Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość agazgaga
Eli mi też wychodzi ponad dwa tysiące ale mam słaby metabolizm po rzuceniu fajek niesty jak jem więcej to strasznie tyje już próbowałam nie mam na tyle miesni zeby miec takie zapotrzebowanie :-P. Mam prace fizyczna powinna aby utrzymać wage zjadać ok 2500kcal tymczasem jak jem ponad 1500 to tyje wiec jak to jest? dzis nie cwicze nie wyrobie sie jutro dam czadu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, ze te 2500 czy 2900 w moim przypadku to sa dane dla zdrowej osoby , ktora nigdy wczesniej nie bawila sie w diety. Ja narazie jestem na 1700kcal, ale z tygodnia na tydzien bede zwiekszac. Bo nawet majac 1700 czy 2000 to jest bardzo duzo jedzenia, jesli jest zdrowe oczywiscie. ja sie ucze jesc, np. dzisiaj mam 60gram boczku ! ha :) Chlopak u mnie na kursie zjada 6000kcal!!!!!! wyobrazacie sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
wow 6000 pewnie jest mega umięsniony i dużo potrzebuje to jest własnie plu budowania mięśni im więcej tym większe zapotrzebowanie :-) Czytałam że trzeba własnie pilnować bo jak zwiększasz mase mięśniową oczywiście to i zapotzrebowanie rośnie ale trzeba uważacz żeby nie przesadzić bo wtedy rośnie tłuszczyk zamiast mięsni hehe no własnie ja nie jestem do konca zdrowa hehehehe bede nadal jadła mniej dpoóki nie osiągnę w tali 65 :-P Eli nie dam rady dziś ćwiczyć wisze na telefonie załatwiam małemu szpital mam troche rzeczy do zrobienia przed pracą jutro zrobię siłe i cardio może nawet na siłowni w tym tygodniu dzis wolne nawet mi pasuje bo weekend będę miała możliwośc iść na siłkę :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko 6000 kcal co on je?? zauwazylam spadek 0,8 kg na wadze od wczoraj hahahha w brzuchu minus 2 cm w biodrach 0,5 cm ale woda mnie trzymala przez ten j****y okres:/ ja dzisiaj w sumie na chlebie jakby, na sniadanie zjadlam jajecznice i 3 kromki chleba cos najesc sie nie moglam:p w pracy chleb jedynie na kolacje cos innego... dzisiaj mi sie popierniczylo ze jest piatek robie pure cardio ahhhh boje sie wiem ze daje popalic, wczorajsze recovery niby takie nic ale tez sie zmeczylam a co do kcal...ja nie licze jakos nie potrafie tego ogarnac:p ciezko mi brac jakies salatki do pracy, jak kiedys sie naucze dopiero wtedy bede liczyc kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Veruna zrobilas pure cardio? Ja zrobilam plecy i biceps i klase boxing Teraz leze na basenie i zdycham Cos mnie plecy bola Najadlam sie dzisiaj;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hahaha pewnie ze zrobiłam:D wlasnie ociekam potem;) kurna ale nie mam kondychy musiałam się zatrzymać bo az mnie pluca sciskaly i brak oddechu:/ cienko ze mna;/ jutro robie plyo:D już nie pamiętam kiedy bylam na basenie.... uważaj na te ciężary Eliza abys krzywdy sobie nie zrobila lece pod prysznic wszamam kromke z masłem orzechowym bo wczoraj nie jadlam wiec dziś się skusze:P ś jajecznica z kielbaska (mało) i cebulka plus 2 kromki chleba i 1 kromka z pomidorem w pracy 2 kanapki i banan kolacja mala piers z kurczaka trochę kalafiora ogorka i pomidorka i po treningu kromka z masłem orzechowym dobranoc do juterka:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jest 22 i o tej godzinie po reningu tez mam jesc?? bo tak mnie to zastanawia czy to nie pozno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Odpisze pozniej Zyjecie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
U mnie plyo tak jak pisalam a jutro mam rest day:) idealnie mi wypadnie bo jutro po robocie mam plany:p zarelko na dzis sniadanie platki orkiszowe z woda i mlekiem w pracy 2 bulki z warzywkami ciut serka zoltego i ciut szyneczki, 2 jablka, garsc pistacji kolacja ryba gotowana chyba z marchewka;) dzisiaj znowu jakas glodna bylam...tak sie zastanawiam czy to nie od insanity?Ale to chyba dobrze?:p zreszta tito mi to hahah wazne aby byly spadki:p Co cwiczycie? Meldowac sie i to juz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Veruna, hej Wszystkim :) Wlasnie wrocilam ze szkoly! i w szkole taki wycisk na zajeciach ze myslalam ze umre haha. Zalani bylismy potem. Veruna, tak masz jesc po treningu, nawet o 22stej. Twoj organizm potrzebuje tego. Nie boj sie i jedz. I powiem Ci jedno, wiecej chodze na zajecia tymbardziej przekonuje sie ze 55 minutowy interwal jakim jest insanity, nie jest zdrowy. na pewno nie przez 30 dni. Zrobis z zytm co uwazasz:) ja musze sie zaczac uczyc, jezu nie mam czasu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hello:) co jest z Wami? Lajtowo cwiczysz? Aga tak sie zastanawiam o jakich Ty kurna fajach piszesz? Przeciez dawno palilas chyba ze zaczelas znowu?????:/:/:/:/ a jak synek jak nauki jak lekarze? Eliza a dlaczego interwaly sa zle?? Mam pomysl:D licze na Ciebie hahahah i masz z******te pole do popisu:D otóż chodzi o to ze zalozylam sie z kumpela ktora wiecej schudnie:D liczone sa cm i waga. Ja zrobie ten miesiac insanity, i moja propozycja jest taka......:D:D:D:D kolejny miesiac zrobisz mi trening?:p rozpiske na caly miesiac?:p tak jak uwazasz, biorac pod uwage najlepiej filmy na necie;)bo biegac nie lubie a baseny silka nie mam kiedy i w domu najlepiej dla mnie? Podejmujesz sie?:p tlko tak aby te spadki byly z******te bo w zakladzie przegrywam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Jestem w szkole na zajeciach Pomysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzis mam wolne, wczoraj tez ale dzis mam lenistwo:p nie chce mi sie jak cholera, ogarne mieszkanko i bede sie relaksowac:p przyjemnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Veruna niestety nie biore odpowiedzialnosci za Twoje czyny i narazie nie majac kwalifikacji nie jestem w stanie Ci rzetelnie pomoc. Ale Ty wiesz co robic. Ja sugeruje. 3 X sila, 3 X aeroby, albo 2 razy. Wg uznania. plus dietka. ja dzisiaj cwiczylam nogi. jutro opracowuje moj plan na bootcamp, byc moze od marca moglabym juz go oferowac klientom. Ah tyle nauki!!! dieta dzisiaj super. zwiekszylam diametralnie weglowodany, bo bedac na 150 , tak jak mi oferowaly niektore dziewczyny to byla paraonoja. zeby schudnac, pieknie wygladac trzeba jesc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
ej okreslcie sie, albo piszemy albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej dziewczyny nie było mnie troche ale mam sporo na głowie. Wiem Eli że się denerwujesz że rzadko pisze ale odkąd wróciłam do pracy i u małego wyszła ta choroba mam naprawde mało czasu kupa latania i załatwiania po lekarzach komisjach żeby wyciągnąc jak najwięcej zajęć dla małego wożenie go na te zajęcia, terapia w domu do tego uprać, posprzątać, ugotować poświęcić czas mężowi żeby się ze mną nie rozwiódł :-P. Do tego praca czasem poprostu padam na pysk. Od listopada powinno mi sie trochę polepszyć bo mały będzie w przedszkolu mam zamiar ruszyć z hybrydą ktoś ze mną może Veruna?Od wczoraj tez odtawiłam pszenicę tę pełnoziarnistą też trochę o niej poczytałam i więcej szkodzi niż "pomaga" Muszę znaleźć dobry zamiennik może zacznę piec chleb gryczany ? hmmm narzie jem wafle ryzowe wiem nie są dobre zwzgl na wysokie Ig ale dwa dziennie chyba nie zaszkodzą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
oj agus, przepraszam ok zalatwcie swoje sprawy i wracajcie do mnie. nie chce byc tu sama. Moja szkola, no zajeta jestem. a to college a to kurs. Cwicze aerobic, bardziej tanecznie, zeby sie rozruszac i nauczyc krokow czasem jem duzo za duzo :) dlatego musimy byc razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Eli ja nie zamierzam stąd odchodzić ani na chwile hehe czasem poprostu dostaje po tyłku ale naprawde chce tu być chce schudnąć bo waga pokazuje 63 kg fakt przed okresem ale jednak cofnęłam się i to sporo ryczec mi się chce jak na siebie patrze ale robię porządek w diecie mam nadzieję że już na dobre :-) . Musze do końca roku mieć 58 kg. Od listopada powinno byc mi łatwiej bo będę iała już sprecyzowane zajęcia dla małego powinnam już mieć wszystkie dokumenty i skończyć latanie :-) Moje dzisiejsze menu wygląda dzisiaj tak trzy kromki chleba ryżowego (teraz przeczytałam że optymalna ilośc to więc to ostatni raz 3 :-P dwoma tez się najem :-) z żółtym serem, masłem :-) pomidorem,ogórkiem, szczypiorkiem i sosem chili. ser tez ostatni raz bo mnie zapiera kupię dziś wędlinę chudą :-P jabłko (reneta złota) warzywa na patelnie 2 jajka sadzone na oleju w sprayu w pracy serek wiejski, pomidor, ogórek po pracy i tu mam problem co zjeść o 23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Nie patrz na wage Aga, patrz czy zmienia sie Twoje cialo. Ale prawda jest taka, ze jak mnie waga poszla do gory to tez ssie zle czulam. Tak to juz mamy wyrobione w naszej psychice. Dlatego tez uwazam na to co jem. Wciaz Aga nie widze wystarczajacej ilosci bialka. okey jajko, serek, wedlina ( ale najlepiej chuda z kurczaka, zadnych kabanosow haha) Na wieczor, gdybym konczyla o 23, zjadlabym np. salatke z tunczyka ale przed snem to tak nie za bardzo. A o ktorej masz przedostatni posilek ?Moze serek przeloz na 23. albo jakis owoc, owsianka mala porcja, szklanka mleka z miodem ja dzisiaj w normie. na obiad kurczak, po treningu 3 pity , taka bylam glodna ze w drodze zjadlam. Same wieloziarniste. 3 takie pity to 120 gram wegli ale nie zaluje. Limit mam na 250 gram , a dzisiaj zjem 200. Treningi: 30 min aerobic z youtube. Fajny . rano. teraz na silce cwiczylam klatke piersiowa i brzuchy. Verunia zyjesz? Wikia, jak nas czytasz, napisz cos? jak sie czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Eli miałam białko na obiad w postaci fasoli w warzywach:-) Nie kogew przełozyć tego przedostatniego posiłku na kolacje dlatego że nie dała bym raduy w pracy tyle godzin o 13 jem obiad i dopiero przerwe mam o 18 jestem strasznie głodna jakbym zjadła coś lekkiego to po pracy rzuciła bym się na byle co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Hej dziewczyny wczoraj miałam taki aerobik w pracy że dziś mam zakwasy hehe. Eli pisałaś że nie ważna waga jak ciało się zmienia nooo u mnie sie zmieniło obrosło tłuszczem hehe. Nie mogło mi przybyc mięśni jak olewałam sprawe :-( ale powiem wam że dzis stanęłam na wadze (zwykle nie robię tego codziennie ) i jest 0,5kg mniej w lustrze tez lepiej niż wczoraj cos jest w tej pszenicy że mnie po niej wzdyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Ja dzisiaj np 0.4 kg wiecej a cialo piekne Jak cwiczymy silowo koniecznie trzeba dostatczac wegle. Miesnie musza z czegos rosnac. Ja dzisiaj na lunch jajka z makaronem czyli to samo a na obiad chyba losos albo surowka z tunczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej laski Veruna co się dzieje? gdzie jesteś? robisz to insanity czy objadasz się ciasteczkami :-P? Jak tam lecisz ze mną od poniedziałku hybrydę? pliss pliss, potrzebuje gogoś do towarzystwa zgadzasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Jaka hybrise robisz aga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej laski ja na szybko bo jestem na innym punkcie z kierownictwem i nie mam kiedy pisac, ehhh Aga nie dobijaj mnie:/ tam sa maxy..... to za dlugo dla mnie na ta chwile.... robie insanity ale.....k***a nie chce mi sie ta n*******lanka.....:/ robota mnie dobija.....:/ moze nie robota jak godziny w tej robocie:/jestem zniechecona jak jestem wolna o 23:/ juz nie wwpomne o mezulku jak sapie:/ aga a co sie uparlas na hybryde? Insanity to pikus dla Ciebie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×