Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lewandowska9

Dieta 1000 kalorii. Kto ze mną od jutra?

Polecane posty

Gość Lewandowska9

Chciałabym zacząć dietę 1000 kalorii. Planuje być na niej z malutkimi odstępstwami do końca sierpnia ;) Kto chętny zapraszam. Dzisiaj przeszłam taki wstęp, czyli zjadłam ok. 650 kalorii. Od jutra zaczynam ćwiczyć i zjadam wszystko, ale muszę zmieścić się w tym limicie ;) Oczywiście będę ograniczała słodycze, chleb, makaron, ryż, ziemniaki, ale bez przesady ;) Od jutra codziennie będę zapisywała ile zjadłam . A teraz podaje swoją wagę.. 68 kg. Mam 174 cm wzrostu ;( Pod koniec sierpnia chce ważyć 60 kg. Jak myślicie uda mi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze sie uda trzymam kciuki tez bym zaczela bo szukam jakiejs diety ale nie wiem co jesc najlepiej w tych kaloriach , uwielbiam , chleb słodycze i pizze ;P) a mozesz pisac menu tutaj codziennie> to bym troszke sie przygladnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze będę tutaj pod koniec dnia pisała co zjadłam ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to swietnie -dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewandowska9
Na śniadanie zjadłam 200 g jogurtu wiśniowego + 5 łyżek musli- razem ok. 400 kalorii. No dobrze nie jest źle ;) Na dalszy dzień planuje : II śniadanie : 2 chlebki wasa z serem białym, pomidorem i sałatą oraz cebulą.- razem ok. 140 kalorii. obiad; smażony kotlet mielony+ surówka - razem ok. 350 kalorii podwieczorek- 2 pomidory z cebulą i 2 łyżkami śmietany- razem ok 120 kalorii ;) kolacja- nie jadam ;d Razem wyjdzie ok. 1010 kalorii ;) to dobrze jak na 1 dzień. Planuje też ćwiczyć. Tylko to bd takie lekki ćwiczenia na brzuch ;) We wrześniu, gdy już schudnę mam zamiar zacząć A6W;) A na razie zacznę od prostszych ćwiczeń. Co myślicie o tym: http://odchudzanie.damtom.pl/strefa-ruchu/119-6-prostych-%C4%87wicze%C5%84-na-p%C5%82aski-brzuszek.html ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie moge zaczac zadnej diety moze ta bedzie dobra sama juz nie wiem nie cwicze mam problem z kregoslupem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewandowska9
Zabijcie mnie.. Wszystko szło dobrze ,a le oczywiście musiałam coś zrobić źle.. Okazało się, że dzisiaj są urodziny szefa i zamówił dla wszytkich obiad i tort.. i się skusiłam.. sam obiad miał z 1000 kalorii i jeszcze ten tort... no dobra.. od jutra to już serio mobilizacja, bo jak nie to skacze z mostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się do ciebie dołączę, ale ja od jutra robie kopenhaską, mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewandowska9
tak, tylko prosze żebyś pod koniec dnia podawała sw menu i zapisywała efekty. ;) A i może podasz ile ważysz i ile masz wzrostu.? bd bardzooo wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdesperowana dlatego robię tą dietę. za dwa tygodnie mam imprezę i musze schudnąć jakieś 3-4 kg do kiecki, którą na nią mam . zaraz lecę zrobić zakupy i od jutra ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewandowska9
Dzisiaj na śniadanie zjadłam 100 g jogurtu naturalnego + garść musli+ 2 nektarynki- ok. 350 kalorii ;) na 2 śniadanie zjem ; maliny+ truskawki+ jogurt naturalny - ok. 150 kalorii na obiad zjem : fasolkę szparagową- ok.300 kalorii na podwieczorek zjem: 2 pomidory z 2 łyżkami jogurtu i cebulą- ok. 100 kalorii Razem wyjdzie ok. 900 kalorii. ;) A jak tam u was? Czy mogłybyście odpowiedzieć co myślicie o tych ćwiczeniach: http://odchudzanie.damtom.pl/strefa-ruchu/119 -6-prostych-%C4%87wicze%C5%84-na-p%C5%82aski-brzuszek.html Będę bardzo wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lewandowska :) Zaczęłąm kopenhaską, jestem po kawie i kostce cukru :P i smigam na rower. Myślę, że te ćwiczenia są fajne pod warunkiem, że ktoś lubi ćwiczyć. Ja wolę plener więc jeżdżę na rowerze i chodzę z kijami. Jeśli tobie pasują takie ćwiczenia, to systematyczne i regularne na pewno przyniosą skutek. Na obiad mam dziś dwa jajka, pomidor i szklankę kalafiora, a n akolację stek wołowy i sałata :P Mam nadzieję, że nie padnę z głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zaczynam kopenhaska ale jutro agniecha mozesz podac linka do diety bo jest ich tyle a kazdy opis inny a tam nie moge sie doproscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje bardzo , ten jest dobry , podali mi teraz na tamtym topiku ale zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka 111
czesc , czy kalorie liczycie z duza dokładnoscia, tzn wazycie produkty itp , czy tak mniej wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, ja jestem na kopenhaskiej więc mam wszystko wyliczone przez dietę :) ale jak byłam na 1000 kcal, to niczego nie wazyłam, i mniej więcej obliczałam kalorie. Bardzo pomaga mi strona- ile waży.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze tak witaj :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka Gosia
hej, zaczynam z Wami od jutra-kiedyś schudłam na tej diecie 30kg i wróciło mi o zgrozo.....10kg i ważę 60kg! masakra bo mam 163 wzrostu i wielką d**ę!!:) Ciężko mi się za to zabrać, bo gubią mnie słodycze. Pomóżcie mi znowu....i jak będę miała czas to będę ćwiczyć,ale mam teraz sporo pracy w ogrodzie i do tego rozbrykaną dwulatkę:) a kiedyś schudłam tyle, bo przestrzegałam strasznie tej diety i ćwiczyłam codziennie po 1h na orbitreku-ale wtedy w sumie tylko to było jako jakiś większy ruch, bo dziecko miało z miesiąc czasu i nie wymagało,aż tak wielkiej uwagi jak teraz...no i ogrodu nie było i siedziałam w domu-a tak poza tym to mam wrażenie, że im więcej się ruszam to i więcej jem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Jak dietkowanie? Ja śniadanie rozpoczęłam od bułeczki razowej z polędwicą sopocką i świeżym ogórkiem i oczywiście kawa z mlekiem, ale dzisiaj już bez cukru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile maja moje kromki chleba kcal. bo kazdy chleb inaczej ma jak wy to liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka89
hej to ja biedronka muszę się zaczernić i stały nick wymyśleć-ale już zostanie ten:) moje śniadanie miało 300kcal zjadłam muski z mlekiem kawałkiem banana i winogrona i 1,5 kostki czekolady polecam stronę ilewazy.pl tam wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka89
i jestem też na innym temacie 1200kcal więc będę i tu i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razemdamyradę
ja też zaczynam! będe tak samo pisała co zjadłam i wg ćwiczonka:) ja waże 63 i mam 162, więc jest bardzo źle, chcę ważyć 51 kg, czyli 12 kg tłuszczyku do zrzucenia, mam nadzieję, że się uda, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×