Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Zrobiłam ekspresowy masaz bańka bo jestem już spiąca 10 minut to chyba krótko nie? ale powiem wam że dziś dałam dużoooo oliwy i nie bolała no może jedynie w wewnetrznej stronie ud gdzie mam tego dziadostwa najwięcejale wtedy dociskałam bardziej banke do nogi i nie było tak źle . kurcze ciężko robić to z tyłu. dziewczyny ile powinien trwać taki masaż? Jak już się wprawię oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie róbcie tego sernika wyszła z tego sucha gąbka blle będzie jadł pies i to nie wiem czy ruszy fuj fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna sto lat sto lat niech zyje żyje nam.... Kochana wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i 5 z przodu. ... Dziewczyny dzisiaj ponoć pączki nie mają kalorii hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram! Jak mnie nogi i tyłek bolą po wczorajszych torturach ale nie odpuszczę dzisiejszego treningu dam radę jeszcze 2 dni i weekend wolny to odpocznę :) Dzisiaj robię trening kickboxing 30min. Pączki zjem do popołudniowej kawki :P AGA super wieśc****atrzyłam w necie ten trening Jillian dopiero za kilka dni będzie ale zapowiada się fajnie tylko ciekawa jestem jaka będzie dieta do tego tygodniowego planu. Szkoda że sernik niedobry. Ale masz atrakcje na tej siłowni hehe LAJTOWO zamiast spać poszłaś ćwiczyć :) fajnie że masz tyle motywacji i chęci :) ELIZA nie ma co się torturować i ze wszystkiego rezygnować, ćwiczymy nie obżeramy się więc można i naleśnika z nutellą zjeść :) byle tylko nie przeginać. Podziwiam Cię że dajesz radę wszystko ogarnąć praca na różne zmiany szkoła i jeszcze ćwiczenia ja bym padła. VERUNA wszystkiego naj naj naj spełnienia marzeń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kobietki:* niestety do mlodych juz nie naleze;) wczoraj nie robilam treningu:(:(:( napierdzielalo kolano wogole zgiac nie moglam a pozniej nawet chodzic:/:/:/ dobrze ze nie zabieralam sie za trening bo jeszcze jakas kontuzja by sie przytrafila i dupa z treningow, Czanka Ty zaczelas ten blender od 2 tyg, a dokladnie od ktorego dnia??? Tez zaczne co Ty:) jedz jedz Czanka czasem trzeba miec usmiech na twarzy;) jak bylam po odbior torta to wiara takie rogale miala na twarzy ze szok hahahha sami sie do siebie cieszyli:D Lajtowo brawo za cwiczenia:) super Ci idzie:) podziwiam wstanie z łóżka, jak ja sie poloze to juz nie ma zmiłuj nic mnie nie ruszy:p a wage jeszcze kupisz, kiedys tez nie mialam wagi i sama siebie oszukiwalam ze nie tyje:p a tak lubie sobie wejsc i zobaczyc te cyferki:p Aguś pewnie faceci Cie podziwaja jak cwiczysz, moze jeszcze nie widzieli kobiety z hantelkami hehheh przynajmniej sie nie nabijaja tylko mysla ze ale naginasz z cwiczeniami:) Ty zawsze mialas mega powera:) i tak wogole Ty marchewki nie potrzebujesz nie gadaj glupot jestes chudziutka i dzis waga 69,4 nie wiem jak to sie stalo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA nieźle sie zapowiada program Jillian oby był wycisk, a dzis widziałam na fejsbuku Shape zapowiedz jutrzejszego numeru ale nie widac ćwiczen. Ale jak są hantle to i trening bedzie mocniejszy:) mi sie na ramiona przyda. szkoda że sernik nie wyszedł. A jakie hantle wtedy brałaś ze gość nie chciał Ci ich dać?:)LAJTOWO duzo na tyłek masz ćwiczeń, ja tez powinnam robić zawsze zapominam. VERUNA sto lat i pieknej figury!:D widzisz, przekroczyłaś 70 i jak szybko spada, zaraz 68 kg będzie!DZIEWCZYNY wysłałam wam DZIŚ zdjęcia, nie ma na co czekać. Zrobiłam inne niz zwykle żebyscie zobaczyły to i owo:) Wymiary się praktycznie nie zmieniły ale skóra jest jędrniejsza:) Wpisuję wymiary z lipca, 1ego lutego i 27ego lutegoTalia: 76 - 70 ---- 70cmPępek: 86 - 78,5 ---- 77,5cm :DBiodra(tyłek): 92 - 89 ---- 89cmUdo: 52 - 50 ---- 50cmWaga: 55,3 - 51,9 ---- 51,8 :DWięc tylko pępek -1cm a na wadze hehe -0,1:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mierzycie brzuch??? Bo ja nawydechu i spiętych mięśniach, jak "puszczę" brzuch to mam więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja zaczynałam tydzień temu w czwartek od dnia 18 i według tego planu akurat wypadł trening nr 14 czyli do końca lutego robię treningi z pierwszego miesiąca a w marcu już z drugiego całość normalnie. Tylko nie wiem jak to będzie z drugim miesiącem bo tam wypadają tylko niedziele wolne, muszę się przyjrzeć planowi czy dam radę ćwiczyć aż 6 dni w tyg. wole 5 ;) Ty też możesz zacząć jakoś od połowy planu i zobaczysz czy Ci podejdą ćwiczenia, mi się podoba ale żeby się nie nudziło włączam muzykę bo jednak brakuje tego zamieszania jak więcej osób ćwiczy a tu tylko ta babka. WIKIA patrząc na Ciebie z lipca a teraz to mega różnica! super wyglądasz :) Ja jak stoję to też nawet ok ale jak się schylę to za raz wałki mam albo pościskam brzuch to fałdy ohydne, Twoje nie są takie złe ja po dziecku mam dużo gorsze :P Masz już fajny brzuszek talia się wyrobiła i mięśnie widać :) Spadek mnie rozbawił ale zawsze to o 0,1kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No -0,1kg to różnica praktycznie żadna haha ale wolę taką niż +0,1:P DZiś mam 3 dzień z hybrydy "Power & resistance". Przez to ze wczoraj rano zrobiłam rozciaganie a nie wieczorem, mam wrazenie ze nie miałam wolne:) bo spacer to nie trening, ale dobre i to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia dzieki za zdj, są bardzo motywujące, z 55 na 51, a wydaje się jakby ci z 10 kg poleciało. Różnicę między grudniem a teraz też widać szczególnie na zdjeciu z boku. Piękne krzywizny, praktycznie pupa to mięsień, bardzo wyrobiona. Kurde, czy ty startowałaś w lipcu mając już umięśniony brzuch? Bo ja widzę mięśnie. Na ostatnich lutowych widać też że masz mięśnie w miejscu boczków, zajedwabiscie :D jakby cię tu dotknął to na pewno twarde, zgadza się? Wiadomo, że na brzuchu będzie się marszczyć w takiej pozycji, nawet u bardzo szczupłych lasek. Ale nawet na tym zdj widać, że masz spore mięśnie, po tej bocznej bruzdzie, która się odcina. Mięśnie jedzą tłuszcz, więc i tę resztkę ci zjedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, dopiero teraz załapałam, że masz urodziny, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, motywacji do ćwiczeń i zadowolenia z efektów, szczęścia w życiu i sukcesów w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja nie wiem jak ty ale ja tam widze róznicę i to sporą. Oprócz brzucha widac też fajne uda. Jest dobrze bedzie super zobaczysz niedługo bedzie krata :-) A jak sięmartwisz małym spadkiem to tak apropo czy ty znowu nie lecisz za duzo z treningami? Wiem że miałaś trochę przerwy ale teraz jedziesz to trening+rower to trening+ trening :-) pamietasz że jak ćwiczyłyśmy bardzo duzo to efekty były marne. Przeanalizuj sobie ostatnie treningi. Jeszcze nie widziałam zwiastuna płytki muszę zerknąc za to widziałam że w Vicie jest jakaś płyta i chyba tez z hantlami. Ja to hantelkę to brałam z obciążeniem 17 kg :-D ale to taka na lince nie wiem czy wiecie o co chodzi do ćwiczeń na triceps. strasznie napaliłam się na ten trening Jilian ale podejrzewam że dieta przy tym to pewnie najwięcej jakieś 1200kcal Veruna do młodych już nie należysz? Nie rozśmieszaj mnie hihi to co ja i Lajtowo mamy powiedzieć hihi. ... Wikia ja mierze brzuch normalnie stojąc prosto i tyle. Nic nie wciagam nic nie napinam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia Ewka nagrywa jakiegoś Turbo killera pewnie na wielkanoc wypuści nową płytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAJTOWO przed lipcem nie ćwiczyłam więc mięśni tam za bardzo nie było. 3 oraz 4 lata temu, zrobiłam całą aerobiczna6 Weidera ale to miesnie przez tyle czasu znikły:) potem nic nie robiłam i hodowałam to paskudztwo... Po prostu mam cwany tłuszcz - układa się jak mięśnie hahaha:D Co do kilogramów to jestem chyba takim "rasowym" przykładem że waga nie wiele mówi tylko centymetry, bo przy 55kg byłam słonikiem, jeśli nie słoniem, u mnie każdy nadprogramowy kilogram widać a nawet pół kilo. Pupa mi sie zrobiła dzięki przysiadom z hantlami a pierwsze miesiące robiłam "brazylijskie posladki" Ewki, ale moja pupa nie jest i tak ładna:( dlatego nie wysyłam zdjec, bo mam podwójne pośladki i z tyłu brzydko wyglądają. wysle wam jeśli uda mi się kiedyś je zrobić:P a tam gdzie mam boczki to "jakby dotknął" to byłoby... jeszcze miękkie hehhe a pod spodem twarde jak skała ;)AGA 17kg to ja sie nie dziwie... haha sporo! Jak bedziesz podawac wymiary to zrób też z napiętymi mięśniami (brzucha nie wciągam ale jak napinam to automatycznie jest węższy). Kurcze to jakbym sie miezyła tak jak Ty to bym miała duzo więcej... Ale tak sie mierzę od początku wiec tak zostanie, w lipcu pewnie miałam z 80 "na luzie"... jak ja mogłam sie wtedy "nie widziec"? :D No może faktycznie się rozpędzam z ćwiczeniami... ale wy macie już poniżej 70cm w talii a ja ciągle "za granicą":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo miło że coś widzicie:) Bo te nieruchome wymiary mnie lekko drażnią i zaczynałam myslec ze moze jednak się nie chudnę/rzeźbię. Wymysliłam sobie, że niedługo AGA, CZANKA, ELIZA sobie pójdziecie piekne i wyrzeźbione a ja tu będę tkwiła i tkwiła, potem mnie VERUNA i LAJTOWO wyprzedzą i tez pójdą :D a ja zostane z tymi pieprzonymi 70cm! Ale juz mi przeszło haha pije kawe czarną bez cukru i jak skoncze zrobie 10min z hantlami a potem Insanity:) odezwę się po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, zrobiłam ten#6 z rozpiski. Ale jak :) hehe prawie każde ćwiczenie zmieniałam na inne, bo mi się nie podobały, to łączenie przysiadów z nożycowymi podskokami. Robiłam osobno przysiady osobno tamto, wymachy nig na boki też z czymś łączone robiłam osobno, dawałam pauzy :) zrobiłam też trening z hantlami też od nich, ale znam już go na pamięć i zamiast 50 minut zeszło mi pół godziny. Tak więc ćwiczyłam 1.5 godziny, czuję się ok, leżę pod kocykiem, zjadłam jabłko i odpoczywam. Muszę jeszcze to wpisać do notesu, zaznaczyć na tym małym kalendarzyku kółkiem, że ćwiczyłam i pójdę spać. Dołożyłam roznych innych ćwiczeń, dobrze, że znam już dużo na pamięć i z pilatesu, i z hantli i z brazil but lift, tu sobie na luzaka przypominałam i robiłam, jak coś mi się nie podobalo. te 2 części w tej dzisiejszej rozpisce miały treść 50 minut, a robiłam godzinkę intensywnie, no i porządne rozciąganie hybryda pilatesu, kasi żarko i blendera :) może jutro nie będę ćwiczyć, w sobotę będę i w niedziele znów nie, zobaczę. Zauważyłam, że organizm sam mi podpowiada kiedy regeneracja, a dziś mówił żeby ćwiczyć. Muszę się też pilnować żeby nie przedobrzyc, żeby było widać efekty. Wikia, chciałabym mieć inteligentny tłuszcz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, co to podwójne pośladki? Ikrę paczków zjadłyście? Ja 3 z kremem, bo wolę takie niż z marmoladą :) przygotowałam zdjęcia, trochę ciulowo wyszły bo telefonem robione, ale widać jaka byłam i jaki miałam wanc :) aż mnie to dziwi, chyba ładnie mi się zredukował, bo był jak u starego chłopa hehehe, wyślę wam, tylko mam meila wikii dajcie swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia no co ty ja będę tu z toba do usranej hehe u mnie raz 70 raz 69 także spoko :-) zostanę z tobą. Ja też mam podwójne pośladki hehe ale u ciebie skąd te podwójne bo u mnie z boków tak mi sadło po ciąży z tyłu zosatło i nie chce ruszyć :-(. lajtowo ja też jadłam trzy pączki ale obiadu już nie jadłam wogóle mój jadłospis dzisiaj przemilczę ale podkreslam zrezygnowałam z obiadu hehe. Znów mam problem z dietą od jutra zaciskam poślady musze walczyć jest o co, zaówazyłam że grzeszę jak braknie mi chleba w domu i w tedy idę po bułki i się zaczyna to bym zjadła tamto bym zjadła eh ostatnio kupiłam sobie gotowa kanapkę ale miałam taka ochotę biała bułka pomidor szynka ser wędlina papryka ogórek sałata no pychota kiedy wreszcie zaczną się nowalijki :-( Kiszki mnie bolą za duzo mleka w diecie. Widziałam piekną bieliznę noramlnie az nie moge przestac myslęć taka z******ta seksowna ale odpowiednia do mojego wieku i brzucha pociążowego pomyslałam zrobię sobię i mężowi :-D prezent na dzień kobiet weszłam do sklepu a ona 189zł!! nie stać mnie :-( znam dziewczynę która to ma powiedziała że może mi coś opuścić ale i tak mnie nie stać :-( ... Wikia to taki bardziej drązek niż hantel ale ja mówię hantelka i 17kg to jeszcze nie tak duzo te chłopy to robią po 75kg i to przy tym wyglądają jakby machali kilogramem hehe Dziewczyny ja nie wiem ale mam tak ułożony ten plan że za każdym razem po treningu mam mega zakwasy chyba nie dam rady dziś ćwiczyć czuję że nie mam siły w mięśniach :-( kurcze no zmuszać się czy poczekac aż mięsnie przywykna do wysiłku? Fakt nigdy wczesniej nie dzwigałam po tyle kg 3kg to był max.Chciała bym popracowac bardziej nad brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo mój mail niki_ta@poczta.fm. odwdzięcze się w niedzielę fotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dodam że jadłam pieczone mają 200kcal mniej niż smażone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaliczyłam 1,5h spaceru syn mnie wyciągnął w taką trasę :)) Mam za sobą też trening 18 z planu niby tylko 30min ale to boksowanie w powietrze dało wycisk :) Zjadłam 2 pączki, jeden z kremem i jeden z marmoladą mniam mniam. WIKIA nie świruj taką masz figurę że z talii najgorzej schodzi wyluzuj, co mi po mojej talii poniżej 70cm jak mam grube uda :P a Ty super szczupłe :) po prostu dążmy do lepszych wymiarów i się nie porównujmy :) Aha ja się nigdzie stąd nie wybieram w najbliższym czasie podejrzewam że reszta dziewczyn też, raczej nie zamierzam przestać ćwiczyć w ciągu najbliższych kilku lat więc tu będę, wagę też trzeba trzymać a po za tym sporo nowych ćwiczeń przed nami z kim miałybyśmy dzielić się wrażeniami? Będziemy tu wszystkie i wszystkie osiągniemy wymarzone ciała :) LAJTOWO mój mail: izabelal@onet.eu czekam na foty :) AGA nie rób nic na siłę, może odpuść i powoli przyzwyczajaj ciało do nowych ćwiczeń, do tej pory ćwiczyłaś w domu inaczej z mniejszym obciążeniem a zakwasy to nic przyjemnego wyluzuj :) Moja dieta działa super, jem sporo pszennego chleba ale za to na obiad zupki lub warzywa z jajkiem, mało mięsa nabiału i surowych warzyw, nie chodzę z wielkim brzuchem i mnie tak nie wzdyma :) Nie jedz tego co Ci szkodzi i też będziesz normalnie się czuła. A za bieliznę bym w życiu nie dała prawie 2 stów, poszukaj czegoś w tańszym sklepie i też będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Czanka ja wcale nie szukałam bielizny poprostu przechodziłam obok wystawy i mnie tompło heheale wiesz co to nie jest głupi pomysł żeby sobie coś kupić seksownego może za jakis rok jak bedzie płaski brzuch hehe. Czanka ja musze pomyśleć koniecznie nad jakąs dieta lekką a ty nabiał na niej jesz? i jak po białym chlebie nie jesteś głodna? Gdzie jest Eliza? dziś jednak nie poćwiczę mięsnie mam jak kamienie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAJTOWO ćwiczenia zamieniane czy nie - grunt że zrobione. i jak zwykle długo:) Mam podwójny podbródek tylko pod tyłkiem taki "podd**ek":P AGA odpocznij, jak sie przetrenujesz to w ogóle nie bedziesz chciała:) widzisz, ja wczoraj tylko rozciaganie zrobiłam:) nigdy nie kupilam tak drogiej bielizny.... no oprócz stanika do ćwiczen i stroju kapielowego:D czyli 2-3 razy w zyciu.Pączków nie lubie i nie jem, na szczescie bo widze szaleństwo pączkowe w Polsce.... i na kafe:DCZANKA masz racie przeciez mamy inne figury... talia chwilowo mi swiat przesłoniła hahah jednak dobrze ze wam wysłałam fotki, pocieszyłyscie mnie i otrzeźwiłyście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam: jestem po 15min z małymi hantlami na ramiona i tyłek i 40min Cardio Power and Resistance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA nie przesadzaj kup halkę to zakryje brzuch i też będzie seksownie, zresztą nie masz się czego wstydzić urodziłaś dziecko a i tak jesteś zadbana i szczupła :) Twój mąż na pewno nie zauważa fałdek tak jak ty :P Jeżeli chodzi o pszenny chleb to w sumie nie czuję się szybko głodna ale czasami mam większy apetyt sama nie wiem czy to przez niego, po żytnim czułam taką ciężkość w brzuc****akbym kamienie zjadła a teraz jest ok bardziej mi smakowały te ziarniste i ciemne ale jak mam się czuć ciężko to wolę ich nie jeść. Nabiał jem ale mało czasem płatki kukurydziane z mlekiem, trochę twarożku jajka jem jak zwykle, czasem serek homo, ze śmietany zrezygnowałam. Wpisz sobie w wyszukiwarkę dieta lekkostrawna i poczytaj będziesz wiedziała mniej więcej na czym polega. WIKIA hehe podd**ek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY wam sie zgadza BMI??? bo dla mnie to jakaś bzdura kompletna:D wpisałam wage 52, wzrost 158 i patrzcie co wyszło:Waga prawidłowa: od 48.7 kg do 62.2 kg!!!!!!!!!!!Nadwaga: od 62.4 kg do 74.6 kgChyba ich p******o! Wyobrażacie sobie mój bebech przy wadze 62kg?!?! jak przy 55 był olbrzymi. WedłUg nich NIE MIAŁAM NADWAGI nadwagę dopiero będę miała ważąc 7kg więcej niż w lipcu. litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
veruna wszystkiego naj naj lepszegp wikia wygladasz.pieknie aga odpoczywaj w dni. wolne od.silowni jestem ze swoim dobranoc eli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja mam niby w normie ale smiac mi się chcę jak czytam że poziom tłuszczu też mam w normie hahah. Możesz być szczupła przy takiej wadze i wzroście jeżeli bedziesz miała same mięsnie one ważą więcej :-)niedługo sie przekonasz hehe. Ja się smieję na siłowni bo chłopy jak się ważą to cieszą się z każdego kilograma więcej a baby z każdego mniej :-) Ja sie tam nie waże :-). Ja wiem że to lekka przesadza ale chciała bym mieć tylko 18% tłuszczu teraz mam niby 21% ale patrząc na siebie to chyba 41% :-D Wikia wywal te tabele są o kant d**y rozbić Eli ciesz się swoim :-) Czanka poczytam w sumie kiedyś byłam na takiej diecie przy zapaleniu jelit ale miałam piekna wagę i nie miałam celulitu hmm ale nie celulit to przez ciązę a waga przez chorobę ale poszperam coś :-) Wikia ty masz podd**ek ja mam nadd**ek hihi Wracam dzis do gry teraz jem owsiankę i już zapakowałam kanapki do pracy zero sklepów po drodze no może po wode wejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wysłałam wam zdjęcia :) ale kurde zapomniałam się zmierzyć, zrobię to po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) LAJTOWO widziałam zdjęcia, opłaciły Ci się te dlugaśne treningi. Myślałąm że jesteś większa! :) a nie jesteś, jesteś zgrabna, widać że masz umięsnione nogi ich kształt się zmienił w jeansach juz nie widać bryczesów, trochę na tym zdjęciu z tyłu ale szybko znikają, pozbędziesz ich się na pewno.A brzuszek z przodu masz.. cudnie płaski, z przodu najlepiej wyglądasz hehe i tak powinno być (ja musze pokazywać się bokiem:P) No i boczki tez z tyłu widać jak znikają nie wiem czy to przez to ze znikają ale Twoja pupa jest o połowę mniejsza:) Mówiłyśmy Ci że będą efekty! Świetna robota:D (wymiary napisz na forum, przed i po, i w stopce).*KUpiłam i przejrzałam Total fitness z tego co widziałam ćwiczenie powolne bez podskoków, duzo na plecy z hantlami, jak mówiłaEwka: dla osób pracujących przy biurku. mówi zeby robic z 0.5kg max 1kg bo ważna jest precyzja. no zobaczę wezmę 1,5kg bo te mam najmniejsze a jak bedzie niewygodnie (w co wątpię)to wezmę obciazniki 0.5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×