Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wikia wiem co czujesz:/:/:/ Ciebie maz nie pilnuje a mnie? Prawie zmusza do slodyczy a ja odmowic nie potrafie wiec jak u nas jest dieta to musze wlozyc w to sporo wysilku bo musze byc twarda za siebie i jeszcze za niego:/ nawet nie wiesz ile mnie to kosztuje:p ale poczatki sa najgorsze bo kusi pozniej jest juz lepiej ja kocham slodycze:/:/:/ wrecz walcze z uzaleznieniem ale musze sie opanowac u mnie sie sprawdza nie jedzienie w ogole slodkiego bo raz jak sobie pozwole to jest koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzien dobry:) dali meldować się tu:> jestem po plyometrics!!!!! wiec na ten moment jest akurat, wemeczyl mnie ten trening ale w 2 miesiącu chyba zmienie na insanity zamiast plyometrics bo teraz nie dam rady za slaba jestem. ale jestem szczesliwa:) tego mi było trzeba:) moje miesnie to masakra bolało jak cholera:P skóra trzesie się jak galareta wikia nie jedz!!!! wiem ze fajnie się nawp*****lac:p chyba nie chcesz wygladac jak ja:D u mnie najgorsze było to ze mowilam sobie "ten raz mi nie zaszkodzi jedno ciacho w ta czy w ta już roznicy nie robi" i tak mi roznicy nie zrobilo ze polowe drogi zaprzepascilam:/ najlepiej postanowić sobie od teraz a nie od jutra...bo jutro tez będzie ze od jutra;) Aga a jak Ty sobie radzisz?? chyba nie ma nic gorszego niż się nazryć a później spojrzeć w lusto i się zdziwić:p co dziś ćwiczycie? Lajtowo się kuruje, Elizka pewnie ciężko trenuje, ta to ma Powera:)))) ide zjeść serek wiejski po treningu i biore się za okna trzeba je w końcu umyc;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Hejka! o matko ja mam taaakie brudne okna... juz miesiac temu myslalam o umyciu i na mysleniu sie skonczyło haha:D Veruna od wczoraj nie jem słodyczy, zobaczę jak długo... ratuję się miodem lub dżemem domowym do owsianki, zeby nie kupowac ciastek, a potem mam zamiar zmiejszyc dawki dzemu hahah:D zrobiłam przed chwila skalpel wyzwanie z obciaznikami na kostakach przy cwiczeniach na tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
hej laski, mam dla Was informację, za chwilę wyślę na maila, więc proszę sprawdźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Czesc dziewczyny, Aga jak tam Twój remont? Masz gdzie i kiedy ćwiczyć? Lajtowo pewnie masz teraz urwanie głowy w pracy? Wczoraj spacerowalałam, dziś wieczorem planuję skalpel albo mel b, zdecyduje przed samym treningiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis nie cwicze bo kopalam na dzialce od 11 i dopiero co wrocilam nie mam sily nawet gadac:p kawal roboty odwalilam:p mam nadzieje ze zakwawow nie bedzie milego weekendu laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) u mnie dzis kenpo x ciekawa jestem treningu bo przejrzalam szybko na necie i wyglada to bardziej na jakies rozciaganie a z opini ludzi czytam ze to niby cardio???? Hmmm chyba ze cos innego wlaczylam jak tam u Was cwiczycie cos? Macie zamiar pisac? Milo by bylo jakby watek sie nie rozp******il:> Aga co z Toba? Masz jeszcze remont? Czy Ci neta odcieli?:p Eliza wracaj do nas i to juz!!!!! Juz nie bede zarla:p Lajtowo kiedy to wesele i jak kolano? Kiedy dolanczasz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Hej dziewczyny, już po weselu, mogę uznać za trening dwudniowe tańczenie kilkugodzinne? Są też straty, skoczył mi na stope facet, który waży 140 kg ponad 2 metry. Mam skręcenie i naderwanie stawu skokowego. Chciał mi lekarz dać wczoraj l4, żałuję że nie wzięłam. Pocwicze coś dziś, jak mnie nie brdzie tak boleć, a dodatkowo jestem mocno przeziebiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, Lajtowo kolano teraz stopa. A moze zadzwon/pojdz do tego lekarza i wez zwolnienie. Powiesz z bardziej Cie bolu bo sie stuknelas jeszce albo ze myslalas ze szybko przestanie bolec a tu dupa? I z taka noga bedzies cwiczyc? Uwaxaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Cześć dziewuszki, wczoraj tylko wieczorem spacerowałam 1godz 20min było strasznie zimno, tylko jesień "wybiła" i już zimno! palce u rąk mi zmarzły i nos:) niedługo biorę się za trening z Tomkiem total fitness. Aga gdzie jestes gdy Cię nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po totalu, zrobilam dodatkowo masaz ud i tyłka banką. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Dzien dobry:) Veruna, Lajtowo co dzis cwiczycie? Masujecie sie banka albo bierzecie coś na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hello Lajtowo ale masz pecha masakra, na weselu chyba pozniej siedzialas, mi kiedys babka na weselu korkiem nadepla na stope:/ chuda tez nie byla ja przy niej to kruszynka hahahha myslalm ze mam dziure na wylot ale stopa cala:p wikia gdzie Ty lazisz w taka pogode???? Ja wczoraj w robocie tak przemarzlam caly czas m smary lecialy do domu autobusem jechalam i nie moglam sie dogrzac, wczoraj nie cwiczylam bo mna telepotalo przedwczoraj tez i troche sie zniechecilam bo po tygodniu mam prawie kg do przodu, wiec nie ma co sie dziwic ze jestem w****iona:p ksiazke przeczytam zawsze warto cos wiedziec tez nie lubie faszerowac sie tabsami, tabletki biore w ostatecznosci a auto faktycznie rozleniwia wiem po sobie;) kiedys moglam lazic i lazic teraz juz tak m sie chce, lubie sie przejsc ale podjechaniem autem nie pogardze t.ym bardziej ze szybciej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis chest&back i ab ripper musialam sprawdzic bo nie bylam pewna czy to jest dzisiaj:p kenpo i plyometrics zamieniam jednak na insanity piernicze musi ta waga drgnac:p przyda mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wikia ja banki nie robie i na cell tez nic nie biore z banka moge sie pozegnac od jakiegos czasu wychodza mi plamy czerwone na szyi w*****a mnie to jak sie zdenerwuje to wychodza i nawet jak sie nie zdenerwuje tylko jestem skupiona tez!!! Zauwazylam ze jest coraz gorzej wczesniej male jasn plamki a teraz czerwone plamy:/ czytalam ze to przez naczynka i chyba tu racja bo na nogach mam siniaki!!! I nawet nie musze sie uderzyc same sie robia teraz mam kolo siebie takich siniaczkow jakbym dotknela palcem chyba z 7::/ musze isc do dermatologa aby problem sie poglebial teraz sie ciesze ze idzie zima przynajmniej bede miala golf:p k***a jeszcze plam mi brakuje:/:/:/ a takie plamki zauwazylam ok lutego po samym wyjsciu z prysznica albo przy nachylaniu sie a od lipca przy nerwach nawet lekkich:/ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilia
Veruna ale dziwnie masz z tymi plamami, siniakow to tez mam sporo. Ojejku pogoda dzis u mnie fatalna:( pada. wczoraj, przedwczoraj w porownaniu z dzisiaj to bylo bosko haha. Mialam isc na spacer ale ani myslę wyastwiać nos na ten" ziąb". Zrobie sobie kawke na rozgrzanie a potem Skalpel plus przysiady ale z mniejszym obciazeniem 6-7kg. Pomyslalam ze bede cwicYc co drugi dzien, mniej wiecej jesli pogoda bedzuw ladna to bede spacerowac w pozostale albo jezdic rowerem stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
To ja wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi plamami to sa 3 wersje co wyszukalam na necie naczynka, tradzik jakis tam ktory sie w poczatkowych fazach w ten sposob objawia albo fobia spoleczna? Jakas fobia hahahha fobie odrzucam bo takie cos bym chyba miala od dziecka a nie od paru miesiecy i dziwne ze nawet nie musze sie zdenerwowac tylko np byc w lekkim napieciu wiec fobia odpada bo nie musze srac w gacie aby miec te plamy:/ co mnie wyleczy to zamkniecie laserem naczynka:p ale wolalabym dojsc co to jest i leczyc niz usunac skutki:/ zastanawia mnie albo po tabletkach anty albo po innych tylko tamtych nie biore od maja a to sie nasila wiec pozostaja tabsy ktore teraz biore na tarczyce albo dla cukrzykow jednak kurde nic nie moge znalezc:/ wikia te ciezary odpuscilabym!!!!! Masz jakis rowerek stacjonarny? Sam skalpel tez wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Veruna a nqa ulotce nie ma że skutkiem ubocznym sa "plamy"? jak nie to moze jednak na tle nerwowym? nie znaczy od razu ze masz fobie :D u mnie w rodzinie kuzyn tak ma ze jak sie zestresuje albo zawstydzi to mu na szyi i klatce robia sie czerwone plamy, ale po paru godz znikaja. tak jakby sie rumienił ale nie na policzkach heheh:) jestem po skalpelu i przysiadach z 7kg, jak wczesniej robilam z 15kg to teraz prawie nie poczułam:P spoko na razie jest ok, nie martw sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
jestem po chest &back zakonczylam po 40 min rece tak mi się trzesa ze nie dalam rady do końca heehheh jeszcze nawet ab ripper ciężko mi szlo przez te rece bo prawie cala dygoczalam hahahha jutro robie cardio power i resistance. wikia tylko to mnie zastanawia ze to mam od niedawna na początku były delikatne jakby zaróżowione jakies plamki a teraz to az czerwone i to w ciągu 2 miesięcy taka roznica i jakby coraz większy obszar one zajmują rozumiem przy nerwach, ale mi nawet wychodzą jak gadam przez tel i jestem bardziej skupiona bo cos np tlumacze!!!wiec na tle nerwowym raczej odrzucam:p wikia wiem ze Ci się wydaje te 7 kg jakbys trzymala w rekach cukierka:p poczekaj chwile o wszystko wypytasz już niedługo a poki co odpuść:> dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
hahah ok zostawiam cukiereczki:) Zagadkowe plamy, ale nie wyglądaja jak półpasiec? chyba trzeba dermatologa zapytać lepiej wczesniej niz pozniej. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej laski nie odzwyałam się bo odcieli mi internet hahahahqha żartuję.poprostu wstydziłam się że dałamplamę :-(. Trochę biegam z kumpelą odpaździernika ruszam z siłka kartę już mam. tylko z dietą ma potworne problemy nie potrafię się pohamować :-( Dobija mnie to strasznie :-(.Później nadrobę czytanie. Mam nadzieję że przyjmiecie córkę marnotrawną spowrotem ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
hej Laski:) wikia półpasiec odpada:p czytałam ze to sa pęcherze, ale jak pojde do lekarza to się dowiem:p Aga własnym oczom nie wierze:p super ze wrocilas:) i czego tu się wstydzić? gdybym ja ze wstydu nie pisala z Wami to by mnie tu od marca nie było:p nie ma co się przejmować raz idzie lepiej raz gorzej.... a z dieta z czym się nie możesz pohamować? jekies konkretne rzeczy:D pizze pity ziemniaczki kiełbaski itp.:D czy ciasta ciasteczka:p mi ciężko od słodyczy jest się pohamować ale super jest jog. naturalny z owocami:) czasem skubne trochę dżemu:p noo chyba ze na okres się ma.....wtedy nic nie poradzę:P Aga glowa do góry jak jesz i ćwiczysz jeszcze tragedii nie ma gorzej jak nic nie robisz tak jak ja nie robiłam:/ może jak Ci ciężko zrob sobie "wpadke" co 2 dzień później co 3 i co 4 dzień i w końcu lepiej Ci pojdzie się opanować? ja wole rzucic wszystko od razu bo raz jak sobie pozwole to na drugi dzień tez pozwalam :o jak milutko w wyrku z laptopem zaraz biore się za insanity , rece mi odpadają po wczorajszym:/ ledwo co filizanke utrzymałam nie wiem jak z insanity pojdzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! To kto tu jeszcze pozostał tylko Veruna? Postanowiłam od dziś wziąc się za swoją dietę. Przyjaciółka mi wczoraj powiedziała że widać że przytyłam a ona mnie nie okłamuję nie jest typem zazdrośnic bo sama jest genetycznie chuda i to naprawde chuda. Faktycznie zapuściłam się strach pomyśleć co by było gdyby nie to bieganie. Mój problem był taki że strasznie duzo jadłam i to słodkiego ale to było aż chore bo to były takie napady jakbym wogóle nic nie jadła szok nie mogłam się niczym najeść może to kolejny kryzys papierosowy nie wiem jak nadal bedzie mnie tak ciągnąc to chyba kupię chrom. Własnie wypiłam kawkę i zjadłam serek wiejski i kilka kulek winogrona wypiję herbate i jak się ułoży to zrobie trening z shape mam juz go tak długo a jeszcze nie próbowałam. Na dworze wychodzi słońce więc może wieczorem pobiegam jak nie będzie padać. Miłego dnia dam znać jak poszedł mi trening buziaki A Eliza jest czy jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po nie wzruszył mnie ten trening kolana dały znać i trakcie musiałam załozyć opaski. Cholera uświadomił mi jednak że straciłam mnustwo czasu mimo że troche biegałam moja kondycja spadła niemal do zera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
helol, ok ja tez wracam na stale. Tesknilam za Wami. Aga ja dzisiaj tez biegalam, ze swoim nowym ukochanym:) nasz 1 raz hihi. bylo super. wracamy do formy. W sumie bieglismy 45 min moim rytmem. ufff fajnie bylo:) co cwiczycie dzisiaj? ja sciagam wszystkie treningi p90x2, bo mialam nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Agus heya!!! Dziekuje Zrobilam jeszcze na nogi 30 min p90x3 a teraz ide na oktoberfest, kolezanka wlasnie dzwonila pije swoje bialko, przerzucilam sie na nie po treningu cialo ladnie wyglada pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×