Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lewandowska9

Dieta 1000 kalorii. Kto ze mną od jutra?

Polecane posty

Gość Olka;)
Jak słucham co wy jecie to sie zastanawiam czy wy w ogole chcecie zredukować wagę. Byłam na diecie 1000 kcal i przez miesiac 10 kg ale nie zarłam śmietany nie smażyłam na oleju i nie obrzerałam sie chlebem... makaron i ziemniaki też odpadaja. Jak chcecie zredukować wagę to jedzcie chude mięso dużo warzyw produkty gotowane a nie smażone ewentualnie pieczone. Moją ulubioną potrawą było leczo które ma bardzo mało kcal albo zupa pomidorowa z pulpetem. starajcie sie jesc 5 posiłkow dziennie i o stałych porach ale ostatni posiłek nie później niż o 19. Ograniczcie węglowodany, zapomnijcie o musli na śniadanie, najlepsze jest jajko na twardo albo ryżowe pieczywko slim gdzie kromka ma 19 kcal do tego chuda wędlinka i np pomidor. śniadanie powinno mieć około 200 kcal a nie 350! na drugie śniadanie polecam pomelo jest dużo większe od pomarańcza a ma mniej kcal. Całego nie byłam w stanie zjeść... Życze powodzenia i sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczo ma malo kalori? same parowki maja duzo a pozatym jem co chce byle 1000 kcal nawet pizee i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ryzowe pieczywo niee jest wcale takie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam jeść styropian, czyli wafle ryżowe, które w ogole nie maja smaku, to już wole nic nie jeść, fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dołączę się :) Ja już prawie miesiąc staram się ''odchudzac'' na wadze 7kg mniej:) ale jeszcze do wymarzonej wagi kolejne 7 ;D ale nie spieszy mi sie :) no i cm też spadły ;d każde cholerne udko -4cm ;d talia - 6cm :)) Staram się nie przekraczać tych 1000kcal.. czasem jest troszkę więcej, ale też są takie dni że znacznie mniej.. Niestety pracuję praktycznie cały dzien i nie jem o stałych porach.. próbowałam ale nie umiem :) No i do tego lekkie ćwiczenia :)) ( niestety nie mam czasu aby duzo ćwiczyć :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axylia
Autorko, jestem pewna, że do końca sierpnia możesz zgubić te 8 kg. A nawet więcej. Dieta 1000 kalorii jest mocno restrykcyjna i dość szybko się na niej chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co sie je na tych 1000 kcal , bo jak fasty to chyba trudno schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axylia
Ponoć właśnie nieprawda. Dla organizmu kaloria to kaloria, nieważne skąd. Tylko że w tych 100 kalorii zje się masę np. truskawek a bardzo mało frytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axylia
tym 1000 kalorii*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brednie, można jeść nawet pizze i popijać piwem, byl nie przekroczyć 1000kcal, a i tak sie schidnie. ja tym sposobem schudłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Kaloria kalorii nierowna ;) Niektore spalaja sie latwiej, niektore zamieniaja w cukier i ida w boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zjadłam 1 pomidorek kromka ziarnistego chlebka plasterek szynki lody nestle / super mnie orzeżwiły na tym upale i dodały energii/ wieczorem planuję kefir woda, mała kawa bez cukru mnie to wystarczyło jak jem mięso, zaraz waga idzie w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nienormalne żeby jeść 1000 kal. Może i schudniecie szybko, ale wyniszczycie organizm no i efekt jo-jo murowany. Nie mówiąc już, że przy takiej diecie wasz metabolizm będzie do d**y. Przez 2 miesiące będziecie miały swoją upragnioną wagę, a potem 2 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miesa nie lubie fuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, normalne to wg ciebie lepiej być 100 kg pasztetem,jedzącym bez opamiętania? jedni tyją na 1200 kcal i tyle w temacie zreszta takie lekkie przegłodzenie jest dobre i dla wątroby i jelit..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakim jedzeniu bez opamiętania ty p********z?! Potem dziewczyny są na takich restrykcynych dietach przez takie kretyńskie stwierdzenia. Jeść się powinno z umiarem, oczywiście, ale nie można przesadzać w drugą stronę! A kromka chleba i jogurcik (oczywiście słodzony bo jak) to przesada. Liczy się przede wszystkich jakość zjadanych posiłków. A one dostarczają sobie zbędnego cukru w słodzonym jogurcie, a nie dostarczają wymaganych witamin i białka, który jest konieczny do budowy mięśni. Ostatecznie więc schudną z wody i z mieśni, a tylko trochę z tłuszczu. Wrócą do normalnej diety to ciało nadrobi z podwójną siłą miesiące głodzenia się, więc kilo na wadze będzie więcej niż przed dietą. Moja mama była na diecie 1500 kal i gorszej diety mieć chyba nie mogła! Chodziła cały czas głodna, katowała się miesiące tą bzdurną dietą itd. Schudła co prawda, ale szybko wróciła do straconych kilogramów. Rozumiem, że ktoś chce schudnąć i przejść na dietę, ale 1000 kal na pewno nie jest dietą zdrową! Po prostu daje spektakularny szybki efekt, ale wyniszcza organizm. Jest wiele przeróżnych zdrowych diet polecanych przez dietetyków, nie rozumiem po co wybierać tą najgorszą. Co "zdrowego przegłodzenia się". Rzeczywiście jest coś takiego jak głodówka zdrowotna, ale do czegoś takiego trzeba przygotować organizm. Przeczytać o tym możesz w każdym poradniku! Przejście z dnia na dzień na takie "coś" będzie szokiem dla organizmu i on potraktuje to jako długotrwałą głodówkę, dlatego też zwolni obroty - będzie słabo trawił, człowiek zrobi się senny i zmęczony. Nie polecam, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana o czym my mówimy ja na 1500 kal tyję!!! każdy jest inny piję sok z 2 kiwi i pływam 50 min mnie to wystarcza do tego wysiłku a mówię generalnie o osobach spotkanych w marketach...ponad 120 kg cały wózek czipsy, batoniki, salcesony, parówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tyjesz. To normalny efekt twojego złego odżywiania się przez lata. Po prostu organizm zaraz nadrabia to, że tak mało mu dostarczałaś przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem zdrowo,chudo, produkty z działki, szklarni i nikt mi nie wmówi,że te z marketu, bazaru..pędzone na pestycydach, szambie..są takie odżywcze nie mam czasu na dysputy, śmigam na rower czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3.
ja od jutra zamierzam zacząć dietę 1000 kalorii i do końca sierpnia muszę zgubić 8 kg. ;) Musi mi się udac. Codziennie będę zapisywała co zjadłam ;) trzymajcie kciuki ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecę głównie na sałatkach, zieleninie, zioła, oliwa owoce ograniczam czasem kasza, ziemniak, pieczywo nabiał nie jem świńskich kurczaków!!! ryba aktualnie ani mięsa ani wędlin, są upały i daję radę na sałatkach... sałata z jajkiem, zieleniną, oliwą zatyka ..ona pęcznieje w żołądku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaa kobyłecka
coś dla mnie jem własnie słone paluszki a tak sobie obiecywałam ja muszę zmienić pory posiłków cały dzień tylko woda, a wieczorem coś pożywnego bilans powinien wyjść ten sam i jeśli się biega rano na czczo i wówczas spala się tłuszcz! to nie jedząc w dzień - spalamy tłuszcz to co zjem wieczorem spalą przemiany fizjologiczne EUREKA spróbuję i się podzielę moimi doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaa kobyłecka
1000 kcal jest wystarczające w te upały i napoje, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzz
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W diecie 1000kcal i w ogóle w dietach bazujących na liczeniu kalorii podstawą jest WAGA KUCHENNA!!! nie można obliczyć na oko co ile waży, ewentualnie jak juz jest coś przez producenta odmieżone a tak trzeba liczyć co do grama i kalorii! Na tym własnie polega liczenie kalorii. I to też nie jest dieta w której "żre" się wszystko jak leci tylko z ograniczeniem kalorii, umiar w tuczących pokarmach też trzeba mieć! i jak ktoś lubi słodycze to niech zje coś słodkiego w ramach 2 śniadania bo pod koniec dnia to może się rzucić na słodyczne i diete szlag trafi. Do tego śniadanie to 250kcal, II śniadanie to 100 kcal, obiad 350 kcal, podwieczorek 100 kcal i kolacja 200kcal najpóźniej 3 godziny przed snem. Stososwałam tą dietę i w ciągu 4 dni schudłam 3 kg a dodam że mam BMI w normie, ot takie widzi misie to moje było, udowodnienie sobie że jak zechcę to schudnę. Do tego wieczorem piłam figurę 1. Pewnie zrzuciłam samą wodę zgromadzoną w organizmie ale i tak byłam zadowolona i czułam się zgrabniej:) Powodzenia życzę i pamiętajcie, że za tą dietę nie ma się co zabierać bez WAGI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na liczeniu kalori jadłam kiedy chcialam i co chcialam , chudłam ale miescilam sie w tych 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chodzi tu o ilosc kcal zjedzonych a nie o to co zjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie 1000 to tysiąc można zjeść czekoladę, wypić browara, wódkę, byle było 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam:) i chudne ale alkoholu akurat nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×