Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakompleksiona Monia

Nożyce poziome i efekty..

Polecane posty

Gość Zakompleksiona Monia

Mam obsesję na punkcie swojego brzucha... taki mój kompleks. Czy jeśli będę robiła nożyce kilka razy w ciągu dnia, np. 1: 50 nożyc, 2: 60, 3:70 to czy szybko ujrzę efekty? Mój brzuch nie jest jakoś specjalnie duży, ale po prostu chciałabym aby był bardziej płaski.. Co myślicie o tym pomyśle ? Wiem, że jest plan który trwa miesiąc (http://stylowi.pl/7504737), ale uważam, że nie warto zaczynać od 50, jeśli na raz spokojnie dam radę zrobić 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Przede wszystkim musisz zmienić podejście bo nie da się odchudzić miejscowo tam gdzie chcesz. Nie ma czegoś takiego jak miejscowe odchudzanie, organizm jest tak skonstruowany że spala tłuszcz z całego ciała równomiernie i nie da się tego zmienić. To że zaczniesz ćwiczyć mięśnie brzucha nie ma nic wspólnego z odchudzaniem brzucha. To że zaczniesz ćwiczyć nogi nie ma nic wspólnego z odchudzaniem nóg. Bez znaczenia jaką pojedynczą partię ciała zaczniesz ćwiczyć nie ma nic wspólnego z odchudzaniem tej partii ciała a jedynie powiększ i modeluje mięśnie. Jeśli ćwiczyć to całe ciało bo skupianie się na jednej partii ciała nic Ci nie da. Wiadomo że tam gdzie masz więcej odłożonego tłuszczu tam zauważysz szybciej różnicę w zgubieniu ale to nie znaczy że organizm chudnie tylko z tej partii ciała, zawsze chudnie z całego ciała. Kompleksy odłuż na bok i weź się za siebie ale tak z głową :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×