało protestuje, wiem coś o tym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia dzis nie idę biegać umówiłyśmy się na jutro. Byłam teraz na zakupach (niestety musiałam bo w lodówce tylko światło zostało) ale wskakuje zaraz pod koc i nie wynurzam się spod niego do jutra :-D mam nadzieję że przejdzie a jeżeli nie i jutro będę się czuła gorzej to odpuszcze choć ma zaplanowany trening z Elizą jeszcze go nie robiłam i chcę spróbować do tego już w zeszłym tygodniu się obijałam więc w tym już nie mam zamiaru :-) W następnym jak będę biegać to uwzględnię treningi z t25 one są krótsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllol;) ja w szkole. impreza byla super. wybawilam sie za wszystkie czasy a pani ktora pracuje a ubikacji pytala czy chodze na silownie bo bardzo schudlam pamieta mnie widocznie fitness nie robilam wczoraj dzisiaj robie ze swoim papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy trening mnie wymęczył ale chyba miały na to wpływ dwa spacery (każdy po ok. półtorej godz.) :) jestem cała mokra i całkowicie zmeczona ale się cieszę bo się porządnie wyspię na swoim lóżku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wolne :) tylko na jakiś spacer pójdę. A wy dziewczyny jakie macie plany na dziś? Aga a ten koleś z filmiku to znajomo wygląda on nie był w BR? chyba że podobny ;) Wikia jak Ci się chciało po całym dniu jeszcze Banisha machnąć ;) Eliza co to uwt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Eliza wow własnie zrobiła p90x interwal i jak nie nawidziłam krokodylków tak teraz nienawidzę pajacyków :-D moja dupa, moje uda ał ał ał :-D Nawet nie szło oszukiwać ;-P musiałam bardzo nisko schodzić w dół bo jak tylko uniosłam d**e wyrzej to strzelało kolano ale przynajmniej zmuszało do poprawnego wykonywania hihi fajny trening fajnie skonstruowany zaczynasz i kończysz tym samym fajnie bo wiesz że zbliża się koniec haha niby wygląda na mniej wymagający niż insanity ale daje popalić z czoła mi cieknie muszę chyba kupić frotkę :-). Dziewczyny Czanka Wikia spróbujcie naprawdę fany a rogrzewka haha jak to u Tonego ubawiłam się bo on fajnie truchta :-) ..... P.S. Eliza ty dasz radę tak się rozciągać jak oni z tym kładzeniem łokci na podłodze?????????????????????? o 18 idę jeszcze biegać gardło jeszcze boli ale juz się nie czuję taka do d**y dzisiejszy trening poszedł mi dużo lepiej niż wczorajszy chyba wracam do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Czanka właśnie nie chciało mi się banisha ale obiecałam Adze i juz nie mogłam się samym lenistwem wymigac:P ja też mam w planach dziś wolne ale się zastanawiam czy nie zrobić czegoś lekkiego oprócz spaceru, bo kupiłam dziennik Ewki a ona sugeruje że średnio zaawansowani powinni ćwiczyć co najmniej 20 dni w miesiacu a zaawansowani co najmniej 25.... a mi wychodzi że ćwicząc 4 razy w tyg bedzie tylko 18 (dni z samym spacerem nawet długim zaliczam do odpoczynku). Więc dopchnę ze dwa treningi gdzieś w tym miesiącu:) kurde w poprzednich miesiącach za duzo cwiczyłam, teraz za mało hehhe muszę dopracować swój plan i znaleźć złoty środek! ......A Wy ile dni w miesiącu ćwiczycie????......Aga przejrzałam ten trening ale to nie na moje kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede cwiczyc 4/5 razy bo nie wyrabiam. Jestem zmeczona, nie mam czasu na nauke, a gdzie jeszcze zajecia na uczelni. ............ agazgaga gratuluje! Nie bardzo wiem jednak o jakim rozciaganiu mówisz. .......................... Trzymajcie sie dziewczyny, ja ide do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza chodzi mi o to rozciąganie z interval p90x ta, jak jesteś przodem kurcze nie wiem jak to nazwać wypad nogi do tyłu z przodu masz zgętą a rękami dotykasz podłogi S.T też tak robi tylko póżniej unośi rękę do góra a Tony z rąk prostych przechodzi na łokcie nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć. Czanka haha ja też trochę żałuje tego banisha ale napisałm go w planie więc wykonałam. Kupiłaś ten dziennik co tam właściwie jest? opłaca się bo to jednak 45zł jabby nie patrzył 1 i pół hantla :-). Napisz co tam jest to może się skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga chyba mówimy o innym kalendarzu:) ja kupiłam za niecałe 36zł przez stronę empik i odebrałam w salonie, to w zasadzie jest taki dziennik z tabelami w którym zapisujesz ile razy, co i ile czasu ćwiczyłas oraz grzechy jedzeniowe:P pod koniec miesiaca jest podsumowanie, piszesz wyniki co poprawic w treningach i diecie. do tego są wskazówki, odnosnie trenngów, 4 ćwiczenia na każdy miesiac które trzeba dodac do swojego treningu itp. 36zł to średnia cena, wolałabym zeby kosztowal 30:D ale i tak jestem zadowolona. nie kupuj w ciemno idz do empiku obejrzyj, ja tak zrobiłam. ....Zrobiłam trening! lekki mix 50min z youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia a o co jej chodzi z tą ilością dni treningowych? u mnie wychodzi jakieś 23 dni treningowe w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka to dobrze:) przepisze to co jest w ksiazce: "dla osoby poczatkujacej wynik nie powinien byc mniejszy niż 12, dla osoby średniozaawansowanej - nie powinien wynosic mniej niż 20,dla osoby zaawansowanej - nie powinien wynosic mniej niz 25. Chodzi o ilość treningów w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby schudnąć - pod tym kątem jest ten dziennik. Żeby utrzymać myslę że można mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia no właśnie to już wszystko jasne, ja na pewno na utrzymaniu wagi będę mniej ćwiczyć niż teraz w sumie to też zależy od tego czy wrócę do pracy początkiem roku. Ale na razie trzeba się skupić na tym co jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobiegałam :-D mojej koleżance niestety chyba zapał mija bo przebiegła dwa kólka z przerwami i wykręciła się bólem brzucha ale prędzej bym powiedziła że mogły ją nogi bolec bo takie buty ubrała że hej twarda gruba podeszwa masakra ale ona twierdzi ze jej się dobrze w nich biega. Jakby tego było mało wzieła dzieci. No ok miały grać w piłkę a my biegać ale niestety dzieci marudziły a raczej jedno i takim sposobem pobiegałam pół godziny :-( Aha i jeszcze mi powiedziała ze ja dla niej za wolno biegam bo jej się wydaję jakby szła więc jej zaproponowałam żeby biegła szybciej i skończyła na tych dwóch okrążeniach :-D. Ja w pół godziny zrobiłam tylko 8 czyli 8x400m no mało ale niestety już nie mogłam słuchać idziemy już, idziemy już.... chyba będę chodzić sama na stadion wcześniej się wstydziłam bo myślałam że nie przebiegnę jednego okrążenia i będzie siara dlatego biegałam w parku a wiadomo jak to w parku trochę strach i samemu się nie chce. teraz widzę, że z moją kondycją nie jest tak źle, tylko nie wiem czy znajdę czas jak będzie jeszcze jasno bo na stadionie oświetlenie też nie działa _______________________ A ty Eliza jak biegasz na czas czy na ilość kilometrów?? Ja ustąpiłam dopiero po pół godzinie + rozciąganie+rozgrzewka i poszliśmy do domu bo dopiero po 30 minutach spala się tłuszczyk ale się zastanawiam ile faktycznie biegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×