Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wesele Toruń 2013

Polecane posty

Gość gość

witam chciałam Was prosić o poradę. Gdzie w Toruniu bądź okolicach można znaleźć małą salę na wesele ok. 30 osób, gdzie będzie miło smacznie i tanio. Macie może też jakieś propozycję zespołu?

Gość olgusia36
Co do zespołu na wesele to na pewno Flores. Mają fajną stronkę i dema na niej http://www.zespol-flores.pl/ super muzykę grają w zależności od tego co się dzieje na parkiecie :) grali u mojej siostry, wszystkim bardzo się podobało :)

Gość gość
w Obrowie koło Torunia jest uroczy zajazd Rytkówka http://www.rytkowka.pl/ mają bardzo dobre jedzenie i obsługa jest sympatyczna:) byłam tam tylko przejazdem, ale spodobało mi się to miejsce

Gość gość
Mała sala jest w Toruniu przy ul. Bażyńskich "Sobótka" , na ul. PCK " Od świtu do zmierzchu" i jeszcze chyba na ul. Żelaznej albo obok "Panorama".

Gość gość
w obrowie pod toruniem jest fajna sala weselna http://www.rytkowka.pl/ miejsce jest bardzo klimatyczne i takie z klasa. Do tego dzialajaca klima

Gość gość
Bardzo polecam Salę Bankietową FINEZJA w Brzozówce www.salabankietowatorun.pl

Gość gość
Mam do odstąpienia swój termin na wesele w Przystanku Toruń LOKOMOTYWA na dzień 13.08.2016 rok - DŁUGI WEEKEND!! Jeżeli są tu przyszłe Panny Młode, które dopiero zaczynają organizację swojego wesela zapraszam do kontaktu. Dodatkowo do odstąpienia mamy również zespół - ARISTOS-TRIO+perkusja raz fotografa - RAFAŁ KOWALSKI (Gdańsk) W razie pytań proszę o kontakt mailowy: groonka@o2.pl

Gość gość
Sala Bankietowa FINEZJA koło Torunia pomieści do 200 osób gości . www.salabankietowatorun.pl

Gość Basia

Może nie bezpośrednio w Toruniu, ale w okolicy jakiś 20km jest Harasówka w Gniewkowie. My tam mieliśmy wesele i było naprawdę fajnie. Kwoty nie są wielkie, jedzenie smaczne i organizacja fajna. Wszyscy nie zmieszczą w sali i każdy potańczy. Polecam

Gość iwo

Polecam to miejsce!!!! Bardzo fajne miejsce z dobrym jedzeniem i fajnym klimatem !

Gość Paula
Dnia 7.10.2019 o 16:03, Gość Basia napisał:

Może nie bezpośrednio w Toruniu, ale w okolicy jakiś 20km jest Harasówka w Gniewkowie. My tam mieliśmy wesele i było naprawdę fajnie. Kwoty nie są wielkie, jedzenie smaczne i organizacja fajna. Wszyscy nie zmieszczą w sali i każdy potańczy. Polecam

Również moge polecić. Bardzo dobre jedzenie, sala jest duża, więc dobre i dla mniejszej grupy i dla większej. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować