Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Veruna ja też poznałam insanity dzięki Elizie bo ona nas do tego namówiła wcześnie ćwiczyłyśmy z J.M i Chodakowską bo myślałyśmy że insanity dla nas za ciężkie :-D Jak będziesz miała zastój to zawsze masz nas najważniejsze żeby nie odpuszczać już my cię zagonimy do treningów haha. Każda znas miewa kryzysy i chyba każda miała już zastój i go pokonała ty też dasz radę ale narazie póki co nie ma się czym martwić bo cm przecież lecą :-). Powiem ci, że mi się zdarzały przerwy z lenistwa a nawet z musu we wrześniu musiałam pojechać z małym do szpitala na tydzien nie miałam jak ćwiczyć i z dietą też było krucho bo zupki chińskie itd ale jak wróciłam to wziełam się za Insanity dzięki dziewczynom tutaj, nawet nie pomyslałam że mogła bym przestać bo dajecie naprawdę spore wsparcie i motywację WSZYSTKIE damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co do p90x to tam potrzeba sprzętu do ćwiczeń m.in drązka mimo że taki mam to się na nim nie podciagnę :-P po za tym jak przeglądałam te ćwiczenia to dla mnie za ciężkie na kolana ale czekam na p90x3 jutro wychodzi mam nadzieję, że niedługo dotrze do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dawno wróciłam z zakupów, wstaliśmy później i troszkę musiałam plany treningowe zmienić, u mnie leje i jeszcze trochę wieje ale nie ma zimna :) za niedługo będę ćwiczyć jak mój syn pójdzie spać to będzie super zrobiłabym dwa treningi za jednym razem :) Byłam w takim sklepie co mają fajne stoisko ze zdrową żywnością i wiecie co wkurzają mnie te ceny! jak chcesz coś kupić z lepszej mąki czy w ogóle zdrowsze to trzeba zapłacić dużo więcej niż za zwykle produkty :( kupiłam sobie fruktozę do placka, zapas mąki pełnoziarnistej bo mi się dawno skończyła i jeszcze ciasteczka owsiane Sante jęczmienne i jakieś kokosowe z czekoladą :) jeszcze znalazłam wafle orkiszowe i parę rzeczy, ja to bym tam pół stoiska mogła kupić ale te ceny mnie hamują :( Aga jak masz teraz okres to dobrze na koniec hybrydy będziesz po i efekty będą wiarygodne :) a taki makaron z warzywami jest super zwłaszcza jak wsadzisz na chwilę do piekarnika z serem, z mozarellą mi bardzo smakuje ale to sobie zrobisz kiedyś dla siebie diecie nie zaszkodzi ;) Veruna gratuluję!!! świetnie Ci idzie :) a zamiast ćwiczyć Maxy wg. rozpiski mieszaj sobie treningi te krótsze albo spróbuj Focus T25 :) Eliza wytrwałości z tymi słodyczami! ja bym nie dała rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, a no wszystko co zdrowe jest drogie! To samo z lososiem, lepszym miesem, owoce morza, ktore tak uwielbiam! Ale od czasu do czasu lepiej cos kupic lepszego. Ja np. wole zaplacic 6 euro za dobra oliwe z oliwek niz kupowac jakis dziadowski, niezdrowy olej za 2 euro, czy taniej. I tak nie uzywam oliwy za czesto. ............................ Aga , Czanka troche mi wstyd ze poddalam sie z Hybryda, ale nie wyrobilabym sie przenigdy. I tak cwicze mniej niz zazwyczaj i w sumie dobrze, bo nie samym fitnessem czlowiek zyje. Od nowego roku, chce cwiczyc 4 razy w tygodniu okolo godziny i nie wiecej. ............................................. Trzymam diete. Postanowilam jesc pieczywo, bo w ogole nie jem, przez to chodze glodna i rzucam sie na pierwsze lepsze jedzenie. To samo z ryzem czy normalnym obiadem. ......................................... U mnie jest dzisiaj tak piekna pogoda, ze w sumie poszlabym pobiegac, moze jak sie cos nie zmieni. Ale narazie pisze prace pisemna na srode wiec musze byc w domu. ................................................ Weruna wyniki cudowne!!!!! ja tez zaczynalam jakos z 66 w udzie!!!a teraz mam 54 !!!! ............................................. Wczoraj przeczytalam bardz madry wpis w pracy w gazecie, ze jakas tam aktorka schudla naprawde bardzo duzo i zawdziecza to cwiczenion, ale nie typu brzuszku, a wlasnie przysiady, pompki ( czyli to, co my robimy) plus zdrowa dieta: losos, kurczak ............................................................. a wiec do dziela:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza spoko i tak dawałaś ostro z ćwiczeniami zawsze bardziej niź my :-) a za tydzień skończymy Hybrydę i zapomnimy :-D No własnie ja już dawno ci mówiłam że u ciebie ani chleba wogóle węglowodanów może jak troszkę dodasz to bedzie szybciej lecieć i na pewno lepiej się poczujesz bo węglowodany to energia. Bardzo mądrze Ja też dołożyłam więcej jedzenia i zaczęło spadać ale wiem, że najlepsze efekty mam jak nie ruszam słodyczy :-( Kiedyś jadłam strasznie bo na sniadanie dwie kromki z pomidorem jabłko malutki objad jabłko i sałata na kolacje do tego ćwiczyłam biegałam a waga stała w miejscu dzis już wiem że to był błąd za mało jadłam organizm się bronił. Ja tak się ostatnio miałam ciebie pytać jak ty wytrzymujesz bez chleba i ziemniaków?? Kiedyś próbowałam ale nie dałam rady chleb to mój nałóg :-D ... Mój obiadek pyszny każdemu smakował poszło 500g makaronu zytniego paczka wazyw 750g i 6 dużysz jaj gdzie oni to pomieścili hehe no ja tez się najadłam :-) .... Czanka masakra są te ceny a niby wyprodukowanie mąki razowej jest tańsze od białej paranoja, tak jak soja do wszystkiego walą bo taka tania a litr mleka 7 zł ( w biedrone 4) mąka biała 1,3 mąka zytnia 4 . Bedziesz piekła dietetycznego placka??ja szukałam tej mąki amarantusa ale nie ma :-( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
jednak zrobie ten 2 miesiac z maxami:D i tak moje seriale odpuscilam wiec jakos ten miesiac wytrzymam:p jednak te maxy robie od 1.01 bo przed swietami moze mi cos wypasc a od srody bym musiala rozpoczac aby wtorek byl wolny(zalezy mi na wt. Wolnym) a tydzien wczesniej zrobie skalpel wyzwanie jakies focusy:D troszke odpoczne psychicznie od insanity:p ciesze sie ze sie za nie biore bo jak rozpoczelam insanity i zrobilam wczesniej 1 max to ledwo co przezylam, myslalam ze jak ktos robi te treningi to chyba jakis tytan:p po insanity fajnie wytrzymalosc sie wyrobila:) gdzies czytalam ze te rozne hantle itd zastepuje expander??? Ja chyba patrzylam na classic, ale kiedys to zrobie:D mialam ogromne problemy z kolanem teraz nawet jak kucne moge normalnie wstac wczesniej musialam ciezar ciala przenosic na druga noge i jak kucalam strasznie strzelaly mi kolana teraz cichutko, tak sie zastanawialm czy czasem cwiczenia nie maja wplyw na to??? Poki co odpukac ciesze sie ze juz mi nie dokuczaja:) Aga fakny obiad ja uwielbiam takie obiady, dla mnie najmniej skomplikowane sa najsmaczniejsze, np ziemniaki z jajkiem i maslanka kocham:) wiem ze to juz nie na diete ale lubie kiełbache smazona z ziemniakami wogole lubie ziemniaki moge jesc same ziemniaki:p terraz kupilam platki orkiszowe jakos mi nie podchodza takie typowe zboze jem je glownie z bananem, te zdrowe zywnosci takie drogie wogole ryby sa cholernie drogie, jaja te lepsze itd itd, poszczegolne produkty sa w marketach mi brakuje w miescie typowego stacjonarnego sklepu ze samymi produktami eko hihi tez bym sie opanowac nie mogla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Pakiet mi sie na tel skonczyl i nie moge poczytac:/ jedyne co poczytalam to ta maka jest mega zdrowa:D katem gdzies wylapalam ze podobno jak ja sie doda do ciasta to wplywa na jago wlasciwosc chodzi ze puszyste itd hmmm ciekawe???jutro mam pelen makiet wiec bede szperac jak wychodza wypieki, a patrzylyscie w piotrze i pawle????w najgorszym wypadku to net zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po :) Back to core i Plyometric cardio circuit :) trochę mi się dłużyło i myślałam tylko o obiedzie bo jeszcze nie jadłam, tylko zupę przed treningiem. Także zmykam pod prysznic i na obiad :) Eliz ja też mam plany przystopować w nowym roku z ćwiczeniami z tym że ja 4-5 razy w tygodniu po 30-40min tak lubię ćwiczyć czasem wpadnie dłuższy trening jak mnie najdzie :) Aga ja też nie widzę życia bez chleba i ziemniaków, chlebek musi być bo do wc przestanę chodzić codziennie ;) tak już mam, mogę ograniczyć ale nie dam rady nie jeść całkowicie, kocham kanapki! Będę piekła z mąki tortille a placka chcę zrobić z fasoli do tego potrzebna jest fruktoza uwielbiam tego placka, na dietetycznie siostro go znalazłam już ponad rok temu jak byłam na diecie SB. Ale na tej mące mogłabym coś jeszcze upiec bo kupiłam 2kg, coś się wymyśli :) Veruna ćwiczenia na ciebie działają uzdrawiająco hehe wiesz od siedzącego trybu życia kolana też mogą skrzypieć ;) Ja też lubię ziemniaki z jajkiem plus kefir super obiad na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna gratuluję Ci spadków:) U mnie dzis mija 5 miesięcy od pierwszego treningu, kończy mi sie okres i w tym tygodniu zrobię ważenie i mierzenie, ciekawe co tam wyjdzie:D Ja dziś na obiad mam łososia buraczki z cebulka podsmażane i ziemniaki, byłam w biedronce ale nie podchodziłam do bakalii dopiero teraz przeczytałam ze jest promocja, trudno juz nie bede wraxcać:P Byłam na spacerze ponad godzine, zrobiłam też przysiady z obciażeniem 6kg (3x25przysiadów) a wieczorem zrobie skalpel wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajka, ziemniak i kefir? Czanka brzmi super ja uwielbiam takie proste dania, jak byłam dzieciakiem to zajadałam sie samym chlebem z masłem no ale to dietetyczne nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja jutro robię kiełbasę z ziemniakami :-) wiem że kiełbasa ma mega kalorii do tego smażona ale jak ją upieke w piekarniku na grilu do tego kupiłam taką z szynki prawie bez tłuszczu i zjem nie duzy kawałek to kalorycznie nie wyjdzie dużo ziemniaki nie maja duzo kalorii :-) Tylko ta cebulka :-P ... Czanka placka robiłam z cukini, z marchewki ale z fasoli nie próbowałam pewnie pyszne :-). Poszukam mąki jeszcze w carrfurze bo tam jest dział z bio-żywnością. Jak ja bym chciała też chodzic codziennie do kibelka :-( .... Wikia gratuluję pięciu miesięcy :-) ...... Eliza ja nie używam oliwy tylko oleju rzepakowego jest bardzo zdrowy wyczytałam to gdzieś że śmiało można używać zamiast oliwy. Jak mały się urodził to na początku też kupywałam oliwę a później przeczytałam o oleju i jeszcze był kiedyś program w telewizji i używam tylko oleju rzepakowego. Słyszałam, że słonecznikowy jest nie najlepszy ..... Czanka hahaha a jednak w końcu dwa treningi pod rząd :-D a ze mnie się śmiałyście :-D Dziś to ja robię osobno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam na spacerze ale jakieś 20 minut bo pada prosto na twarz nie da się tak spacerować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. musli z mlekiem dosłownie dwie łyżki nie byłam w stanie zjeść więcej :( to przez nerwy bo musiałam coś ważnego załatwić przed z rana 2. krupnik na rosole 3. warzywa na patelnie greckie, filet z kurczaka w papirusie, pół szklanki kefiru Na razie tyle ale jeszcze zjem 2 kromki grahama z wędliną i ogórkiem. Mój syn wyciągnął ciastka co dzisiaj kupiłam Sante kokosowe z czekoladą z******te są ugryzłam tylko na spróbowanie bo najwcześniej w środę sobie mogę pozwolić na słodkośc**przez wczorajsze ciasto ;) Wikia 5 miesięcy no popatrz jak to zleciało ja mam za sobą 13 miesięcy :) i nie mam dość hehe a chleb z masłem uwielbiam zwłaszcza jak jest świeży chrupiący mniam! ale dieta mnie hamuje przed takim jedzeniem :) Aga a jak robiłaś placka z cukinii? jak smakował? ja te z fasoli uwielbiam jak się dobrze zblenduje to nie czuć że to nie mąka :) też używam oleju rzepakowego, kiedyś kupowałam oliwę ale mi nie do wszystkiego pasuje a ten olej jest ok najzdrowszy :) Dzisiaj dwa treningi robiłam przymusowo żeby mieć wolny wieczór ale na szczęście szybko zleciały, nie lubię tak długo ćwiczyć a wyszło ponad 80min ehh a jutro tak samo nam wyjdzie z tym rozciąganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja robiłam coś takiego - 3 jajka - 1 i 1/2 szkl cukru - 2 kubeczki startego na grubych oczkach kabaczka - 2 łyżki cynamonu - 3 szkl mąki - 1 proszek do pieczenia (16g) Wszystkie składniki miksujemy według podanej kolejności. Ciasto przelewamy do formy i wstawiamy do piekarnika nagrzanego do 180 stopni na ok. 55 minut. Ale to nie było w czasach odchudzania :-) A ty widzę że robisz bez mąki?? Muszę tego poszukać ... Dzis usłyszałam od koleżanki ze 30kg większej ode mnie że wyglądam już za chudo a nogi to mam strasznie chude i wogóle już wyglądam za chudo hehe zazdrosnica :-D wcale nie uważam żebym była chuda ale jak zaczyna zadrościć to znaczy, że coś tam widać po mnie widać :-D .... Moje menu 1. owsianka 2, trzy małe tosty (dwa z dżemem, jeden ze smakowitą i pomidorem) 3. makaron razowy z warzywami i jajkiem 4 dwie kromki razowego 2 ogórki kiszone, pół pomidora nie najadłam się tą kolacją :-( jestem głodna :-( Czeka mnie jeszcze jeden trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tosty były z chleba żytniego został mi a juz był taki twardawy do sklepu mi się nie chciało iśc to wrzuciłam do tostera :-) Czanka tyle miesięcy? wow chociaz jak policzę to u mnie będzie osiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tosty były z chleba żytniego został mi a juz był taki twardawy do sklepu mi się nie chciało iśc to wrzuciłam do tostera :-) Czanka tyle miesięcy? wow chociaz jak policzę to u mnie będzie osiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to z fasoli jest bez mąki na diecie super, a Twoje brzmi fajnie :) koleżanka zazdrosna dlatego tak zagadała, wyglądamy normalnie do chudości to jeszcze dużo brakuje ale my do tego nie dążymy zresztą ;) wyglądasz na pewno świetnie, niedługo musimy się wymienić fotkami wszystkie :) ja zrobię jakieś w przyszłym tygodniu po hybrydzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to mnie najbardziej denerwuje, jak ludzie tak glupio gadaja. Mnie mówia, zebym juz nie chudla a dobrze wiem, ze potrzebuje jeszcze troszke, i wyrzezbic cialo. Bo góre mam szczupla ale wciaz pupa duza:) ...................................... moje menu ( dzisiaj juz lepiej): owsianka 2 mandarynki, jablko, banan, maly jogurt bulka ziarnista z plasterkiem maly sera obiad: troszke ryzu, marchewka gotowana, kurczak .................................. Cwiczyc bede o 22 do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka czy to jest to? .znajdzprzepisy.pl/click/index/4122033/?site=dzikowiec-od-kuchni.blogspot.bo znalazłam jeszcze jedno ale to chyba chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak przepis prawie taki sam co robiłam, to jest ciasto czekoladowe z płatkami migdałowymi normalnie niebo w gębie :) tylko tam pisze o gotowanej fasoli ja zawsze używam z puszki no i bez rodzynek robiłam, jeszcze jest cytrynowe ciasto z innego przepisu które lubię najbardziej. Wejdź na dietetycznie siostro i poszukaj tych wypieków bez mąki ja tam dawno nie przeglądałam przepisów ale sporo tam ciekawych potraw można spotkać :) Chleb z fasoli też robiłam ale on jest dziwny, jak na dietę bez chleba to super ale tak to najlepszy ciemny chleb z mąki ;) Dziewczyny zjadłam 3 kanapki miały być dwie ale mnie jeszcze nosiło, ten mój graham taki nadmuchany że nie idzie się najeść ;) akurat nie było tego co zawsze kupuje no to mam teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka poszukam i napewno coś z tego upiekę bo narobiłaś mi ochoty ;-) Ja dzisiaj też kupiłam jakiś razowy i też nie mogę się nim najeść :-( zawsze kupuję żytni jest cięzki i zbity a to jakbym bułkę jadła :-( no ale już go zjem :-( dlatego też chrupnełam sobie do kolacji kilka paluszków graham wiedziałyście, że są takie ja dziś pierwszy raz kupiłam a i widziałam wieloziarniste i widziałam sucharki wieloziarniste może też kupię do pochrupania :-). Zaraz zabieram się za trening a po treningu mandarynka. Eliza fakt te komentarze są wkurzające ale to zazdrośc przez nich przemawia a to znaczy, że są efekty :-) brawo za bułkę :-) pamiętaj po treningu zjedz kawalontek chociaż owoca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też wolę te ciężkie ciemne chlebki można się tym najeść ale rzadko kupuję bo w sklepie obok marny wybór, zwykle biorę grahama który jest cięży i na kromce można normalnie rozsmarować masło a ten dziury się porobiły a leciutki strasznie no trudno jakoś przeżyjemy ;) Moja mama kupiła kilka dni temu na mieście słonecznikowy za 8zł ale był taki porządny ciemny i dużo ziaren taki to bym mogła jeść codziennie. Chyba trzeba pomyśleć nad własnym wypiekiem, kiedyś spróbuję :) Aga ja dzisiaj kupiłam jakieś gotowe grzanki graham będą pasowały do zupy kremu ale nie otwierałam na razie. Paluszków takich nie spotkałam gdzie to widziałaś? Eliza ja cię rozumiem też mam uda i pupę większą a góra taka szczupła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
moje menu ś owsianka z bananem w pracy 2 male kanapki + 2 mandarynki k dorsz z oregano + buraczki jabłko zaraz zjem bo po treningu jestem dzisiaj plyometric cardio circuit nie wiem dlaczego ale bardziej się poce może to woda jestem padnieta ide pod prysznic jeszcze troszkę odsapnę i zjem jabłuszko do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a co do tego co koleżanki mówią myslę ze one tak mysla wg nich jesteście szczuple, moja kumpela tez nieraz mowila ze musi się odchudzać tez się dziwiłam ze z czego bo tak naprawdę nie miała z czego;) mysle ze to nie zazdrość ale tez sa takie laski co sa zazdrosne i tak paplają, ale Wy kobietki naprawdę macie fajne wymiary wiec nie dziwota ze ktoś tak reah**e;P lece paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka w kauflandzie kupiłam są kauflandowskie graham i beskidzkie wieloziarniste. Własnie jestem po Vertical plyo miałam chęć na ten trening i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że chandra ustapiła i endorfiny powróciły :-D znów treningi mnie cieszą :-) ciekawe do kiedy hihi. Jutro fajny trening Czanka tylko to rozciąganie takie długie. Ja kupiłam ostatnio w kauflandzie żytni na zakwasie po 8 zł za cały wielki okrągły bochen babka stała i sprzedawała z całkiem innej piekarni. Kupiłam ćwiartkę na spróbowanie i niby on żytni i taki dość cięzki ale w smaku jak zwykły biały chleb więcej nie kupywałam bo nie jestem pena czy tak powinien smakować ale chyba nie zreszta babka już nie stoi. Ale w piekarni widziałam chleby takie naprawde cięzkie i wieloziarniste itd ale po 1,5 za 100g za drogo dla mnie. A te chleby pakowane w folie z dłuższa data ważności tak niby hermetycznie zamknięte jecie? Ja ich nie lubie są strasznie mokre nie smakują mi .... Spadam bo moje dziecko się obudziło jak zaczęłam ćwiczyć wpadło do pokoju i zaczęło ćwiczyć ze mną teraz łobuz nie chce spać :-)cały czas siedzi tu ze mną :-D może rano da pospać :-) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już poszłyście, spóźniłam sie:P Więc tak, dzisiejsze menu:1)soczewica czerwona z cebulką2)kalarepa3)łosoś, 1ziemniaczek, buraczki z cebulka podsmażane4) pół kalarepy po treninguTrening: skalpel wyzwanie i all in for my girls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już poszłyście, spóźniłam sie:P Więc tak, dzisiejsze menu:1)soczewica czerwona z cebulką, daktyle2)kalarepa3)łosoś, 1ziemniaczek, buraczki z cebulka podsmażane4) pół kalarepy po treninguTrening: skalpel wyzwanie i all in for my girls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, ja jestem. Mizernie wyglada Twoja dieta:) Jesz jak ptaszek. Aga, za Twoja namowa zjadlam mandarynke po treningu. Zrobilam Upper Body Weight Training. Zaraz ide spac, rano wstaje o 5 , konczyc moja prace. Trening: ktorys z Maxów. ................ Werona, nawet nie wiedzialam, ze drugi tydzien Insanity to same Maxy!Zrób to kochana, zobaczysz jaka bedziesz z siebie dumna!!!! Jak nie bede widziala rezultatów u siebie, to sama zaczne od stycznia. W lutym lece na Kanary i chce miec piekne cialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jak jem więcej to na wadze robi się więcej:( Ale ja mam praktycznie siedzący tryb życia, do pracy nie musze wychodzić bo wsszystko robię w domu, więc jedynym moim ruchem są treningi i czasem jakis spacer:P Ty to musisz dotrzec do pracy, na uczelnię, do domu i pewnie jeszcze się śpieszysz a ja w tym czasie jestem w trybie "oszczędzania" i siedzę sobie na tyłku.Zaapomniałam napisać wczoraj że zrobiłam calutką deskę 3,5minuty podczas skalpela wyzwanie (za trzecim treningiem/podejściem), ale w ćwiczeniu w podporze bokiem chwiałam sie gdy podnosiło się nogę - jeszcze musze popracować nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×