Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga Konsekwentna dobrze radzi! Allan Carr "prosta metoda jak rzucic palenie" - ja i mój mąż przeczytaliśmy i półtora roku juz nie palimy:D:D i było ŁATWO! więc potwierdzam sukteczność tej ksiażeczki (ma tylko 40 stron w pdf) nie znam osoby która po przeczytaniu jej pali, wszyscy przestaja! serio:)A tak w ogóle to mam meeeega kaca.... Wczoraj byliśmy u koleżanki wrócilismy o 2 w nocy a mi ciągle łeb pęka. Jesli mi nie przejdzie to z dzisiejszego treningu nici, głowa by mi wybuchła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak chodziło mi o tej pierwszy trening Bety, mi się podoba jeszcze dynamic i upper. Ściągam treningi Max, mam już ten który mi poleciłaś ale miazga! czy ja dam radę? nie wiem spróbuję jak nie dostanę okresu do wtorku postaram się go zrobić ale wiem że dostane niezły wycisk :) przyzwyczaiłam się do intensywnych 25min a tu będzie ich 45 :) Właśnie układam plan na kolejny tydzień potem napiszę. Wikia nie pamiętam jak to jest mieć kaca bo prawie wcale nie piję ale współczuję, nie męcz się i odpuść ćwiczenia bo jeszcze cię zemdli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka dasz radę napewno! Fakt jest miazga ale to chyba najlepszy trening z insanity jaki robiłam napewno ty tez go polubisz :-) Na początku jest mega power pózniej już trochę zwalnia także dasz radę te 45 minut. Wikia Konsekwentna właśnie zaczęłam czytać ksiązkę. Pewnie dzis jeszcze albo jutro skoncze bo nie trenuje więc mam czas :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny co u Was? ja dzisiaj silownia zaliczona. wycisk na maksa, jak to na box fit. Jutro albo w poniedzialek zamierzam doloczyc na silownie. Fajnie sie trenuje, sa rozne hantle, przyrzady, zajecia, sauna:) moze 2/3 razy w tygodniu max bede chodzic. ................................. Agazgaga o jakim treningu mówicie? Max Cardio? Nie wiem dlaczego ten wydaje mi sie prosty w stosunku do Pure Cardio wczorajszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój plan na kolejny tydzień: Poniedziałek: Focus Gamma Rip't Up Wtorek: Insanity Max Cardio Conditioning Środa: Jillian Hard Body level 1 Czwartek: wolne Piątek: Focus Dynamic Core Beta Sobota: Focus Gamma Pyramid Niedziela: wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak przejrzałam ten trening no to nawet tam Tania trochę wymięka hehe dam radę na pewno ale te treningi Max są już dłuższe niż te z pierwszego miesiąca Insanity, postaram się dodawać tak jak do tej pory jeden trening z Insanity w tygodniu tym razem te trudniejsze. Jak wy dajecie czadu z tym to ja też :) Eliza tylko pozazdrościć tych sprzętów na siłce, pewnie czujesz się jak ryba w wodzie tam trenując ;) Mówimy z Agą o treningu Max Cardio. Wikia i jak sie czujesz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się wogóle wydaje że te wszystkie treningi insanity sa bardzo podobne i po każdym czuje ostry wycisk ale jakoś max cardio uwielbiam nie wiem czemu . Muszę próbować innych maxów oprócz sportu bo tego nie lubię. No i przydało by się od czasu do czasu poćwiczyć core ostatnio czytałam że to bardzo ważny trening i powinno się go wykonywać a w insanity jest jeden taki to pewnie niedługo go wykorzystam. Eliza zazdroszczę ci tej siłowni narazie nie mam kasy zeby się zapisać ale chciała bym jak wróce do pracy tylko ja chce na typowią siłkę nie na jakieś fitness bo fitness ma w domu :-D. Tylko ostatnio koleżanka mnie uświadamiała ze pewnie po całym dniu pracy i zajęciach domowych nie będzie mi się chciało chodzić ale zobaczymy wikia czytam ksiązkę fajna mam 101 stron przeczytałam połowe i oddałam to co przeczytałam koleżance ciekawe czy jej się uda. Czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszło mi i właśnie zabieram się za trening:) całe szczęscie bo "pozwoliłam" sobie na pizze...:P agazgaga fajnie że czytasz, to dobra książka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia a ty nie masz sobót wolnych od treningów? Ale mnie nosi poćwiczyłabym :-( mam dwa dni laby kurcze jak to ciężko znieść a pewnie w poniedziałek mi się nie będzie chciało kurde dziwne to jak mam odpoczywac to chce mi sie ćwiczyć a czasem jak mam ćwiczyć to się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po treningu. A i zapomniałam powiedzieć że wczesniej byłam na godzinnym spacerze po tej pizzy:) Agazgaga miałam przez cały miesiąc soboty wolne ale teraz od poniedziałku zaczynam wg nowego planu dwa dni ćwiczeń i dzień przerwy więc dzis poćwiczyłam, jutro przerwa a w pon nowy plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to super będziemy razem ćwiczyć :) ja mam tak że w dzień wolny czuję czegoś brak ale lubię też odpocząć od tego wycisku. Wikia pizza mmm ja nie wiem kiedy zjem chyba jak schudnę do 60kg to sobie pozwolę hehe czyli za miesiąc? no może wcześniej ;) Ja mam dzisiaj wolne tak jak wy :) a Eliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj mnie ciągnęło do ćwiczeń może dlatego że zawsze w soboty dawałam czadu ale dziś już sama mam chcę poleniuchować zresztą pogoda za oknem nie ciekawa człowiek najchętniej by się z domu nie wynurzał. Wikia mi przy 5 dniach w tygodniu cwiczeń wychodzi 24 dni treningów w mieśiącu to chyba ok chociaż zaawansowana to chyba nie jestem :-). Przeczytałam ksiązkę i faktycznie lepiej mi się zrobiło wiedziałam ze juz nie wróce do tego świństwa ale teraz to przyjemniejsze :-) Chce jeszcze poszukać tej ksiązki o odchudzaniu ponoć też napisał może uda się przezwycięzyc pokusę słodyczy hihi. Czytałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga czytałam, mam ja nawet w domu, ale nie jest tak skuteczna jak ta o nie paleniu:) inaczej mnie tu by nie było:P może dlatego że jeść trzeba cały czas i te jedzenie kusi,a z paleniem to jest tak że przestajesz całkowicie i zapominasz o tym... Ale na krótką metę działa to fakt! hmmm... ale wiesz co, chyba ją sobie znowu przeczytam:D może teraz gdy ćwiczę dotrze do mnie bardziej niz gdy nie robiłam nic? nie szkodzi spróbować, długa nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey moje laseczki kochane! Coraz mniej pisze, ale czytam was na okolo, i duchem jestem z Wami:) ............. Wczoraj bylam na imprezie ze swoim. Dolaczyl jego kolega, pytal sie co mi sie stalo:) Dzisiaj 60kg. Równe:) Jaki workout na dzisiaj jeszcze nie wiem. Ale cos na godzine zrobie. Teraz ide na male zakupy, musze kupic sobie biustonosz, bo nie mam w ogole ubran juz:( ............... owsianka zjedzona, na obiad jakies warzywa, marchew i gotowana piers z kurczaka:) zaszaleje dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalalalalalala..... babcia chora więc z bombonierki nici nie idziemy żeby się mały nie zaraził ale za to idziemy na lody lalalalala małe smietankowe żeby jak najmniej kalorii ale nagroda jest :-D lalalalalala....... Kocham lody :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga aleś wesoła!:D fajnie:) no i zapomniałam powiedzieć, że JESTEŚ zaawansowana:D często ćwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój plan: poniedzialek: Asylum Strength wtorek: Box w klubie + Abs Core + sroda: Speed Agility czwartek: UWT piatek: max interval circuit , insane ABS Sobota: box na silowni niedziela: OFF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha do zaawansowanej to myślę że mi jeszcze daleko jak widzę te zaawansowane to ja wyglądam przy nich jakbym pierwszy w-f w życiu przeszła ;-) Eliza co ty takiego robisz w środę i czwartek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale blondynka ze mnie haha w życiu bym na to nie wpadła:-) Miłej nocki. Juz się nie mogę doczegać jutra nowy trening zawsze mnie motywuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na koncie kawałek ciasta :) Aga lody mniam! ja też już się nie mogę doczekać nowych treningów a w tym tygodniu będą u mnie aż 4 nowe na 5 :) ale jestem napalona na nie hahaha też nie wiedziałam co to UWT ;) Eliza box :) żadna laska Ci nie podskoczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dzieczyny! Czanka jak tam? Ja już po bo niestety zmiana czasu to i wcześniej mały wstaję także trening też wcześniej :-) Zrobiłam trzy obwody z be fit women i Ript Up plan wykonany! Trochę przypomniały mi się niektóre ćwiczenia z Jilian hehe fajnie fajnie choć mam mały niedosyt ale to penie przez to , że moje dziecko dziś usilnie mi próbował przeszkadzać w pewnym momencie nawet siedział mi na brzuchu :-). No raczki dostały w kość fajnie to ostatnie ćwiczenie z t25. Tylko trochę wkurza to ich jęczenie przy niektórych ćwiczeniach jakby ktoś pod drzwiami stał to by pomyślał, że p***ola oglądam :-D A tobie czanka jak się podobało? Wikia co dziś ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja dzisiaj trening robię później, musiałam na allegro poszukać coś na zimę dla syna i mi zeszło od rana a on się już teraz nudzi to idziemy na podwórko potem poćwiczę jak wrócimy :) mnie też wkurza to jęczenie na treningach ale zwykle cicho puszczam głos i tv mam włączone także nawet tak tego nie słychać, ja nie mam problemu bo mieszkam w domu także mogą jęczeć nikt nie usłyszy hehe ale mnie to drażni ;) a z jakim obciążeniem ćwiczysz? oni tam chyba mają 5kg o ile dobrze widziałam na Extreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja mam hantelki po 3kg te co ostatnio kupywałam przy T25 mi wystarczą może jedynie przy ćwiczeniach na biceps i martwym ciągu przydały by się cięższe ale to może z kilogram także narazie muszą mi wystarczyć ale jak dożucam jeszcze te ćwiczenia z Beatą to mięsnie dostają w kość :-) Do Insanity wystarczą zdecydownie mi te 3kg :-D tylko do Szaliny są za lekkie. To chyba wszystko zależy od ilości powtórzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako doświadczone osóbki błagam o pomoc!!!!!!nie ćwiczę z jillian ale z chodakowska i na orbiterku cwiczenia robie na przemian w odstepie 1 dnia, mam problem z kolanami nabawilam sie kontuzji i dopiero wracam do siebie a nie chcialabym dochodzic miesiacami do siebie,dieta- zero słodyczy które kocham:( na sniadanie jakies warzywko maślanka serek jajka,owoc w pracy an lunch owoc pozniej kanapka pozniej owoc surowka a na kolacje przewaznie kurczak z warzywami czy surowka nie mam czasu przygotowywac posilki wiec kurczaka robie za 1 zamachem w wiekszej ilosci;p jesli chodzi o brzuch minus 3 cm, biodra 2 cm udo wewnetrzne nic waga minus 2 kilo, jest to różnica z 3 tygodni i tu moje pytanie!!!że kiepsko jeszcze troszke bedzie miesiac jak widzialam efekty dziewczyn to rewelacja a u mnie jak krew z nosa nic nie widac...nie wiem czy cos robie zle, najgorzej ze moj facet tylko ograniczyl jedzenie a waga leci mu jak glupia,nie wiem juz co robić błagam doradzcie, ps. po treningu jakies białko wszamam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga tez takie mialam odczucie odnosnie tych odglosów w trakcie t25:) ale przyjemnie sie je cwiczy, krótkie i intensywne jak insanity. ja juz Strength zrobione. piekny sloneczny dzien dzisiaj. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza słonecznie???? Fajnie Ci u nas pochmurno i wieje jak cholera byłam trzy godziny na spacerze ale tak mnie wywiało że hej :-) ........................... Do gość jak na trzy tygodnie to efekty masz fajne nie narzekaj jak się chudnie za szybko to później jest jojo ja przez pierwszy miesiąc nie miałam wogóle efektów. Także nie zrażaj się i walcz dalej. Twoja dieta jest do poprawki same warzywa i owoce????? to za mało policz ile zjadasz kalorii w ciągu dnia najlepiej jeśc około 1500 kcal nie wiem czy u ciebie wogóle 1000 jest a więc organizm może się bronić śniadania jedz pożywniejsze bo musisz mieć siły na samych warzywach i owocach na śniadanie daleko nie zajedziesz. Do południa węglowodany+ białko (więcej węglowodanów) popołudniu więcej białka mniej węglowodanów na kolacje białko. po treningu węglowodany cukry prostę najlepiej zjeść jakiś owoc. Każdy organizm jest inny i nie każdy chudnie w takim samym tempie Dużo zależy też od twojej wagi wyjściowej im więcej ważysz tym szybciej to idzie twój partner może ma więcej do zrzucenia niż ty i dlatego lepiej mu idzie Trudno powiedzieć nie wiem od jakiej wagi zaczynasz przy jakim wzroscie Co do kolan to glukozamina, żele przeciwbólowe i ogranicz ćwiczenia z E.Ch one obciążają kolana przynajmniej do czasu dopóki nie wydobrzejesz. Możesz ewentualnie robić Turbo ono chyba najmniej obciąza kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agazgaga mam 173 cm i waże na dzień dzisiejszy 80,2 :glukozamine juz wprowadzilam:) konkretnie cwicze killer bo mialam nadzieje ze szybciej mi to pojdzie:P nad kaloriami sie nie zastanawialam,pracuje od 9-20 i jest mi ciezko jesc obiad, dlatego kurczaka czasem rybke jem na kolacje, czyli ten kurczak czy ryba na kolacje moze zostac z warzywami?? na sniadanie chleb pełnoziarnisty,a obiad?kompletnie nie mam pojecia co do pracy brac,jest to dla mnie ogromnym problemem ale chyba bede musiala sie zastanowic i zawsze zrobic rozpiske na caly tydzien tak chyba bedzie mi łatwiej, czy moge zjesc na obiad mięsko i na kolacje?czy lepiej nie?wiem,wiem że dramatyzuje ale chciałam znać opinię kogoś obiektywnego:P tak się naoglądałam tych różnic przed i po,a na sylwestra chcialabym jakos wygladac :( moglabys polecic jakas stronke z fajnymi przepisami dietetycznymi?mogłabyś napisać jak wygląda Twój jadłospis?opierając się na doświadczeniu polecisz jakieś ćwiczonka które dają efekt oczywiście szybki:D i dziękuje Ci za wcześniejszą odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×