Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

to znaczy... bedę chciała jeszcze MNIEJ:P 68, 67... dalej się nie osmielam... na razie. Ewka ma ponoć 60cm w talii ale ogólnie to chyba ona nie jest gruszką nie? raczej z przodu taka prosta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa nie jest gruszką, ma nieznaczna różnicę między talia i biodrami. Ja też w sumie gruszką nie jestem, byłam gruchą rozlazłą, ale jestem czymś pomiędzy klepsydrą i papryką, bo ramion nie mam węższych od bioder. Tak mi się wydaje. przed ciążą ważyłam 54 kg od szkoły średniej do 25 roku życia, wtedy urodziłam, w ciąży przytyłam 27 kg, czyli 81. 2 tygodnie po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży. Po pół roku karmienia piersią ważyłam 48 kg. Miałam dużo szczęścia, bo skóra się nie zdeformowała, nie miałam rozstępów, gorzej było po 2 latach karmienia piersią z moim biustem. Przytyłam do 60, biust był znów ok, ale bardzo obwisł :) później miałam fazę tycia i chudnięcia, nawet nie wiem dlaczego, dobrze że skóra to wytrzymała. Było mi wszystko jedno czy waze 60 czy 65, bo w ubraniu wyglądałam porównywalnie. Problem się zaczął po 35 roku życia, miałam wrażenie, że po każdym kęsie tyje. No ale w kwietniu 2013 dotarło do mnie, co muszę z sobą zrobić. Teraz oprócz tych spadków widzę coś zdumiewającego, w grudniu miałam cellulit na ramionach widoczne grudki. Po ćwiczeniach z hantlami w styczniu i lutym i bańce chińskiej, nie mam już go, nawet przy sciskaniu, to mnie bardzo podbudowało, a teraz będę walczyć z boczkami, tyłkiem, który jak widzialyście jeszcze obwisa i bryczesami. Chce mieć taki tyłek jak Wikia, podniesiony do góry, jędrny, ładnie wymodelowany, wierzę że za 2 miesiące znów zobaczę różnicę :) Aga wyślij mi zdj i Veruna też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajtowo wysle tylko popoludniu bo zaraz po pracy jade po malego i jadziemy kupic mu buty wiec troche mi zejdzie. Mam dobre wiesci od tej psycholog u ktorej bylismy dzisiaj byla super przeprowadzila z nami wywiad oprocz tego ze zajela sie z malym robila mu testy mowie wam calkiem inna pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taki tyłek jak wikia":D ale komplement haha dziękuję! ale on tylko z boku taki ładny. za to ja chcę Twój brzuch!!!ale szybko schudłaś po ciąży 2 tyg:D ekspres normalnie:D i jaka drobina byłaś , przy Twoim wzroście 48kg!Uda nam się wszystkim. bez was byłoby mi ciężej.AGA super czekamy na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki wybaczcie nie przeczytam Was bo cholernie sie spiesze, wyslalam foty kurde ale przeboje z nimi mialam:/:/:/:/ najpierw swiatlo nie moglam fot zrobic, a wiec szalu nie ma na wczesniejszych co w spoconych gajdach bylam jakos lepiej wygladalam:p ale sru z tym, chcialam je skleic ale oczywiscie po wielkich bojach jak mi sie to udalo zaczelam wysylac i caly czas mi pokazywalo jakbym tylko przod wysylala:/ nie wiem o co chodzi a nie mialam juz czasu aby sie nimi bawic wiec wybaczcie ze musicie osobno je otwierac, lece kochane jestem kurna godzine w plecy:/:/:/:/:/ milego weekendu:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Aga jak dobrze boshh a juz myslalam:/ pewnie wszystko bedzie oki:):):) zobaczysz wszystko sie ułoży:):) bardzo sie ciesze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka kurde dostane chyba w tyłek mam nadzieje ze nie bedziesz miala czasu:/ ale kurde juz musze pedzic jeszcze Ty mi zostalam mam nadzieje ze zla nie bedziesz ale juz odpuscilam bo sugerowalasie tym ze do nas nie bedziesz zagladac;/ jeszcze dzis lub jutro wysle buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski napisze wszystko jutro i przeczytam was teraz szykuję się na imprezę :-D Lajtowo wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj zaliczyłam dwa spacery po ok 40min plus sprzątanie, z przyjemnością odpoczywam od ćwiczeń, zakwasy bolą masakrycznie. Dostałam jednak tą pracę, dzisiaj po południu miałam telefon od szefa idę od poniedziałku :) Cieszę się obym tylko sobie dała radę :) co za fart hehe pierwsza rozmowa i praca spoko :) LAJTOWO też Ci wyślę fotki w sumie nie pomyślałam o tym hehe tyle że ja mam ostatnie z grudnia ostatnio nie robię bo nic się nie zmieniało dochodziłam do siebie po laparoskopii i cały styczeń prawie nie ćwiczyłam. Piękna stopka motywujesz nas :) AGA nie przejmuj się ja też stoję w miejscu od czasu hybrydy, nie mierzyłam się od dawna ale widzę po sobie że nic się nie zmienia, czuję się wielka to chyba wina zakwasów mam wrażenie że mi uda przytyły. Głowa do góry dajmy sobie czas, ja zmieniłam dużo w diecie i to też ma na mnie jakiś wpływ, popracuj nad swoją dietą i wywal z menu mleko. Pamiętaj że z każdym miesiącem jest nam trudniej coś zrzucić mamy normalną wagę długo już ćwiczymy więc nie jest tak łatwo pozbyć się resztek tłuszczu. Napisz jutro co powiedziała psycholog :) WIKIA w weekendy staram się odpoczywać i spacerować, w tygodniu też chodzę na spacery prawie codziennie oprócz ćwiczeń, teraz wiosna się robi super jest :) nie potrafię tak całkiem siedzieć i nic nie robić no chyba że jestem chora i źle się czuję :P Doczekasz się kraty i talii z 6 z przodu już niedługo :) też tak mam dążę do jakiegoś celu i ciągle mi mało hehe ale stać nas na więcej więc dobrze że jesteśmy takie zawzięte :) VERUNA mi też wyślij foty czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czanka wyslalam sprawdz jeszcze raz moze doszlo, na izabelal?? Jakoos tak?:p Elizka podaj swojego bo sama juz nie wiem na ktorego maila wyslac:p Veruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jestem pijana matko to juz nie te czasy wypilam pol litra na dwie i 4piwa umieram w glowie mi sie kreci. Maz przyniosl mi sniadanie do lozka i sie ze mnie nabija. Psycholog powiedziala ze nie widzi oznak autyzmu mial z nia kontakt wzrokowy wsolne pole widzenia i wiele innych wykluczajacych. Jego problemy moga wynikac z ciezkiego porodu a nawet alergii. Pokazala jak znim cwiczyc. Chyba sie do niej przepiszemy. Nie moge pisac nie dobrze mi. Ale sie wytancowalam. Czanka zazdroszcze pracy. gratuluje wiedzialam ze ja dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już zaliczyłam spacer tylko 20min bo syn nie chciał dłużej, zimno się zrobiło a wczoraj już taką wiosnę było czuć. Jeszcze sobie pospaceruję bo wybieram się na zakupy :) Zrobiłam rano pomiary bo od jutra do pracy więc nie będzie na to czasu, przytyłam! mam 1,5kg na plusie i w udzie 0,5cm więcej boczki też, nie dobrze, ale jak pochodzę do pracy to się ruszy, będę mniej jadła i więcej się ruszała także nie przejmuję się, zmiana diety na razie jak widać mi nie służy może za dużo chleba sama nie wiem. Troszkę się martwię o mój plan ćwiczeń czy dam radę pogodzić go z pracą bo 8 godzin będę na nogach a wieczorem jeszcze wycisk czasem godzinę czasem mniej, zobaczę jak nie będę dawała rady to zrobię więcej wolnych dni i rozłożę plan na dłużej :) ale nie odpuszczę! Tylko nie chcę chodzić obolała jak ostatnio. Wiecie nie pracowałam od ponad 3 lat także dupa mi się zasiedziała w domu muszę wpaść w nowy rytm jak Aga :) VERUNA nie mam zdjęć wysłałam Ci maila to odpisz z fotami :) AGA haha kacyk ale poszalałaś zapomniałaś już że to nie te czasy jak przed porodem co się piło duże ilości, biedaku obyś szybko doszła do siebie ale przynajmniej się fajnie bawiłaś odstresowałaś :) Najważniejsze że z synem nie jest tak źle jak myślałaś i tamta Ci nagadała, wszystko się powoli wyjaśnia i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za zdjęcia :) ładnie wam pospadało, warto ćwiczyć i się katować :) Aga, ty już nie będziesz źle wyglądać nawet jak jesteś opuchnięta, jesteś bardzo filigranowa, znaczną różnicę widać też w udach, naprawdę świetny rezultat na brzuchu, fajny stanik ten niebieski :) Czanka, jesteś bardzo proporcjonalna, bardzo dobrze wyglądasz mimo, że miałaś problemy zdrowotne i mam wrażenie że ty jesteś najbardziej z nas umiesniona :) ty też straciłaś i to dużo z boczków, wniosek- nie ma miejsc na ciele, których nie można ładnie wyrzeźbić, wszędzie się da. Jak wy to robicie, że macie tak wysokie pupy, nic nie obwisa, sam mięsień, Veruna i Wikia też, No nic, będę was gonić :) Veruna, dawno nie widziałam tak apetycznej gruszki, dużo straciłaś, mamy podobnie zbudowane uda, no i to czego nie ma reszta dziewczyn- bryczesy :) ładnie ci poleciały, ja też troszkę straciłam, ale będziemy ćwiczyć. Ogolnie wniosek- ja i Veruna jeszcze musimy redukować centymetry, a wy dziewczyny możecie ćwiczyć bez spięcia, dla podtrzymania efektów. Bardzo mnie to podbudowało, że macie takie sukcesy, warto ćwiczyć. Ja w piątek nie ćwiczyłam, za to wypiłam 3 piwa, wczoraj byłam na zakupach i kupiłam córce parę koszulek, a sobie 2 pary jeansów z big stara po przecenie za 49 zł. Bardzo przylegające i koleżanka z która wczoraj piłam stwierdziła że mam anorektyczne nogi w nich i całkiem inną figurę, niż w tych spodniach, w których chodzę na codzień. No ale one się już na mnie marszczą i zwisają. Moja córka jest wyższa ode mnie ma 173 i szczuplejsza, ale ma grubsze łydki i nie wbiła się w te dżinsy, trochę wkurzona, bo chciała pożyczać :) Wczoraj od 12 w nocy do 9 rano znów "ćwiczyłam", a potem spałam do 13.30, zrobiłam obiad i oglądam skoki. Mięśnie mnie palą po tych wygibasach, ale wieczorkiem poćwiczę, bo te nowe spodnie to biodrówki, nie mogę mieć fałdek nad paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj też piłam, i to nie 3 jak przedwczoraj tylko 6, no a potem te cwiczenia, więc dlatego pewnie taka słaba jestem. Moim pijanym koleżankom dałam wczoraj 2 reklamówki z puszkami, żeby wyrzuciły po drodze i małpy zostawiły przy drzwiach wejściowych na klatce. zadzwonily mi że nie doniosły, więc jak wstałam dyskretnie poszłam je zabrać i wrzucić do śmietnika, ale obora, wszyscy lokatorzy musieli to widzieć. Ciekawe, czy widzą jak o 9 rano wychodzi ode mnie facet, pewnie mam skończoną opinię, ale mam to w d***e, nie mam męża, a seksu brakuje, trzeba sobie jakoś radzić :) Aga, mówiłam ci, żeby się nie przejmować, dobrze, że poszłaś do tej drugiej pani psycholog, jakbym widziała moje przeboje sprzed 10 lat. Popracujesz z młodym, zobaczysz, wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, masz piękną skórę! Jak u lasek z gazet po photoshopie :) piękny koloryt, aż chce się dotykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ćwiczyłam 1) 30 min trening kasi żarko na uda i pośladki 2) 15 min ramiona z hantlami 3) 37 workout plan # 7 z f blend Jestem skończona, spocona i zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kafe sie z****** albo nie wszedł mój post, wklejam jeszce raz, jakbędą dwa razy to sorki (u mnie sie nie pokazał)VERUNA brzuch się zmienił, widać i z przodu i z boku (a tak szczególnie-nie wystaje tak zza majtek), tyłek tez się zwęził!:) brawo efekty są świetne, widać ze sie nie obijałaś:DCZANKA tez wiedziałam ze dostaniesz tę robotę, dzięki ćwiczeniom na pewno promieniejesz energia i gość to zauważył:) wbijesz sie w rytm szybko jak Aga.Buahahaha LAJTOWO ostatnio jak pisałaś że "ćwiczyłaś" to przemilczałam ale dziś piszesz znowu że "ćwiczyłaś"....nie przemilczę tym razem... Kobieto, dlaczego zawsze robisz to wtedy co ja ?!:D:D hahaha albo ja wtedy co Ty ale i tak na jedno wychodzi hehhehe:D kwardat na odległośc hahahaAGA dobrze że byłas u innej babeczki, szczerze to ja nie znoszę lekarzy! chodze tylko do ginekolożki i dentysty. kiedys mialam problem skorny i okolo 6lat sie meczyłam żaden z tych debili nie wiedzial co mi jest ale kazdy coś tam sobie wymyslił... ile ja kasy na tych idiotów wydałam... faszerowali mnie tą chemią... a i tak sama sie wyleczyłam - zmianą diety i trybu zycia w ogóle. miałam kolezanke/przyjaciólke (razem mieszkalysmy 4lata) w liceum która czesto jak ja miala doła, poszła dop psychiatry i OCZYWIŚCIE okazalo sie ze jest chora psychicznie, dostala leki i żólte papiery... najlepsze jest to ze zaczela świrować dopiero po tej "trafnej" diagnozie. a wczesniej była lekko pieprznięta jak każdy. wielu z nich wmawia choroby, niekoniecznie ze złej woli, ale chyba nie mają dytansu i przypisują pacjentów do szufladek bo "pasują do szablonu"... a może po prostu to był "zły dzień"???LASKI w tej mojej hybrydzie nie było dnia siłowego! same kardio, nie podoba mi sie to, dzis robię"wtrącenie" i zrobię przysiady z hantlami, rozpiętki, ćwiczenia na tyłek z obciąznikami na kostki itp raczej nie za duzo bo dzis 2 godziny juz łaziłam i czuję nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam sobie humor zakupami :) VERUNA doszły fotki :) Ale Ci super poleciały boczki i uda zeszczuplały, jest duża różnica :) Z każdym ubytkiem wagi będziesz wyglądać jeszcze bardziej seksownie masz boską figurę, gruszka bez nadwagi zawsze będzie ekstra wyglądać :) już nie dużo Ci zostało :) LAJTOWO już mnie tak nie zachwalaj ja tam mięśni u siebie nie widzę, mam po ciąży rozlazły brzuch nawet na zdjęciach tak nie widać ale nie wygląda najlepiej. Też przytyłam sporo w ciąży 25kg ale nie byłam taką szczęściarą jak ty, mam rozstępy i nadmiar skóry, nie przejmuję się tym tak bardzo bo wyglądałam okropnie z nadwagą po ciąży i to jak teraz wyglądam uważam za cud, miałam kwadratowy wielki spłaszczony tyłek a teraz znowu jest jak dawniej a nawet lepiej :) Wszystko się da wystarczy chcieć i pracować nad sobą :) A co do tyłka to mi się wydaje że mi poszedł w górę najbardziej po Inasnity, od przysiadów żabek itp Opinią sąsiadów się nie przejmuj co by człowiek nie robił dobrego czy złego i tak będą gadać, olać ich najważniejsze żebyś była zadowolona z życia, trzeba czasem ''poćwiczyć'' i się schlać to normalne hehe WIKIA chyba masz rację z tą energią, gość nie miał wyjścia musiał mnie odebrać jako osobę zadowolona z życia i pozytywnie nastawioną do tej pracy :) jak dzwonił to chyba ze trzy razy mówiłam że się cieszę bo bardzo mi się tam spodobało miał polewkę :P Jestem otwarta i szczera więc mówię co mi ślina na język przyniesie także może być zabawnie, w poprzedniej pracy miałam super atmosferę oby teraz też nie było sztywno :) Ta hybryda jest pewnie nastawiona głównie na spalanie, albo tylko początek tak dużo cardio, dobrze że sobie dołożysz siłowe, ja w moim planie z blenderem mam prawie codziennie coś z hantlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po treningu, robiłąm przysiady z 10kg:D i rózne takie wyszło 45 min nie wiem kiedy zleciało! mąż zrobił mi sesję treningowo-zdjęciową wysyłam wam krótki filmik...:D Veruna i Aga juz mają, ładuje sie reszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia wow ja o się nawet tak do tyłu lekko nie wygnę :-P jestes super rozciagnięta, Mam tego samego koloru piłkę i tez stoi na rowerze hehe ... Lajtowo walić to co inni gadają ja to sobie siary w sobotę narobiłam byłam nawalona w trzy d**y widziałam zdjęcia masakra nie wiem kiedy ostatni raz tak wyglądałam hehe do tego gadałam z przyszłą wychowawczynią z przedszkola mojego dziecka masakra ale sobie musiała pomysleć chyba zmienie mu przedszkole hehe. Do tego 3/4 ludzi w tym lokalu to moje klientki. Na pocieszenie powiem ci że ja jak wyjechałam z rodzinnego miasta to ktos puścił plotę że jestem w ciązy i dlatego wyjechałam żeby nikt nie widział jak się dowiedziałam to tylko zaczęłam się śmiać i dopowiedziałam że tak owszem mam bliźniaki i do tego czarne hehe. ... Czanka wdrożysz się szybciutko najgorzej bedzie rozstawać się z dzieckiem ja miałam straszne wyrzuty sumienia że go zaniedbuje że powinnam byc przy nim On dopiero od poniedziałku nie płacze za mna jak go zostawiam. Ale ty dasz rade praca do 15 więc bedziesz miała jeszcze sporo wolnego do końca dnia i na ćwiczenia też spójż na Verunę ona pracuje do 20 i daje radę ja do 17 +mały i też (tylko czasem bałagan na chałupie) ... Szkoda że Elizy nie ma :-( ... Ja byłam na zakupach w sobotę wydałam mnóstwo kasy przede wszystkim na dziecko masakra jakie buty dla dzieci są drogie Kupiłam mu adidaski, dwie pary kapci i 150 poszło same kapcie 30zł!! sobie takich drogich nie kupuje :-(. Dobrze że chociaz w Pepco kupiłam dresy i spodnie tanio. Kurde Czanka twój tez teraz tak podskoczył? Mój ma kopyto 25!!! Sobie kupiłam bluzkę w kolorze kanarkowym ze wstawkami skórzanymi u góry bardzo mi się spodobała uwielboiam takie kolory powiem wam że ja bardzo źle widze się w lustrze jak patrzyłam to wydawało mi się że tłuszcz mi się wszędzie wylewa ubrałam ją na impreze do tego czarne leginsy i czarne szpile w lustrze było tak sobie ale jak widziałam na zdjęciach to wyglądałam całkiem chudo :-D ... Ja się jeszcze dzisiaj nie najlepiej czuję mdli mnie i boli mnie żołądek chyba się strułam koleżanka twierdzi że wypiłam 6 piw a nie 4 i wśiekłego psa !! Nie pamiętam haha. Mąż mówi że ostatni raz taka pijana byłam 6 lat temu ... Veruna Lajtowo wyglądanie super efekty widać rewelacyjne. Jesteście super już nie dużo do końca zostało :-) Lajtowo musisz wyglądać ekstra w tych rurkach ... A wczoraj jadłam trochę nie zdrowo piłam colę ale już się tłumaczę nic mi nie pomagało na kaca ani sok ani woda a po coli z lodem zrobiło się lepiej :-) Uff mam nadzieję że nadrobiłam pisanie hehe Ubieram małego i spadam do pracy Miłego dnia dziewczyny. Czanka miłego pierwszego dnia w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże! Wikia, brak mi słów!!!!!!!! to co zrobiłaś jest niewiarygodne, ten powrót z mostka do pozycji stojącej :) Pełen podziw :) Czanka powodzenia w pierwszym dniu pracy, Aga ja na kaca jem dużą ilość mandarynek albo innych cytrusów, pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co dzis? U mnie w hybrydzie speed 1.0 i insanity cardio recovery, ale to dopiero wieczorem:) rano rozciągałam się 30min. wiecie, do tyłu się wyginam ale... gorzej z przodem. Kolezanka która nie cwiczy w ogóle całymi dłońmi dotknęła podłogi w skłonie a ja umiem tylko palcami. wy na pewno tez więcej umiecie? postanowiłam zrobić szpagat (ostatnio robiłam jak byłam 10latką:)) i dlatego te rozciąganie z rana - na same nogi. będę codziennie się rozciągać. Mostek umiem od dzieciaka i sobie go często "przypominam" więc to nie jest obecny "wyczyn" po prostu go utrzymuję. szkoda ze ze szpagatem tego nie zrobiłam teraz duuuuzo mi bakuje ale uda się. czytałam ze w kilka godzin mozna zrobic szpagat hahah trochę przerażające, moje scięgna nie wytrzymałyby raczej tego:D nawet nie próbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdałam się w zabawną "rozmowę na poziomie" w wątku: "Nie rozumiem szalu na bieganie" :D:D nie do wiary co ludzie mają w głowach... i żeby jeszcze tak rozsiewać ziarno głupoty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu cicho veruna co robisz? Czanka daj znac jak pierwszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja będę pisać dopiero po pracy, rano nie mam czasu na kompa, wstaję przed 6 żeby się wyrobić, muszę wpaść w nowy rytm dnia :) W pracy spoko, uczę się co i jak, na razie dużo pomagam na kuchni, podaję obiady, i nawet pichcę, uwielbiam gotować także mogę się wykazać i przy okazji czegoś nauczyć :) Ludzi tam nie ma dużo ani jakiś wielkich ilości jedzenia, dania proste, fajnie jest :) Wolę taką pracę na jedną zmianę niż w sklepie na dwie :) A co najważniejsze laski co tam pracują są bardzo miłe i wyluzowane, szefu też spoko. Na razie odpoczywam, potem pasuje zrobić trening, nogi i plecy mnie bolą od łażenia przez 8 godzin, ale czas mi tam szybko leci i przynajmniej kalorie spalam a nie siedzę na tyłku jak w domu większość dnia. WIKIA przysiady przez 45mni? szacun! ja bym nie dała rady, kolana mi za raz skrzypią i uda palą jak tylko robię więcej powtórzeń. Szpagat kiedyś w podstawówce robiłam ale teraz nie potrafię, dłońmi całymi dotknę podłogę ale jak dłużej nie ćwiczę mam problem. Trenuj a na pewno niedługo dasz radę i szpagat zrobić :) Za raz poszukam tego wątku bo normalnie to nie czytam forum oprócz naszego. AGA ja już jestem psychicznie zmęczona tym siedzeniem w domu z dzieckiem dlatego chciałam jak najszybciej iść do pracy po wychowawczym, potrzebuje iść do ludzi i nawet nie mam wyrzutów że zostawiam syna już jest duży zresztą potrzebujemy kasy . Mój syn za mną nie płacze normalnie mogę wyjść pomacha mi i nie robi scen a jak dzisiaj wróciłam to płakał jak się obudził że babci nie ma hehe on mnie ma nie raz w d***e ;) Dlatego chciałabym go już dać do przedszkola tylko nie wiem czy będzie teraz miejsce, jutro będę gadać z dyrektorką. Też byłam w Pepco wczoraj kupiłam małemu spodnie dresy za 10zł, jakieś majtki, za butami jeszcze nie patrzyłam ale kurtka też by się przydała i mnóstwo innych ciuchów bo wyrósł. Mojemu już tak stopa szybko nie rośnie on strasznie w górę idzie ostatnio, buty kupuję 25 a ciuchy na 98/3 lata. A Twój pewnie 92? Sobie kupiłam w Lidlu jegginsy za 30zł, bardzo wygodne z wysokim stanem na gumce wyglądają jak zwykłe jeansy ale wygodniejsze i tańsze :) Przynajmniej brzuch się nie wylewa :) Nieźle się odstawiłaś jesteś teraz taka laska że we wszystkim dobrze wyglądasz tylko Tobie się wydaje że źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzisiaj bycze:p czuje lekkie zakwasy po blenderze, jeszcze dzis zrobie trening i jutro robie wolne Lajtowo, o ktory koloryt chodzi??:p te z grudnia bardziej sa normalne a te aktualnej to wynik swiatla, wychodzily nawet bardziej naswietlone:p ojjj chcialabym miec skore jak po photoshopie:D jak widzialam Twoja stopke to prawie sie zalamalam jak ladnie Ci wszystko spada:) tyle cm Ci ubylo szok!!!! A łydki masz chudziutkie:) wikia kurde filmiku jeszcze nie widzialam, dzisiaj jestem na tel, wieczorkiem zobacze co tam wyprawiasz!!! czanka chwal sie jak po pierwszym dniu, ilu facetow wyrwalas???:p jak synek to zniosl ze Cie nie bylo?? aga foty wysylalas???jak cos to pamietaj o mnie:D ja na swoich zdjeciach nie widze zadnej roznicy, az mialam depreche w sobote, musze spojrzec w zapiskach ile stracilam od grudnia do lutego, w brzuchu mi teraz przybylo,ale nie wiem ile wolalam sie nie mierzyc, w udzie 60:/ jedynie w dupsku nie mam wahan, waga tez wiecej nawet 70 i moje cholerne zaparcia:/ troszke przystopuje z cwiczeniami, co 3 dni zrobie przerwe zobacze jak zareaguje czytalam ze jak przeciazy sie organizm to spadki moga byc mizerne, podobno tego przeciazenia fizycznie nie czuc????juz sama nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Czanka:) to dobrze ze nie masz problemu z malym:) to tez pol sukcesu. Dobrze ze masz fajnych ludzi w pracy, to tez jest wazne:) jeszcze zrobisz kariere w restauracji:D super ze Ci sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka to super że nie płacze młody ale ty chyba mieszkasz z mamą? to on przyzwyczajony? Ja swojego nigdy nikomu nie zostawiałam no może tylko z moja przyjaciólką z nią nie płacze bo ona tez ma dziecko i się razem bawią a tak non stop był tylko ze mną wszystkie sprawy nawet urzędowe zawsze załatwiałam z nim :-) nie miałam z kim :-(. Mój mały ma 92cm (tyle miał jak go ostatnio u lekarza mierzyli) a kupuję też na 98!!! strasznie urósł ale też schudł bo widac że spodnie luxniejsze no ale miał prawo jak wyskoczył do góry. Ja już mam dwie karty do przedszkola w dwóch mam znajomych także nie bedzie problemu muszę tylko wybrać które ale ja nie daje do prywatnego wolę do państwowego prywatne 600zł nie opłaca mi się. Też mam takie spodnie brałam u siebie w sklepie uwielbiam w nich chodzić ... Veruna ja wysłałam tylko Lajtowo zdjęcia te stare bo teraz nie robiłam byłam opuchnięta a w niedziele jeszcze pijana hehe .. Wikia przeczytałam ten watek co za głupia baba eh myślę że to jakas prowokacja ... Ja dzis nie ćwiczę miałam iść na siłownie ale bola mnie stawy po tych tańcach jednak tyle godzin na szpilkach to za dużo dla moich odzwyczajonych już nóg boli mnie pod kolanami zwłaszcza jak wstaje z kucek masakra boję się że mogę przeciązyć stawy i wogóle nie będę mogła ćwiczyć także dziś odpuszczam może porobię te brzuszki co mnie trener szkolił ;-) Któraś próbowała? Veruna ja tak mam jak za dużo ćwiczę to efektów zero :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam : 1) 30 min low impact cardio wirkout z plan # 8 fitn blend 2) 17 min pilates z trenerkaINFO na yt 3) 20 min home upper body z plan #8 fitn blend 4) 10 min brazil na poślady Znowu to samo, zmęczona, ale szczęśliwa. Muszę naparzać, bo dziś ćwiczyłam w takich sportowych majtkach i uda mi się trzęsły jak galareta i cellulit strasznie widoczny. Od jutra znów cwicze w dużych gaciach, żeby się nie dołować. Dziś mi już wystarczy, za badanie córki usg kolana zapłaciłam 150 zł, aż mi się nogi ugięły. Okazało się, że nie uznali skierowania od lekarza rodzinnego. W środę idę do niego i powiem mu co o tym myślę, aż mi się nogi ugięły, myślałam, że na nfz, szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam trening z planu 21, było 15min cardio i 27min siłowe z tym że wyszło mniej bo musiałam odpuścić ostatnią rundę kilka minut bo mnie plecy bolały, z rozciąganiem wyszło mi w sumie jakieś 45min. Dzisiejsze treningi fajne, szkoda że nie mam piłki bo było machanie hantlami na piłce, może kiedyś w końcu kupię ;) VERUNA na razie facetów nie wyrywam hehe ale oczywiście zdarzy się pogadac pożartować z jakimś Panem ;) muszę się na razie wkręcić w robotę i wtedy zacznę myśleć o podrywie hehe Kariery to ja tu nie zrobię bo to zwykła stołówka pracownicza, w restauracji byłby pewnie zapieprz nawet bym się nie pakowała w takie coś a tutaj lajtowa robota i najważniejsze że na miejscu, jedna zmiana o 15 do domu przy dziecku to jednak wygoda. Z ćwiczeniami przystopuj na pewno wyjdziesz na tym dobrze, ja też muszę bo się wykończę 8 godzin w robocie na nogach i ćwiczenia długo tak nie pociągnę, chyba rozłożę plan z blenderem co drugi dzień, a Ty zaczęłaś go? AGA tak ja mieszkam w jednym domu z rodzicami tylko na osobnym piętrze to mały nauczony z babcią, czasem mnie wygania jak ona jest ;) Ja się zastanawiam nad prywatnym przedszkolem jak mi go nie przyjmą teraz do państwowego, wydaje mi się że na to samo wyjdzie co zapłacę za opiekunkę-koleżankę a przynajmniej będzie miał zapewnione jedzenie i atrakcje z dzieciakami, szkoda mi kasy bo to jednak ok 500zł ale mama mi z nim nie da rady siedzieć ciągle bo też pracuje. Ty masz dobrze z teściową :) Twój mały rośnie jak i mój już 98 :) Mój wygląda spokojnie na 3 lata, przy dzieciach znajomych strasznie się wyróżnia a są z tego samego roku. LAJTOWO ale Cię lekarz załatwił z tym skierowaniem. Mnie motywowało nie raz jak widziałam swój wielki brzuch podczas ćwiczeń albo trzęsące się galaretowate uda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×